Existuje debilnejsie zviera ako osa ?

56 nepřečtených
  • MF

    Pocas vikendoveho jazdenia som si nemohol ani raz dat v klude kofolu, lebo furt otravovalo toto debilne stvorenie. Vlezie to skoro az do ust, niekolko ich nalezie do pohara… Nastastie ma ziadna tento vikend (narozdiel od minuleho) nepostipala.

    0 0
    • ota  

      ne

      0 0
    • Matts.  

      Áno, moja suseda, od malička chová slepú mačku, nie že by ju dala utrati?. Keď prídem pred barák, vždy sa mi mačka vtrepe pod kolesá.

      0 0
    • Otaku  

      jo je: psi! Vic debilni zbire jsem jeste pri bikovani nepotkal. Sami mame pudla a ten se taky umi pekne vmotat pod nohy a kola.

      0 0
    • aku  

      Nejdebilnejsi zvire ze kterym jsem se na kole potkal byl ozraly motorista

      0 0
    • K2  

      Slepice – pozorně vás sleduje a vydá se na tu stranu, na kterou zrovna jedete a má na to vás sejmout z kola pokud se vám zaplete do Špic…:) Psi běžící u vaší nohy (velikost přerostlé kočky) a zuřivě štěkající…

      0 0
      • filipes  

        Jedna se me kdysi pokusila sejmout z kole, ale souboj chudinka prohrala. Mel jsem preci jen vetsi hybnost (pri 50km/h). Vidle se docela hodila.

        0 0
        • ddd - andy  

          ..a stehynka k veceri co? :-)))

          0 0
          • filipes  

            Bylo to ve vesnici, tak jsem do toho radsi slapnul, aby na me nenabeh nakej domorodec. Nicmen predstava dal pokracovat se slepici privazenou k sedlovce nabo camelu ;-) Jinde na svete vozej slepice na kole naprosto bezne…

            0 0
    • repa  

      Souhlasím . Nic debilnějšího než vosa neexistuje . Měli by je zrušit , stejně je skoro nikdo nežere .

      0 0
      • aku  

        sršni žerou vosy

        0 0
        • K2  

          Kamarádův vlčák s nasazením taky. S úmylsem tě před vosou ochránit ti je schopný ukousnout kus nohy, pokud ti na ni vosa sedne.

          0 0
      • Pepazdepa  

        Ale jen skoro! Opravdovej gurmán mého formátu si neskutečně pochutná.. Zrovna v sobotu.. švihám si to do kopce a jak tak mé ochablé a nemocné tělo hlasitě lape po dechu, tak náhle rána do krku ze vnitř, jak by mě někdo střelil vzduchovkou! Ta sviňa vystihla moment, kdy se nadechuju a tak nešlo nic jinýho než honem a to ku*evsky rychle polykat! Spláchl jsem ji snad půl litrem vody, aby se hned utopila, ale i v žaludku jsem ji cejtil.. Ovšem tam už to měla spočítaný.. Zbytek kopce jsem pro říhal a pln dojmů a pln hmyzu bodavého, vesele pokračoval ve své táhlé a pomalé vyjížďce.. Teď už jsem nejen hýkal, sípal, odkašlával, smrkal, ublinkával, ale i bzučel… Už jsem na to ale přišel! Začnu vozit šátky dva! Jeden pro ochranu lebky před tvrdým stromem a jeden pro filtrování nasávajícího vzduchu otvorem, připomínajícím hubici vysavače na Aralu :) (hlavně v kopci)

        0 0
    • SavaH  

      Vosy jsou bestie. Nedávno mi jedna vlítla pod helmu a drze mě rafla. Boule na palici. Jinak psi jsou horší. Je jich víc a jsou všude. Tuhle mi jeden (retrývr) skočil pod kolo. Ubrzdila jsem to ani nevim jak, ale nevymdala už nohy z nášlapů… Kill them all.

      0 0
      • Pepazdepa  

        se šátkem by se ti to nestalo.. Kde jsi byla, když jsem tu vedl osvětu? Všichni rozumní už mají blembáky na balkóně zavěšený a v nich kytičku pro radost..

        0 0
        • SavaH  

          kdybych jezdila jen se šátkem, tam mám už prasklou lebku. Helma je helma a občasné bodnutí hmyzem přetrpím.

          0 0
          • Lišák  

            Můžu potvrdit užitečnoct helmy: Od soboty leží na ARO moje holka. Doktor říkal, že bez holmy by ji tam ani nevozili. A to spadla z mírnýho, v podstatě nehrbolatýho kopečka. Asi pěkně blbě… :-(( Když si představím, jaký terény sme jezdili-a ona lehne na kopečku, co se dá sjet na tříkolce, tak prostě na helmu nedám dopustit při jakékoliv vyjížďce. Myslím, že lehla proto, že cesta byla pohodová a nesoustředila se na řízení. Ona si nic nepamatuje a já jel první, tak nevíme, jak se jí to stalo.

            0 0
            • SavaH  

              Ajaj. A? se z toho brzo dostane. Nějak podobně jsem žuchla já. Pohodovej kopeček, krásná krajina no a pak jsem vyjela ze zatáčky. Celá sedřená, motala se mi palice a bolelo zápěstí. V tomhle stavu jsem jela 25 km z5. 2 měsíce doktoři tvrdili, že mám naražený zápěstí, tak ale nevim, proč mi ho teď dali na 10 tejdnů do sádry.

              0 0
              • Pepazdepa  

                vždy? říkám, že v šátku by se ti to nestalo.. A víš proč? Ten kdo nosí na bajku místo skořepiny šátek je: ostražitější, nebojácnější, odolnější, reakčně rychlejší, hezčější:), modernější, nestéká mu po ksiftě pot a celkově působí dravím dojmem.. Tak pá a přemýšlej o přestupu!

                0 0
                • MartinXC  

                  A nejdokonalejší je ten, kdo jezdí se šátkem přes oči ! ;-)

                  0 0
              • Lišák  

                Pro savah: Nsk uz ji bylo fajn a snaží se i chodit, ale pořád se jí motá hlava a neudrží se na nohách :-(

                0 0
                • martt  

                  tak jeden chlapec z oddielu kam chodia moje deti na uplne lahkom chodniku a napriek prilbe skoncil takto

                  http://www.geocities.com/ondrejpapanek/

                  0 0
                  • rasto  

                    :-( dop.dele

                    0 0
                  • McBlacky  

                    to je až moc krutý… ballistic :-(

                    0 0
                    • mike!1  

                      to je teda drsné… :-( to by si měl přečíst pepazdepa a pak by snad přestal se svojí „šátkovou teorií“!

                      0 0
                      • Pepazdepa  

                        ..život je krutej, kamaráde.. ovšem to nic nemění na mojí šátkové teorii, jak říkáš.. věci se dějí a čas teče jako řeka.. odejdeš ty a v tu chvíli se rodí nový život, zdraví, čistý, krásný.. A co ty? Odejdeš v zapomnění a ráno opět vyjde slunce a v noci budou svítit hvězdy, to nezmění nic.. Pokud mě máš za ****** nebo necitu, tak to seš vedle! Srandista-recesista se nerovná debil-vymaštěnec necita.. Jediný co po nás zbude je smutek a bolest v duších těch co nás milovali.. Moc toho nezůstane, že? Jo a to je život ruku v ruce jdoucí se smrtí.. Dokud to nepochopíš, choď si třeba v krunýři, ale co se má stát to se stane a můžeš to tu na tom světě mít bůhví jak sqěle rozjetý! Nic na tom nezměníš.. (toho klučiny je mi líto a dej mu bůh lehký spočinutí).. :/

                        0 0
                        • mike!1  

                          hele nic takového (o debilech) jsem neřekl. žijeme v demokratické společnosti a záleží na každém co nosí. mě je to úplně jedno:-)

                          0 0
    • Martin  

      Vážně, existuje. Nejdebilnější zvíře na světě je totiž pštros!!!

      0 0
      • Matts.  

        A vieš prečo? Lebo pštros je rýchlejší ako ty na bicykli.:)))

        0 0
        • MF  

          No mozno mi neuverite, ale zatial ma ani jeden neprenasledoval :) a to ani pri piti kofoly.

          0 0
          • Staenly  

            Blbost, to snad vubec nejezdis. ne? Ja uz si vyjizdku bez zavodu se pstrosem nedokazu predstavit…:)

            0 0
        • Martin  

          Pštros je naprosto dementní slepice. Věřte mi. Zlatá vosa. Kdo někdy s nima přišel do styku, ten mi musí dát za pravdu!!!

          0 0
          • wroum  

            davam ti za pravdu. znamej dostal 2 pstrosy jako svatebni dar, cituji jeho slova po 2 mesicich: „sou to uplny kreteni, asi je sezerem“

            0 0
          • cabbage  

            sem rad ze nejezdim v africe:-)))

            0 0
    • Glum  

      Vosa mi nikdy nezpusobila zhmozdeni krcni patere jako bazant (predloni), neprokousla funglovky kalhoty o lytku nemluve jako rotvajler (predloni) ani mi neprokopla predni vyplet jako krava (letos). Nikdy mne taky nesundala za jizdy z kola na rozdil od vsech trech vyse jmenovanych.

      0 0
      • Lister  

        To jezdíš kde??? V ZOO?

        0 0
        • Lada1  

          LOOL. taky mne to napadlo

          0 0
        • Glum  

          Bazanta jsem potkal na Brdech, rotvajler me ulovil na nabrezi v Praze, krava byla norska. Je ale fakt, ze si obcas jak v ZOO pripadam. Na Letny jsem onehda gumoval asfalt pred civavou, ktera se snazila prokousnout mi za jizdy predni plast. Ale asi by si spis vyvratila celist…

          0 0
    • wroum  

      nemam s vosama zadnej problem, kdyz me dobne tak to jenom chvilku svedi jinak nic. nicmene me uz asi 4 roky nedobla. jestli ti vadej vosy tak nepij kofolu ale vodu – ta jim nejede.

      minulej vikend sem si nabral za tricko srsne pri pomale jizde u vsenor a podarilo se mi s nim „domluvit“ – opatrne sem zastavil a pomoh mu ven z tricka. hustej adrenalin :-)

      0 0
      • MF  

        Keby ta dobla pocas toho pitia do ust, tak by to asi sranda nebola. Mne skor slo o to, ze mi narusili tu pohodu ktoru pri oddychovani a piti kofoly mam.

        0 0
    • Thidney  

      z hmyzu mě ještě dost vytočil čmelák, kterej mi vymetl mandle.

      0 0
    • CZiko  

      ale houby… vosy jsou srač-y… nejdebilnější je moucha… takhle poránu když ty kur-y začnou je-at

      0 0
      • cube  

        Nejhorší jsou psi jedu si takhle v zimně a najednou si to žene nějaká frjerka z nějakým ratlíkem tak se to snažím zabrzdit co to dá ale zima je zima a led je led takže pejsek si jenom zaštěkal a uš ležel (a já taky).Pro příště když uvidím nějakýho zasra…ýho psa tak budu hodně řvát.

        0 0
        • Pekáček  

          Po mě v lese vystartoval pes hajnýho co mu utek dírou v plotě a já měl co dělat abych ho nepřejel. Pustili se do mě nějaký chatkaři že tam nemám co dělat, hned co jsem uhnul autu co vezlo další pupky do chaty (v lese, zákaz vjezdu, značená turistická cesta). Vyprávěl jsem to bráchovi a ten ho tam nedávno přejel! A psovi nic není. Příště z něj udělám dva malý na pekáč.

          0 0
    • RomanP  

      OSA je Ochranný Svaz Autorů a to s tím zvířetem někdy docela pasuje :-)

      Bojim se jich taky, když mě přes pár lety naposledy píchla (ne na kole), slušně se mi chvíli motala hlava a trochu to oteklo, to dost kilometrů od domova nepotřebuju. Jinak bojím se na kole prakticky všech zvířat, spíš jejich reakcí. Ale to i u některých lidá, ale to už je na jinou diskusi.

      0 0
      • muff  

        Jsou to bestie – v životě jsem jich neviděl tolik jako letos v srpnu v českým ráji a těch žihadel. Odpočinul jsem si od vos až v mořici,kde jsem se pro změnu vyválel v kravinci od nějaký tamní milky

        0 0
        • marhi  

          To já ji chytil i na silnici. Při sjezdíku a byla to slušná šlupka. Ovšem největší bombu mi udělil čmelák. Trefil mě do blembáku při hodně rychlím sjezdu. Při šedesátce vám to hodí s hlavou.

          0 0
        • jihra  

          Na Chřibech jich taky bylo hojně.

          0 0
    • Roman  

      Srandovní byl čardáš, který tančil jeden íránec, když mu do té jeho „noční košile“ (já mu říkal a? si vezme kra?ase) vrškem spadl z „křovinotrávy“ škorpión a než mu spodem z toho jeho pižama vypadl, tak ho několikrát poštípal ocáskem pro radost jeho a obveselení naše. Náš dochtor to bravůrně zvládl jakýmsi sérem, nebo co to bylo, ale i tak mu bylo pěkně nevolno a to dost dlouho. V tomto případě by mu jistě nepomohla ani jinak celkem užitečná přilba :o)

      0 0
    • CZiko  

      a nebo taky krůta…ty jsou psycho

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.