• tom@s

    sorry, možná totu bylo – hledám alterantivu k „šus?ákovým“ vestám od Kalase a Axonu v ceně pod 1000. díky

    0 0
    • Martin  

      Nehledej a kup si Axona!!! Je fajn.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Vesta z Mantotexu od Nalini nebo Biemme.

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Ahoj, já jsem koupil minulý týden v ALDI za 7,–EUR (sedm) vestu, materiál TechTex a bomba!Je spíš sportovní-univerzální než vyloženě bikerská, ale už s ní vesele drandím a pohoda, větruodolná, prodyšná a i s deštíkem si poradila, navíc i lehká a skladná. Neříkám, že je to to nejlepší na světě, ale když jsem viděl, co se tu prodává za 600–1000,–Kč…

      0 0
      • tom@s  

        dík za tip, ALDI – to asi nebude u nás, co? , nebo se snad pletu? pokud ano, nasměruj

        0 0
        • Kotěnočkin  

          No, zatím u nás snad ALDI není.Přesněji ALDI-SUD. Já to koupil v Ulmu, teoreticky by to neměl být problém koupit někde, hned za hranicemi…Jen se obávám, že to je jak u nás.Něco se nárazově objeví a hned zmizí a objeví se něco jiného.Mrknu na jejich stránky a pokud něco objevím, dám vědět.

          0 0
    • pavelr  

      Co máš proti vestám od Kalaše a Axonu? Mám větrovku od Axonu a teď uvažuju o vestě od Kalaše.

      0 0
    • ravo  

      Vesta od Kalaše STEWE 03 stojí 503,– Kč. Je to solidní vesta a do litru to má dost daleko…

      0 0
    • Snoopy  

      Doporucuju fy. Craft, ale cenove je bohuzel jinde (za vetrovku jsem dal 1850KC). Nevite nekdo o obchode, kde maji neco od Craftu? Ja ji koupil v Prostejove a ten obchod uz zrusili :o(

      0 0
      • defenger  

        trošku kuriozita: občas používám na kole taktickou vestu z Armyshopu. Asi 2000kč. Už se mě i Cikáni ptali jestli nejsem policajt … :-)

        0 0
        • enjoy  

          a pak te zrubali:-))

          0 0
        •  

          a po kapsách máš energy tičinky, nebo zásobníky ? :), popř. na zadech mp5 pdw

          0 0
          • defenger  

            Do kapes se vejde běžné nářadí, plus foták a pláštenka…V ra­menním pouzdru na nůž je kasr… … na levé vidli upoutaná mačeta …

            0 0
      • P.B.  

        http://www.vavrys.cz

        Ja mam od Craftu jen jednu vec, kuklu na hlavu a je skvela, kupoval jsem ji prave od Vavrysu. Pravda, levna nebyla, neco pres 500, ale na to jak je tenoucka opravdu zahreje i ochrani pred vetrem a pot odvadi pryc. Az vyhraju ve Sportce :-), obliknu se celej do Craftu.

        0 0
    • MARIN  

      Ja jsem spokojenej s: http://www.bbbparts.com/…s/bbw65.html za 600,– neprofuk predek a zada, sitovane boky a vzadu kapsa na zip, kdyz se slozi zabere opravdu minimum mista

      0 0
      • Luma  

        mám tu samou,akorát bacha na zip

        0 0
        • MARIN  

          No tak kdyz uz to nekdo vytahl z propadlicte casu, tak tu vestu mam porad a ten zip se uz parkrat zadrhl ale funguje porad dobre – snad jeste nejaky ten rok prezije

          0 0
    • czertd  

      Koupil jsem si jedinou věc z kolekce Authoru (zrovna vesta) a jsem s ní nadmíru spokojen. Cena kolem 700,–. Sí?ovaný záda, límec se dá zapnout výš na krk a má velice příjemnou látku a má snad i nějáký reflexní pruhy.

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      Rad bych obnovit tenhle thread. Mate nekdo relevantni zkusenosti s reflexni vestou na kolo? Mam vsechno obleceni v cernem (bunda i capaky) a to neni z pohledu pasivni bezpecnosti/vi­ditelnosti nejlepsi :( Chtel bych neco nejlepe ve zlute barve vcetne zad. Co jsem zatim videl ma vetsinou cerna sitovana zada…

      0 0
      • pegas  

        e-levne.com/ obleceni iluminite…vesta… ta zluta za ±1298 nebo kolik to stoji…a nemas co resit..

        0 0
        • james11  

          vypadá zajímavě, máš ji?

          0 0
          • palkac  

            já si teď objednal bundu xenon, tak až dojde, tak dám vědět.

            0 0
            • palkac  

              tak mi došla bunda xenon od illuminite. ve velikost L je trochu kratší vepedu, prodloužená záda akorát. Materiál nějaká membrána.. Refelxní plochy odráží skvěle.. jsou celý rukávy zepředu i zezadu a zadek.. až budu mít náladu, tak to skočim na zahradu vyfotit :-)

              0 0
        • orgoj.chorchoj  

          jj, to je presne ono, ma s tim nekdo zkusenosti?

          0 0
      • raceman  

        kup si normální reflexní vestu co maj třeba dopraváci a hoď přes sebe, je to asi nejlepší a nejlevnější řešení.

        0 0
      • jonti  

        Ked trenujem potme vecer, tak vozim klasicku reflexnu vestu ako do auta, vyzeram sice trochu divne, ale o to v noci nejde, a auta ma vidia.

        0 0
        • zirkonxx  

          Za šera a tmy s ní taky jezdím doporucuji koupit si vetsi velikost ať si pod ni strčíš batoh ;-)

          0 0
          • jonti  

            Ja by som si naopak radšej kúpil nejakú normálnu priliehavú veľkosť, aby to na mne tak nevlalo ;)

            0 0
            • zirkonxx  

              me to nevlaje díky batohu a i bez nej to jde kdyžtak ti šikovná přítelkyně nebo maminka přišije další suchy zip........

              0 0
    • F.i.l.a.s  

      Cau,ve stredu mi prisla vesta BBB,vel.L,cer­na.Problem je,ze je mi akorat tak do pasu s cimz sem nepocital,protoze jinak mam vsechny veci na kolo delsi,merim asi 177.Mam v planu ji teda vratit.Napadlo me jenom jestli ji nekdo nahodou nechce,kdyz uz ji mam doma,sem z Prahy a na cene bysme se dohodli.Mam to sice v inzerci,ale tam asi moc lidi nechodi,kdyz zrovna schani novy obleceni.

      0 0
      • Volf  

        taky by se ti vesta neměla vepředu krabatit. jinak když už se tady vytáhla tato mrtvola tak já mám už spoustu let tuto: www.alfa-sport.cz/…-stewe-kalas

        jen v černý barvě. Už jsem měl i jiný a vždycky s pokorně vrátil. Neprofoukne, je skladná a prostě není důvod ji měnit.....

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.