• Seadat

    Jentak by me zajimalo jak hodnotite znacku Magura ohledne kvality jejích produktů a jak její zastoupení v CR!! Muzete se vyjadrit v ankete!!!!

    Anketa: Jakou je pro vas magura znackou???

    4x
    25%
    1x
    6%
    0 0
    • kurýr na bajku  

      S tim zastoupením to nějak skončilo, ale kdo to má teď to nevim. Produkty jako LUISA, nebo MARTA sl opravdu patří mezi špičku. Vidlice špatný taky nebudou, ale nikdy je sem nikdo netahal, takže chyběj zkušenosti.

      0 0
      • Vobluda  

        magura koupila holandskou spolecnost rond vcetne vyroby cyklo vidlic.. rond byl tradicni vyrobce napr. vidlic na motorky – kultovni zalezitost.. nikdy v roce 96–97 mel Rond spickovou vidly na bike, tusim, ze mela oznaceni Rond WP Rebel.. myslim, ze Bart Bartjens (nebo jak uz se to pise:-) na ni jel na OH v Atlante.. takze bych pokud bych nyni kupoval vidly do magur sel ihned – sbiraji se mi na ne sliny:-)

        0 0
    • TinkTink  

      Kdyby bylo lepsi zastoupeni, tak by to bylo mnohem, mnohem lepsi…jsme sice v EU, ale…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      No vzhledem k tomu, že ji mám na kole už pár let (Magura Julie), tak si nemůžu stěžovat. Zatím žádné problémy, ťuky, ťuk… ;)

      0 0
    • rasto  

      dobre produkty az na to zastoupeni :-( priste jdu do shimana!! na maguru kaslu :-/

      0 0
      • Seadat  

        jasny to ja se taky pridam – mam HS33 uz tri roky a taky super zalezitost! Taky mi stve to zastoupeni! Shanet tady v republice nahradni dily je naprosto pase! ale jinak se tak ptam jak a co lidi rikaj na maguru jako vyrobce bez ohledu na potrefeny zastoupeni!

        0 0
    • lysergine  

      Na letošním Drásalovi měla jedna sympaťanda Magury ráfkový hydrauliky, tak jsem se ji ptal na názor a byla naprosto nadšená.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Bavil ses s ní o Magurách jen proto, že si chtěl nadhodit nějaký téma pro nevázanou konverzaci, aby ses jí pak následně dostal do kalhotek. Styď se ! čuňáku !

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.