• Wojtek

    tak,tady mužete drbat,pomlouvat, hádat se,někteří nadávají že zasíráte(me) vlákana,tak všechny hádky směřujte sem

    0 0
    • jIrI___  

      Jako sorry, ale ty jsi fakt magor :-/

      0 0
      • Matts.  

        Tak som myslel, že tohto ******* budeme ignorovať. Stačí nereagovať.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Tobě asi nikdy 15 nebylo. Zřejmě jsi už starý a moudrý narodil, ale v tom případě jsi o dost přišel.

          0 0
          • Skalamander  

            Táhne ti na 50, proto máš své dospívání značně zkreslené. Ale věř mi, takové hovado jsi určitě nebyl :)

            0 0
          • pajan  

            Jako proiň, mě 15 je, ale todle bych fakt nezaložil… Asi holt o hodně přicházim :-D

            0 0
    • Wojtek  

      zapoměl sem napsat,že do tohoto vlákna nebudu vubec přispívat,tak zdar

      0 0
    • cagalam  

      Ty vole jdi už do ******!

      0 0
    • Splinter  

      Zasíráš to tu jen ty, pokud ti to nedošlo…

      0 0
    • vikicek  

      Ty jsi blázen, kluku :)

      0 0
    • Blade  

      BAN

      0 0
      • multib  

        Skvělý nápad .. akorát že prudiči sem sami sebe prudit NEBUDOU, ALE BUDOU OTRAVOVAT normální vlákna ..

        0 0
      • multib  

        Samo, Blade, že ne ten Tvůj .. ten Tvůj je čiré zoufalství, když vám někdo řekne pravdu, tak hned voláte admina .. pravdu má Wojtek, skvělý nápad od něj , jen tak dál ..

        0 0
        • jIrI___  

          Teď sis pokazil reputaci. Už jsem si myslel, že olkyč dostal rozum :)

          0 0
          • multib  

            Já, jak já .. ale vy tu jste zůstali stejně omezeni, jako dřív .. troufáte si na 15leté kluky a to jen proto, že vám za zády stojí admin .. zbabělci ..

            0 0
            • roud  

              za to ty seš odvážnej a jako mýtyckej hrdina deš proti všem …

              0 0
              • jIrI___  

                :-D

                0 0
              • multib  

                Si piš .. a Tobě ujedu i bez toho, abych šlapal  .. ono hradečtí votroci jsou vůbec slabší .. :oD ..

                0 0
                • roud  

                  proto je PSK Whirpool nejlepší team v ČR ;O]

                  0 0
                  • multib  

                    to neznám .. ale jestli myslíš Whirlpool, pak se koukám, že tam je pár němců, Sinkiewitz .. co to má s HK společného ..?

                    0 0
                  • multib  

                    Myslíš tyhle:

                    BENČÍK Petr      CZE19760129 BUCHÁČEK Tomáš   CZE19780307

                    DLOUHÝ Vojtěch    CZE19810112 FRIEDEMANN Matthias  GR19840817

                    HEBÍK Martin    CZE19821111

                    KLOUČEK František    CZE19850818

                    KOZUBEK Stanislav    CZE19800609 MAREŠ Martin    CZE19820123

                    SCHULZE André    GER1974112 SINKEWITZ Patrik    GER19801020

                    ZITTA Pavel  CZE19850422

                    Neo :

                    DANAČÍIK Jakub    CZE19880922 KALTOFEN Petr    CZE19890407

                    KÖNIG Leopold    CZE19871115 KUBIAS Petr    CZE19881228 

                    LINDA Antonín CZE19880408 PAĎOUR František    CZE19880119 .. ? No, já je nesleduji, nejsou reproši .. ale zaslechl jsem, že loni a předloni měli nějaké maléry .. doping a tak ..  jak to bylo, jsi určo zasvěcen ,… 

                    0 0
                    • roud  

                      Mno na doping mám svůj názor a co si budem zastírat kdo ze světovejch teamů je bez poskvrny ? ? ? je na to jednoduchá odpověď žádnej… i rekordmanoj v hodinovce sosenkoj prokazali doping a stovkám dalších českých cyklistů… podle mě je to smutný ale nic to nemění na tom že PSK je našim nejlepším teamem a tim že je budeš očerňovat s tim nic neuděláš a když sme u toho že mě ujedeš bez toho abys šlapal tak neprovokuj nebo sem hodim tvoji fotku na kole a pak se ti vysměje i zbytek zdejších cyklistů :O)

                      0 0
                      • multib  

                        Ale, ale .. buď tak hodný, snažně Tě prosím, hoď sem mé foto na kole .. :oD ..

                        dost pochybuji, že FRIEDEMANN Matthias , SCHULZE André,
                        SINKEWITZ Patrik .. slyšeli někdy něco o HK .. možná jim to někdo řekl, ale kde to je a co toi je..  já je přece neočerňuji, kdž zmíním jejich podvod .. očerňování je lež a to já nedělám, to je vaše doména tu, na BF .. a do toho se vám nebudu plést, jste v tom výborní .. 

                        0 0
                        • roud  

                          divil by ses koho tu v létě člověk může potkat… já se snad po tý fotce na cyklodiskuzi budu muset opravdu kouknout…

                          0 0
                          • multib  

                            Myslíš tuto ..? :oD ..

                            0 0
                            • roud  

                              ty seš masochista :O) asi bych na tebe nebyl tak zlej abych to sem dal…

                              0 0
                              • multib  

                                to věřím, že bys byl mnohem horší .. spousta drbů a špíny okolo .. možná bys do toho zatáhl i mé děti a rodiče ..  (zkušenost s vámi ..) ..

                                0 0
                                • roud  

                                  máš krásný mtb šup s nim do našich biků ;O]

                                  0 0
                                  • multib  

                                    jednak foto zkresluje .. a jednak jezdím silnici, to je jen zimní přestup ..

                                     
                                    0 0
                                    • roud  

                                      jen odpovídám na otázku prostě mi to přijde ftipný :O) můžeš sem dát nákou povedenější fotku ;O] aby ses nám tu hezky prezentoval.. třeba tě tu pak začne někdo brát vážně…

                                      0 0
                                      • multib  

                                        ne, ne .. to nechám an Tomascheka a Ječňáka, to jsou dobří šmíráci ..

                                        0 0
                                      • multib  

                                        .. brát vážně ..? óó .. jaká hrůza .. :oD ..

                                        0 0
                                        • roud  

                                          pokud nechceš aby tě lidi brali vážně (tedy co tu píšeš) tak proč tu vůbec seš ? buď chceš lidem radit a pomoct nebo se po nich jen vozit  abavit na jejich účet ? ? ?

                                          0 0
                                          • multib  

                                            ne, mne nemusí brát nikdo vážně .. to je na každém z vás, jak si má slova vyložíte .. ale rozhodně nechci, aby jste mne uráželi, nadávali mi, šmírovali mne do soukromí a tahali na veřejnost bulvární články zaujatých policajtů .. a nesnáším to nejen ke své osobě, ale ani vůči nikomu jinému .. vždy se ozvu, pokud někdo napadá jiné ..  zejména souikromí je nedotknutelná věc a pokud toto někdo poruší, pak není hoden být nazýván člověkem, ale mrchožroutem, šakalem a hyenou .. nesnáším bezpráví na sobě, ani na jiném ..  takže znáte mou slabou stránku a můžete začít s vašimi oblíbenými provokacemi ..

                                            0 0
                                            • roud  

                                              ty seš vlastně takovej robin hood viď ?

                                              0 0
                                              • multib  

                                                nejsem .. jsem sám sebou ..

                                                0 0
                                                • roud  

                                                  tahle debata asi pozbývá smysl ale překvapils mě že si sem vložil svoji fotku a anis i nezapíral že seš to ty…

                                                  0 0
                                                  • multib  

                                                    Už jsem to mockrát říkal: Nestydím se za sebe, ale nechci, aby mi někdo ztasahoval do soukromí, zejména tam, kde je blízká provázanost s rodinou .. chráním své děti ..

                                                    (stačí se podívat, kolik z vás tu má uvedenu svou adresu (tipuji, že nikdo .. (adresa bez čísla domu nemá identifikační povahu ..)) .. .. a kolik těch adres je pravých .. )

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    Mno nic skrečnu to než zas od někoho začnou padat urážky bye a věř neni na světě jen shimano a maxbike.........

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    jistě, nejsou .. ale jsou nejlepší .. :oDD ..

                                                    0 0
                                                  • Gorgov  

                                                    proboha ty máš děti? to snad ne!

                                                    0 0
                                                  • jecnak  

                                                    Tak jdi prikladem, napis si tam adresu. At vsichni vedi s kym maji tu cest.

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    Tohle se tady resilo uz posledne. Sustik ma plnou pusu reci, jak jsme vsichni anonymni, ale sam si sem odmita cokoliv dat, protoze nam po tom nic neni.

                                                    0 0
                                                  • Lišák  

                                                    Můj jediný příspěvek do tohoto vlákna. Na olkyce nehodlám reagovat , proto to dávám pod Tebe:

                                                     

                                                    V profilu není žádná kolonka adresa. Proto nechápu, jak někdo může chtít, aby se vyplňovala. V profilu je kolonka  město. A město=/=adresa.

                                                    0 0
                                                • HockeyBiker  

                                                  Myslim že když budeš takhle pokračovat tak se z tebe stane celebrita:D…nemáš už na Facebooku nákou stránku? Olkyc fans?

                                                  0 0
                                                  • multib  

                                                    co vím, tak jen na wikipedii .. :o)

                                                    0 0
                                                  • treatt  

                                                    Olkyč, Olkyc, Sustik ani Šustík nenalezeno :-D

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    Ale je tam. A myslim, že text v oranžovém rámečku je toho jasným důkazem.

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Pak se autor zalekl a smazal to .. :o) ..

                                                    0 0
                                                  • Hejdik  

                                                    Dovolím si k tobě a tobě podobným malou poznámku.Přečetl jsem si pár tvých příspěvků a to jak z dob „minulých“,tak i současných.Ko­mentovat jejich obsah nebudu.Ale vysvětli nám jedno:když se tobě a tobě podobným zdá,že tohle forum je plné ignorantů,blbů a lidí,co se s nima nedá bavit(což usuzuju dle  valné většiny tvých příspěvků),proč proboha tohle forum stále navštěvuješ a vracíš se jako bumerang.Stejně se to zase zvrhne v tvoje útoky na všechny,co mají odlišný názor než ty.Proč se na to nevykašleš a nejdeš se bavit s někým ,kdo ti rozumí?Je to snad tím,že nikoho takového nemáš?Tak se ptám:„včem to je "?Vždyď o tvoje mravokárné a usměrňující názory tady nikdo nestojí,nebo proč máš tu neustálou potřebu?Nechci být tvůj žalobce ani soudce,ale neměl by sis vzpomenout na jeden výrok z filmu o básnících: "hledejme rezervy sami v sobě“?Zkus se ned tím zamyslet.

                                                    0 0
                                                  • Kubiczech  

                                                    Kdybys cetl poradne jeho prispevky, tak bys tohle nikdy nenapsal a mohl ty dlouhe minuty delat neco uzitecnejsiho. (: Stejne tim nic nezmuzes a ani kloudne, prime odpovedi se nedockas. Je jen jediny zpusob, jak tuto figurku eliminovat, ale to se zatim nepovedlo. Nekteri maji porad pocit, ze k jeho prispevkum maji co rici.

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Přečetl jsem si pár tvých příspěvků a to jak z dob „minulých“,tak i současných.Ko­mentovat jejich obsah nebudu. Ale (většinou) za moc nestály ..  Málo jsi četl, špatně usuzuješ, nechápeš .. proto polopaticky .. : Já se s někým bavím, někomu něco vysvětluji a vy, zdejší mafie, se na mne nabalíte a musíte mne opravovat a hlavně otravovat nesmysly, útoky a vulgárnostmi .. ne já, ale vy mne pronásledujete, ať už jdu kamkoli, táhnete se za mnou, jako smrad .. proto je Tvůj post naprosto demagogický, jako obvykle ..  napřed musíš pochopit, oč jde a ne jen slepě napadat a blbě se ptát .. musíš číst od začátku, jinak Ti uchází kontext a veškeré Tvé připomínky jsou o ničem .. Čili, nereaguj(te) na mne a bude klid, stejně vaše připomínky nemají žádnou hodnotu .. Třeba to, co jsi napsal, je naprostý nesmysl a zbytečnost, otravující vzduch ..  sis mohl odpustit, a nedělat zlou krev .. Jsi omezený a nevíš o tom a proto se chováš, jako bys vše znal a měl vždy pravdu a byl axiómem všech pravd a zákonů .. ale nejsi ..

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    No ještě že ty se tak nikdy nechováš, ještě že máme vzor, jakým směrem se dále ubírat.

                                                    0 0
                                                  • Bebe  

                                                    Právě ses dokonale popsal.

                                                    0 0
                                                  • Volf  

                                                    Co se do něj navážíš. Meleš tady se svým dvojčetem naprostý blbiny a navážíš se do někoho, kdo alespoň ví o čem mluví. Jediný co pomůže na vás vůbec nereagovat, aby jste šli opruzovat zase o kousek dál. A očividně na rozdíl od hejdika máš s chápáním potíže ty. Takže aby to bylo jasný i pro tebe: bude lepší když si vezmeš svýho wojteka za packu a odplujete někam na jiný fórum oblažit někoho jinýho. Víš byl tady už jaryn, olkyc a je docela moožný, že jste stále jedna  ta samá osoba. Jo a věř tomu, že Hejdik není jediný, pro koho tvoje plky nemají vůbec žádný význam a jen to tady zamořují. Já se k němu v tomto případě velice rád přidám. Jo a je to moje naprosto poslední reakce jak n tebe tak natvůj klon pod nickem wojtek. A pokud se přidají i ostatní, tak potáhnete do háje…

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Právě ses dokonale popsal.

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    Hehe, klasickej Olkyc. Nema co rict, tak zkopiruje vetu o uroven vyse a mysli si, jak vsechny dobehl. Bravo.

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Hehe, klasickej dieegoo. Nema co rict, tak komentuje očividný fakt a mysli si, jak je chytrý. Bravo.

                                                    0 0
                                                  • Hejdik  

                                                    No kubiczech měl pravdu,ale jen jsem to zkusil-přísahám,že naposled.

                                                    0 0
                                                  • Pebe  

                                                    :-)

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    Já tedy nevíc co se tu odehrálo v minulosti a čím si se tak „proslavil“, ale z toho, co jsem zatím stačil pročíst, mi to pomalu začíná docházet.

                                                    Vyzíváš tu ostatní, ať na tebe nereagujou, že bude klid atd., že to všechno způsobují jejich narážky, urážky a nevím co ještě…ale při tom ty sám na tyhle jejich podněty reaguješ, a oplácíš stejnou mincí a urážíš je taky. Potom je logické, že když o někom řekneš, že je omezený (nebo něco horšího), tak si to líbit nenechá a reaguje…potom vzniká začarovaný kruh a dredy se tím mění na takovouhle frašku…:-(

                                                    Jinak z tvých reakcí mi přijde, že ty si právě myslíš, že jsi sežral všechnou moudro světa a snažíš se tu všechny poučovat a měnit. Sice se tu nepohybuji zas tak dlouho, ale dredů už jsem pročetl dost a tvé narážky na některé opravdu nechápu…pokud jsi tak vztahovačný, mrzutý, zapšchlý a nevíc co ještě a nedokážeš se zasmát, tak to nečti nebo nereaguj…

                                                    Já myslím, že většina lidí tady na B-F je hodně v pohodě (samozřejmně vyjímky jsou) a zatím jsem neměl potřebu se tu na někoho osočovat, rozčilovat atd. a vulgárně urážet už vůbec ne…konkrétně v tomhle dredu musím dát za pravdu ostatním neboli „gestapu“ a dalším tvým sokům…tohle bylo založený opravdu úplně zbytečně a nemohlo to skončit jinak něž takhle…a ty jsi tomu v tomto případě přispěl největší měrou…

                                                    Doufám, že mě teď taky nezačneš bombardovat svými fylozofickými řečmi atd. Vyjádřil jsem pouze svůj názor a jak já to vidím…rozhodně tě nechci napadat či urážet, už jen proto, že tě vůbec neznám…tak snad to takhle budeš brát

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …Čéče tys něco pil, ne?? To je samá nenávist, vždyť ti nikdo neubližuje.Jaká mafie? Jsme skupina takřka stejně smýšlejících lidí, kteří mají rádi kola, a zážitky které to přináší, tak proč taková slova?? Běž do parlamentu a bude posekané!! Já jsem starej blb, ale toto napsat a ještě tak hrubě. Ty urážíš všechny slušné lidi, kolik ti je? Čéče, vzpamatuj se.....

                                                    0 0
                                                  • HockeyBiker  

                                                    Jen jeden možná více jedinců si pomocí kola a fora kompenzujou komplexi z mládí:)

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Jsi zjevně mimo .. že? Ukaž, kde jsem koho urazil ..! Nenávist? Ano, ta ve vás tu na BF je, to je fakt .. neubližuje? No, jsi naprosto out ..  Dej sem svou adresu i s číslem domu, abys věděl, jaké je to , zasahovcat do soukromí .. Jenže Ty se bojíš uvést věk i ulici .. Takže než něco řekneš, vzpamatuj se .. a raději mlč, než kydy ..

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    No hlavně, že ty ten věk uvedený máš..

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    a proč bych měl mít? nejsi divný?

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    Nejsem divný, mě uvádět věk nevadí, nemám se za co stydět . Ale proč pak věk v profilu chceš po ostatních, když si ho tam sám nedáš?

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    jsi a velmi divný ..  anebo záměrně lžeš .. Když tvrdíš, že chci po někom věk .. Ukaž, cituj ..

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    Jsem teda divný, když to říkáš Ty :-(. „Dej sem svou adresu i s číslem domu, abys věděl, jaké je to , zasahovcat do soukromí .. Jenže Ty se bojíš uvést věk i ulici“ Ty se taky bojíš uvést věk, neosočuj proto druhé.

                                                    0 0
                                                  • HockeyBiker  

                                                    Myslim že bys udělal nejlíp kdybys buď držel hubu a nebo vzal svejch 60 přezdívek a šel to zkusit na forum v jiný řeči. Chytrej si na to přeci dost aby ses snima domluvil. Protože si tohle forum s prominutím akorát zasvinil.:) a jestli tě třeba rodiče za mlada mlátily, tak zkus psychologa:)

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Nemysli, že když Tebe doma mlátili, že je to u všech stejné .. nn, jinde se chovají jinak, než u vás doma, slušně .. Jo a tu hubu si musíš podržet sám, jsi dost velký, abych to za Tebe dělal já, o to mne fakt nežádej ..

                                                    0 0
                                                  • HockeyBiker  

                                                    A proč ty se nechováš slušně?:D Třeba na ulicích a na silnících:)…btw už začínáš psát z cesty! 

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …ty patříš do nějakého ústavu, trpíš stihomamem a měl by ses léčit!! A můj ročník narození je 1957, stačí? Ještě něco? Jinak, pakárna je v Kroměříži, ale myslím že i v Opavě!!!

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    sice sem řikal,že sem nic nenapišu,ale musim se zeptat:kde je focená ta fotka co máš u nicku?přijde mi to povědomé

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    plís

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    top sekret woe :-))

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    :-))

                                                     
                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …nad Fryštákem směrem od JS. Je tam písková svážnice, tak v třetí zatáčce od vrchu. Ještě něco??

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    nee,dik

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Nestačí .. co ta adresa? abys věděl, jaké to je .. a o čem mluvíš .. nějak dobře ty pakárny znáš .. vlastní zkušenost? Anebo ses jen preventivně informoval, .. co kdyby .. (abys jako věděl, kde se lépe o Tebe postarají .. ) .. A Tvůj věk je mi fuk, já se na něj neptal, ta co ho sem motáš ..? nikdo Ti na něj není zvědavý .. .. Vidím, že myšlením tu zapadneš .. bravo ..

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …multiblbbbbb…to fakt sedí. Takových jsem viděl a jenom anonymně štěkali a to je tvůj případ. Jo a ta adresa je, Zlín 5, Středová 4605, ještě něco ty hrdino? Co chceš ještě vědět? Mám nohu č. 44, co ještě, číslo konta, nebo co chceš vědět?? Přijeď dáme řeč, ale ty by ses posral, ty jsi zbabělec!!! A teď jsi na řadě ty, hrdino. Jo, ještě mám 3 děti, stačí??? No a jak se vlastně jmenuješ, dej sem aspoň foto......adresu asi nemáš.....

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    postavil jsi se k tomu jako chlap, ovšem neřekl bych, že podobně se zachová multib…

                                                    přečteme si zato hromadu nesouvisejících keců a ve finále se ukáže, že zbabělec atd. jsi Ty

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    ..dík. Tak by totiž nikdy nemohl mluvit člověk, který cyklistiku a hlavně MTB má rád. Nikdy by s ním nikdo nejezdil a jestli ano, tak by daleko nedojel, mám pravdu? Mám dojem, že s cyklistikou nemá nic společného, ale ať to řekne sám!! Tak multib, bude ta adresa? Nebuď zbabělec, nekousej si v koutku hrůzou nehty?? A jestli jsi zmizel, dííííky, jsi fakt Bůh.

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    Také dávám palec nahoru. Na multiblbovu reakci ale nečekej. A pokud se dočkáš, bude to snůška nesmyslů, přesně jak předpovídá karliner.

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    odpovědi se asi nedočkáš,a vim proč

                                                    0 0
                                                  • Skalamander  

                                                    protože ty a multib jste jedna osoba? to víme taky… :)

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    ne

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    A proč? Když už jsi to nakous…

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    nějaký někdo ho „odžíz“

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …to je to jeho,,gestapo'', ale hoďte ho za hlavu, už aby svítilo sluníčko a mohli jsme protáhnout biky!! Taky se tak těšíte?

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    jj,ani nevíš jak,už sem uplně nadrženej:-)

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    Jo jo.. do léta nebude na kolo moc času, což mě dost mrzí.

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    jj…už mě pěkně svrběj prsty…ale ten hnus bílej snad letos nesleze…:-(

                                                    0 0
                                                  • jecnak  

                                                    Fakt a jak to vis?

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    to by tě zajímalo,vid´?

                                                    0 0
                                                  • jecnak  

                                                    Dik.

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    abych to upřesnil,dali mu BAN,cituji:na BF neunesli pravdu, tak mi dali BAN ..

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    To to je komik :-DD

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    co se ti nezdá?

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    „na BF neunesli pravdu, tak mi dali BAN ..“ toto mě rozesmálo.

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    aha,mě to moc k smích nepříde,je to spíš k pláči

                                                    0 0
                                                  • Skalamander  

                                                    mi to taky nepříjde směšné. ban bych dal totiž spíš tobě.

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    jestli mě chápeš

                                                    0 0
                                                  • Martin  

                                                    komik jak prase

                                                    na cyklodiskuzi dostal banána dvakrát. taky jsme se proti němu všichni, včetně šéfa, spikli :-)

                                                    a taky už nám tam oxiduje potřetí, zmetek jeden

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    tak,když vyvrátíte aji šéfa,tak je to jasne:-)

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    Dost možná proto, že jsem se na nic neptal ;)

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …třeba se objeví jako bitlum!!

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    :-E

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    Já tě fakt nechápu…on to napsal celkem slušně a ty ho tady hned napadáš…pak se nediv, že ostatní na tebe reagujou negativně…a pár lidí jsi tu urazil, o tom ani potom…(„seš omezenej a nevíš o tom“ atd.)

                                                    A nechápu, co máš pořád s tím soukromím…adresa s číslem domu podle mě nic moc nezanmená a nepovažuji to zrovna za nic extra soukromého…klidně ji sem napíšu bez většího ostychu, kdo bude chtít, může se stavit na pivko, na pokec,…je mi to celkem jedno, jsem tvor společenský…:-))

                                                    A vzpamatovat by jsi se měl spíš ty…

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    vidím, že omezený jsi i Ty, když konstaování faktu pokládáš za urážku .. když je někdo omezený a já mu to řeknu, tak to není urážka .. snaž se to víc pochopit .. pls ..  A on psal slušně? Ale hlavně nesmyslně a hloupě, bez znalosti věci .. Urazil mne lží, že někoho urážím ..  etc., etc. ..

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …máme tady BOHA, pozorrrrrrrr.....

                                                    0 0
                                                  • hampik  

                                                    …multib, tak bude ta adresa, nebo aspoň fotečka…nic?? Tak jsi jasný!!

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    Bůh přeci adresu nemá…a nikdo je ještě nikdy neviděl, takže nejspíš ani fotku…:-DD

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    a jak můžeš vědět, že je „omezený“ znáš ho snad? že to pokládáš za fakt…

                                                    Takže, když ty si myslíš, že píše o tobě lži, tak to urážka je…a když o něm napíše, že je „omezený“ tak to urážka není?!! Asi je to u tebe kompliment ne?

                                                    A to, že ty si myslíš, že psal nesmysl či hloupost, tak neznamená, že to tak ve skutečnosti je…ale vlastně jo, ty jsi tady ted nejchytřejší, nejmoudřejší, jasnovědec…jsem zapoměl…

                                                    Kdyby jsi radši přiznal, že jsi to prostě trochu přehnal ve svých reakcích k některým a napsal…sorry…možná by to bylo lepší a ukázalo by to na to, že máš aspoň trochu rozumu…ale ty nee, mušíš se pořád hádat

                                                    Zkus se nad sebou zamyslet…pls 

                                                    0 0
                                                  • dieegoo  

                                                    Stále mne fascinuje, s kolika slovy si vystačíš při konverzaci. lhář, omezenec, urážka, adresa, demagogie. Víc nepotřebuješ.

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    napsal jsi to hezky, ale úplně zbytečně :-)))

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Tak, tak .. Přesně, jak jsem říkal .. a on a Wolf mi to nechtěli věřit .. že jejich posty jsou o ničem .. :o) .. naprosto zbytečné a spamující .. :o)

                                                    0 0
                                                  • HockeyBiker  

                                                    Olkyc totiž je celá  ta wikipedie!  Takový zlý dvojče od Chucka Norrise:D

                                                    0 0
                                                  • nnoe  

                                                    :-D

                                                    0 0
                            • Gorgov  

                              no di do ******! :D

                              0 0
                            • Splinter  

                              povšimněte si, jak Tatra sotva visí v háku…

                              0 0
                              • roud  

                                Co tatra ale jak to vytuněný fáro vedle ní ho nestíhá xD

                                0 0
                            • přišlapávač  

                              předjíždět zprava je silničním zákonem zakázané

                              0 0
                              • karliner  

                                v uzavřené osadě se nejedná o předjíždění, ale o jízdu v souběžných pruzích :-)))

                                na tom tě teď uvaří…

                                0 0
                      • multib  

                        Jen jedno mi vysvětli: Proč by se mi měli smát ..? Kvůli kolu ..? Nějak nechápu .. Anebo je nějak z fota poznat, že tam nemám XTR ..? (jakože kdo nemá XTR je fuj .. (?))

                        0 0
                        • roud  

                          to neni o XTR vypadáš tam jak děda co jede na náku a ne profík co najel 100000000000000km, spal s reprošema a odstrkuje se od kamionu atd. atd.

                          0 0
          • multib  

            Ty myslíš, že to bylo možné ..? :oDD ..

            0 0
        • Blade  

          Klid Jirko, vem Vojtíka za ruku a jdi mu vykládat svá moudra. On se potřebuje vzdělat a ty se potřebuješ vykecat :)

          0 0
          • multib  

            On se potřebuje vzdělat .. a proto tu přišel .. jenže vy jste na něj vyrukovali, klasicky, s bandurskou .. s posměchem místo rad .. sami jste zastydlí puboši a (proto) druhé urážíte .. holt, BF gestapo ..

            0 0
            • Blade  

              Žel bohu nepřišel s touhou po vzdělání, ale v domnění, že je vzdělán dostatečně, aby mohl radit své „pravdy“, které mu byly do jedné obratem vyvráceny.

              0 0
              • multib  

                To už v jeho věku tak je, že si myslí, že ví vše .. horší je, že si to myslíš i Ty a spol. ..  On má šanci z toho vyrůst, kdežto vy tu ne ..

                0 0
                • Blade  

                  Ano, u něj je ještě šance, proto se mu snašíme poradit, u tebe už jsou jakákoli takto mířená slova pouze perly hozené svini :)

                  0 0
                  • multib  

                    Aha .. Takže Tvá teze je: Zdravý rozum má ovšem jen ten, kdo má stejné názory jako Ty.

                    0 0
                    • Blade  

                      Vaříš z vody. Nevím, proč se Wojtka tak vehementně zastáváš, asi se v něm vidíš, či co. Nicméně: sám tvrdíš, že máš více zkušeností, než většina/všichni tady a že tedy nemáme plácat o něčem co neznáme. Pak nechápu, proč neoponuješ Wojtkovi, když ten tvrdí že něco neexistuje, jen proto, že on sám to neviděl. Například, že Shimano děla pouze dvě délky vodítka přehazovačky. Naopak, podle tebe jsme špatní my, když se mu snažíme poněkolikáté vysvětlit, že není nutné za každou cenu říci nějakou hloupost. A pokud z toho ten člověk má jenom srandu, tak je to celkem smutný. Tebe hodnotit nebudu, ty se vymykáš všem možným škatulkám a přirovnáním :)

                      0 0
                      • multib  

                        O vodítkách slyším prvně v.. takže .. a že ho usměrňuji, to je pravda, aniž bys (i ostatní)  to musel vědět ..  naopak vidím, jak se nad ním povyšujete a zešměšňujete ho .. např. s řetězem .. nikdo ho nenavedl, jak má čistit řetěz, jen samé uštěpačné a jízlivé poznámky ..  naopak, je mu 15 a s proto je třeby mít s ním trpělivost .. kdybys chtěl, mohl sis všimnout, že jsem jej i napomenul, když trochu nevhodněji mluvil se seržantem pepřem ..  a s tím řetězem to není jediný případ .. jo, vojta je trochu víc ukecaný a nenechá si nic líbit .. a vy ho k tomu ještě hecujete .. místo solidní rady .. stačí se podívat jen v tomto vlákně, kolik nadávek(a jakých) padlo na jeho hlavuz .. a on vám neřekl nic provokativního, tento thread není špatný nápad a důkazem je to, žese s takovými vlákny setkávám na mnoha jiných fórech .. a komu se nelíbí, ať ho iígnoruje, ale nadávky nejsou NA místě ..

                        0 0
                  • multib  

                    spíš odradit ..

                    0 0
                • Lacker  

                  Právě, že tady už jsou kromě něj a tebe samí nenapravitelní, tak by asi bylo dobré, aby si šel tříbit svůj intelekt a sbírat cyklistické vědomosti někam jinam, což? Divím se, žes s tím ještě nepřišel sám. Takhle se tu zahazovat s takovou lůzou.

                  0 0
    • Pebe  

      :-)

      0 0
    • Skalamander  

      Typiská reakce slabomyslných jedinců jeho věku. Když zjistí, že nejsou oblíbení, zečnou alespoň otravovat a prudit, aby na sebe upoutali pozornost. Je jim jedno, jestli jde o pozornost pozitivní nebo negativní.

      0 0
      • multib  

        Tvůj případ ..

        0 0
        • Skalamander  

          ano, díky pečlivému pozorování jsem došel ke dvěma možným závěrům:

          1. Wojtek je tvůj alter profil
          2. Wojtek je tvůj syn
          0 0
          • multib  

            Skoro přesně ..

            0 0
          • voytaa  

            Taky mě tohle už napadlo, ti dva si padli do noty jak teplí bratři:-)

            0 0
          • Kubiczech  

            Hlasim se jako treti do party. Dokonce z casti souhlasim s tim, co napsal Olkyc. Nevim, kdo tady zasira vlakna vice, jestli junior nebo jeho „oponenti“, ktere zjevne velmi bavi na jeho prispevky obsirne regagovat, provokovat a urazet. Nerikam, ze neni spravne upozornovat na jeho omyly (ktere beztak nikdo nebere vazne), ale jde to i jinak.

            Takze: ted jsem bud Olkycuv alter profil nebo jeho syn. (:

            0 0
          • Bebe  

            podud si pročteš pozorně některé reakce Wojtka, zjistíš že jsou velice podoně stilizované jako multibovi

            Pro mě je to jednoznačné (ať je to ve skutečnosti jak chce): olkyc = multib = wojtek

            0 0
    • Horyna  

      Jsem zvědavej co bude až novinky.cz v březnu spustěj tu jejich registrovanou diskuzi. Ty tisíce nevyzrálejch diskutérů se budou potřebovat někde projevovat a obávám se aby část z nich nenarazila na toto fórum. Nic proti nikomu ale taky nejsem příznivce toho, že někdo se zaregistruje a první co udělá tak založí nějakej přiblblej dread. Nejsem tady kdoví jak dlouho ale neměl jsem zatím potřebu nic zakládat. Historie je tak objemná že se dá najít odpověď snad na všechno nebo se dá oživit již probíhající téma. Bohužel se často zajímavej technickej dread stává hádacím a za to můžou dost často právě ti nevyzrálí. ( nesouvisí to tak úplně s věkem – mám na mysli nevyzrálost duševní )

      0 0
      • multib  

        Bohužel, často se stává, že odborný thread zničí právě staří psi BF .. o to je to víc k pláči, že se nikdo nemůže nic zeptat, neb je v zárodku zadupán do země ..  prostě zdejší gestapo povýšenecky nepřipustí, aby kdokoli vyjádřil svůj názor, odlišný od jejich ..

        0 0
        • jIrI___  

          Ale na tomhle fakt něco bude…

          0 0
        • pajan  

          Až na to přirovnání k gestapu s tebou souhlasim :-)

          0 0
          • multib  

            Milý Pajane, označení gestapo použil jeden z vás, já to jen onterpretuji, jakože mi to přijde nejen vtipné, ale i trefné .. :o)

            0 0
            • pajan  

              Jak z nás? Mě do toho netahej… Sice sem chodim, ale to neznamená, že jsem v nějakym B-F gestapu i když to bylo asi obrazně psáno :-) Vůbec mě tady k nikomu nepřirovnávej když mě neznáš ani si mě nikdy neviděl… Můžu tě o to poprosit? :-)

              0 0
              • multib  

                No .. zařadil ses k určitému názoru, který je dominantní pro lobby BF .. a proto patříš k BF jako řadový člen .. což platí téměř o všech, až na pár výjimek .. v každém příp.netřeba se distancovat, či hlásit ke klice BF .. stačí prostě mlčet ..  kór ve Tvém věku, kdy ještě nemůžeš mít o všem přehled a proto nejsi názorově vyzrálý .. proto by ses měl zdržet nějakých ultimativních projevů .. ať už ke kolu, n. obecných .. Výraz Gestapo BF tu nedávno použil bagr, dlouhodobý člen BF .. a jak jsem psal, naprosto s ním souhlasím .. byť já sám za sebe bych neměl odvahu to napsat .. ale že se tu chováte nadřazeně, arogantně a vměšujete se do osobních a soukromých věcí, to je skutečnost a proto srovnání s mafií, či gestapem, je příhodné ..

                0 0
                • pajan  

                  Celkem mě bavíš… Taky se zamysli nad svými názory, házíš všechny do jednoho pytle, což ve tvém věku je celkem dětinské :-)

                  0 0
                  • multib  

                    To se pleteš .. neházím .. chceš vyjmenovat lidi, kterých si vážím a nespojuji je s jádrem BF ..? .. Hmm .. no, jen namátkou .. Patar .. člověk, který ví o kolech (skoro) vše, .. a nemám k němu (skoro) žádné výhrady .. Rychlý Turista .. člověk, který víc jezdí, než mluví .. a proto o kolech a ježdění i dost ví ..   Nooski .. prostě v pohodě ..  a obecně všichni, kteří nepoužívají vulgarismy, nenadávají jiným a nezesměšňují .. a hlavně, nelezou nikomu do soukromí, nešmírují .. pak ti, kteří veřejně nezpochybňují názory druhých ..

                    .. a Ty? Děláš unáhlené názory, aniž bys měl o věcech pojem, .. chápu, že jsi dost ovlivněn názory ostatních, necháš se strhnout .. ale tím spíš by ses měl kontrolovat a raději mlčet .. (ono to platí i pro mne .. (;o)) .. že bych mnohdy měl mlčet .. prostě jsem někdy unáhlený .. ale dokáži přiznat chybu a i omluvit se .. což mnohým tu chybí ..).

                    0 0
                    • pajan  

                      Hele a etě takovej dotázek, jak můžeš vědět jaký mám já nazory a jak víš, že se nechám strhnou? Soudíš jen z mýho věku? Pak teda jen dobře ty…

                      0 0
                      • multib  

                        soudím jen z tvých postů .. nedíval jsem se na Tvůj profil .. nemám to ve zvyku ..

                        0 0
                        • dieegoo  

                          Nemáš ve zvyku koukat do profilů, ale víš, že tam nikdo nemá vyplněnou přesnou adresu. Jak víš, že Pajanovi je 15, jak víš, někteří ostatní už jsou příliš staří na to, aby pochopili něco nového? Fakt by mě zajímalo, jak to děláš :)

                          0 0
                          • jIrI___  

                            Čte mezi řádky :)

                            0 0
                          • Blade  

                            :)

                            0 0
                          • multib  

                            Hloupý post .. .. Že nemám ve zvyku dívat se do profilů, neznamená, že se tam někdy nepodívám ..

                            kdybys nečetl jen to, co postnu já, věděl bys, že Pajan to tu sám nahoře řekl ..

                            .. a jetsliže někdo útočí na mou identitu, samo, že kouknu na útočníkův profil ..  anebo jen namátkou tehdy, když někdo sebevědomě prohlásí, že profil vyplněný má (což je argument, jak pára .. na CD existuje nick Krossracing a ten pravidelně mění jméno .. hh ..), tak kouknu a ono tam je např.: Pavel, střední Čechy .. :o) ..

                            .. a pokud jsem použil (kde?) repliku „příliš staří na to, aby pochopili něco nového“, pak mohlo jít jen o řečnický obrat na nějaký obdobný bonmot druhé strany..  tipuji, že šlo o nějakou urážku, či invektivu na mne .. ..(a proto máš uvádět zdroj a ne vytahovat slova z kontextu, aby se zamezilo dohadům ..) .. byl bych rád, kdybys ten zdroj uvedl, aby se potvrdila má slova .. (!)

                            0 0
                            • dieegoo  

                              Jistě že je to hloupý post, dyť autorem nejsi ty.

                              Jinak sem rád, že jsi tak zásadový a držíš se svého chování (mezi řádky : když ti teče do bot, začneš plácat kolem sebe a bazírovat na hovadinách, které s pointou sporu nemají absolutně žádnou spojitost. Jak hrdinské. )

                              Ale je dobrý vědět, že do profilů vůbec nekoukáš. Teda krom „jen tehdy… a nebo jen tehdy a nebo jen tehdy“.

                              0 0
                              • multib  

                                nechápeš rozdíl mezi „nemám ve zvyku koukat do profilů“ a „nekoukám do profilů“ ..? Ok ..

                                0 0
                              • multib  

                                nechápeš rozdíl mezi „nemám ve zvyku koukat do profilů“ a „nekoukám do profilů“ ..? Ok ..spíš patříš ke gestapu BF a zcela účelově a demagogicky, čili lživě, mi vkládáš do úst něco, co jsem nikdy neřekl .. a to je slovo „do profilů vůbec nekoukáš“ .. kterým jsi zcela změnil obsah mého projevu .. 

                                .. a přesně teď je ta chvíle a vzorový příklad toho, co jsi sám napsal: „když ti teče do bot, začneš plácat kolem sebe a bazírovat na hovadinách, které s pointou sporu nemají absolutně žádnou spojitost. Jak hrdinské.“ .. :oD .. jenže je to ještě horší, než jsi napsal: bazíruješ na věci, kterou jsi zcela účelově vymyslel a lživě mi vložil do úst .. Takže jsi lhář .. anebo jsi totální hlupák, který neví, co říká .. anebo obojí .. :o) ..  (a nejlepší je na tom to, že sám poukazuješ na svou hloupost .. :o)) 

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Mě se líbí, jak vždycky odpovíš, a po 8 minutách se k tématu vrátíš, a odpovíš znova, inu také pomalé vnímání, včera jeden týpek tady pochopil jednu větu po 15 hodinách, kdo to byl? Jo, už vim, náš skorovysokoškolák:)

                                  0 0
                                  • multib  

                                    Jednak mám i jinou práci, než sedět u netu a pak, skutečně mi trvá déle, než mi něco dojde .. většinou si později uvědomím, že mé vysvětlení nebude pro takové týpky, jako Ty a Diego, dostačující a vrhnu se k detailnímu, polopatickému podání .. bohužel, ve tvém a i diegově případě mnohdy i toto je málo ..

                                    0 0
                                • dieegoo  

                                  Díky za posudek puso :)

                                  Myslím, že tvým vypíchnutím jediného slova z celého mého příspěvku si jen potvrdil to, co jsem řekl a ty tupě zkopíroval a použil bez jakéhokoliv důvodu (což je ti ostatně vlastní a jsi v tom velmi dobrý). Na zbytek tvého prostoduchého příspěvku nehodlám reagovat, když na něm není smítko pravdy. Ale klidně ze sebe dělej blbce dál.

                                  0 0
                    • Martin  

                      mě se strašně líbí, jak se olkyc pokaždý, když se mu to hodí, zaštiťuje jinýma lidma :-) to je naprosto kouzelný :-) na cyklodiskuzi si taky pokaždý bral někoho jako svědka :-D

                      0 0
                      • multib  

                        jsi trouba, doome .. to už tak je, že lidé poukazují na jiné lidi .. zcela běžná věc .. děláte to i vy .. i Ty .. jenže já poukazuji na lidi, kterým to pálí, což Ty a ostatní říct nemůžete ..

                        0 0
                        • nnoe  

                          koukám, že všichni dělají to stejný co ty…ale jenom ty děláš dobře a všichni ostatní špatně…

                          0 0
                          • multib  

                            To koukáš blbě .. když 2 dělají dtto, není to vždy dtto .. známá pravda, kterou jsi zjevně nikdy neslyšel ..

                            0 0
                            • nnoe  

                              hmm..tak už chápu postoj ostatních vůči tobě…a upřímně řečeno, vůbec se jim nedivím :-/

                              0 0
                      • Hejdik  

                        Doome ,už se těším,až sleze sníh,že si spolu vyjedeme na Kosíř a kvalitně a smysluplně spolu pohovoříme.Jen doufám,že když jsme takoví tupci,tak se spolu nějak dohovoříme:-)))

                        0 0
                        • Martin  

                          v nejhorším můžeme používat skřeky :-)

                          mmch, v sobotu se asi zajedu podívat do Vápenic. na kosíř se mi v tomhle počasí nechce, sněhu tam asi bude až po krk, ale vápky mě lákají.

                          0 0
                        • multib  

                          ale jó .. vy 2 si budete perfekt rozumět .. o tom žádná .. :o)

                          0 0
        • Horyna  

          To je asi pravda. Na druhou stranu dost často reagujou ( sice třeba dost nelibě ) na opravdu přiblblej dred založenej po 10 minutách od registrace nového účastníka. Prostě jen myslím že nemusím hned zahltit všechny diskuze nějakým zby­tečným povídáním. Od toho ať jsou ty diskuze na novinkách.cz 

          0 0
          • multib  

            to je jasné .. ale jde mi o to, že vše se dá vyřešit slušně, bez invektiv a vulgarit .. lidé jsou různí .. ale některé věci na veřejnost nepatří .. jestli chcete udržet nějakou kulturní úroveň BF, .. (ale přijde mi, že ne, že mnozí si libují v arogantním a egoistickém duchu BF ..)

            0 0
    • dancing dog  

      Já si myslím, že hádky v rozumné míře a bez výrazný hysterie jsou naopak kořením vláken a občas to tu oživí…jen by si tu asi neměl nikdo moc sprostě nadávat…

      Takže- toto pro mě zbytečnej thread

       

      papa

      0 0
      • Marccoo  

        tohle beru,nadávky ať si nechají až budou stát proti sobě.Jinak tohle vlákno se mi fakt nelíbí.

        0 0
      • pajan  

        Tjn, když se zbytečně někdo rozhořčí tak je to pak k prde, v rozumný míře je to i zábava a oživení :-) Teda já nemám nic moc řikat že ano :-DDDDD

        0 0
      • zichis  

        Tím chceš říct, že po vyloučení vulgarismů bude všechno vpořádku? No to asi ne, vždyť urážet se dá docela dobře i bez nich. Si vem třeba ty pohrůžky zveřejněním něčeho soukromého, co se tu dají najít o pár řádků výš. Svinstvo. No ale aspoň jsem si udělal obrázek o tom co se skrývá za jedním nickem. Z toho důvodu já třeba Olkycovu přítomnost na BF vítám, protože stejně jako černochova přítomnost prozradí kdo je rasista, on odkryje xenofobní hyeny.

        0 0
        • multib  

          Přesně tak .. Vulgarismy jsou negativem sekundárním, primárně jde o smýšlení, myšlení a často i chápání .. Problém je v tom, že s tím nejde nic dělat (myslím tím každého jednoho ..), stejně, jako s vulgarismy .. je to dáno (většinou) výchovou ..  někdy je to (omezenost chápání ..) vrozené ..

          šlo by s tím něco dělat systémově, ale to je věc admina, který, jak známo, s tím dělat nechce nic konstruktivního .. ono většina lidí se vyhýbá věcem, s nimiž je víc práce .. a volí jednoduchá řešení .. a pak to někdo nespravedlivě odnese a omezenci jsou na koni, v domnění, že měli pravdu ..  Realita dnešních dnů ..

          0 0
          • jecnak  

            Navrhni prosim konkretne vo by mel admin zmenit.

            0 0
            • jecnak  

              …co by mel admin zmenit.

              0 0
            • multib  

              mělo by tu být tlačítko, které upozorní admina na nevhodné chování (vulgarismy, napadání, rasizmus ..) a on by pak (po zvážení), při opakovaném porušení, dal dotyčnému distanc, napřed krátký, pak delší a pak BAN .. jenže sotva který admin bude chtít řešit něčí spory a dohledávat počátek sporu .. kdo koho napadl .. to by nedělal nic jiného ..  ale na vulgarismy by to aplikovat šlo .. stejně tak na vměšévání do soukromí, jaks to udělal Ty ..

              0 0
              • dieegoo  

                Výborný nápad! Tohle by tě mohlo rychle eliminovat a na fóru by byl opět klid.

                0 0
              • Medunka  

                Teda já jsem ráda, že se mi Ječňák vměšévá do soukromí :-)

                Nedělám z toho vědu

                0 0
                • multib  

                  Takže budeš ráda, když i já se Ti budu vměšovat do soukromí, jako on do cizího? Jinak je naprosto nesmyslný, ten Tvůj post .. vaše soukromí je vaše soukromí a normální lidi nezajímá .. ale asi se nudíte, když muíte špehovat jiné ..

                  0 0
                • multib  

                  Takže i já Tě mohu šmírovat? Dej sem adresu, ulici, č. domu .. pak se uvidí, jak budeš ráda ..

                  0 0
                  • přišlapávač  

                    to bych nedelal, stalking uz je trestny cin

                    0 0
                    • multib  

                      Přesně tak, jde o stalking ..

                      0 0
                      • jecnak  

                        Doporucuju ti citovat zakon. Ceske pravo termin „stalking“ asi nezna. A nebo snad ano?

                        0 0
                      • přišlapávač  

                        smirovanim Medunky bys byl v roli stalkera Ty :-)

                        0 0
                        • multib  

                          ani tys nepochopil, že šlo o uvedení příkladu, aby si medunka uvědomila, že soukromí má zůstat soukromím ..  o post výš jsem psal, že mne soukromí jiných nezajímá a šmírování jakéhokoli druhu se mi hnusí a příčí .. ani do vašich profilů se moc nedívám ..

                          0 0
                          • dieegoo  

                            Jo, do profilů nekoukáš, to už jsme četli. Jména a adresy z nás taky loudíš jen proto, že tě naše soukromí vůbec nezajímá.

                            0 0
                  • dieegoo  

                    „…vaše soukromí je vaše soukromí a normální lidi nezajímá…“  a v zápětí se dožaduješ Medunčiných osobních údajů, aby si její soukromí mohl narušit.

                    Opět si se do svých plků krásně zamotal a dal všem najevo, že tedy nepatříš mezi ty normální. Děkujem.

                    0 0
                    • multib  

                      Naprosto jsi nepochopil obsah mého postu .. podejte si s Jogadorem ruce ..

                      0 0
              • jecnak  

                Muzes kdykoli pouzit formular pro kontaktovani admina. Staci vlozit link na thread a konkretni prispevek. Napriklad takto.

                 

                http://www.bike-forum.cz/…5/forum.html#…

                jecnak (19.02.2009 13:36:43) 205.156.117.xxx 6×> drbárna (^ odpověď na 5× ^)

                Admin si pak muze konkretni prispevek vyhledat snadno podle casu vlozeni a pripadne zablokovat uzivatelsky ucet a nebo nakonec i IP adresu.

                Co se tyce meho narusovani tveho soukromi, tak k onomu clanku, ktery ti asi vadi, je mozne se dostat prostym hledanim tveho jmena na google (Ktere jsi si ostatne doted do profilu nevyplnil.). Informace jsou verejne dostupne, stejne jako treba dnesni pocasi. Zvlast u nekoho, kdo tu vykrikuje o tom, ze by vsichni zdejsi diskutujici meli zverejnit sva jmena a cele adresy (proc nejdes prikladem?) me takovy postoj prekvapuje. Nechapu, v tomto pripade problem pokud necitis vinu. Navic mas moznost se k tomu vyjadrit. Ja nemam o objektivite mnohych reportazi velke mineni, ale pokud tu predvadis co tu predvadis nebo jsi predvadel (tvuj byvaly nick olkyc), pak se nediv, ze tve ucinkovani budi dohady a spekulace.

                Pokud ti me chovani vadi, kontaktuj admina. Podle mych informaci jsi tohoto nevyuzil. Admin posoudi, zda me chovani odporuje pravidlum fora. Pokud ano, bude to se mnou nejak resit, pokud ne, pak mas smulu a budes se s tim muset smirit a nebo jak uz jsi vicekrat rekl, uz sem nebudes chodit a „zahazovat se s nami“.

                0 0
                • multib  

                  Podívej, všude se ví o tom, že admin peče s váma .. prostě není o něm valné mínění .. stačí si přečíst názory např. na CD .. je to stejné, jako bych si stěžoval tobě ..

                  ..a K Tvému šmírování se nevyjadřuji, nakolik je to charakterní, to si musí každý přebrat sám, Ty se můžeš vymlouvat na vše, ale podstATA VĚCI JE JASNÁ .. nehodlám s Tebou o tom polemizovat ..   veškeré Tvé argumenty jsou jen planým alibismem ..

                  0 0
                  • jecnak  

                    Mas asi naprostou pravdu. Doporucuju tedy aplikovat posledni vetu meho predchoziho prispevku. Nespravedlnost kterou ti tu kazdodenne zpusobujeme je myslim opravdu strasna.

                    Jako svuj posledni prispevek (pokolikate uz?) bys mohl vysvetlit zminovanou podSTATU VECI. At je jasna i jinym, nez jen tobe.

                    0 0
                    • multib  

                      Podstata věci je dána morálkou každého a pokud má někdo morální zásady jiné, pak vysvětlování je k ničemu .. Někdo může dělat hrobníka, exekutora, poliše, patologa, politika .. ale hodně lidí tyto věci dělat nemůže, ať už z morálního přesvědčení, anebo vrozeného odporu .. Ty bys mohl dělat cokoli z toho ..

                      0 0
                      • jecnak  

                        Jsem rad, ze jsi mi fundovane poradil pri vyberu povolani. Bohuzel pozde. Snad kdybych se ridil tvymi radami. Kazdopadne dekuji a sbohem.

                        0 0
    • pajan  

      Mno tak to už je fakt moc kámo :-X

      0 0
    • JSt  

      … :-)

      0 0
      • DaSnail  

        8oD

        0 0
      • multib  

        Mám za to, že použití téhle fotky tu není vhodné ..

        0 0
        • Skalamander  

          tu fotku sem opravdu neměli dávat. přece ví, jak si chráníš své soukromí…

          0 0
          • Gorgov  

            mas recht a odpovida tomu i ta cernobila fotka, v tech dobach jeste barevny nebyly:)

            0 0
      • Jogador  

        Ale todle je přeci náš patnáctiletý vysokoškolák:)

        0 0
        • multib  

          Tos měl dát do profilu, že máš 15letého syna .. hlavně, žes ho poznal .. :o)

          0 0
          • Jogador  

            Hele, už jsem si zjistil, že Wojtek je někdo jiný, než ty, nebo se aspoň připojujete z jiného pc a z jiného místa, ale jste si až šíleně podobný, wojtek je vůl, ale má na to věk, a vyroste z toho, což se bohužel o tobě asi už říct nedá…

            0 0
        • multib  

          Ono totiž, mít děti v příliš ranném věku, může zanechat následky na těch dětech ..

          0 0
    • colombo1  

      Tak tohle je jedno z mála vláken, který jsem přečetl od začátku do konce-za tu zábavu to stálo. Je to opravdu snůška hovadin. Nejsem tady sice zaregistrovanej dlouho, ale musim říct že hodně vláken, který jsem četl se docela často(bohužel) zvrhnou ve vysoce odbornou diskuzi jakou můžeme sledovat právě zde…

      No nic… přeju hezký den:-)

      0 0
    • Zerocool  

      no ty jsi fakt péro…

      0 0
    • Zerocool  

      tak včera jsem wojtka vypátral, není tak mladý, jak se zdá http://wojgor.republika.pl/…s/wojtek.jpg 

      0 0
      • dieegoo  

        Jsem zvědavej, za jak dlouho přiletí olkyc s tím, že patříš do místního gestapa, slídíš ostatním lidem v soukromí a další jeho oblíbené blá blá blá.

        0 0
      • l-e-t-o  

        kurde to je bajker :)

        0 0
    • karliner  

      tady už chybí jen brouk pytlík na b-f se vyskytující pod nickem honza729 :-)))

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tenhle thread žije ! :)

      0 0
    • Skalamander  

      Já si myslím, že největší radost má Wojtek, protože téměř 200 příspěvků v tomhle vlákně určitě nečekal :)

      0 0
    • Kejta  

      Navrhuju, aby 10 lidi s nejvetsim poctem postu v tomhle dredu bylo automaticky nominovano do B-F allstar tymu. Na konci roku by pro pobaveni ostatnich svedli exhibicni flame. O prestavkach by mohly byt dovednostni souteze typu: o nejzajimavejsi impertinentni poznamku, o nejkrutejsi osloveni, o nejvetsi haluz apod. Vitez by dostal korunku (nejspis zubni :), rok by se mohl titulovat Nejvetsi jouda a ostatni by mu museli po dobu jeho kralovani vykat a libat naslapy :)))

      0 0
    • hampik  

      ..my jsme dali přesně 7.2. cca 28km po lesních cestách okolo Zlína a doufali jsme , že zima odchází. Neodešla, ale odejde. Dávám jí ještě tak týden až deset dní a pak se to zláme…

      0 0
    • jIrI___  

      To to je komik :-DD

      0 0
    • Wojtek  

      už to zapadalo :-)

      0 0
      • hribik A1  

        to sposobil hlboky sneh, ktory poslednou dobou bol. v nom zapadalo mnozstvo vozidiel…

        0 0
  • Vilém

    Roude, to musi fakt bavit:(

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.