• Zabas

    Dámy jste již zhodntili, tak teď je řada na Vás pánové…

    0 0
    • Peslezedirou  

      Zeptám se. Musí fotku bikera vožit holka? Jsem totiž narcis a egoista, tak bych sem rád vložil svoje fotky, tak abych něco neporušil.

      0 0
    • hribik A1  

      kusuj, ja tu mam svojich fotiek dost aj bez teho

      0 0
    • Luka  

      spravneeeee!!!! tak holky, pochlubte se, co mate doma… at my ostatni pukneme zavisti :)

      0 0
      • zdenek  

        Koukám, že se žádná k tomu chlubení nemá :-)

        0 0
        • Luka  

          ja se klidne pochlubim, ale toho myho znaji vsici…

          0 0
          • Bulda  

            pak muzes rovnou do level 2 :))))

            0 0
          • Mug  

            od chlapa by to znělo vychloubačně ;-)

            0 0
          • Luka  

            a pak myslim, ze sem nikdo nicmoc neda… a vzhledem k tomu, ze vas je tu 98% muzskejch, na co byste koukali? … u zensky je mozna podstatny exterier (pro to chlubeni), ale chlapa nekde vystavovat jako v zoologicky opicku… nevim. Myslim, ze u muzskych to neni o tom, jak vypadaji, jak jim to slusi nebo jak moc namachrovany na fotkach jsou… hlavni je prece to, co z fotky nepoznas… JAKY to je chlap…

            0 0
            • fousek  

              Nahodou z my fotky vsichni poznaj..

              0 0
            • Lister  

              hlavni je prece to, co z fotky nepoznas… JAKY to je chlap.........

              myslíš uvnitř samozřejmě, protože jinak by se to z určitých fotek dalo poznat taky :o)

              0 0
              • Luka  

                kurna, vy mate dneska den! :D … no jasne. ale i kdybych myslela to druhy, tak mi takova fotka k vystaveni na foru neprojde… nejspis by mi byl sbalen čumajdán a Vizlik a byla bych vykazana z domu :)

                0 0
                • Lister  

                  ono by to nebylo tak horký…protože jak by se tvoje stěhování rozkřiklo, tak jak by pak viděl ten zástup Lukochtivých bajkerů před barákem tak by ti odpustil :oD

                  0 0
                  • Luka  

                    :) riskovat to nebudu :) Kde bych hledala takovyho druhyho?

                    0 0
                    • Lister  

                      …spiš bě mě zajímalo kde rostou takové jako ty :oD

                      PS: teď nejde ani tak o vzhled ale vztah ke kolu…ještě napiš že dáváš na vánoce bajkerské dárky a to už bude asi fakt moooooc :oD

                      0 0
                      • Luka  

                        :) nejen na Vanoce… bo to mu udela dycky nejvetsi radost :) Hlavne kdyz to neceka :) Problem ovsem je, ze darky davam i sobe, a to trochu leze do penez :)

                        Kde to roste? Tak vsude mozne. Jsem tu jedna z mala u ktery za zblbnutim do kola nebyl muzskej, kolega v praci zlanaril celej kancl a vsichni zacli jezdit na kolech, jenze nikomu to nevydrzelo dyl nez par mesicu, a on uz taky nejezdi, jen ta naprosto nejneocekavanejsi osoba, ktera nikdy nic nedodela, u niceho nevydrzi a desne rychle strida zaliby – ja jsem propadla dusi .. a nejak se me to drzi :) Jen kdyby bylo vic casu..... chlap bikerovy pak uz u me byl jen nutnym vyvojovym stupnem, bo nikdo jiny nepochopi, ze ty drahy veci a ty hodiny straveny nekde venku proste POTREBUJU :) No a nikdo jiny te vcas nezabrzdi pred unahlenym nakupem :) – no, ale jen nekdy… bo jsem desnej plasan :)

                        tohle shaneni bikerek tady je desna sranda… kdyz jsem zacinala a chlapa tak nejak hledala, tak vsude mrtvo po pesine, vsichni radili, ale nikdo se k nicemu nemel nebo mel babu, a jakmile jsem ho čapla, tak najednou vsichni chteli se kamaradit se mnou........ :) Ja vim, ze to je tak vzdycky, ale je to proste usmevny. Ale lichoti to …to jooo… ale to vsemm holkam tady :) Proste je nas malo a vsichni nas chteji… to je prece sen kazdy holky :DDD

                        0 0
                        • marapara  

                          Já to vidím zase obráceně :)

                          0 0
                        • Jituschka  

                          Jen si tak trochu rejpnout…Takže za tím byl vlastně chlap, co…:-D

                          Jinak si myslím, že se tohle téma neuchytí, na chlapech není nic moc ke koukání :)

                          0 0
                        • Lister  

                          zní to moooc hezky :o)

                          bud ráda že tě někdo před unáhleným nákupem varuje :o)

                          Ale já si taky nemůžu stěžovat, moje sice není extra bajkerka, ale má na to dorou zdravotní výmluvu, takže ji to toleruju, ale jinak je zlatá a hooodně mě podporuje......no i když když včera cvakala při zadávání platebního příkazu do kolonky částa: „40 000“ tak se lehce zarazila a říkala že jsem se asi zbláznil :oD

                          PS: ten účet byl její, ale vozit se budu já.....no není ta láska nádherná :oD

                          0 0
                          • Luka  

                            nemohla by i me neco poslat? :D

                            0 0
                            • Lister  

                              bohužel funguje pouze jako soukromá záložna :o)

                              ale ještě ža mám takovou ženu, holt rozhazovační bajker potřebuje spořivou a chápající ženu......třeba mechanik by mohl vyprávět podobně :o)

                              Aspoň kolo jsem jí za to postavil…ocenila že je modrý ;o)

                              0 0
                          • Bajker16  

                            A ještě si jí měl ze srandy říct,že to je jenom za novou vidli :-D.

                            0 0
                      • Volf  

                        Chlape ty se nezdáš :-)))

                        0 0
                        • Lister  

                          proč, co jsem provedel???

                          0 0
                          • Volf  

                            To byla pochvala, ale asi blbá když jsi ji nepochopil :-))

                            0 0
                            • Lister  

                              já jsem od přírody málo chápavej :o)

                              0 0
                              • Volf  

                                Co novej rám ???

                                0 0
                                • Lister  

                                  bude nový kolo :o)

                                  na rám jsem se nakonec vykašlal.........

                                  0 0
                                  • Volf  

                                    Stejně jsme pošuci co? Člověk se těší jak malý děcko:-))

                                    0 0
                                    • Lister  

                                      malý děcko je proti mě béčko :oD

                                      právě jdu psát email, ať mi ho pošlou co nejdřív, protože už to fakt nemůžu vydržet :o)

                                      0 0
                                  • goofy  

                                    Marinek? Marinek? ;o)

                                    0 0
                                    • Lister  

                                      jo jo, dlouho jsem tomu nevěřil, ale nakonec to vypadá, že bude.....aspon mi Tureček psal že ho už mají poskládaného.­...........je­den z posledních kusů v Evropě.........

                                      0 0
                                      • Volf  

                                        pak se pochlub ať víme, na čem si budeš čechrat brka :-))

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          tak o tom vůbec nepochybuj, jak bude doma tak je okamžitě tady na BF :oD

                                          dneska odešly peníze.....pár dní na převod, tak předpokládám, že příští týden je doma.........­..doufám :o)

                                          0 0
                                          • Volf  

                                            Bude oceláček ??

                                            0 0
                                            • Lister  

                                              ne ne tohle bude fulláček :o)

                                              ocel asi až za pár let jako nostalgická vzpomínka…i když přiznávám, že bílý marin v oceli je prostě můj sen, ale asi si ho ještě chvíli nesplním :o)

                                              0 0
                                              • Volf  

                                                jo fůlláček to je hezký, řeknu ti, že já se tý svý oceli ne a ne nabažit a už pomalu řeším blizarda od RM, to je zase můj sen. No možná, že příští rok si na něm vyrazím :-))

                                                0 0
                                      • goofy  

                                        A jaky nakonec bude? Cerveny nebo modry? :o)

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          modrý :o)

                                          i když červená je nejrychlejší, ale ten modrej je za tu cenu asi fakt lepší koupě :o)

                                          0 0
            • sway  

              Vaz slova, nekteri muzi stravi u zrcadla vic casu nez zeny:) Ne nadarmo jsem k narozkam dostal nezavisle asi tri kapesni zrcatka:)

              0 0
    • marapara  

      Vidim, že se ženský s fotkama nějak nehrnou :)

      0 0
    • marapara  

      Vidim, že se ženský s fotkama nějak nehrnou :)

      0 0
      • SELMIRA  

        …jsem uloupila na netu ale celkem fešnej kus, že? ;o)

        0 0
        • Jituschka  

          mě přijde, že všichni chlapi v elasťákách a helmě a brejlích vypadají stejně…:( Ale má hezký kolo :)

          0 0
          • Luka  

            no, to neni pravda… nekterej je malej, jinej dlouhej, tlustej nebo tenkej, nektery maji hezkou postavu, peknou prdelku, krasne nozicky, rucicky… jedni svalnati, druzi slachoviti… ja mam bikery rada, za a jim to vsem slusi a za b je jich hodne a porad je na co koukat :)

            0 0
            • Jituschka  

              Ja neříkám, že to je pravda, jenom že MĚ to tak přijde, navíc mám dost averzi k chlapům v elasťákách…Ale nikomu to neberu.

              0 0
          • SELMIRA  

            hehe to mi připomnělo, jak Mr. Beanovi ukázali obraz Whistlerovy matky Ocenil to slovy: „Hm, nice frame!“ :o))

            jinač…mně chlapi v elasťákách připadali slizcí brrr ale už jsem si celkem zvykla :o)

            0 0
            • chodec  

              Tak nevím – jedny holky říkaj že elasťáky jsou fajn – že prej alespoň je vidět zadek, druhé, že je to slizké nebo 4procentní. Jak si má chudák cyklista vybrat ;-)

              Osobně elasťáky nesnáším a připadám si v nich opravdu tak trochu nesvůj, ale na kole jsem na jízdu na kole ještě nenašel nic, co by bylo tak funkční a pohodlné jako právě laclové elasťáky – cokoliv volného mi vlaje, zadrhává, sesouvá se a tak :-( alespoň je částečně maskuji pod volným dresem co nosím navrch – mít ještě upnutej dréz tak z toho asi vážně dostanu ujímání – pohodlí nepohodlí

              0 0
          • wroum  

            tak tak, jako dementi :-P

            0 0
            • Jituschka  

              Tos řekl ty:) Ale to mi ani nepřijde, brýle a helma mi přijdou docela slušivé, s elasťákama už je to o něco horší, no :)

              0 0
              • wroum  

                k brylym a helme se moje poznamka nevztahovala :-)

                0 0
                • Jituschka  

                  :-D ale jako dementi neeee…spíš tak trošku jako..nó…jak to říct…

                  0 0
                  • kudlanka32  

                    4procenticka......

                    0 0
                  • wroum  

                    modri uz vedi… :)

                    0 0
                  • hejtcvaj  

                    jako Harapes

                    0 0
                    • Krys  

                      To meno je celkom dobrá slovná hračka. „Harap“ znamená v madarčine „hryzie“. Je to vlastne niečo medzi Hryzepes a Harapkutya.

                      0 0
                      • wroum  

                        ono staci hárá pes, sice hárá fena je logictejsi… ale tohle staci :-D

                        0 0
                        • Krys  

                          To je jasné, ale mne ako človeku, ktorý rozumie tomu divnému jazyku, tam podvedome znie aj to hryzenie. Je to proste zvukovo veľmi plné slovo. :)

                          0 0
            • Peslezedirou  

              Přesně! Dementi v elastákách. Nejhorší je, že mají snahu se združovat do band a pak je člověk může potkat všechny najednou. Kolektivizace je strašná věc, působí dokonce tak že si začnou holit NOHY :o)

              0 0
              • KubaBajk  

                hej hej!Já jsem ty přiblblé volné kraťasy zkoušel a kam se na elasťáky hrabou! Zdá se,že hodně z vás jezdí na kole proto,protože to dobře vypadá..?

                0 0
                • wroum  

                  jasne. ono se taky jezdi na kole kuli necemu jinymu?

                  0 0
                  • KubaBajk  

                    …tak na to si odpověz sám:-)

                    0 0
                    • wroum  

                      dobre, tak nejezdi. jezdi se jen proto, ze to je in a taky je to zaminka pro strojeni se do prilehavych elastokostymu nekterych zvlaste uchylnych jedincu :-)

                      0 0
                • Peslezedirou  

                  Jo :o)

                  Prostě mi elastáky přijdou diný, divnej pocit mít pytlík takle na těsno. Je pravde, že ve velkým vedru jsou příjemněnší, ale to mě nepřesvědčí abych si je zas na sebe vzal.

                  0 0
              • Vlado Jekyll  

                Chlapče, keď sú tie volné gate také super, môžeme očakávať, že ich začnú voziť aj borci na TDF.

                0 0
                • Peslezedirou  

                  hi hi :o) borci z TdF a jejich ježdění má tolik společnýho s mým ježděním asi tolik co potápěč se šnorchlem a kosmonaut.

                  0 0
                • Nehas  

                  Jistě, že je začnou vozit. Ale čakají, až bude móda jezdit TdF na bajku :-)

                  0 0
                  • KubaBajk  

                    no je potřeba,aby Gun Rita,Tomac a prostě všichni jezdci závodící na MTB začali vozit kraťasy,protože jsou prostě nejlepší!

                    0 0
            • Lance  

              od tebe nastesti beru,ze mi nadavas do dementu a nezlobim se:) protoze v elastackach jsem free:)

              0 0
          • Krys  

            Minulý týždeň som si konečne zaobstaral voľné kraťasy, tralala. Ďalšiu z mnohých výhod som objavil dnes, keď som v tom prišiel do práce. Nemusím sa prezliekať a nikto po mne nahádže udivené pohľady.

            0 0
            • Lister  

              no ale že ti to trvalo :o)

              0 0
              • Krys  

                Hm, to budem musieť asi updatenúť fotku v profile.

                0 0
            • Lišák  

              Nevim, jak daleko jezdíš do práce, ale já se po příjezdu vždycky osprchuju a převlíknu. Mám to nejkratší trasou 14km, ale většinou jezdím trochu oklikou-asi tak 20km. A že by se mě teda chtělo být v propocených hadrech v práci? To teda ne. Ještě dotaz: Když jsou vedra kolem 35°C ve stínu, myslíš, že je to fakt lepší, než elasťáky?

              0 0
              • wendak  

                já sice jezdim asi 7 km, ale taky se sprchuju a převlíkám, protože mám podřízený baby a ty by mi to daly pěkně sežrat :) a i v 35°C jsou určitě volný kraťáky lepší než slizáky :)

                0 0
                • Lišák  

                  Lepší v čem? V pohodlí, nebo ve funkčnosti?

                  0 0
                  • wendak  

                    pohodlí asi záleží na vnitřních nohavičkách a na vložce a podle mě je srovnatelný, ale snáz se z nich močí, líp vypadají, mají kapsy a ta funkčnost je taky kus od kusu, jezdim volný kraťasy už tři roky a rozhodně nejsou horší než elasťáky a už nevypadám jako harapes – slizáky nikdy více ;)

                    0 0
                    • FAH  

                      Tak to ja zase vidim v elastakach klady. Jednak to je lepsi odpod vzduchu (zvlast u tech dlouhejch), pak se u kratasu nohavicky nevytahujou vyse jako to byva u volnych kratasu a taky nelita dovnitr zadnej hmyz (ze stejnyho duvodu nemam triko s volnyma ukavama a naopak mam s uzavrenym vystrihem). A jestli vypadam takove nebo makovej me nebere, v monterkach a zasranej vypadam snad hezky? a tady se jedna v podstate o monterky na kolo, tak jakypak trable. I kdyz priznam, ruzovy elastaky bych teda nemusel.

                      0 0
                      • xetron  

                        „Tak to ja zase vidim v elastakach klady. Jednak to je lepsi odpod vzduchu (zvlast u tech dlouhejch)“ Ted jsem se fakt zasmal jinak sry za OT

                        0 0
                      • wendak  

                        hmyz mi do nohavic ještě nikdy nevlítl, protože díky mé rychlosti je stržen proudem obtékajícího vzduchu a vržen kamsi vzad :))), jinak je to asi o osobní volbě a důležitosti vlastních priorit, já zkrátka slizáky nechci …

                        0 0
                        • Volf  

                          Měli jste sem dávat svoje fotky a ne se hádat o elasťácích:-))

                          0 0
                      • Peslezedirou  

                        Vidím to tak, že v elestákách vypadám jak *****. Chci se sám sobě líbit i biku a vo tom to je.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          už toho nech nebo to nezvládnu :) :)

                          bys mohl z fleku být členem Pendolínovy pozink crew :)

                          0 0
                    • Twister  

                      Vzhed je dost suběktivní věc, ale co nemůžeš popřát jako výhodu elasťáků je to, že v nich člověk větrá. Obvykle vozím v chladnějším počasí volné kraťasy, ale jak je víc jak 20 až 25 stupňů, neexistuje pro mě jiná volba než elasťáky.

                      0 0
                  • KubaBajk  

                    pohodlí a funkčnost jdou ruku v ruce..

                    0 0
              • Jituschka  

                Já mám taky volný a teda netvrdim, že je to lepší než elasťáky, ale esteticky rozhodně. Když je vedro, tak to asi znát bude, ale ta vrchní vrstva je tak slaboučká a nepřekáží, že ten rozdíl není zas tak velký. Já jsem teda zatím jezdila jenom v jedňech strašnejch pánskejch elasťákách a pak v těch volnejch, takže moc zkušeností nemám..Taky je to asi kus od kusu, no.

                0 0
              • Krys  

                Do práce to mám 17 km. Sprchu tu nemáme. Tričko som prezliekol a z kraťasov vybral vložku. To je maximium, čo môžem urobiť. Teda, ešte môžem ísť sockou ako obvykle. Dnes som šiel na bajku do práce prvý krát. Takže optimalizačný proces ešte nie je ukončený. Ad 35°C – neskúšal som, v každom prípade, elasťáky som ešte nevyhodil.

                0 0
            • kudlanka32  

              no fuj…to jedine pokud nemaji vlozku jinak mi to dvakrat pohodlny neprijde

              0 0
          • medved.m  

            A tos jeste nevidela moje tanga :-)

            0 0
            • wroum  

              kozesinovy s chlupem dovnitr? :-D

              0 0
            • medved.m  

              (nene, to byla legrace…)

              0 0
            • medved.m  

              Vidim, ze Vas ta predstava tang docela nadchla… Musim ale priznat, ze ve skutecnosti jezdim „navostro“ a v elastacich s laclem. Chvili mi trvalo, nez jsem si zvykl, ale ted uz si zas nedovedu predstavit nic jineho. Nedavno jsem i vymenil svuj stary volny dres za obtazeny – ostatne hlavne proto, ze ta funkcni pletenina fakt potrebuje byt na tele, jinak je spis DYSfunkcni. (Fotku ale radej nepridam, pohled na ctyricatnika ve sponovkach se da snest snad leda kdyz sedi na tom bajku :-) Toz tak a hezky vecer.

              0 0
              • Volf  

                Nechrť já ji tam dal taky, ale spravedlivě do bikerek :-)) aby jsme se nehádlali se ženuškou :-)), koneckonců čtyřicátník je ideální věk / no pro jistotu jsem na ní dost z dálky :-)) /

                0 0
        • Lucke  

          jj..mas pravdu …ma pekne kolo:D:D..

          0 0
        • faster  

          koukaš jenom na bajka,co hi i ty jedna

          0 0
    • Nehas  

      No obávám se, že moc fotek se tu nenahromadí :-)

      Jsou pro to dva důvody:

      1. Chlap na kole není žádná atrakce(narozdíl od bikerky), ale samozřejmost.
      2. Chlapy jsou hnusný :-) (narozdíl od bikerek)
      0 0
      • Peslezedirou  

        Amen

        0 0
      • Jaroslávek  
        1. chlap bez je akorát ku srandě .-)
        0 0
        • Blade  

          Sebepoznání je hezká věc ;-)

          0 0
        • Jituschka  
          1. když žena požádá svého muže o schválení fotky, nikdy ji neschválí, neboť se bojí, že bude vypadat méně drsně/bikersky/na­makaně než ostatní uživatelé, chachááá:)

          Přidávám jednoho hřebečka…

          0 0
          • Luka  

            skoda ze neni celej, je prekrasnej! ryzacky ja nejradsi… a tenhle je bajker:

            0 0
            • Jituschka  

              No, tenhle taky, akorát to nebylo vidět :)

              0 0
              • Luka  

                Ňo jóooo!!! krásnej … takovej hebouckej!

                0 0
                • Jituschka  

                  Taková pako malý to bylo :)

                  0 0
                  • xetron  

                    lol nějak vam to nevyšlo tak už tady daváte i koníky jo? :D

                    0 0
                    • Jituschka  

                      Hehe, nečím se začít musí…Ale např. můj pán/muž/předse­da/soudce kategoricky odmítá viset tady na fóru. Asi není jedinej :)

                      0 0
                      • chemik  

                        a co jeho hrad/stroj, proč tu nejsou?

                        0 0
                        • wroum  

                          protoze je ve MESTE za MOREM a krmi KURE u STAVENI.

                          0 0
                          • Mug  

                            Ptačí chřipka je tu!

                            0 0
                            • Mrdadlo  

                              Nějakej nápad, léčba ?

                              0 0
                              • goofy  

                                A kvuli tomu jses registroval, jo? Obozaku!

                                0 0
                                • dieegoo  

                                  To bude asi něčí „druhý já“… Zlatka taky dala takovou fotku a nesetkala se tady zrovna s pochopením, takže dotyčnej asi nechtěl riskovat pověst.

                                  0 0
                                • bagr  

                                  Vždyť sou tady jen ubožáci,tak co řešíš.Nehraj si na slušňáka!

                                  0 0
                                  • goofy  

                                    Nejde mi o to, ze sem hodil tu fotku, to uz odmitam komentovat, ale ze mu bylo bylbe a schvalne se kvuli tomu znova registroval…

                                    0 0
                              • martt  

                                Co keby ste si so Zlatkou zalozili thread pre podobne obrazky a nepchali ich do threadov kde su nase manzelky a dcery?

                                0 0
                              • marekmaue  

                                zlomenina kliční kosti
                                !

                                0 0
                          • chemik  

                            :-)) tak teď už je to myslím zcela jasné i mně

                            0 0
                      • Smazaný účet  

                        Mi to připomnělo jednu scénu z filmu „Jeg er Dina“. Svatební noc, ona si prohlíží svého muže a pak udiveně prohlásí: „Ale to není jako u koně nebo u býka!“ Takže s těma koňmama jste to pohnali. Vedle toho žádnej chlap chtít viset nebude, chápeš? ;o))

                        0 0
                      • medved.m  

                        To zalezi na tom, za co by visel :-) (no, to byla jen takova reminiscence…)

                        0 0
              • Hornetka  

                :-D

                0 0
            • Volf  

              Když se ti tak líbí tak tady ti jednoho posílám a bude se ti hodit i k biku :-)

              0 0
          • treatt  

            Asi mas pravdu :-) Tak pridam bikera, u ktereho nemuze byt pochyb – nejdrsnejsi biker totiz vubec na dropy nepotrebuje bike!

            0 0
      • karliner  

        no, bikerky taky zrovna žádný modelky nejsou… ale výjimky se najdu

        0 0
        • Nehas  

          Ale hnusný nejsou, viď? :-)

          0 0
        • Volf  

          modelkama myslíš ty vychrtlý hysterický leštěnky, který mají v hlavě většinou vymlácíno a jejich největší tragédií bývá zlomený nehtík ? Tak to je potom fajn, že bikerky nejsou modelkama ......

          0 0
    • Vymi  

      jedna momentka :-)

      0 0
    • Eva  

      Muj biker,ale jeste o tom nevi :-)

      0 0
      • Nehas  

        Podle bidonu bych řek že už možná něco tuší :-)

        0 0
        • Volf  

          Třeba se tak dá již v plenkách odhalit jestli to bude biker nebo žiletkář / jestli se tulí nebo netulí k bidonu / :-))

          0 0
        • fousek  

          No vzledem k tomu ze je kapku mazlej tak by me zajimalo co v tom bidonu ma

          0 0
      • grafik  

        fakt peknej klucina, ozuzlavat cudl u bidonu mu pujde dobre ;)

        0 0
      • Martula  

        :) pěknej!! moc

        0 0
    • Jamie  

      foto nej bajkera v profilu:D a to rikam naprosto neskromne a sobecky:D:D:D pro ty co nepochopili- vim ze nejsem nejhezci. hezci byl uz jenom Jara Cimrman…:D

      0 0
      • Smazaný účet  

        však byl taky vychovávanej jako ženská… ;o)

        0 0
      • sloska  

        Tak Vám tady taky posílám mého bikera

        0 0
        • KubaBajk  

          no tož,se řeklo na začátku foto bikera,ne? vpředu KubaBajk(já,červený šátek),vedle James11 a vlevo Jaroslav(má pěkného Kleina)..za námi Littlebiker. Moc fajn den to byl.

          0 0
        • KubaBajk  

          se řeklo na začátku foto bikera,ne? :-) vpředu KubaBajk(já,čer­vený),vedle James11(výborný teplý čaj v termosce),vedle Jaroslav(s pěkným Kleinem),za námi Littlebiker.. byl to super den

          0 0
        • Krys  

          Minule som sedel na hraničnej ceste, bol som celkom unavený. A zrazu, čo nevidím? Cez hraničnú cestu prebehla hranica. Ešte som sa ani nestačil spamätať a už bežala naspäť.

          0 0
        • náčelník  

          Ten profesionální revolucionář je taky tvůj?

          0 0
        • wroum  

          super dres :-D

          uplne vidim jak se tady dela nekterym jedincum rudo pred ocima :-D

          0 0
          • goofy  

            Taky me to hned napadlo :-D

            0 0
          • Radek Broz  

            Napočítám do deseti, žeknu si, jakej debil je nositel, jakej debil je designér, jakej debil je Havlena, když ho zaměstnává a s úsměvem to přejdu;-)

            0 0
      • fousek  

        To az se dozvi Chuck Norris

        0 0
    • samcak  

      tak mam tu treba dva blaznivy italy na jednom bajku. Nechapu jak natom mohly odjet celou pedaledu tj. 70 km v alpach s prevysenim asi 3tis. Je fakt ze ten druhej je furt v haku :) tomu se to jede…

      0 0
      • Gorgov  

        nechápeš? Včera objeli salzku na tendemu ve výbornym času tandemisti. Mělo to přes 200km a 7km převýšení. Většinu solistů dali:)

        0 0
    • vladosegi  

      to je 2 roky nazad, dnes chceme bike vyskusat prvykrat naostro. No a potom uz bude biker :o)

      0 0
    • Vlado Jekyll  

      vidím že to tu dajako viazne, pripájam jednú staršiu momentku.

      0 0
    • Žulda  

      Náš cyklista.

      0 0
      • FAH  

        Ten gumicuk od sedlovky k cyklosedacce slouzi jako dodatecna pruzina zabranujici styku sedacky se zadnim kolem? Nekdy by se taky hodil na cyklosedacce nejekej tlumic.

        0 0
        • kudlanka32  

          to fakt netusim…ale mylim ze mala cestujici uz dosahla unosnosti sedacky tak to je asi od pruzeni i pojistka.....:)

          0 0
    • Ladap  

      jedna fotečka z Rumunska

      0 0
    • Ladap  

      Jedna rodinná – můj tchán :)

      0 0
    • chemik  

      2 in 1

      0 0
      • wroum  

        takovej malej a uz umi po zadnim :-)

        0 0
        • tomoun  

          Já taky přidám.Rok 1965

          0 0
          • kudlanka32  

            hmm ten pohled ty holciny je hustej :-P

            inak mas pekny archiv......sem zvedavej kde budem mit my ty haldy plastovejch necitelnej cedecek po tolika letech…

            0 0
            • tomoun  

              Na na té fotce můžete ,vy mladší,studovat vývoj kol,nebo spíše zánik prvků pasívní bezpečnosti-na kole v pozadí je hezká síťka proti zapletení sukně ev. vlasů(Postřižiny) do drátů

              0 0
            • tomoun  

              No právě ten archiv skenuju na ta blbá po letech nečitelná Cdčka

              0 0
              • kudlanka32  

                no jo ale mas to zazalohovany na fotografickym papire o kterym se vi ze 100let vydrzi (pri dodrzeni jistych technologickych postupu).....po chemicky stabilizaci by mel vydrzet vecnost pri spravnym ulozeni

                0 0
                • tomoun  

                  To jsou paradoxy pane Vaňek-zálohovat na fotopapír

                  0 0
                  • Krys  

                    Ono sa to tak ale robí. Fotky, na ktorých skutočne záleží sa tlačia na nejaký väčší formát a ukladajú sa aspoň do albumu pod fóliu. Canon napr. dáva garanciu pri použití ich tlačiarne, tonera a papiera 10 rokov na voľne pohodenú fotografiu a 100 rokov na archivovanú v albume.

                    Okrem toho, tieto staré fotografie sa dajú rekonštruovať. Dobrý skener, editor a znova ju vytlačíš.

                    0 0
                • fousac  

                  vazne???

                  tak to si hned utikam nafotit mp3ky… 8-)

                  0 0
                • kudlanka32  

                  teda ty cernobily.....jinak u barvy asi vede cibachrom…udajne jeden visi na slunicku uz 25let a zatim drzi…vyhodou je stalost na osvetleni delaji se z toho diaky na projekce jako dekorace…ty obycejny za dve hodiny vyblednou tyhle to pry vydrzi akorat ta cena!

                  asi si hezky fotky necham prepalit na diaky.....nekde sem to videl 70kc/policko

                  0 0
          • tomoun  

            A jednu novější 2006

            0 0
    • Ubina  

      Tak tady je ten můj:-)

      0 0
    • los_tomanos  

      Je to mobilem ale je bajkova…

      0 0
    • Blackbiker  

      Cippolini and me,aneb malej a velkej:-)na Gardě 2007 Moc fotogeničtí nejsme ale jsme to my, v reálu:-).Každopádně po Gardě jsme vypadali lehce hůř.7500m výškově za 7 dní čili tejden.Km nepočítat-V Alpách dle mého najeté km ztácejí smysl a nevypovídají nic-hlavní je převýšení.Prostě jsme moc jezdili „pro rohlíky“:-)

      0 0
    • killme  

      takhle vypadam kdyz uz se mi dal nechce :) a to me cekalo jeste asi 70km…

      0 0
    • NuNu  

      Můj Ondřej :)

      0 0
      • Lusetta  

        To je v Mostech?

        0 0
        • NuNu  

          jojo

          0 0
          • Lusetta  

            Pěkné.A ty tam něco dáváš?

            0 0
            • NuNu  

              ja?:D jeste vubec..to Ondra se me snazi ochocit abych zacla vic na kole tak se snazim…az budou penize tak snad nejake dobre kolo:)jsem jeste zacatecnik:)

              0 0
      • pitos  

        pěkné ale je to zatím tak zhruba jediná věc na kterou si v Mostech troufnu:)

        0 0
        • Andrzej  

          u mne to je stejne, ale popravde mne to ani moc nemrzi (krome toho dropu mezi stromama na louku, co ma dreveny dopad, tam me jenom desi moznost nesikovneho padu na rovnou zem…)

          0 0
          • pitos  

            myslíš tohle?

            0 0
            • Andrzej  

              a tohle urcite ne, ale kdyz prejizdis z te horni casti, po hlinene nizke klopence je maly prijemny dropik, pak vyjedes mezi stromama na lavku pres chodnik (cervena znacka) a dolu jsou mylsim ted uz 3 mozznosti, ale ja jedu tu, ktera nevede vubec vzduchem :)

              0 0
              • pitos  

                …tak to bude tohle,sjedeš po levé straně

                0 0
                • pitos  

                  tedy pravé

                  0 0
                  • Andrzej  

                    jj (ted cely internet vi o mem tajnem problemu:)

                    0 0
                    • pitos  

                      tak to bych byl klidný,jsem si jist že převážná část B-F by v Mostech nedala překážku ani jednu:) ono je to tam už trochu vyšší level.

                      0 0
          • pitos  

            …a toto je taky docela mazec:)

            0 0
            • Andrzej  

              jo, na to sem se myslim jednou rozjel a pak to vzdal :)

              0 0
            • Manas  

              Me se libi to co maj/meli v Roztokach. Tak ale se naskakovalo z malinkyho dirtu.

              0 0
              • pitos  

                on i v těch Mostech se naskakuje z toho nájezdu ale z tohoto pohledu to tak nevypadá. navíc je to dost veliké a jde z toho strach:)…na tvoji fotce už to vypadá přijatelněji ale já mám raději klasický wallride,na toto si moc netroufám a raději se držím při zemi:)

                0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Trochu politická :-)

      0 0
    • rasto  

      je to sice dcerka, ale zacit se musi od mala :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.