Existují pro vás i jiné sporty než jen bajk?

266 nepřečtených
  • block9

    Právě jsem přišla z tréninku (hraju závodně volejbal) a tak mě napadlo, že se zeptám, jestli se někdo z vás věnuje (nebo věnoval) i něčemu jinýmu než cyklistice. Mě osobně volejbal přináší docela dobrý zkušenosti – mám dobrou fyzičku a pády mám taky dobře natrénovaný, takže ani pak moc nebolej, nebo jsem si už zvykla. Je teda zase pravda, že kvůli zápasům nemůžu jezdit tak často, jak bych chtěla, ale za nic bych neměnila.

    0 0
    • grafik  

      91–93 kanoistika (kajak) – divoka voda, fotbal 93–98 fotbal 2000-? jen bajk

      0 0
    • Komi  

      Čínskej box (Sanda) a Jiu-Jitsu .. tréninky 2× týdně. Ale zase na druhou stranu nejsem žádnej velkej biker :-)

      0 0
      • -b-n-x-  

        kurnik! ja prve cetl „Cinskej sex“. Asi tak 5 sekund mi to vrtalo hlavou, nez jsem to precetl podruhe spravne :-)

        0 0
    • MI5  

      Závodně beach volejbal. Kde hrajes volejbal?

      0 0
    • Běžec  

      Dělám několik sportů na hodně rekreační úrovni.

      0 0
    • coolboy  

      badminton rekreačně závodní :-) přes léto jedině bajk

      0 0
    • mosquito  

      kolo sice vede, ale v zime nepohrdam lyzema, jinak plavani, zbytek uz jen vyjimecne

      0 0
    • radek16  

      treking po horách i po nížinách…

      0 0
    • elbi  

      Hrával jsem pinec, fotbal, potom co mě vykuchali na to můžu zapomenout. Chodit mě nebaví, tak jezdím, moc na výběr nemám. Jo a taky nesmím zapomenout na gaučing, ten mě jde dost dobře, v tom jsem fakt dobrej.

      0 0
      • Tušnak  

        Tak to si to může v tom gaučingu rozdat:) Na to mám vytříbenou techniku a nezaměnitelný styl:)

        0 0
    • JMT  

      freeski (pred tim snb), este asi vic nez bike :-)

      0 0
      • block9  

        jj, v alpách je the best

        0 0
        • JMT  

          no spis bych rek ze v alpach je to uspokojujici, na „best“ sou tu jiny kusy sveta (no naka motivace proc chodit do skoly musi bejt, ja se narodit ve Vancouveru tak sem asi skoncil po zakladce :-D)

          0 0
          • block9  

            Tak když se někdo narodí v Kanadě, tak to má holt dobrý, ale chudý český student obvykle takový štěstí nemá, takže se musí spokojit s tím, co je nejblíž. A mě Alpy zatím stačily, jak na bajk tak na lyže.

            0 0
          • kurýr na bajku  

            Jako každej slušnej člověk.

            0 0
          • ddd - andy  

            Amen! :-D

            Lyzovacka s vyhledem na ocean nemela chybu… ;-)

            0 0
            • -b-n-x-  

              hele, Andy, ja slysel, ze amici nam Alpy docela zavideji a ze ve Whistleru je hned vsechno strasne rozjezdene, protoze tam jezdi freeskieri a snb z cele Ameriky. Jaxto vnimal ty? Me osobne se letos treba vic nez uspokojive jezdilo u nas v Beskydech. No a zacatkem dubna to byla hodne krasna tecka za sezonou na Chopku.

              0 0
              • ddd - andy  

                To je pravda. Potkal jsem se v Praze s kamaradem z Vancouveru co si prijel zalyzovat do rajchu a zaril blahem. Je tu mraky stredisek a evropani se jeste porad vic drzej na sjezdovce nez mimo ni. Whistler je proflaklej, je tam lanovka. Navic mas treba jednu stranu udoli vyhrazenou pro sn.skutry. Ale staci popojet kousek dal a mas kolem sebe tisice vrcholku na slyzovani.. A nebo si priplatit a jet na Aljasku… :-)

                0 0
    • Krys  

      Bowling. Su obdobia, ze aj dva krat za tyzden. A vposlednej dobe som si oblubil stolny fotbal. Ono sa to sice nezda, ale da sa pri tom celkom zapotit. :) No a este sach. To je tusim tiez sport. :))

      0 0
    • Vampix  

      Chodil jsem Na florball Dnes hraju jen rekreačně Jinak v zimě běžky tak rekreačně a určitě SNB a lyže

      0 0
    • rock  

      Bike je zatím jediný zařízení, který mne -člověka extrémně až chorobně líného- přinutilo se alespoň trošku hejbat; za výjezd nahoru nabídne sjezd dolů a tuhle nabídku jsem schopen akceptovat. Žádný jiný sport mne k tomu nedohoupal …

      0 0
    • Belial  

      Lezu, plavu a běhám se psem. Občas kajak. V zimě skialp, snb, běžky a zase to lezení. Zabírá to tolik času, že na víc už nemám čas (a ani peníze :o). Holt, den má strašně málo hodin :o)

      0 0
    • petebike  

      Ahoj no tak 1981 – sem se narodil 1988 – 2000 – Lukostrelba – z th 4 roky reprezentace 1998 – Pink Pong nevim od kdy – 2000 – Sjezdovky 2002 – do ted SNB 1999 – do ted MTB,Silnice

      0 0
    • smallbrother  

      běh do vrchu a SNB :)

      0 0
    • Stancek  

      Jako kazdy v mladi fotbal (od zacku do dorostu), rychlostni kanoistika, strelba, potom u jen hodne rekreacne tenis, nohejbal, minikopana, florbal, kulecnik a pozarni sport (to jsem dokonce dotahl na vedouciho vycviku nasich dorostenek) ;-) ale nejvic uspechu jsem zaznamenal jak uz tu kdosi psal v gaucinku :-D Kolo od 93 silnice, ale hodne rekreacne, jen takovy vozeni se a od letosni zimy mtb.

      0 0
    • cabbage  

      střelba(vzduchov­ka), yachting(třída optimist) teď už jen pasivně, nebo v rámci turistiky na jadranu a plavání(ale to je spíš rehabilitace k biku;) na střední ještě fotbal v rámci těláku(známkované opíráníse o vnější stranu branky:) a samozřejmě „gardengolf“ ;o)

      všeobecně mam averzi k míčovým sportům(kde může míč letět i jinak než odemě) a většině která se odehrává na nějaké formě hřiště.

      líbí se mi nesvázanost biku ať pravidli, nebo hřištěm a k tomu má plachtění asi ze všech sportů nejblíž…

      p.s. rock to vystih docela dobře;)

      0 0
    • Vojtas  

      Já sme hrával taky závodně volejbal, skoro selou základku, a jak sem jezdil na treninky na kole me to zaclo bavit, pak kdyz sem volejbalu nechal bike pro me byl jasna volba. Volejbalu sem se jenom tezko vzdaval, presel sem do jineho oddilu a tam sem nejak nezapadl (šikana). Volejbal me ale ze sportu bavi nejvic, hnedka po kole samozrejme :), kdyz muzu hraju, muj velky sen je na vejsce zase zacit, jestli se teda na nakou dostanu.

      0 0
    • Meesha  

      8 let sem ztravil florbalem a to dost intenzivne. Ted v zime hlavne lyze a jinak rekreacne tak nejak vsechno co me bavi.

      0 0
    • atrex  

      Snowboarding je nej, pak bouldering a taky fotbálek, potom někdy jezdim třeba na kole nebo tak.

      0 0
    • Glum  

      Jo, sport, sport, sport, ranní vstávání… kolem 6 let: závodní plavání (angíny, lékařkou zakázáno) do 9 let: lední hokej (úraz hlavy, matkou zakázáno) 9–13 let: tenis (stálo moc peněz, rodinou zakázáno) 13–19 let: veslování (až do juniorské repre) od 19–30 let: lehce závodně běžky, softball, triatlon, hanspaulka, nezávodně basketball, postupně víc kolo, teď: citovou jedničkou je kolo, ale závodně zase tenis, jinak běžky, inline brusle, lední hokej…

      0 0
    • jonti  

      Bike uz asi tak 10 rokov, okrem patrocnej prestavky (vysoka skola :) ) zavodne. Minuly rok som zacal jazdit na inlajnoch, tiez zavodne, ale na tu atmosferu a super pocit na biku to nema. Nastastie sa to dobre doplnuje, takze v tom mienim pokracovat paralelne s bikom. Okrem toho volejbal. A obcas si idem zaplavat. V zime samozrejme bezky. Teraz v Prahe je to celkom bieda, ale dufam, ze buducu zimu sa to zlepsi.

      0 0
    • raceman  

      Bike, dřív hodně floorball,ale po úrazu kolena už opatrně, byl sem na uměle stěně a taky to bylo good. No a teď v zimě chcu zkusit běžky. Jo a taky sem provozoval Extrémní jízdu na sáňkách ;-)

      0 0
      • kolobrnda  

        1-kolo :-)) 2-plavani 3-lyze /sjezdovky/ 4-lezeni po stene 5-posilovna v zime…ne ale na objem…jen sportovne 6-festaky vsude mozne :-))

        0 0
    • kubrts  
      1. bajk
      2. plavání
      3. squash
      4. tenis
      5. florbal
      6. inlajny
      7. fotbal

      Snazim se to docela kombinovat, takže v jeden den se dají zmáknou i tři sprotíky. Myslim že v jednom týdnu se mi už také podařilo absolvovat všechny :o)

      0 0
    • ZuzicK  

      Vždyť ty víš.. ;)

      0 0
    • L_i  

      Já sport úplně nesnáším, na tělocviku jsem se nejradši zašíval v nářaďovně. Jinak, teď chodim plavat (je to dobrý, že to jde v zimě). A taky se mi líbí boj v čínském stylu (i když některý japonský jsou taky fajn), jsem ale lenoch a taky se mi nějak nedaří najít školu kde by mě motivovalo zůstat, tak na to jenom koukám v TV :-/. Co umřel náš učitel Kenpo karate (dělá se to hlavně v us, západní evropě a Izraeli, styl založil mistr William Chou z Hawaie a rozšířil mistr Ed Parker) tak se nějak nikde nemůžu chytit. Všechno ale jen tak lážo pro zábavu.

      0 0
    • Nanno22  

      95–2002 plavanie 99–2003 triatlon 2001–2003 viacboj da sa povedat ze vsetko na dost vysokej urovni od 2005 MTB, obcas posilka, ricochet vsetko rekreacne,boli tam urcite zdravotne problemy. Mam rad takmer vsetky sporty,je malo takych co som nevyskusal.:-)

      0 0
    • black.horse  

      no, už deset let sem posedlej kolama a to ve všech formách a disciplínách… k tomu na vyloženě rekreační úrovni sem v průběhu s kámošema a spolužákama zkoušel různý sporty: fotbal, inline hokej, pingpong, pozemní hokej atd. Jinak aktivněji sem dřív házel a vrhal za Slávii (koule+disk). A dneska současně s kolem občas si zajezdím na inlinech, zahraju volejbal nebo beach, projdu po kopečkách v pohorkách, zaplavu v bazénu, zacvičím s čínkama, v zimě běžky i sjezdovky… sport mě baví a snažím se mu celej život aspoň rekreačně věnovat, ale na mým pupku to není vidět:-D (za to na kloubech jo:-/ )

      0 0
    • pegas  

      zavodne fotbal…a pak asi sex(rekreacne)…:-)))

      0 0
    • goofy  

      No mam jich hodne a nikdy nevim kterymu se driv venovat. pochopitelne vsechny rekreacne. :o)

      Nejvetsi posedlost asi bike (leto), a lyze jak freeride, tak sjezdovky (zima).

      Jinak: turistika a VHT; badminton; squash; tennis; zaplavu si; fotbalek; basket; kdysi jsem i lezaval, ale ted ne a ne se k tomu dokopat; a urcite este nejake, ale nejak sem si je nevybavil… A ted ty podstatne, ktere provozuju temer dene: krigling a stolni fotbalek (v tom jsem hral dokonce par turnajku, takze vlastne zavodne :oP)… ;o)

      0 0
    • enjoy  

      tak se pekne snazte v tom volejbale,at se na tebe muzu nekdy podivat v juniorkach proti olympu!:-) pro me jinak bike je to hlavni.taky rekreacne bowling(v praci) a pasivne volejbal(jsem chytrejsi nez radio a mnohem chytrejsi nez vsichni rozhodci). a rad bych samozrejme delal spoustu ruznejch sportu,ale k tomu asi nemuze bez veliky nahody dojit..

      0 0
      • block9  

        Když už mluvíš o těch rozhodčích, tak na posledním zápase nám pískala hotová mrtvola – 5 dioptrií, sotva se vyškrábal na ten jeho posed a když si prohlížel registrace, tak mu tekla slina. To se pak člověk nemůže divit, že nám neuznal tři půlmetrový auty a mi ten zápas projely, i když jsme mohly vyhrát.

        0 0
        • enjoy  

          ja za 2 roky co koukam na kadetky a loni juniorky extraligu zazil jenom jeden dobre odpiskanej zapas.a jednou jsem strhnul docela pocetny obecenstvo rodicu(nikdo jinej tam bohuzel nechodi) a malem jsme sundali toho ****** z empajru.uz jsem u nej stal. jinak koukam,ze se tu volejbal zminuje celkem casto:-)

          0 0
          • pelt  

            Hele, to tvuj oblibeny tym moc casto nevyhrava :-P

            0 0
            • enjoy  

              no nato ze jsou celkem pravidelny mistryne republiky,ve vsech kategoriich,to docela cumim:-).navic kdyz sezona ted zacala. ale u juniorek mas mozna letos pravdu,docela je oslabili tim,kolik jich slo do zenskych. ps:nekdy bych prisahal,ze tam snad taky plavou kaprici,to prece neni jinak mozny!

              0 0
          • vili  

            hehe, v sobotu sem dostal dve napomenuti a zlutou kartu, uz sem zahlidl i cervenou, ale to si nakonec rozmyslel :-D…tenhle toho videl naopak az moc, takovyhle vymysly sem uz dlouho neslysel…treba na beachu se todle skoro nestava

            0 0
    • v3d  

      Dřív volejbal, pak 3 roky americkej fotbal, ted zase volejbal a do toho bajk v létě a snowkiting v zimě. Kua jak já se těšim až napadne…

      0 0
      • Daan  

        Lada Dutka? Ten Dutka z juniroky? Tak ty si dal prednost kolu? nechapu..... :-)

        0 0
        • v3d  

          Jj, sem já. Nebyla to přímá konfrontace fotbal x bike, (ostatní prominou) to bych asi hrál dál:)) Ale tak se to se mnou skutálelo a jezdim.

          „Ten Dutka z juniorky“? Co se tam o mně traduje:)?

          0 0
          • Daan  

            Jen to nejlepsi, neboj:-) Prijd se mrknout na domaci semifinale 21.10. letos to vubec nebude zadarmo…

            0 0
    • kurýr na bajku  

      Techno !

      0 0
    • MARIN  

      Tak vede hlavne kolo ale kdyz se neda na kolo nepohrdnu behem, bezkama, sjezdovkama, plavanim a florbalem. Jinak prilezitostne jeste stolni tenis,nohejbal,vo­lejbal,squash,bo­vling

      0 0
    • kajulka2  

      Plavání, volejbal a tenis, vše rekreačně

      0 0
    • fousac  

      PIVO!

      0 0
    • vlk  

      Závodně jsem dělal pouze tanec(standartní a latinskoamerické) a sportovně snad asi vše.

      0 0
      • náčelník  

        Tanec s vlky ? :)

        0 0
        • vlk  

          Nikoliv já tančím jen s mladými krásnými ženami.Takže promiň, musím Tě odmítnout :o)

          0 0
      • karliner  

        nic ve zlým vlku, ale jak může zdravej mladej chlap dělat ZÁVODNĚ tanec???

        0 0
        • pelt  

          Nebude to tim, ze je to taky fyzicky dost narocna aktivita a pokud by byl starej a chromej, tak by to zavodne slo o dost hur?

          0 0
        • vlk  

          A zase jeden tzv chlap, s pivem v ruce a hubou plnou sra… Tančení mě baví. Věř, že je to fyzicky často mnohem náročnější disciplína nežli ježdění na kole. Netrénový jedinec by padl po prvním tréningu valčíku. A takovým vedlejším bonusem je to, že ti pak padá každá holka rovnou do náruče. Ani netušíš, jak je mezi ženskýma ceněn chlap co umí tančit. Mimo to, pro některé lidi je to určitá společenská povinnost umět dobře tančit. Když jsi třeba pozvaný na některý z vyhlášených Vídeňských plesů, tak se očekává, že člověk nebude pro srandu ostatní společnosti. Máš špatný pohled na svět, to je jako bych tvrdil, že všichni co jezdí na silničkách jsou nenormální.

          0 0
          • vlk  

            PS: Že jsem to sem vůbec psal.Příště se poučím.

            0 0
            • Kubiczech  

              Bud v klidu – me to treba v tanecnich taky hodne bavilo, chapu to… (:

              0 0
          • goofy  

            Ja, jakozto stoprocentni drevo, ty co umi tancit obdivuju :o)

            0 0
    • TinkTink  

      Krome bajku jeste silnice :-D

      0 0
    • kovar  

      fotbal

      0 0
    • Manas  

      Hodne drive atletika, pak nicnedelani, pak 2 roky karate, rok a pul wing-tsun, od gymplu volejbal na krajsky urovni (nic moc :-)), mezitim od 2003 kolo (3 roky jen FR a DH), rekreacne badminton, od 2004 i lezeni (spis bouldering). Ted uz jen kolo a zase pres zimu badminton a boulder :-)

      0 0
    • fousmen  

      Protoze se k biku dostanu jen o vikendu tak mam pres tyden cas na behani, plavani a florbal. Pres zimu stridam bike za lyze. Jinak soustavne cely rok posiluju s pullitrem.. :-)

      0 0
    • dada  

      1.-3. misto svorně: kolo+sjezdovky+bas­ket 4. místo běžky 5. místo plavání 6. místo tenis 7. místo bowling 8. místo licitovaný martiáš! kdysy taky šachy ale už sem to nehrál asi 10 let…

      0 0
    • kubad  

      Léto kolo, zima hokej + lyže + spinning + okrajově další. A zbytek už se asi nepočítá mezi sporty :-))

      0 0
    • TomasN  

      Spinning Fitness Lyze- sjezdovky Snowboard Windsurfing Squash In-Line Sex- kdyz jsem byl mladsi :-)

      0 0
    • SavaH  

      jsem hrozne linej tvor a od leta nedelam nic. Mym sportem cislo 1 je chozeni do schodu do 3. patra 2 dobihán tramvaje pak dlouho nic a nekde tam bude kolo ale radej plavu. Nerada beham a zase me chytlo jezdeni na bruslich ;o)

      0 0
    • Tomcat  

      Už ne, kdysi kanoistika a softball. Teď maximálně běhání z práce na nádraží (od Česany na MB hlavní nádraží)

      0 0
    • Honzas  

      závodně jsem dělal pár let (1980 – 2003) judo, teď už se dojdu jenom občas podívat na trenink. A hlavně se s judistama hrozně dobře chlastá;-) jinak příležitostně cokoliv se naskytne (lyže – běžky i sjezdovky, rafty, posilovna, nejaka ta kolektivni hra…)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Dívám se, že hodně lidí tady dělalo nějaký bojový sport, čím to je?? Já taky nejsem vyjímka.

      1. asi 5 let Judo
      2. 3 roky badminton
      3. 1 rok atletika, chtěl jsem dělat desetiboj, ale zůstal jsem u sprintů
      4. 1 rok bike, snažil jsem se trénovat sám pravidelně
      5. už 1 rok Závodně cyklistika a to jak silniční, tak bikové marathony, ale i XC.
      6. Teď jsem začal trochu bruslit na In-linech

      Nejintenzivněji dělám cyklistiku, té jsem obětoval všechno. Doufám, že u ní vydržím až do toho věku, kdy berou na TdF… :D:D

      0 0
      • Lance  

        chces rict,ze nas vodis celou dobu za nos? si myslime,ze tedeefko uz jezdis

        0 0
      • Lance  

        chces rict,ze nas vodis celou dobu za nos? si myslime,ze tedeefko uz jezdis

        0 0
        • pelt  

          Myslis, ze by ho tam pustili s tak pocmaranym dresem?;-)

          0 0
        • Biker jak Pes  

          Nevodím vás za nos, to vy jste si vymysleli, že jezdím TdF. Jsem zatím v přípravné fázi na TdF v týmu Discovery Channel… :D:D

          0 0
    • mawerick  

      No v zimě rozhodně SNB (asi jedinej cvok široko daleko na alpine prkně;))) no a kdysy dávno když byl ještě čas (ach ta škola) tak pětiboj a pak baseball:)

      0 0
    • Raf  

      1.bike 2.silnice 3.ultimate frisbee 4.běžky 5.běh

      0 0
    • ydaho  

      Box a parašutismus

      0 0
      • ydaho  

        jo zapomněl sem šachy, II. liga

        0 0
        • MlokCZ  

          Tak to pak to jméno co máš v profilu u mailu nebude tvoje. Na LOK ČR žádný Hošek (ani Hosek) Michal není. To mě tam najdeš.

          0 0
          • ydaho  

            tak to se ovšem vrat tak 1O let zpátky a najdi si soupisku týmu Stavby Mostů Praha a hledej hráče na 4. šachovnici :)

            0 0
            • MlokCZ  

              V pohodě, já jen myslel, že když píšeš II. liga, tak myslíš současnost a to bys tam být musel, protože dnes má ELO každý už od nejnižších soutěží. Mě to zaujalo, hrával jsem několik let taky druhou ligu, naposledy 2 roky zpět 2 sezony, pak jsme sestoupili a teď se zas budem snažit o postup, tak jsem si řikal, jestli se tam někde nepotkáme a díval se pro zajímavost na ELO.

              0 0
              • ydaho  

                Hele a furt to je tak, že je to tam samej stařešina ? Nás bylo v týmu asi 8 a z toho jsme byli 2 pod dvacet, zbytek 50–60 výrazně jsem snižoval věkovej průměr týmu…

                No hele já pamatuju i celkem masívní podporu korespondečního šachu, hrálo se současně na 9 šachovnicích v rámci Čech i Slovenska. Kolik máš ELO ? Jinak já skončil na 2. výkon., na jedničku to nebylo, proto ta 4 šachovnice :) Jestli ti něco řiká jméno doc. Pavla Doktora, tak to byl náš trenér/vedoucí. Učil a snad i učí na Matfyzu..

                0 0
                • MlokCZ  

                  Věkový průměr jak kde, třeba v divizi jsou družstva s průměrem k 60, ale taky i třeba s průměrem k 20.

                  My máme takový střední průměr, možná spíš menší, začínám být v družstvu pomalu nejstarší :-(

                  ELO mám teď FIDE těsně přes 2200 a národní kolem 2150. Přesně to z hlavy ani nevim, protože je mi to celkem jedno, hraju pro radost.

                  Korespondenční šachy už pár let jdou do kytek, s nástupem počítačů je s tím v podstatě konec. Teď kdejaký hráč, který pomalu ani neumí tahat figurkama hraje na úrovni nejlepších. Teď už je to o tom, kdo má výkonější a víc počítačů a lepší soft.

                  A taky šla úroveň soutěží hodně nahoru, protože se díky změnám v termínech a pravidlech se vždy o jedno vyšší soutěž hraje v jiném termínu. Tím se stalo, že každý hraje soutěže 2 a vlastně to virtuálně zdvojnásobilo počet těch nejlepších hráčů a šla tím úroveň hodně nahoru. Teď i v divizy má někdy nějaký team průměr ELO na prvních 8 šachovnicích přes 2100. To dříve nehrozilo.

                  To jméno mi nic neřiká, i když šachystů znam hodně.

                  0 0
                  • ydaho  

                    to je slušný. takovýhle ELO na 8 šachovnicích teda fakt nehrozilo… Stavby mostů se rozdělily a ted snad hrajou II. a III. třídu, už to dlouho nesleduju. sweb.cz/stavby­.mostu/

                    0 0
                  • Vilge  

                    Tak já se také hlásím do klubu aktivnívh šachistů, momentálně také druhá liga. Dokonce jsme myslím s Líněmi v minulých ročnících několikrát hráli, kdo ví, jestli jsme nehráli i spolu ;) . Jinak k tématu – všemožné lezení přes kopečky, kopce i hory, plavání a pinec, v zimě běžky.

                    0 0
      • Pebe  

        a teď ses prásknul :-)

        0 0
        • ydaho  

          no jo no :) ale to bylo poznat ne, jak sem ladně zaplul do kopřiv, že mám zkušenosti s parakotoulem :)

          0 0
          • Pebe  

            no já to neviděl, než jsem dorazil, už jsi byl zase v sedle :-D

            0 0
          • black.horse  

            já to viděl, ale to vypadalo spíš na parašutrismus;-)

            0 0
    • motylekmodry  

      sachy, pinec, badminton, nohejbal.

      0 0
    • Darkson  

      kdysi závodně plavání a veslování, pak rekreačně fotbal a posilka, teď už hlavně kolo + v zimě běh, posilovna, veslování(už jen trenažér)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ve třetí tříde dětský karate, pak v roce asi 96–97 silnička do 2002, pak holky-konec kola,konec holky-zase jezdím od 04, hodnej až do teď…kolo-běžky výlety, joga, rybaření…rekre­ačne šach…

      0 0
    • kafac  

      kdysi davno vrcholove gymnastiku, pak zavodne volejbal, lyzovani...... ted uz jen to kolo + sem tam nohejbal nebo beach volejbal

      0 0
    • khooca  

      Dřív: karate, inline (street, vert, mini)

      Teď: wing tsun, bike, K-1+Ulimat+MMA (pasivně :))

      0 0
    • Toams  

      taaakže lyže, snoubord, skuoš, občas tenis, potápanie a sem tam ten bajk:-))) … a vyskušal som okrem kurlingu snáď všetko:-)

      0 0
      • Lance  

        i jezdectvi a motosporty a akvabely?

        0 0
        • Toams  

          jazdectvo hej (cumis, co?:-), motosport predvadzam vzdy, ked sadnem za volant (rucku pouzivam len na snehu:-) a akvabely, hmmm, dostal si ma:-D

          0 0
        • pepino  

          A mužoretky:-)

          0 0
    • Martinkaa  

      Od kazdeho neco – mam to v profilu :-). Vsecko rekreacne, akorat na bajku si cas od casu zazavodim. Libila se mi hlaska, kterou mel jeden zdejsi bajker v profilu: Nejen bajkem je clovek ziv! :-)

      0 0
    • Greyhound  

      Kolo, florbal, squash, lyže, běh. Od loňskýho úrazu kolene už jen kolo :-/

      0 0
    • Greyhound  

      Kolo, florbal, squash, lyže, běh. Od loňskýho úrazu kolene už jen kolo :-/

      0 0
    • RUMcajs  

      Prejidani, obcas squash :-)

      0 0
    • kámen úrazu1  

      V dětství nejdřív gymnastika (dotáhli mě do ní rodiče, nebavila mě, naštěstí jsem ji nedělala dlouho), tenis, atletika, pinec.

      Od šestnácti do 24 jezdectví – s přestávkami po úrazech. Ke konci jsem jezdila ve dvou stájích – v místě studia a i bydliště. Skončila jsem jen díky tomu, že v v té první mně ukradli věci (přilba, boty, chrániče holení, oblečení…, naložili do náklaďáku všechny skříňky a zmizeli) a ta druhá, u domova, se o pár měsíců později stěhovala do kamsi. Někdy se ke koním určitě ještě vrátím, ale moc času jim už nehodlám dávat.

      Na vejšce ke koním ještě squash, běh, piškvorky :-), občas pinec, florbal, tenis, turistika, prostě co se naskytlo.

      Od loňska MTB, opravdu jen občas zajdu na spinning, v zimě pravidelně squash a běhání. Plánuju začít tuhle zimu s běžkami a snad vyjde lezení. A chci zkusit seskok padákem. :-)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Tak aktualizace: :-) Běžky jsem ještě nepořídila, čekala jsem, až za barákem napadne kupa sněhu. letos na to půjdu obráceně, běžky koupím a on se sníh určitě objeví. :-) Squash jsem přestala hrát… hmm… někdy v říjnu 2006? :-) Snad vyjde letos. Seskok padákem ani lezení se nekonalo.

        A doplnění staršího: Dělala jsem spoustu sportů, ale vždy jen pár týdnů, maximálně dva, tři měsíce. :-) Kromě tenisu a koní, teď už i kola. A závodně jen kolo, i když jsem brala závody jen jako zpestření, netrénovala na ně. Ale už i to se nějak zlomilo a od konce října na mě čekají na Enduraining první tréninkové plány. Jsem lehce nervozní, hodně natěšená a doufám, že časem už nebudu atakovat poslední místa. :-)

        0 0
    • blue.sun  

      Nebudu vypisovat minulost, takže jen současná doba: Kolo, inline, plavání, běhání.

      0 0
    • vladosegi  

      vsetky sporty tykajuce sa orientacie. V mladosti orientacny beh (+ atletika). A po zdravotnych problemoch som skusal a zostal u cykloorientacie (MTBO). Ale momentalne robim sparingpartnera mojmu skoro 2-rocnemu synovi :o) (vid nase stranky)

      0 0
      • wroum  

        ty tvoje stranky mi nejedou, respektive se zobrazi jen zahlavi a dole jak ti bezi" dekuji ze jste navstivily moje stranky" mas hrubku (nepredpokladam ze ocekavas pouze damskou navstevu)

        0 0
        • vladosegi  

          tak teraz si ma dostal ani neviem ze to mam na strankach bol si urcite tu www.szegeny.com :o)

          0 0
          • wroum  

            jasne

            0 0
            • vladosegi  

              tak teraz si ma dostal. normalne mi posli link co mas otvorene :o) malo by to vyzerat ako to je na „jpg“ :o) Zacinam mat pocit ze si robis zo mna srandu :o)

              0 0
              • wroum  

                me se zobrazi tohle a ten napis s hrubkou mi korzuje vlevo dole.

                prdel si vyjimecne nedelam :-)

                0 0
                • wroum  

                  se nechce vlozit

                  0 0
                  • vladosegi  

                    ok ok uz som to nasiel. dik za upozornenie, ale normalne v IE sa to nezobrazuje, tak som to nevedel najst (uz je to nejaky cas co som tie stranky dal dohromady). Ale horsie je ze nedokazem odstranit chybu tak, aby si si ich mohol prehliadnut. Ked tak prosim napis v com si to prezeras. Dakujem… Takze aspon slovny komentar …syn je na fotkach v lese strasne zlaty :o)…

                    0 0
                    • wroum  

                      ten printscreen je ze Safari. ve Firefoxu to jede a nic jinyho nemam (njn Mac :-)

                      uz sem si to prohlid

                      0 0
    • Smazaný účet  

      Uzivam si mladi,takze delam kde co:hlavne lezeni,slackli­ning,behani,ski­alpinismus,bez­ky,sjezdovky obcas squash,plavani a spinning…

      0 0
    • MlokCZ  

      Taky jen současnost:

      • squash
      • šachy
      • sem tam plávání
      • sem tam posilovna
      • sem tam pěšky
      0 0
    • SoLaX  

      V mladi sem zkousel fotbal, karete, pingpong, ale casem sem prisel na to, ze sem docela slusnej sportovni antitalent. Pak sem zacal s posilovnou, ze ktery sem se dostal ke splhu na lane, cemuz se hlavne diky ty parte lidi venuju do dneska.. Jinak me docela bavi i volejbal, ale sem na nej levej, jako na vsechny micovy hry.. No a samozrejme bikeing, kde staci udrzet rovnovahu a to ze mi to nejde se pozna jen tim, ze jezdim pomalu :-)

      0 0
    • bikaf  

      squash, brusle, lezení

      0 0
    • Marika88  
      1. kolo
      2. ping pong
      3. rekreačně tenis
      4. běh
      5. turistika

      Jinak všechno možné, podle chuti a příležitosti.

      0 0
    • Nikolka  

      kdysi asi 6 let závodně házenou… Teď:

      1. plavání
      2. sjezdové lyžování – hodně
      3. fotbal, basket, florbal – na trénincích v tělocvičně
      4. inlajny – málokdy

      Kolo je nejdůležitější…

      0 0
    • Sparky  

      kolo,lezeni,snb,be­ach…driv potapeni,tenis a sachy:/

      0 0
    • vzduch  

      A co tak soulad těla a duše – kalokaghatie ? Je zřejmé, že všichni účastníci bike-fora jsme zarytí sportsmani, s různou sportovní minulostí a doufejme i budoucností. Ale co naše duševno, čemu se věnujete po této stránce ? Já třeba miluji středověk a tak, když nejsem v práci, nesportuji, nevěnuji se rodině a pod. snažím se studovat toto období.

      0 0
      • Tomcat  

        Ohledně duševna? Hmm snažím se stále sebe vzdělávat, vytvářet si svou filozofii života, po kulturní stránce jsem barbar (nechodím do divadla, koncerty nic moc, galerie ani nepamatuji). Maximálně se podívat po hradech a zámcích.

        Hmm občas si říkám, že bych si měl zopakovat politologii, sociologii a filozofii. Osobně dávám přednost evropské renesanci a trochu pošilhávám po starém Japonsku. Starověké Řecko a Řím beru jako základ, ale není a nebylo mím zájmem.

        0 0
        • drtyc  

          Muzea moc nemusim, ale zase kdyz uz galerie, tak treba Smithsonian art a modern art docela dobry, ale African art pripadne American Portraits vazne nemusim.

          0 0
    • jakub  

      aikido, tedkom zacinam este musado, drive kulturistika box a ninjustu jsem chlapik ((((-: ale na bajku me da kazdej hehe

      0 0
    • lOlA  

      no tak urcite po vecerech 3× tydne florbal a v zime je jasnej snb :o)

      0 0
    • Ice-goofy  

      Za sebe ja zacal fotbalem pak jsem si prosel svazarmem a skoncil u basketu no a ted trochu i kola ;)

      0 0
    • tomek  

      Já roky závodně běžky a teď několik závodů na skialpech

      0 0
    • MARIN  

      Tak koukam ze v nekteryxch sportech by se mohl odehrat pekny B-F turnajek: volejbal.stol­nitenis.

      0 0
    • nobody  

      93–03 silovka, kulturistika 93–96 a 05 – … bike

      0 0
    • dancing dog  
      • vandrování,nejlíp v horách a se psem, ale bez cinkání karabin u pasu- spíš hobby než sport
      • v zimě určitě lyže, mnohem víc sjezdový než Skilaufen
      • občas takový ty hry s míčem/ fot- košík- volej- bal / na úrovni méně než rekrační, dřív i lakros
      • řezání+štípání dřeva a sekání+hrabání+od­vážení trávy na chatě v horách
      • Wing Chun, ale to není sport to je umění, cesta, na které jsem na počátku

      času málo, potřeboval bych se stát rentiérem…

      0 0
    • Lambonaut  

      kdyz ne kolo tak yoyo. to ale asi neni sport co?

      0 0
    • DragON  

      sporty dělám hodně rekreačně a po kole je to asi v tomto pořadí: billiard:-), jízda na koni a sjezdovky (loni jsem začal a vrhnul se rovnou na snowblade, i když mě zkušení lyžaři jakožto začátečníka zrazovali, ale po dvou dnech držkopádů se to dalo, letos jedu znova)

      0 0
    • marapara  

      Jo, v zimě chodím rád na běžky a taky na sjezdovky. Ale běžky raději. Jinak rád chodím i do hor, hlavně na jaře nebo na podzim a fotím. Jinak bike je nej :). Letos jsem si ještě kúpil kol. brusle in-line a taky to není špatné se sem tam na nich projet.

      0 0
    • alveta  

      jezdim na konich..asi 9 roku..,driv zavodne aerobic,plava­ni,basket,flor­bal…ted je kone a bajk:-) ale rekreacne hraju vsechno,aj badminton:-)

      0 0
    • norman  

      Flyfishing,bi­kefishing,fly­fishingtriathlon,wor­kwalking,carvin­g, inlineskating.

      0 0
    • kudlanka32  

      prirozene ze nikoli :)))))

      0 0
    • OCG  

      občas běžky, sjezdový lyžování, v létě chození po horách, pingpong a… zdráhám se to napsat, když to založila ženská, ale v mezidobí sex ;o)

      0 0
    • -b-n-x-  

      ja treba mimo bajkovani (letos jsem to zazil tak nejak jen trikrat :-( ) tak vlastne jen pracuju. Letos uz se zdalo ze budu i motobikovat, ale nebudu. Je to prilis drahe a kvuli motobikovani nebudu mit pristi cca 2 roky penize na bikovani a budu jen pracovat.

      0 0
      • raceman  

        tak radsi jen bikuj

        0 0
      • goofy  

        Az tak to je s tebou letos spatne? Vis ze se to s tou praci nema prehanet ;-)

        0 0
        • -b-n-x-  

          me dokonce posledni dva roky pripada, ze cim vic delam, tim min mam penez. Nebo-li stale vetsi a vetsi dluhy mam

          0 0
          • goofy  

            Jo jo.. Taky zacinam mit ten pocit… A to je este delem jedan, max 2 mesice v roce… :-/

            0 0
          • Manas  

            Vitej do klubu! :-/

            0 0
          • Krys  

            Klasicky zacarovany kruh. Cim mas vyssi prijem, tym vacsie uvery si mozes dovolit. :))

            0 0
    • gemini  

      Docela mě oslovil Up-hill skibob…:-)

      0 0
    • lysergine  

      81 – 86 hokej 87 – 88 judo 90 – 91 karate 89 – 93 hokej (skončil jsem ze zdravotních důvodů) 01 – 04 hokejbal, dnes již jen příležitostně

      jinak si chodím zahrát squash, proběhnout po lanové dráze, nebo zaraftovat a co miluju, tak pohyb ve vodě.

      0 0
      • ziki007  

        Běh na lyžích od 5 do 20 závodně,teď jen pro radost, taky fotbal mě bavil, než sem blbě došláp,přetrh si křížáky a urval meniskus :-) A zevling s frisbee přes léto…

        0 0
    • blackrose  

      Chození po horách, lezení.

      0 0
      • simon111  

        Badminton a silový čtyřboj závodně :) Super kombinace. Amatérsky volejbal. Předtím 11 let kung-fu

        0 0
    • Kubiczech  

      Karate + hokej, pak basketbal a po zraneni kolo, tenis a semtam inliny.

      0 0
    • motylekmodry  

      turistika, sachy, obcas plavani…rad bych jeste letos absolvoval kurzy lezeni..ale chyby mi druhy do paru…nikdo nema odvahu,cas nebo penizky /po dovolenych/. kdyby mel nekdo zajem do toho jit se mnou, muze mi poslat maila. budu jedine rad. cela sranda vyjde na 3000,–.

      0 0
    • MITY  

      1)bajk 2)kolo 3)bicykl 4)plavání/rekre­ačně/ 5)lyže/běžky a sjezdovky/ 6)fotbal /ve škole o TV na pohodu/

      Neběhám a nesnáším resp. neumím kolektivní sporty…

      0 0
    • dancing dog  

      Chození tak různě, v zimě sjezd.lyže / běžky zatím ne/, wing chun kung fu, ale to není sport, spíš bojový umění… jo, v létě si zaplavu, když je příležitost…

      Tedy- nejsem žádná cvička nebo švihadlo, to nechávám na frajerech z FTVS..

      a času se stejně pořádně žel nedostává ani na to kolo…

      0 0
    • mkkw  

      existuje jich hodne pro me, nebo spis podle me, ale ja kdyz nejezdim na biku nebo nezapasim (grappling a neco k tomu), pripadne posilovna, aby clovek nemek, tak jen chodim a bojuju s mlsnou a vahou, to je takovej fakt celozivotni sport a nekdy je i prace peknej sport, aby vse bylo hotove vcas

      0 0
    • ferda  

      spis bych se zeptal… pro koho je kolo doplnkovy sport? :)

      jasne ze existuji a pomahaji ziskat penize na bike.

      takze doplnek: bike, lyze, hiking( jestli se da nazvat sportem)

      0 0
      • mkkw  

        hiking, no jasne, tot sport duchodcu, od rana do vecera zdolavaj teren s holi v ruce a bud maj batoh nebo kasu na zadech ci tasku na kleckach, ja bych to uznal jako sport

        0 0
      • ferda  

        17let rugby, lip to uz u nas asi nepujde.

        omluva, odklepnul jsem to driv …

        0 0
    • Skála  

      Kromě bajku rád jezdím na kolečkových bruslích a dvakrát týdně chodím do posilovny. Ale bajk mám nejradší

      0 0
    • Rnway  

      Hral jsem 8 let fotbal a ted delam bojova umeni Chan Shaolin si Kungfu Djusu

      0 0
    • marekmaue  

      no .. fotbal u nás hraje každej a u nás v parte je fotbal přísně zakázanej , protože je to blbost .. ale jak chcete , nejlepší je bike jinač jiný sporty mně nebavěj … hlavně náko neběhat .. ale chtěl bych zkusit jen tak si jít zaběhat … a občas skáknu do posilovny a jinač nic … jo a když je v zimně sníh tak jdu na běžky …

      0 0
    • vladkyxxx  

      rok dozadu som ešte aktívne liezol, na skale aj bouldrovke, ale už neni čas… ledva mi vyjde ist na bajk, aj to poväčšine v noci :)

      www.rockstars.cz/lezec_info.php?…

      0 0
    • sway  

      „Závodně“ teď už nic, ale 9 let jsem hrál baseball. Teď už se věnuju pouze rekreačně – lyžování, volejbal, fotbálek. Jinak se věnuju umělecké tvorbě s kapelou:)

      0 0
    • coffield  

      Intenzivneji akorat squash a donedavna hlavne lezeni. Jinak semtam lyze, chozeni po horach…

      0 0
    • Petr 12  

      Mám v tom trochu binec,vždy jsem inklinoval k pohybu,ale teprve ve stáří/61 let/mě to pěkně vzalo,snad si člověk chce dokázat,že na to ještě má ,takže v 55 letech jsem hupnul na horáka/průměr 7tkm/rok/,letos to odnáší kůň a moje ego dostává pěkně zabrat,drhne to.V polovině září mi přivezou wirdsurfing,takže budu ze sebe dělat kašpara na Nechranicích.V zimě běžky/kolem 1tkm/rok/,doufám,že to oteplování nebude zase tak úděsné jak meldují.Jinak bazén plavání,moře šnorchlování.Nej­horší je,že neskáču ve sportu z jednoho na druhý,ale všechno to táhnu najednou a pořád něco přibaluju.To jsem zvědav co mě napadne příští rok.Myslím,že budu jednou docela hezká svalnatá a opálená mrtvola.

      0 0
    • MlokCZ  

      Kromě kola, které provozuje s menšímí přestávkami od mala jsem na základce hrál cca 6 let badminton. Na střední 2 roky basket. Poté cca 10 let squash (většinou hlavně přes zimu, některé roky celoročně, to bylo kolo pak o něco méně). Pak ještě 2 roky někdy mezi tím posilovna. A jeden rok jsem hodně běhal s tím, že zkusím následující rok maratón, ale koleno mi po cca 1000 naběhaných km vysvětlilo, že takhle tedy ne.

      V současnosti přes teplou část roku výhradně kolo, v zimě bude navíc nějaké chození pěšky (když bude moc bahna a sněhu), sem tam nějaká posilovna (ale v podstatě jen kvůli aerobní zátěží na běhacím pásu a stepperu). No a doufám, že už opět squash (loni jsem nemohl po pádu na kole kvůli zádům).

      0 0
    • scoty  

      Mám rád sport v každé podobě. I když třeba život neprodlouží, určitě ho zkvalitní.

      Jinak zima: hokej
      lyže (běžky, sjezd, skialp)
      léto: tenis
      kolo
      surf

      0 0
    • djchaoosz  

      Kromě biku se snažím dát dohromady běh kvůli Helfštýnskýmu duatlonu, a taky hasím:D sice dobrovolně, ale hasič sem!:D

      0 0
    • H1J4CK3R  

      Kromě bajku ještě body-building + fitness (párkrát jsem byl na soutěži v silovém čtyřboji), dále rekreačně tenis, plavání a s klukama floorball.

      0 0
    • Lucke  

      Baf:)..ja hraju u z10let volejbal:)beham..a vsechny takove t blbosti..bavi me vsechny sporty..ale hlavne v olis…a bajky..jenze..volis musim opustit…jelikoz­..mne pkazil kolena.. fnuk!…tak uz jen biky..:(a na tec h asik uz nebude tolik uspechu a slavy jak ve volejbale:D..

      0 0
    • Tušnak  
      • Bajk
      • Florbal
      • Squash
      • Turistika
      • Posilovna (ale ne přes léto, kolo je kolo)
      • Lyže
      • ping-pong (kdysi dávno)
      • Plavání
      • Řízení (to je ten největší adrenalin)

      A to je konec… :o)

      0 0
    • hribik A1  

      tak tuto v ziline som si zvykol na isty specificky sport, dany tym, ze byvam dole a skola je na kopci (prave sa odtialto pozeram na krasny vyhlad na malu fatru, ktorej provokativne hovorim „alpy“, kis kis), a kedze som zvyknuty chodit vzdy pol minuty pred zaciatkom, je tempo pesieho vyslapu do toho kopca take trosku rychlejsie. a ked si ho dam za den viackrat, tak ani nedostatkom pohybu netrpim :-D

      0 0
      • hribik A1  

        teda aby bolo jasno, pol minutou sa mysli prichod, cesta trva o poznanie dlhsie :-)

        0 0
    • Schoscha  

      začal sem jako malý Sokol, pak pozemní hokej a teď brusle,občas lezení, chození.

      V zimě vesnická fulkontaktní verze florbalu. 

      0 0
      • drtyc  

        Taky hravas s hokejstama s florbalovym vybavenim podle skoro plnohodnotnych hokejovych pravidel?

        Jj. To neni sport pro macky.

        0 0
    • drtyc  

      Zraneny kolenni vazy na kole a momentalne kolo rulez jako dopravni prostrek i na relaxaci. Ostatni sporty maji stop dokud neprestane kolem vazu napuchat pri behu jako vymknuy kotnik a prostrelovat bolest kolenem a vzy pokud chytnu patou necekene a stoci nohu stranou.

      Kazdopadne i na kolo muzu doporucit aikido/sebeobranu pripadne judo – staci prvni pulrok co se drou prevazne pady.

      Floorbal, beh, fotbal, beach… cokoliv co se namane, tak ma aktualne stopku do zhojeni vazu.

      0 0
    • Pebe  

      ne

      0 0
      • Howgh  

        v mládí šachy , člověče nezlob se … teď už nemám tu kondičku, tak nic..

        0 0
    • yeseteer  

      když to tak pročítám, je tady někdo, kdo dělá bike jen rekreačně?

      jinak sport můžu, ale všechno jen rekreačně – bike, vodáctví, florbal, volejbal, fotbal,squash, tenis, pinec, běh, lyže, hasiči … je toho spousta. Prostě podle nálady pokaždý něco.

      0 0
    • tulda  

      rekreacne eurosport

      0 0
    • jIrI___  

      Dřív závodně hokej, po zranění rekreačně kolo, squash, potápění, kryglistiku, vodáctví, sjezdky a školu :-))

      0 0
    • favorit.  

      jako maly zacek jsem i hral asi dva, tri roky fotbal. Teda hral…   Pak jsem celkem dlouho hral hazenou, pote se nas tym rozpadl a ja zanevrel na tymovy sporty a zacal jsem jezdit na kole. Ke kolu v zime samozrejme beham a plavu jako davani se dohromady a jako bonus lyzuju. Minulou zimu to v konecnym souctu hodio asi ctyri tejdny. A ke SboruNarodniBez­pecnosti jsem se jeste nedopracoval. Porad se mam na lyzich jeste co ucit. Boule dost dobre nezvladam a carvovani jezdeni v prasanku jde taky porad zlepsovat :-)

      0 0
    • l-e-t-o  

      No u mě jsou přes léto tři hlavní sporty. Bajk, basket a volejbal. Sice nic na extra závodní úrovni, ale pro radost :) A v zimě to jsou jednoznačně lyže. Jak na sjezdovce, tak mimo ni. Taky k tomu patří jednou za zimu výlet do Roháčů na skialp.

      A celoročně se nevyhýbám „hospodským sportům“ kulečník, šipky, bowling a krygling :)

      Teď bych si chtěl koupit lezečky a začít trošku boulderovat:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.