Bikeři z HK IV. 2010 :O) vol. II

552 nepřečtených
  • roud

    Tak rok se s rokem sešel a pomalu nám začíná dálší sezóna. :O) Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeju pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. :O) Jinak letos bych chtěl objet co nejvíc akcí ať už závodních nebo ne tak doufám, že se občas někdo z vás přidá :O) Pro velkou letošní frekventovanost zakládám nové vlásko (bude rychlejší načítání)

    Anketa: Jakého preferujete výrobce kol (rámů) ?

    3x
    13%
    0x
    0%
    0x
    0%
    KTM
    2x
    9%
    0x
    0%
    8x
    35%
    3x
    13%
    0 0
    • lidumil  

      Jsem to už chtěl založit, když ses k tomu neměl :-D

      No a na Kleina Ti místo nezbylo, jo??? Si rozmyslím, eslivá sem budu ještě vůbec někdy psát :-D

      0 0
      • acidb  

        Roude, co to máš za taiwanskou anketu:-)?

        0 0
        • roud  

          Kdybys věděl kde je tvoje kolo opravdu vyrobený tak by ses tak nesmál xD xD xD Ale teď vážně co ty příští týden a bike ? :O) (aspoň na krakonoše a topinku bysme měli zajet :O)

          0 0
          • acidb  

            Určitě, o víkendu zkusím něco málo najezdit v Krkonoších a viděl bych to na úterý s topinkou:-), ať si nestěžuješ, že se mnou pořád jezdíš jen do kopce:-)).

            0 0
            • Pi†el  

              Ja chci taky s vama na Krakonose..

              0 0
              • acidb  

                Jak to s váma na zítra hoši vypadá:-)?

                Ještě k níže uvedeným „výkonům“:-), v sobotu po ránu jsme si vyšlápli na protažení na nejbližší kopce a celkem to stačilo, i když počet i rychlost byli nepoměrně nižší:-), zato jsme si užili stoupání a sjezd po sněhu:

                http://connect.garmin.com/…ity/31311814

                0 0
                • roud  

                  zítra plánujem s cvokem že bysme za tebou dorazily na krákoru a topinku :O) (dopoledne zavolám a domluvíme se) :O)

                  0 0
                  • acidb  

                    Zapomněl jsem na jednu odpolední aktivitu, takže bych se chtěl domluvit, zda by to nešlo přeložit na čtvrtek, bude tepleji a slunečněji=bude líp chutnat:-)?

                    0 0
                    • roud  

                      mno mě to nevadí v tom případě zítra dáme nějaký tripík u nás a cyklobar to nazávěr jistí :O)

                      0 0
      • roud  

        Za anketu se omlouvá víc značek se tam nevejde :O(

        0 0
        • Kublaj  

          a vynecháš zrovna tak podstatnou značku jako Author :D:(

          0 0
    • roud  

      Jinak jsem nakonec po dnešní testovačce u kulhánka objednal tretry nakonec padla volba na 43ky

      0 0
    • Cvoky  

      Tak co nespácháme něco o víkendu?

      0 0
      • roud  

        Hele já nakonec du do práce jen v sobotu takže sobota odpolko je pro mě volná a i celá neděle :O) (mladá mi nepřijede) takže můžem řádit má bejt par´´adně :O)

        0 0
        • Cvoky  

          tak supr

          0 0
          • roud  

            zítra bych to viděl klasicky odjezd kolem 3–4 odpolko s občerstvením a na neděli bysme mohli naplánovat něco delšího :O)

            0 0
            • lidumil  

              A já su dnes v Kolbence až do rána :-( ale stejně nemám kolo :-(((

              0 0
              • roud  

                To je naprd :O( jinak upřesňuji plánuju vyjet 15:15 od sebe kdyby se chtěl někdo přidat budu na telefonu…

                0 0
                • Cvoky  

                  budu tam…

                  0 0
                  • maajkee  

                    já ne :)

                    já se před chvíli vrítil ze svatebmího obřadu kámoše, za chvíli mizím na chlastací párty :)

                    projeďte se i za mě!

                    0 0
    • Kublaj  

      jedna z dneška :)

      0 0
      • bukajcze  

        On ti žere sedlo?:D

        0 0
        • Kublaj  

          ne to i mezi zvířaty jsou odpůrci Authora a tak kolo po této fotce padlo na zem jak hruška díky přičinění toho koně :D

          0 0
    • roud  

      Taky něco z dneška :O) (jinak dnes 66km a díkes všem za účast :O) ) PS: zítra uvažuju o nějaké 100km trase…

      0 0
    • roud  

      Tak lidi já dnes plánuju horní jelení a směr luže :O) takže večer sraz až na pívu :O)

      0 0
      • maajkee  

        no já se dneska dostával z posvatební kocoviny a teď od šesti už dřepím v práci, takže do hospody nedorazím :/

        0 0
        • roud  

          Tak můj novej rekord kterej jsem ustanovil dnes na biku 143,6km během dneška a průměrka 22,2 :O) jinak během pár minut dodám další foto z dneška PS: díky vše za dnešní účast :O)

          0 0
    • luha  

      super anketa…akoraa jsem slepej jako patrona, tak misto hlasovani pro nej kola na svete (pro toho kdo nevi, tak je to samozrejme Duratec), jsem hodil hlas tem taiwanskym radobykolum cannondale :)))))

      0 0
    • roud  

      Jinak dnes jen lehké silniční vyšlápnutí 67km :O) a asi hodina jízdy v dešti :O( naštěstí se to nakonec luxusně vybralo viz. foto :O)

      0 0
      • Patt  

        Co ty tretry Michale, už je máš doma?

        0 0
        • roud  

          Dneska mě pošta vypekla zítra pro ně skočím a dám vědět víc :O)

          0 0
          • Patt  

            Oki, budu čekat na recenzi a doufám, že ve středu je zkouknu už na živo…:-)

            0 0
            • roud  

              předpokládám že ve středu bude sraz na klasickým místě v klasickou hodinu :O) (pokud to nebude nějakej vojeb tak je budu mít na noze) :O)

              0 0
              • Patt  

                V kolik vy zítra vyrážíte?

                0 0
                • Pi†el  

                  A ja du zas pul 4h do skoly.. :(

                  0 0
                • roud  

                  jóóó těžko říct dneska na mě přišla krize :O( přeci jen skoro 300km za tři dny na biku neni málo takže já asi pojedu max vytočit nohy na chvilku…

                  0 0
    • Memphis22  

      nevíte někdo, jak je to letos s cyklobusama? jestli by se dali použít třebas už tenhle víkend na dopravu do orlických hor?

      0 0
    • elox  

      cuz lidi …někdo dnmeska na bike?? cca kolem pul 4 sraz by byl asik u cb kdyztak 731231767

      0 0
      • roud  

        Se mnou je to dneska složitý :O(

        0 0
        • lidumil  

          Japa to? :-( Já sem pořád ještě v kolbence a furdevá nemám kolo :-( Snad bude po víkendu, kterej stejně celej trávím v rachotě.

          0 0
          • roud  

            mno zatím jsem v rachotě a ještě mi v šest přijede mladá takže asi vyrazím jen na skok někam za barák…

            0 0
    • elox  

      a něco v neděli podniknout?? třeba už jed brzo ráno a jed celej den?? at to stoji za to :D

      0 0
      • roud  

        Já jsem bohužel v práci :O( další jízda až v pondělí odpoledne…

        0 0
        • elox  

          a to by bylo v kolik?? ptž já mám do pul 5 praxe takže tak mezi 17:00 až 17:15 by mohl bejt sraz u CB a co Neil sem mu pisal a neozval se…jaky ma cislo?? jestli na nej nemam nejaky stary…

          0 0
          • roud  

            ještě nevím (podle toho jak vypadnu z práce) zavčas sem písnu jinak neil má už x let stejný číslo…

            0 0
    • dieegoo  

      Slíbil jsem, že předám dál, takže…

      PÁTRÁME, HLEDÁME UKRADENÉ KOLO

      dnes 30.4. bylo toto kolo ukradeno v HK. Kdokoli ho uvidíte dejte vědět (Smrxa SHop) nebo toho zmrda rovnou sundejte.. díky

      0 0
    • roud  

      Lidi co příští víkend podniknou něco společnýho delšího(±100km) ? ? ?

      0 0
      • Patt  

        Oki, souhlasím…sobota?

        0 0
        • roud  

          u me asi spis nedele jeste nevim presne podle toho kterej den budu muset do prace a taky jak na tom budou ostatni…

          0 0
          • Patt  

            u mě zase bohužel vede sobota, protože Lucka jde do práce, tak v neděli chci podniknout něco s ní. Tak prostě uvidíme, jak to dopadne, ale já razím v sobotu.;-)

            0 0
            • roud  

              Dobre budu se snazit nasmerovat to na tu sobotu jinak ma nekdo nakej napad kam vyjet nebo primo nakou konkretni trasu ??? :-)

              0 0
              • maajkee  

                na velkou deštnou? :)

                0 0
              • Patt  

                S Deštnou bych asi souhlasil…nebo se ještě nabízí třeba to Ústí nad Orlicí a pak podel Orlice…nebo si to rovnou můžeme protáhnout až do Letohradu…což dělá něco přes stovku…cca 115km. Cesta to je super. Ráno vlak a pak už jen po ose.

                0 0
                • roud  

                  Vemeš si na krk nějakou konkretní trasu ? :-)

                  0 0
                • lidumil  

                  Taky bych se přidal, jen nevím, jak to budu mít s kolem :-( Ale kdybys sem pak hodil odkaz na trasu, asi bych nebyl jedinej, kterýmu by se to šiklo. Koukal jsme do mapy, z Lethoradu po červené do Ústí a pak podél Orlice?

                  0 0
                  • Patt  

                    Jj, klidně bych si vzal trasu na krk. Jak píše Lidumil, je to vcelku jednoduché. Do Letohradu vlakem a pak po modré do Ústí…tam se musíme dostat na další modrou přes Říčky a nebo druhá varianta, červená už z Letohradu do Ústí, přes Říčky a dál po ní pokračovat až do HK. Upozorňuji…v Říč­ky…to nejsou Říčky v Orl…a ten kopec je taky slušný vykošťovák, ale fakt ta trasa stojí za to.

                    0 0
                    • roud  

                      Mno tak já jsem v podstatě pro jen si na mě na kopečku počkáte :O)

                      0 0
                      • Patt  

                        Jasně, že na tebe ostatní počkají.:-) A až dojedeš ty, tak počkáte ještě na mě.:-)))

                        0 0
                        • roud  

                          Ty seš ftipálek :O) hlavně nezapomeň naplánovat nějaký občerstvovačky na sobotu…

                          0 0
        • Cvoky  

          mě je to asi jedno kdy…

          0 0
      • Kublaj  

        možná bych se přidal :) i když s cestou do HK a z5 mi to dá 150 to by byla slušná masírka, tak ještě nevím :D

        0 0
      • acidb  

        Pokud ještě nejste na 100% rozhodnutí, pojedu v sobotu asi nějakou variantu neuskutečněné březnové celodenky:

        http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

        Takž pokud byste raději vyrazili na sever než na východ, pak se můžeme v sobotu potkat:-). Budou kopce, pivo atd.:-).

        0 0
      • maajkee  

        Tak pánové co ten víkend? já bych měl čas v neděli.

        0 0
    • Kublaj  

      něco z víkendu :) najeto 170km, letos pokořena první tisícovka (konečně), jen kdyby mi něco necvakalo u klik, dovádí mě to k šílenství :D

      0 0
      • lidumil  

        Jé, dálnice :-)

        0 0
      • Cvoky  

        dělalo mi to taky – myslel jsem že mi cvaká střed tak jsem to čistil mazal a pořád, pak jsem myslel že to dělají pedály – rozebral, vyčistil a pořád – pak jsem někde vyčetl ať je sundám vyčistim závity a namažu vazelínou – a od té doby klid…

        0 0
        • Kublaj  

          testnu to :) kdyby stačilo vyčistit a máznout závity bylo by to super :D

          0 0
        • dieegoo  

          Jo jo, mně taky cvakal „střed“… nakonec to byla sedlovka :)

          0 0
          • Kublaj  

            sedlovka to nebude :) tu už sem čistil :D aj šrouby převodníků sem čustil, pedály měl rozdělaný a mazal je, ale ty závity sem ještě nezkoušel :) kéž by to pomohlo :D

            0 0
            • lidumil  

              A co závity na miskách?

              0 0
              • Kublaj  

                ty sem nezkoušel, nemám stahovák a další potřebný nářadí, zkusím ty kliky a když nepomůže budu řešit střed :)

                0 0
            • roud  

              mě pro změnu vrzali šrouby v převodníkách a nebo taky závity pedálů nebo již zmiňovaný závit v rámu…

              0 0
              • Sobhk  

                Mě taky cvakalo od středu a rozléhalo se to po celém rámu,rozebral jsem střed kliky a pedály,vyčistil,pro­mazal a je klid

                0 0
      • Memphis22  

        gratuluju, já 210, v sobotu Jagodna, Velké Deštná a Šerlich, dneska cesta za chaty na kolej, 110 km…

        0 0
        • roud  

          Myslete taky na regeneraci minulej tejden jsem se na ni vybod a na několik dní mi to totálně zazdilo nohy :O(

          0 0
          • Memphis22  

            už regeneruju… :D

            0 0
          • Kublaj  

            na regeraci maj nohy myslím času dost :D půlku dneška, zítřek a úterý nepočítám-li kondiční cvičení na těláku kde se ty nohy kapku protáhnou ale ne tolik jako na kole :D a ve středu zase bajk většinou 40–60km s klukama co jezděj od krámku scotta z pce:)

            0 0
    • elox  

      tak abyste mi neřekli že nejezdím tak v pátek 90km a v sobotu 120km…:D

      0 0
    • lidumil  

      A já v pátek 2 l vína v sobotu a v neděli v práci, heč :-(

      0 0
      • roud  

        pracovní neděli jsem měl dnes též :O( v tejdnu má bejt hnusně ale i tak se na kolo a pívo určo dostanem jinak co ty máš s bikem ?

        0 0
        • lidumil  

          Měl jsem na něm několik oděrek v laku od kamenů a to mě tak trošku sr.lo. A nechal jsem hlavně patku stříknout do barvy rámu. Slibovali tejden ale trvalo to tři :-/ a navíc ta komunikace – já se vám ozvu a dva dny ticho. Ale už je rám doma, tuhne vrchní lak a v tejdnu bych to měl dodělat. Teď jen záleží, kdy budou samolepky na kliky.

          0 0
          • roud  

            Mno koukám že klein už neni asi taková kvalita bohužel :O( mno jsem ale zvědavej co z toho vytvoříš :O)

            0 0
            • lidumil  

              No to bych neřekl, ta jedna „oděrka“ byla od špatně přidělanýho kola při převozu, rám se tloukl s řidítky vedlejšího – to jsem měl poprvé nosič na kouli a trochu jsem to podcenil. Ta druhá byla pod samolepkou na sedlové trubce, že by z výroby? No a pak takový ty šrámy od řetězu na pravé dolní vzpěře zadní vidlice. Budou nový řidítka – vlaštovky, sehnal jsem bílý Syncrosy FL 7075 za 70 E a kupodivu řekli do tejdne a fakt byly do tejdne. No a nějakej tuzing do červena :-D

              0 0
    • roud  

      neválí se někomu doma navíc nabíječka na nokii ? (ta s tim úzkym konektorem) mě se dneska zlomil :O(

      0 0
    • roud  

      Cvoky co dnešek ? Teď jsem jel do práce a venku to vypadá že by mohlo bejt hezky :O) jinak v lesích je sucho takže neni problém něco objet :O)

      0 0
      • Cvoky  

        no u nás to počasí tedy moc vábně nevypadá, ale myslim, že pokud nebude chcát tak by to šlo…

        0 0
        • roud  

          dneska by chcát nemělo :O) ozvu se ti odpolko a domluvíme se konkrétně :O) co ostatní nikdo se k nám nepřidá ? ??

          0 0
          • lidumil  

            No nevím, na Beatu říkali, že dnes budou četné přeháňky. Jel bych, ale pořád nemám kolo v kupě.

            0 0
            • Patt  

              V kolik budete dneska vyrážet? A co ta sobota…na jaké trase nakonec dohodneme? Jinak na 115km vidím tak 3 – 10 občerstvovacích stanic + oběd. :-)

              0 0
              • roud  

                Dneska ± 16:00 ode mě pokud bys chtěl s náma písni mi na icq nebo 732424689 jinak 115 už je pěknej příděl přijeď dneska projedem se dáme pár piv a domluvíme co a jak…

                0 0
                • Patt  

                  Ve čtyři nestíhám, ale dáme sraz v šest v cyklobaru, co?

                  0 0
    • acidb  

      Zdravím majitelé vidlic reba:-) nebo RS obecně. V sobotu jsem někde potratil červený štelovátko želva-zajíc, už mám doma z kupkola nový, ale nesehnal jsem nikde návod, jak to tam patří. Nemohl byste se někdo mrknout jak to máte na kole a dát mě vědět. Dík. Přikládám fotku (špatnou z mob.), kde je červený díl, gumový o-kroužek a mistička.

      0 0
      • přišlapávač  

        ta fotka je obrovská!!!! :-)

        0 0
        • acidb  

          aha:-), kdyžtak se ni mrkněte zde

          já ji mám doma na pc a odtud jsem ji jen zkopíroval:-)

          0 0
      • Cvoky  

        udělal jsem ti fotku – sundavat to nechci abych to pak taky neztratil :)

        0 0
        • roud  

          Trošku vám do toho vlezu co ty zítra ? :O)

          0 0
          • TC  

            jaký nejkratší trasy jezdíš? :)

            0 0
            • roud  

              Do práce a z5 tedy 10km :O) jinak včera jsem to zaokrouhlil na 1910km co mám letos najeto… Na zítřek to vidím na 40–50 ?

              0 0
              • TC  

                ale že nám to dneska hezky fouká…

                0 0
                • roud  

                  kurnik teď jsem cestou z práce pochopil cos tou větou myslel xD

                  0 0
                  • maajkee  

                    no já to pochopil před chvílí cestou do práce, celou cestu proti větru sakra :D

                    0 0
                  • TC  

                    Na cestě dom se rozhodnu jestli vyrazím do lesů nebo se na to vyprdnu.

                    0 0
                    • roud  

                      Mno popravdě bych se na to bejt tebou dnes vy…

                      0 0
                      • TC  

                        Mno, kvůli plnění „plánu“ bych měl, ale morál mám dneska mizernej a to počasí tomu moc nepomáhá.

                        0 0
          • Pi†el  

            Mno zitra bych rad vyrazil. Predpokladam kolem 1–2h..

            0 0
        • acidb  

          Díky, zkusím se s tím nějak poprat:-).

          0 0
          • Cvoky  

            kdyby ti to nešlo tak to rozeberu no :)

            0 0
            • acidb  

              zatím nemám v plánu kupovat novou vidlu:-)

              0 0
              • roud  

                A potřebuješ to tam nutně pokud ti drží to nastavení na který normálně jezdíš jen bych to zadělal a necpal bych to tam akorát to zase někde urveš ??? ;o]

                0 0
                • acidb  

                  a potřebuješ cannondale, když umíš šlapat na arturu:-))?

                  0 0
                  • roud  

                    Já jo na arturu bych se styděl přijet do hospody :O)

                    0 0
              • Cvoky  

                no já to myslel tak, že kdyby ti nestačila ta fotka tak to rozdělám u sebe a zkusil bych ti popsat jak to tam bylo :) – ale tak na tý fotce je pěkně vidět ta podložka i to těsnění

                0 0
                • acidb  

                  aha, já myslel, že bys mě chtěl rozebrat vidlici:-)

                  fotka stačila, štelovátko už je na místě

                  ještě jednou díky

                  0 0
    • roud  

      Tak dneska ráno jsem do práce valil celou dobu 35 takže jsou dvě možnosti méně pravděpodobná že mám luxusní formu a jede mi to nebo ta pravděpodobnější že ten kurevskej vítr ještě neustal…

      0 0
      • dieegoo  

        No a třetí možnost, kterou ti ostatní možná i uvěří je, že si jel MHDčkem :P

        0 0
        • Cvoky  

          jo chčije tam jak sviňa, takže hlasuju pro MHD :)

          0 0
          • roud  

            Podívej se na meteoradar.cz za chvíli je po bouřce takže žádný výmluvy že dneska nikam nejedem…

            0 0
            • Cvoky  

              no radar tu mám puštěnej, ale je tam fakt hnusně :)

              0 0
              • roud  

                už to přešlo a venku svítí slunko :O)

                0 0
                • maajkee  

                  kde? :)

                  0 0
                • lidumil  

                  Ty jo, kde pracuješ? Tady teda rozhodně nee

                  0 0
                  • roud  

                    Nad škodovkou (ZVU) svítá na lepší časy :O) nvm jak u vás ale tady fakt svítí :O)

                    0 0
                    • Patt  

                      Zdar BORCI! Dnes bike a briefing o šesté??? Jak to tedy uděláme zítra, jsem stále z toho počasí tak trochu na váškách…půjdeme do toho či né?

                      0 0
    • roud  

      Tak dnes odjezd 15:45 kdyby se chtěl někdo přidat dejte vědět a někde vás naberem jinak po vyjížďce klasické doplnění tekutin…

      0 0
      • Kublaj  

        odkud jedete? hlodá mě myšlenka že se přidám, na občerstvovačku potom teda už ne ale na švih jo ;D

        0 0
        • roud  

          odjíždíme ode mne od domu ale pokud budeš v 15:55 třeba na hrázce tak tě tam můžem nabrat :O)

          0 0
          • maajkee  

            pojeďte dřív! :) já zas od 18 hodin neco mám :/ takže asi pojedu zase na samotku.

            0 0
            • roud  

              Bohužel já jsem v práci tak ale aspoň kousek by jsi s náma moh jinak koukám že kublaj je vlastně z pardubek :O(

              0 0
              • Kublaj  

                to vadí? :)

                0 0
                • roud  

                  Mno jak vidim tak tobě ne :O)

                  0 0
                  • Kublaj  

                    mě ne :D najíždím km ;) i když, když sem jel z hospůdek s arnostíkem tak sem byl v půlce cesty totálně mrtvej :D to byla silena krize :) ale teď to snad bude lepší …

                    0 0
          • Kublaj  

            on bude problém trefit jen na tu hrázku :D ale když to vemu zadem tak trefím :) tak v 15:55 budu tam, dáš mi na sebe phone? kdyby byla nějaká změna, zádrhel či tak ;)

            0 0
    • Kublaj  

      no jo ještě chlastaj :D

      0 0
      • roud  

        tsss :O)

        0 0
        • Kublaj  

          cesta domů byla skor na pohodu :) byl sem blízko druhý letošní stovce ale co se dá dělat :D padne jindy a nohy kupodivu ani nebolej :D

          0 0
          • roud  

            ´mno nás čeká víc jak stovečka zítra :O)

            0 0
            • Kublaj  

              to mě jen kolem 35km :) to bude takový „vyklusání“ dneška :D

              0 0
              • roud  

                Se ti ani nedivim dneska ses slušně projel :O)

                0 0
                • Kublaj  

                  to docela jo… aspoň že to nejsou žádný šílený kopce :D

                  0 0
            • hurvajz  

              Japa dopad brífing? Kam teda valíte?

              0 0
              • roud  

                Vypadá to na ústí ale jsem pod vlivem snad sem písně někdo kdo si to pamatuje přesně :O)

                0 0
                • hurvajz  

                  Já se šetřím na nedělní maraton v Č. Třebový (70 km) a docela kopce. Z ústí je to do Chocně nuda (stezka) a z Chocně už to jde ale zase je to placka.

                  0 0
                  • roud  

                    Tak na placku jsme tu připravení perem se s ní každej den ;o] Držím pěsti a´t ti to dobře jede v neděli :O)

                    0 0
                    • hurvajz  

                      Nějak to dopadne, letos jsem bike ještě nevytáh, švihám na silnici (včera jsem v mezi Lihomyšlí a Mejtem pěkně prochcal). Zejtra naladím tlak v gumách a pošlu to tam. Mám od Hnoje nový kola RM3, ale ještě je nenasadím (budou sračky)…tak to bedna nebude :o)

                      0 0
                      • roud  

                        Včera jsme jezdily taky a bylo docela blátivo :O( naproti tomu dnes (aspoň u nás v lesích relativně sucho) takže to snad nebude tak hrozný :O)

                        0 0
                        • hurvajz  

                          V Ústeckejch lesích je mokro. Ale včera jsem projížděl Maštalema a tam to celkem šlo (aspon co jsem viděl ze silnice), písek to vsákne rychle.

                          0 0
                          • roud  

                            Na maštale se letos snad taky dostanu ej tam opravdu krásný poježdění :O)

                            0 0
                            • hurvajz  

                              Já to mám kousek (cca 15 km), tak to tam mám najetý. Často jezdím na Jelení a Týniště (placka), Kostelec (trochu kopce). Jak Socka? Zvažoval jsem ji, ale jedeme na Bikefest, tak sbírám doma plusový body abych moh jet :o)

                              0 0
                              • roud  

                                na socku jedu na 1000% ostatně už potřetí :O) je to pohodová akcička člověk pojezdí pokecá a popije navíc skoukne několik opravdu luxusních kol a pozná lidi z bf :O)

                                0 0
                                • hurvajz  

                                  Takový akce jsou dobrý. My jezdíme právě na ten Bikefest. Pohoda, pívo a trochu toho hulení. Závoda nejezdíme, protože než se vyhrabeme ze stanu, tak jsou všici v čudu. Pojezdíme kolem Úpice a děláme kokotiny. Víkend jak má bejt. Ženský nebrat po cestě jich je dost.

                                  0 0
              • Cvoky  

                Jedeme z Letohradu zpátky směr HK

                0 0
                • roud  

                  děkuji :O)

                  0 0
                • hurvajz  

                  Tak to je po proudu…z Letohradu do Ústí? Mě se to stejně nehodí, přidal bych se. Mám práci kolem baráku.

                  0 0
                  • Cvoky  

                    jj z Letohradu na Ústí – já to tam neznám, ale prej by jsme to měli vzít po červený

                    0 0
                    • hurvajz  

                      Po červený do UnO je to dobrý, zvláště na Lanšperku (hrad, tedy do kopce). Před Dolní Dobroučí je místo zvané Vápenky (pěkný sjezdík s hlukým korytem od deště – 22.5. se tu jede maraton). Na tom Lanšperku je kaple (tam jsem měl svatbu :o) ve čtyřech lidech) a když už budete u tý kaple tak to vem přímo dolu, je tam taková hrana docela na odvahu – Jarin K. to tam docela slušně dáva i nahoru (já na to nemám sílu).

                      0 0
    • roud  

      Včerejšek se opravdu vyved :O)

      0 0
      • Cvoky  

        tak tak…

        0 0
      • lidumil  

        Tak nejen jednonohá vidlice, už i jednokolovej bike :-))) Sakra kam na ty nápady chodíte?

        0 0
      • Kublaj  

        Sive to je doping na tý druhý fotce! :D

        0 0
      • Kublaj  

        jinak týdenní plán sem dneškem splnil na 125% :D 250km za týden je zatím můj nej výkon :D

        0 0
      • Bafoon  

        co jste to prosím tě řešili s novou kazetou v ústí – jak jsme se potkali na Lanšperku? sme to pak s bráchou řešili :-)

        (jen tak ze zvědavosti)

        0 0
        • roud  

          Kolega vymenil den pred tripem retez a na sedmi pastorkach z deviti mu to strilelo a preskakovalo takze docela peklo…

          0 0
          • lidumil  

            Něco podobného jsme udělali s kamarádem taky den před závodem a pak si protrpěl svoje. Z toho plyne ponaučení – když větší změna, tak vždycky před nějakým malým švihem kolem domova :-D

            0 0
          • Bafoon  

            hm to teda, z bajku ste museli mít kulový.

            Jinak karbonek pěknej, trekouš pěknej ale na tom tvým jednonohým jsem se seknul – life +100% proti fotkám (byť to máš zas nějak jinak zpřeházený hehe)

            0 0
            • roud  

              Nebudeš tomu věřit ale bylo to super skvěle jsme se u vás vyřádily kopce bláto prostě luxus :O)

              0 0
              • Cvoky  

                tak tak souhlas – bylo tu supr

                0 0
              • Bafoon  

                do těch deseti to vypadalo pěkně na h.. ale pak to bylo super. Jak se zrovna jeli Tři hrady tak všude plno i docela zajímavej bajkerek, sice jakože výletních ale byli, občas k tomu pivko a fajné :-)

                0 0
                • roud  

                  jj pak se to vybralo a odpolko bylo fakt luxusně :O) pívéček jsme pár taky zvládli :O)

                  0 0
                  • Patt  

                    Zdárec, nějaký další fotky ze soboty jsou na facu. Jinak zítra je něco v plánu?

                    0 0
                    • roud  

                      Zrovna jsem na ně koukal a chystal jsem se ti napsat hoď mi je pls v plný kvalitě na meil: roud@seznam.cz dík :O) jinak zítra určo něco dáme jen nvm jak je na tom kdo časově já mám celej den volnej :O)

                      0 0
                      • lidumil  

                        Nejdeš do práce? Já zase dnes i zítra sloužím… kakrholte. Ale stejně nemám kliky – budou snad konečně ve středu a to mám na cestě další XTR z e-baye :-DDD

                        0 0
    • roud  

      PROSTĚ PARÁDNÍ :o)

      0 0
      • Kublaj  

        pěkné pěkné ;) škoda že sem měl na sobotu už jiné plany…

        0 0
      • hurvajz  

        Na druhou stranu je to lepčí.. zvlášť ten kus z Řiček na Kubinčák je výživnej. a ještě lepčejší sjezd po těch schodech.

        0 0
    • Pi†el  

      Venku se dela pekne.. pokud to vydrzi,nechystate se nekdo odpoledne vyrazit?

      0 0
    • bukajcze  

      Tak dnes se mi zadarilo a mam maturu:) od zitrka zacnu konecne jizdit:) a koukam, ze mam co dohanet:)

      0 0
    • roud  

      17:00 cyklobar

      0 0
      • maajkee  

        a budou tam dávaj hokej? :)

        0 0
      • Patt  

        Tak co zejtra, nikdo se knám nepřidá srábotky? Nikomu se nechce na víkend do Jánek?

        0 0
        • roud  

          Dneska jsme to řešily s cvokem a bohužel už máme něco jinýho :O( ale tak neni to ani první ani poslední akce letos ;o]

          0 0
      • roud  

        Jinak data z dneška 84km průměrka 22,5km/h a prosím cvoka a doplnění nastoupanejch metrů :O) Jinak cvoky díky parádní vyjížďka dneska :O)

        0 0
        • Cvoky  

          údaje dodám zítra – mám to v garáži a jsem línej slejzat schody :)

          0 0
          • Cvoky  

            takže update údajů – 92,89Km, průměr 23,27Km/h, nastoupáno úžasných 424m :)

            0 0
            • roud  

              Hezké na hradec moc hezké :O)

              0 0
              • Pebe  

                takovejch metrů, to jste jezdili výtahem ne :-)

                0 0
                • roud  

                  U nás se ty metry honěj těžko :O(

                  0 0
                  • Pebe  

                    já vim, občas se tam vyskytuju ;-)

                    jenom tak lehce rejpu, však ty roviny maj taky něco do sebe

                    0 0
                    • roud  

                      Na silničce je tu krásně :O)

                      0 0
                      • Pebe  

                        to můžu jenom potvrdit ;-)

                        na bajku jsem zatím neměl tu čest, ale okoloHradce se blíží :-)

                        0 0
                  • maajkee  

                    no ono se jim člověk nesmí zas tak vyhejbat :)) třeba z týniště po žlutý na voděrady je převýšení asi 220m a už mám hned půlku toho co vy za 92 kiláků :)

                    0 0
                    • roud  

                      NJ jenže když my jedem jen na pár hodin na kolo :O)

                      0 0
                      • maajkee  

                        já teď razím, právě mám ten kopec naplánovanej, je to asi jedinej kopec kde se daj trochu nasimulovat hory tady v okolí HK :)

                        0 0
                        • roud  

                          já razim do vany a pak mi přijede mladá takže jsem bike uložil vedle postele a asi mám do pondělí útrum :O(

                          0 0
                          • maajkee  

                            tak zas se můžeš chvíli věnovat jiným věcem :) u kterých se tak nezašpiníš :)

                            0 0
                            • roud  

                              Mno popravdě na tyhle věci se taky těším xD

                              0 0
                            • lidumil  

                              Ale taky se u toho může zašpinit anebo zapotit :-D A já sem sakra zase v kolbence :-(

                              0 0
                            • bukajcze  

                              Majkee? máš ještě tu brašnu a nosič? Možná bych měl zájem:)

                              0 0
                              • maajkee  

                                jsem tu, musel jsem dneska sakra na odpolední za kolegu, pak rovnou budu i na svojí noční, hnus :/

                                Brašnu i nosič pořád mám, stačí se domluvit :)

                                Ohledně košíku od tebe roude, nemůžu se ho dočkat :)

                                0 0
                            • roud  

                              Nvm jak brašna ale já tu mám pořád ten košík cannondale xD

                              0 0
                              • bukajcze  

                                Potřebuju něco, kam bych naložil věci na tejden… a jeden nosič mám, ale bez postranic(který možná dokoupím)… a na brašnu se chystám, a tak by mi toto zabilo 2 mouchy jednou ranou:)

                                0 0
    • Kublaj  

      tak už konečně z kola jdou platformy do pérde*e a vstříc novým pádům se systémem SPD :D jen ještě aby trošku přálo počasí :/

      0 0
    • Kublaj  

      tak dneska lehkých cca 40km, nějak od minulýho týdne přestávám smart samům na bahně věřit…asi budu muset pořídit nějaký pláště do podobnýho marastu jako je v lese teď :(

      0 0
    • Kublaj  

      s těma SPDčkama je dost srandy :D dnes za 94km sem se dvakrát válel na zemi když se mi nepodařilo vycvaknout :D jinak všude bláta mraky :) ale počasí bylo super i přez ten nepříjemnej vítr.

      0 0
    • roud  

      Co dnes lehký vyjetí a zítra vyjížďka + pívo ?

      0 0
      • Pi†el  

        Ja se dnes lehce vyjel od nas sem do HK, prselo ne ma jen asi 3×, ale nastesti sem dorazil pred nejvetsim slejvakem.. uf

        0 0
        • roud  

          Ten slejvák sem chytil před chvílí taky ale nevzdávám se a snad kolem 5–6 se tam vydám z5 to už by mělo bejt počasí přijatelnější…

          0 0
      • Pi†el  

        Zitra bych se teda asi pridal, kdyz to stihnu.. Odjezd v tech ± 15:00h…

        0 0
        • roud  

          15:20 já než se vykopu ;o]

          0 0
        • Sobhk  

          Kudy všude jezdíte???Docela bych se přidal kdyby to bylo možný.Potřebuju nabrat fyzičku.Jinak jezdíte někdo cyklomaratoutour???

          0 0
          • roud  

            Tož bohůšu my jezdíme na kole jen do hospůdky len občas se nám ta cesta dost protáhne ;o] ale můžeš se k nám kdykoli přidat jsou mezi náma prakticky všechny výkonotní skupiny takže buď budeš na nás čekat nebo my na tebe nic horšího se stát nemůže a nakonec to prostě zapijem :O) Jinak Cvoky cp ty dneska nepojedeš s náma ? jinak to vidim klasicky na 6tou na pívo :O)

            0 0
            • Pi†el  

              Zdarec, nevim jestli to stihnu. Kdyztak se ozvu na mobajl..

              0 0
            • Cvoky  

              no kolo mám pořád z minula ******** jak jetel, takže by to asi i šlo no – ale to počasí mě sere…

              0 0
              • roud  

                Počasí je naprd ale nemělo by dneska pršet zvládáš na 15:00 ke mě ?

                0 0
                • Cvoky  

                  No asi jo no… :)

                  0 0
                  • Cvoky  

                    a seš si jistej, že chceš jet už ve tři :)

                    0 0
                    • roud  

                      Právě mi napsal pitel že nejede takže se ti můžu přizpůsobit v kolik tedy odjezd ? ? ?

                      0 0
                      • Cvoky  

                        hele budu u tebe tak kolem čtvrt na 4 – dneska nemam moc naladu na nic dlouhýho

                        0 0
                      • Cvoky  

                        hele teprve vyrazim budu u tebe lehce po čtvrt

                        0 0
                        • roud  

                          Díkes všem za dnešek mě to dalo ± 60 a pár piv takže pohodový vyjetí… :o)

                          0 0
            • Sobhk  

              kde mate tak vetsinou sraz.Jsem z hk,kousek od Hrazky a Splávku

              0 0
              • roud  

                podle dohody často se jezdí od hrázky nebo přímo ode mě od domu případně můžem nabrat někde cestou…

                0 0
          • bukajcze  

            Me stacit budes, sice jsem to po zime konecne trosku rozjezdil ale porad se tahnu:D… jinak, uz brzy budu jezdit s vama:)

            0 0
            • Cvoky  

              no jak koukám do profilu s náma jezdit nebudeš!!! Někoho komu hodně často kradou kola nechci mít blízko mého kola :)))

              0 0
              • bukajcze  

                :D Já za to nemůžu… v práci, a 2× u školy pod kamerama… aspoň že je při posledním kole našli:)

                0 0
                • bukajcze  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
            • roud  

              Moh bys někdy dorazit aspoň na pívo a pokec do cyklobaru :O)

              0 0
            • stratom  

              bych se nekdy taky pridal, jezdite i pozdeji? Driv jak v 16hod se v tydnu neutrhnu.

              0 0
              • Sobhk  

                To je fakt,kolem 4 odpolko je to idealnejsi,ale sraz na hrazce,nebo směr cyklobar je v poho.

                0 0
                • roud  

                  určitě jezdíme i dýl vše je jen o domluvě :O)

                  0 0
                  • Cvoky  

                    Tak, tak – blíží se léto a je vidět dýl, takže není problém vyrazit kolem 4

                    0 0
                    • Sobhk  

                      dneska to na projizdku moc nevypada a ani v tomhle pocasi neni na to pivo chut :-(

                      0 0
                      • Brozik  

                        zdarec, neplánujete v tomto týdnu nějakou projíždku?

                        0 0
                        • roud  

                          Zdar zdar tak nakonec jsme se potkali aspoň v CB jinam mě to dneska hodilo krásnejch 72km :O) jinak budem sem vyjížďky psát častějc ať můžem rozšířit naši bikerskou partu :O)

                          0 0
                          • Cvoky  

                            ty jsi dneska někde lítal?

                            0 0
                            • roud  

                              Jj ale nelíbilo by se ti to dost jsem dneska blátil :O) zítra už budu mít funkční phone tak o dalšícha kcích už budu pravidelně informovat :O)

                              0 0
                              • Cvoky  

                                tak to je dobře, že jsem s tebou nejel!! Byl jsem se dneska několikrát kochat v garáži jak to mám krásně čistý od Zbyndi

                                0 0
                                • roud  

                                  mno já už mám tak velkou vrstvu bláta na kole že to začíná odpadávat samo :O)

                                  0 0
                                  • Cvoky  

                                    já to mám tak čistý, že se mi na tom fakt nikam nechce :)

                                    0 0
                                  • Cvoky  

                                    jo rozebral jsem tu osu – čéče překvapilo mě, že ložisko na straně převodníků je v pohodě, ale na druhý straně je úplně na ******. A co mě překvapilo ještě víc, že na každý straně je jiný ložisko – nebo ta jedna je tak dokurvená že to vypadá, že je tam jiný ložisko než na druhý straně. Až vyjedeme tak to vemu s sebou a mrknem na to.

                                    0 0
                                    • roud  

                                      ok ok jinak se na tebe ptala moje spolubydlící a prej ti mám dát její číslo…

                                      0 0
                                      • lidumil  

                                        člověče tak nějak nevím … :-( aby to nebyla za chvíli jeho spolubydlící

                                        0 0
                                    • lidumil  

                                      Mám opakovaně stejnou zkušenost. Třeba to ty převodníky trochu chráněj?

                                      0 0
                                  • bukajcze  

                                    nápodobně:) sice jsem teď dodělal menší očistu u mechanickejch částí, ale i tak tam toho je požehnaně

                                    0 0
                          • maajkee  

                            já jsem byl dnes prubnout svýho novýho turistu :) hehe

                            jdu dát fotky do mejch bajků :)

                            0 0
                          • Brozik  

                            super :) budu sledovat příspěvky a nebo klidně dejte vedět na icq :) mam ho napsany v profilu

                            0 0
                            • Kublaj  

                              hehe máš pěkný kolo v profilový fotce ;D

                              0 0
                              • Brozik  

                                no jo traction od authora, ale bude se vylepšovat nová vidlice od Epicon a brzdy pořádný :) ale i tak to zatim jde na ty závody to je pohoda, ale rád bych něco lepšího :)

                                0 0
                          • Sobhk  

                            tak to ja jen usmolenejch 25 po silnici,ale zase sem byl za hodku doma.

                            0 0
                            • roud  

                              nj ja tim strávil 3hoďky :O)

                              0 0
                              • Sobhk  

                                NEKDY BUDU MUSET VYRAZIT S VAMA,ALE NEJAK NESTIHAM CASOVE

                                0 0
                                • roud  

                                  však sezóna je ještě dlouháááá… :O)

                                  0 0
                                  • Sobhk  

                                    ale to pocasí stojí za h…o :-( já bych jezdil,až bych brečel,ale copak se da v tomhle jezdit???

                                    0 0
                                    • roud  

                                      Uplně v pohodě jen musíš skousnout že každej den budeš zasranej jak prase…

                                      0 0
                                      • Cvoky  

                                        souhlas

                                        0 0
                                      • maajkee  

                                        dřív, dokud mně prala hadry matka mně to nevadilo, od dob co si musím prát cyklohadry sám, tak mně v bordelu jezdit sere :)

                                        0 0
                                        • roud  

                                          Zas když už máš špinavý hadry i kolo tak nemusíš řešit zda vyjet nebo ne prostě můžeš klidně prasit celej den :O)

                                          0 0
                                        • Sobhk  

                                          ale jo,ale že bych musel bejt každej den jak dobytek a drhnout z bilýho dresu bahno a neustale čistit střed kola,to me moc nebere.

                                          To radši silnici,ale tam zas není nic na vyblbnutí

                                          0 0
                                          • roud  

                                            čistit střed kola ? prát hadry ? to seš biker ? mám kolo obalený 5cm bláta už 14 dní pak to vemu wapkou namažu a jezdí se dál hadry se perou až když smerděj potem nebo jejich bílý části se změněj na černý… kolo je na ježdění ne udržování…

                                            0 0
                                            • Sobhk  

                                              tak když mi bylo 20 tak mi to taky nevadilo,ale ted už si vecí víc vážím.Nemusím to za každou cenu zlikvidovat

                                              Jinak kdo dnes vyráží???

                                              0 0
                                              • roud  

                                                To neni likvidace kolo to musí vydržet ;o] jinak já pojedu asi až v podvečer teď se sem zrovna žene déšť :O( viz: www.meteoradar.cz

                                                0 0
                                                • Sobhk  

                                                  to ja bych jel tak pul 5.Od pul 8 mam florbal a jeste musím se psem

                                                  Co v neděli???Ne­podnikne se výlet tak od 9 do 12 pokud to pocasí dovolí???Určitě by mohlo jet víc lidí.A nebo pak odpolko kolem 13hod?

                                                  0 0
                                                  • roud  

                                                    Tak brzo dnes asi nezvládám :O(

                                                    0 0
                                                  • Brozik  

                                                    ty jo docela bych vyjel, ale taky něco mám od 7 hodin, ale počasí není zrovna moc ideální ale na hodinku menší projíždka by nebyla spatna :)

                                                    0 0
                                              • TC  

                                                Je mi 35 a dělám to stejně jako Roud. :)))

                                                Teda až na „zubatý“ věci, ty čistim.

                                                0 0
                                                • lidumil  

                                                  No vzhledem k tomu, že se na kole i potím, bych podruhý do stejnejch hadrů teda taky nevlezl. Ale to je na rozhodnutí každýho soudruha.

                                                  0 0
                                              • Neil100  

                                                Blázen, je to blázen !

                                                Vidim to stejně, čekej nějakou hanlivou přezdívku, něco jako leštič nebo tak něco :-))

                                                0 0
                                      • Brozik  

                                        tak bahínko a voda a trochu i ten déšt i když je nepříjemnej k biku patří a občas to je dobrý trochu se projet těma kalužema a bahnem a bejt jako čuně :D aspon je pak nějaká zábava kolem mytí kola :)

                                        0 0
    • roud  

      :O) Je čas na pár policejních: Jdou dva policajti na obchůzku. Jsou právě na kraji svého

      revíru, když najednou uvidí mrtvolu. Nevědí, co s ní,

      tak se rozhodnou, že ji odtáhnou do sousedního revíru a bude

      klid.

      V sousedním revíru ji za chvíli najdou jiní policajti a jeden říká druhému:

      „Hele,

      vole, ona se vrátila!“

      Přijde policajt na stanici, v ruce má psí lejno a říká:

      „Chlapi,podívejte se, do čeho jsem málem šlápnul!“

      Baví se dva mladíci: „A víš, jaký je rozdíl mezi policajtem a

      debilem?“

      Najednou se spoza rohu vynoří policajt: „No, jaký, jaký??“

      „Žádný.“

      „No proto!!“

      Ptá se občan policisty:

      „Prosím vás, je tato ulice bezpečná?“

      Samozřejmě, že je bezpečná, jinak bych tu nestál!"

      Potkají se 3 žraloci a sdělují si své zážitky.

      První povídá: „Nedávno jsem sežral jednoho Američana a ten byl

      Tak nacpanej hamburgrama, že mi bylo tejden na blití.“ Druhý na

      to: „To já nedávno sežral jednoho Rusáka, ten byl tak napitej, že jsem

      nedokázal plavat rovně.“A třetí povídá: „To nic neni, to já nedávno sežral

      českýho

      policajta a ten byl tak dutej, že jsem se nemoh tejden potopit!“

      Baví se dva policajti:

      „Nechal jsem si včera udělat ten test na IQ.“

      Opravdu? A jaký máš výsledek?„

      “Chválabohu negativní…"

      0 0
      • Neil100  

        Na celnici zastaví auto celník a říká: Dobrý den, nějaký drogy, marihuana, pervitin, kokain, nebo tak něco?

        Řidič: „Nene, díky máme všeho dost“

        :-)

        0 0
    • Sobhk  

      Vyráží dneska někdo???

      0 0
    • Kublaj  

      plánujete na sobotu nějakej švih? ;o)

      0 0
      • roud  

        Já na sobotu plánuju jinou akci (takže bohužel) jinak co zítra pívo v cb 18.00 ? ? ?

        0 0
    • roud  

      Tak dneska se to počasí vyvedlo ultraluxusně kolem 16:00 plánujem vyjet přidá se někdo ? jinak klasicky potom zas po 18:00 pojedem na pívo do cb…

      0 0
      • Sobhk  

        bohužel,dneska mam jine plany a zrovna kdyz je hezky.k..va

        0 0
        • stratom  

          Dneska nic, zitra se jede v Trutnove Kolo O život, tak se šetřim.

          0 0
      • Brozik  

        ja bych se docela přidal a možná pojede i Neil odkud vyjizdite?

        0 0
        • roud  

          vyjíždíme ode mě od domu ale můžem vás někde nabrat třeba 16:15 hrázka ?

          0 0
          • Brozik  

            ok, 16:15 u hrazky tam na rohu jak tam zrovna stavi tam budem čekat, bud oba nebo jenom já, ještě se s honzou domluvim :)

            0 0
            • Brozik  

              tak tam budu čekat jen já, honza nestíhá, budu se těšit zatim

              0 0
            • roud  

              OK jen upozorňuju jedu se projet ne honit za průměrama ;o]

              0 0
              • Brozik  

                vzdyt jasny v pohode :) prave o to, to bude ještě lepší :)průměry honim až na závodech :D

                0 0
                • roud  

                  Tak paráda :O)

                  0 0
                • roud  

                  Tak doufám že všici spokojenost mě to se vším ježděním dneska dalo 59 :O) jinak co litr ještě pořád jsou ty schwalbe ok ? :O) příští tejden začnem jezdit v hojnějším počtu…

                  0 0
                  • litr  

                    neprovokuj:) 95% času na kole taham pumpičku a tentokrat jsem ji neměl:) mno krásných 20 minut jsem se prošel:-D

                    0 0
                  • Brozik  

                    naprostá spokojenost,,skvělý švih a výběr tratě i s tim závěrečným deštěm :) příští týden se určitě přidávám a další švihy taky :) to si nesmim nechat ujít :)

                    0 0
    • Neil100  

      Tak co dneska po o uličníci? :-)

      0 0
      • lidumil  

        Jsem zase v Kolbence :-( tak nejdřív zítra, pokud nebude c.c.t :-D

        0 0
        • Neil100  

          btw,co ty pedály? Co budeš kupovat, už jsi je testnul??

          0 0
          • lidumil  

            Testnul, díky. Ale byl jsem jen jednou, buď ch.i.e nebo když je pěkně, jsem v kolbence :-( Ale oproti SPD mi vyhovujou mnohem víc. Nevím, jak to napsat, ale jdou tak nějak lehčejc nacvaknout i vycvaknout, líp drží…Ještě jednou je zkusím ale asi do nich půjdu. Uvidím – radils Ti, tak pokoukám.

            0 0
          • lidumil  

            Jo a jakej je rozdíl v pružině – červená – modrá – zlatá???

            0 0
            • Neil100  

              Ahoj, pouze barva eloxu, nebo alespon to tak vzdy bylo. Jestli myslis oznaceni tuhosti, tak te zklamu, je pouze jen jedna, co vim.

              0 0
      • roud  

        Doneslo se mi že jsi se dneska neodvážil vjet do lesa a vrátil ses s čistym kolem dom co je na tom pravdy ? ? ?

        0 0
        • Neil100  

          Blbost, ja to vzal na sebe a jeli jsme bordelem k sutejm břehům po modrý, takže to celkem stalo za to :-) Kupuju jiny pneu, s FF je to sranda, ale někdy to zavánělo :-)

          0 0
    • Kublaj  

      tak dneska zlehka 105km :) pocasi parada kez by to tak uz vydrzelo :)

      0 0
      • bukajcze  

        Já zlehka 25km a pak návrat domů díky osmičce vzadu:/

        0 0
        • Kublaj  

          cos dělal? :)

          0 0
          • roud  

            že by jezdil ? ? ?

            0 0
            • Kublaj  

              že by? to mu nikdo neřekl že na kole se nejezdí? kolo se má doma leštit a chodit se na nej dívat ;D

              0 0
          • bukajcze  

            Já nevim… jsem myslel že dře brzda, ale když jsem na to kouknul, tak vráfek se približuje v jednom bodě k boku a tehdy, když se vrací tam, kam má, tak to vydá takovej divnej zvuk…

            0 0
            • Brozik  

              teda to jsem přišel o sobotní projíždku a strávil ji v Praze na závodech, tak jsem aspon dnes našlápl zlehka přes 30 km do práce a zpátky :) co zítra nějaká projíždka fešáci? tedy pokud počasí bude přívětivé :)

              0 0
              • roud  

                Já jsem jednoznačně pro :O) ale můžu až po práci třeba od tří nebo čtyř…

                0 0
    • roud  

      Musím se omluvit ale dnes jsem zaseklej v práci a asi se odsud do pěti nedostanu…

      0 0
      • Brozik  

        v pohodě nic se neděje, ono počasí taky není zrovna uplně idealní :) tak příště

        0 0
        • Patt  

          Ty woe, co je tohle za zkažený počasí. Byl jsem v pondělí na lehký třicítce a vůbec mě to v té zimně neba, asi už těžce stárnu. Někdo něco chystá na víkend? Já přemýšlím, že bych se na otočku podíval opět do Jánek.

          0 0
          • roud  

            Mno já jsem marod ale rád bych se aspoň v neděli jel vykopat mrknou na okolohradce na brod kdo se přidá ? :O)

            0 0
          • Patt  

            Nechápu, jak jsem mohl napsat zimně…to mně posol bulvu. :-)

            Takže oprava…v té zimě mě to nebaví…:-)

            0 0
            • Patt  

              Přemýšlel jsem, že bych zase jel…byl jsem teď poslední dva roky…ale letos jsem nějak lenivej. Navíc pořád čekám, až vymyslí kategorii pro mě…FULL nad 120mm a váha jezdce nad 100kg. :-D

              U brůdku by to mohlo být fajn, ale málo kdo pojede, jelikož bude mrtě vody. Ale za to, kdo pojede, tak to budou dobrý plavčíci. :-)))

              0 0
              • roud  

                Každej rok tím brodem projede většina lidí takže bude přinejmenším sranda :O) jinak osobně bych se bál jak to bude vypadat na biřičce vzhledem k tomu jak prší jinak už je oficiálně vyhlášeno že se nejede vejšlap na vyhlídku :O(

                0 0
    • roud  

      ¨Tak pánové a dámy pokud se do neděle vyklepu z tý chřipky co mě posledních pár dní sere tak se asi vydám na 60ku okolo hk kdo má koule a pojede se mnou ? :O)

      0 0
      • Pebe  

        koule by se asi našly, ale jedu krátkou :-)

        0 0
      • Sobhk  

        ja jedu na 100%

        0 0
      • maajkee  

        já jedu zejtra na dovču :)

        0 0
      • JayDee  

        Roudaku, nenecham te v tom :D Pojedem dlouhou! :D

        0 0
      • bukajcze  

        Jsem uvažoval o krátký, abych uzavřel pole:) ještě jsem se ale nerozhodl…

        0 0
        • Kubiczech  

          O tom ani neuvažuj, tuhle funkci plním já a nemám konkurenci. (:

          0 0
          • bukajcze  

            Co takhle já a ty jet na konci pole spolu?:)

            0 0
            • roud  

              když na mě dvě hodiny počkáte tak můžem jet vzádu všichni tři :O)

              0 0
      • Kublaj  

        jel bych ale zase smrdím korunou :(

        0 0
      • dieegoo  

        Roude, hlavně bacha, ať hnedka na začátku nezahneš ze zvyku do cyklobaru, víš, že se jede kolem :D

        0 0
        • Patt  

          Dieegoo, tohle není ale jen Roudův problém, ale problém asi tak 1/3 peletonu. :-D

          0 0
          • roud  

            Já v tom problém nevidím v propozicích závodu je napsaná občerstvovací stanice na trati a myslím že přesně tohle cyklobar splňuje :O)

            0 0
            • Patt  

              To mi nezbývá nic jiného než-li s tebou souhlasit. Dneska někdo bike? Snad se mi podaří, že bych mohl před třetí končit v práci a pak bych rád vyrazil…přidá se někdo?

              0 0
              • roud  

                Já vzhledem k tomu že jsem ve stádiu likvidace chřipky plánuju akoráte pěší výlet do cb na pívo navečer a myslim že někdo z kluků tam na bikách určo dorazí taky nedáme sraz v nějakou hodinu ? ? ?

                0 0
              • Sobhk  

                Bohužel,dneska mi přijde nový computer s ekg tak budu vecer montovat,ale zítra opdolko bych ho jel lehce testnout at nejsme vyšťavený na neděli na HK.

                0 0
                • Neil100  

                  Čau, zítra chci taky vyjet nedáme něco v tlumě, kdo by měl zájem?

                  0 0
                  • Neil100  

                    Hezky a všichni seděj jak pecky, no což jedu alone.

                    0 0
                    • bukajcze  

                      Já pojedu odpoledne. Teď jsem dodělal přijímačka na FaF, tak musím relaxovat:)

                      0 0
                      • lidumil  

                        Jak já bych jel, kdybych zase neseděl až do pondělí v kolbence :-(

                        0 0
                      • bukajcze  

                        Tak si jdu projet trať ať se zítra neztratím:)

                        0 0
                        • bukajcze  

                          Nikam nejdu, na to ještě nemám… samý trápení a v půlce jsem nezahnul a tak jel rovnou domů…

                          0 0
                          • roud  

                            pojeď aspoň na krátkou ta je opravdu odpočinková a neni tam po cestě nic hroznýho :O) já jsem marod a stejnak se zítra pustím do 60ky :O)

                            0 0
                            • acidb  

                              Nebudete odpoledne v CB? Přišoural bych se na točený:-).

                              0 0
                              • roud  

                                Já určo ne :O( ale v týdnu bysme mohli na krákoru jinak už mám číslo takže se na vás těším na 60tce :O)

                                0 0
                                • lidumil  

                                  No tak si to užij, já na to koukám z okna ordinace :-((((( ale další týden nesloužím ani minutu, tak něco doženu, heč.

                                  0 0
                                • Pi†el  

                                  Jedu ! Muzu v utery cely den a ve stredu asi od 15:00h…

                                  0 0
    • roud  

      Tak co závodníci jak se jelo ? já jsem uzavřel startovní listinu mezi posledními :O) ale jsem velice spokojenej trať se mi moc líbíla a atmosféru jsem si skvěle užil :O)

      0 0
      • Neil100  

        Mno tak ja byl na tripu na Pastvinach, cestou z5 jsem se u stříbrnáku připojil k asi 5ti členy grupě, spíš rodince, trochu kufrovali, tak jsem jim dělal průvodce až do cíle :-))

        Kdo dneska nebikoval, tak prohloupil…

        Gratulace roudovi k vykonu.

        0 0
      • Sobhk  

        Uplne super,dojel jsem 245 celkem ,53 v kategori­i.Takže za mě spokojenost

        0 0
      • JayDee  

        Docela v pohode, 68. celkove na dlouhy, 8. v kategorii, prumer 27,5km/h, cas 2:10:59. OT: RK 2,2 oproti RR byly na tyhle trati rychlejsi :)

        0 0
    • Pi†el  

      Kua.. ted sem nechtene odhlasoval :(

      0 0
      • roud  

        To naštve já to dnes vidím na odjezd mezi 16:00–17:00 ale zatím přesně nevím…

        0 0
        • Pi†el  

          Dneska du u nas drtit kopce. A toudle tvou dobou budu v buse do HK, ale zitra muzu cely den a v tu stredu asi od 15:00h…

          0 0
          • Sobhk  

            Nechcete jet nekdo zítra rozárku???V 18:00 na rozárce.Start 18:30 , více na http://www.max1.cz/xc

            0 0
            • Pi†el  

              Mno uz sem o tom parkrat premejslel, ale nemam letos vubec najeto a nerad bych si udelal ostudu.. :-D

              0 0
              • Pi†el  

                Tak se to vyresilo samo. .. „Zavodnik bez prilby nebude pripusten“

                0 0
                • roud  

                  prej ostudu jak tě znám dojel bys mezi prvníma…

                  0 0
            • JayDee  

              Jojo, pojedu. Ostudu si tam neudelas, je to srandatrat, jede se asi 10km ^^ Tam se ani neda stihnout ztratit :D

              0 0
              • Sobhk  

                tak co kdo do toho dneska jdete??Bude určitě hezky.

                0 0
                • roud  

                  přeju hodně úspěchů ;o] (mě nebaví se honit z kopce do kopce pořád dokolaú :O)

                  0 0
    • Neil100  

      Zdarec, o víkendu se rozmýšlím nad projetím bud rychleb, nebo částí sudet, chci se zeptat, jestli se někdo nepřidá k poježdění na technických kopcovitých věcech…

      0 0
    • Pi†el  

      Zdar borci,

      dneska, asi tak v 11h vyjizdim na Osičinu – http://www.mapy.cz/…

      Nekdo zajem se pridat ?

      0 0
      • roud  

        Já se dnes zase budu vymlouvat ale bohužel vyjedu max až večer… Jinak rád bych ale něco podnikl zítra po práci a zajímalo by mě co na to třeba acid ? ? ? A samozřejmě i ostatní…

        0 0
      • Pi†el  

        Tak dnes natoceny 3h, z toho asi 70% mimo asfalt, byl i nakej ten menci kopecek, na mistni pomery dobry.. dobry.

        Na Osicine sem se i zasmal, kdyz na siroky, zpevneny ceste, ktera se da bez prehnanyho usili vyjet na prostredni tac, sem uvidel ceduly: „Nebezpecny usek, pouze pro MTB“ :D

        0 0
        • roud  

          Jenomže ty jezdíš i výjezd na vyhlídku na střední placku :-D

          0 0
        • Pi†el  

          Toz jsem vecer vyrazil jeste s orientakama a mam dnes krasnych 105km. Takove rozjeti na ctvrtecni cestu do Liberce..

          0 0
          • roud  

            kua štveš mě :-( musim vyměnit ten střed a začít tě dohánět :O)

            0 0
    • roud  

      Nepřidá se dnes někdo k našemu silničnímu výletu na bikách dnes to bude opravdu ultrarelax ? ? ?

      0 0
    • roud  

      Příští pátek si jedu pro novýho scalpela jupííííí :O)

      0 0
    • roud  

      Na zítřek hlásej 36°C takže bych to viděl na poviné doplnění tekutin v CB ±18:00 předtím samozřejmě bike ale bude to peklo dneska jsem v tom točil tři hoďky a mám toho plnej kejhák…

      0 0
    • bukajcze  

      Co byste doporučili vy?

      http://www.vseprokolo.cz/…rt%2022.html

      http://www.mcyklo.cz/…jednostranne

      Nebo nějaké jiné tipy?

      0 0
    • roud  

      Tak pár foteček z dneška :O) Jinak k zítřku mám v plánu odpolko vyrazit na 2–3hoďky v poklidu a na závěr na ±18:00 jako vždy cyklobar přidá se někdo ? ? ?

      0 0
      • Cvoky  

        jasná páka

        0 0
        • acidb  

          nechcete změnit cb na +/- 17:00:-)?

          0 0
          • roud  

            mno vzhledem k tomu že vyjíždíme až o půl čtvrtý tak bysme toho moc nenajeli :O( nevydržíš tam tu hoďku ? :O)

            0 0
          • Cvoky  

            ja musím odpolko dělát taxikáře, takže můžu vyrazit až o pul 4

            0 0
      • ollivetti  

        Tomu říkám hezká úroda na zahrádce. Měli byste s tím jít do Receptáře! :-)

        0 0
    • roud  

      Servis u Roudíka :O)

      0 0
      • bukajcze  

        Ze bych hodil kolo do servisu?:D

        0 0
      • TC  

        Servis u Týsýnka

        0 0
        • bestom  

          Nechystáte se někdo na Malevila ? Jedu z HK v pátek vecer a zatím mám volný místo v autě ,tak kdyžtak dejte vědět ,ve dvou by to bylo veselejší

          0 0
    • Pi†el  

      Dneska nekdo na lehci vyjizdku? Tak hodku a pul s jednim pivem. Odjezd okolo 4h ?

      0 0
    • Brozik  

      Konečně mám komplet dodělaný kolo, vidlice, kola, pláště :) kdo si dá zítra nějakou vyjíždku? :)

      0 0
    • Brozik  

      nechcete někdo vyrazit v neděli do Trutnova na XC závody, dva okruhy dlouhé 850m, motokrosová trat, z každé rozjíždky postoupí polovina jezdců, kteří se dostanou až do finále, může to být docela sranda hodně členitá trat a zajímavá na techniku :) startovné 180korun na místě, nemá někdo zájem??

      0 0
      • Pi†el  

        Jesli bude ted 2 dni prset, tak se to bude behat..

        0 0
        • bukajcze  

          Pršet má… ale jinak to zní lákavě, škoda že jsem včera odrovnal záda

          0 0
          • roud  

            člověče taky teď posledních 14dní bojuju se zádama :O( polovinu vyjí´dky trávím šlapáním ve stoje i když včera jsem si je nechal promasírovat a je to o něco lepší :O)

            0 0
    • roud  

      Musím se pochlubit dnes 82kilásků s průměrkou 24,9km/h 50%:50% les:silnice :O) a jen lehce jsem zmoknul prostě parádní jízda :O)

      0 0
      • Pi†el  

        Toz ja vcera 3h u nas. Najeto odhadem 30–40km. Z toho jeden brutalni vyjezd a sjezd… parada.

        0 0
        • roud  

          nj ježdění u vás je přeci jen jiná liga :O)

          0 0
    • roud  

      Díkes všem za dnešní účast :O) já jsem se dobře vyřádil a myslím že jsem nebyl sám :O)

      0 0
    • JILJI13  

      Tak aby se nereklo, ze na to bike-forum nepisu (roude xD) – chysta se dnes neco? :-)

      0 0
      • roud  

        Jedu testovat scalpela a pak na pivko na šestou takže předpokládám že vás po šestý potkám v cb :O)

        0 0
    • roud  

      Klacku si nevšímejte ;o]

      0 0
      • bukajcze  

        A já si myslel, že jsi to byl dneska ty, když jsem zrovna jel na tenis:)

        0 0
        • roud  

          předpokládám že jsi mě potkal když jsem jel z práce :O)

          0 0
          • bukajcze  

            Myslím že ne… bylo to těsně před třetí a pověsil jsem se za tebe na křižovatce u fakultky a jel přes kruhák až ke Kotli, tam jsem odbočil…

            0 0
            • roud  

              jj tak to jsem jel z roboty a říkal jsem si kdo tam ne mě co zkouší xD xD xD

              0 0
              • bukajcze  

                Jsem se neodvážil tě předjet:D ale když jsi rychleji než 29 nejel, tak jsem nad tím začal uvažovat, ale ty jsi jel dál rovně a já odbočil…

                0 0
                • maajkee  

                  roud a 29? :) přeměřuje ti asi tachák :D

                  0 0
                  • roud  

                    rychlost odpovídá místama musím přišlápnout abych stihnul zelenou xD xD xD

                    0 0
                    • maajkee  

                      :D jj, taky mám cestu z práce už najetou tak, že vím jak jet abych měl všude zelenou :) a někde to opravdu těch 30 chce :)

                      0 0
                      • bukajcze  

                        Tak takhle mám načtenou půlku Hradce:D ale občas ani 30 a více nestačí.

                        Viz směr od Futura po okruhu směr kruhák a dál rovně podél Orlice… Tam jsem to ještě nikdy nestihl.

                        0 0
                        • maajkee  

                          já teda u futura nikdy nečekám na semaforem a beru to kousek vedle, směr na malšovice :)

                          0 0
      • lidumil  

        Teda fuj ten klacek :O)

        0 0
    • roud  

      Neděle odpoledne nějaká delší pohodová vyjížďka kdo se přidá ? ±60–80km :O) (jinak počasí jsem už objednal a na pivo se taky někde zastavíme) :O)

      0 0
      • maajkee  

        grrr :/ já po 14 denní dovolený jsem teď zas furt zavřenej ve worku, už mi z toho jebe, jel bych jak sviňa :)

        0 0
      • Cvoky  

        já potvrzuju!

        0 0
        • Patt  

          Koukám, že se chystáte až na odpoledne…ale kdyby Vám náhodou dlouhý čas, tak s Robertem už vyrážíme v 10h od Hrázky. Dnes na plánu stovečka… Horní Jelení, Choceň, Brandýs nad Orl, Potštejn, Kostelec a alou domů…někdo se přidá?

          0 0
          • roud  

            Já určo až odpolko včera jsem si švihnul 90km a jsem z toho nějakej vyřízenej :O( stavíte se večer v cb ?

            0 0
    • roud  

      Tak nakonec mi to nedalo a maličko jsem si to ještě protáh :O) jinak díkes všem za účast zítra plánuju regenerovat a v úterý další ježdění :O)

      0 0
      • Pi†el  

        Kdyz koukam na tu stovku na tachaku.. vcera sem si dal dlouhyho apache – asi 105km – docela tezky, sudetum roste konkurence :D

        0 0
        • roud  

          když ty řekneš docela těžký tak to musel bejt dobrej masakr :O)

          0 0
          • Pi†el  

            .. a hlavne mi to nak uplne nesedlo, ale byly tam dobry sjezdy : )

            0 0
      • Sobhk  

        Co dneska,kdo vyráží???Po pul 6 u cyklobaru na lehčí projetí a pivko???

        0 0
        • roud  

          kurnik dnes jsme se minuli přijel jsem o půl osmé po vyjíž´dce do cb…

          0 0
          • Sobhk  

            tak to jsme se fakt minuli,ja tam pred pul 8 byl,ale bylo plno tak sem zase jel.

            Najel jsem si krasných 55 km a domu :-)

            0 0
    • roud  

      Varování: za marokánkou směr albrechtice je cesta vysypaná 5–10cm písku(ne štěrku ale čistě písku) je to tam fakt o hubu :O(

      0 0
      • maajkee  

        jj, včera jsem se tam potrápil :/

        0 0
        • roud  

          je to fakt demence nvm co to má za účel předtim tam byly luxusní koleje ve kterejch se dalo blbnou a teď je to pro spoustu lidí uplně neprojízdný :O(

          0 0
          • maajkee  

            ale včera jsem to absolvoval ještě asi na dvou místech, jedno bylo za bělečkem, směr třebky, kousek po silnici, když se pak uhejbá nahoru do leva, samej písek a ještě jeden úsek, to bylo někde mezi bělečkem a vysokým chvojnem.

            Strašná blbost, co já si zanadával :)

            0 0
            • roud  

              věřím dneska jsem taky vypustil pár nehezkejch slov nechtěl bych to chytit v nějakym sjezdu :O(

              0 0
              • Cvoky  

                Fakt demence já nadávám pokaždý. By mě zajímalo co za idiota tohle vymejšlí – fakt debilita největšího kalibru vysypávat cyklostezky vrstvou štěrku nebo písku!!!

                0 0
    • roud  

      V rámci rychlejšího načítání založeno nové vlákno :O)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.