• Lance

    jake jsou vase viz. nadpis, krome jekehokoli sportu,protoze ten tu delaji snad vsichni.

    0 0
    • ddd - andy  

      Cestovani v case.

      0 0
    • paww  

      cestování …vlastně taky v čase. Před vánocema odjedu a po silvestru se vrátím. :o))) …samozřejmě za sluncem.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Lance  

      Tak jo pridam taky: pes,papousci.

      0 0
    • Pekáček  

      Nekurak, nepijak, nemrava :o))) Ale vazne, letadla, HiFi, Bach, amatersky video/foto, uz jen trochu filmy, driv bastleni s elektronikou.

      0 0
    • rock  
      • K1 na Eurosportu
      • knížky (od Sapkowskiho přes Eca až po literaturu faktu zaměřenou na potyčky od Řecko-perských válek po WW2)
      • skoro vždy a ke všemu mi hraje hudba – vetšinou kupodivu rock
      • autíčka (Obdivuji je. Nerozumím jim)
      • slečny, dámy, ženy a dívky (Obdivuji je. Nerozumím jim)
      0 0
    • davidak  

      ty se poslední dobou nějak nudíš? že tu za poslední 2 dny je asi 8 threadu založenejch tebou, to je dobrý;) takže: auta, želva, čtení atdatd

      0 0
      • Lance  

        malinko, taky jsem to zjistil asi tak pred mesicem, ale nevadi ti to ne? A vsim sis kolik tzam je prispevku:-)

        0 0
      • Lance  

        toto je teprve paty a ja fakt o B-F nevedel,az jak sem cosik zacal hledat tak me to vyhodilo na tento odkaz nebo to bylo na Velacke diskusi:-) uz ani nevim, ale to mas fuk. Stiham vsechno – zatim. Krom toho ze jsem jeste nevyhral zadny maraton a asi uz ani nevyhraju:-)

        0 0
    • Otto  

      RC letadýlka, lyžování, motorky, fotografování.

      0 0
    • Matts.  

      Foto, klasická jednooká zrkadlovka manuál, žiadne digi, ale poctivá chémia.

      0 0
      • náčelník  

        Jaký máš přístroj?

        0 0
        • Matts.  

          Praktica MTL 5 od r. 1986.

          • príslušenstvo postupne dokúpené (filtre na ČB a F, krúžky a pod.)
          0 0
          • Pekáček  

            Ja mam Prakticu L2 r.v. driv nez 1977. Donedavna chodila jako hodinky, ale ted ji zacala zpomalovat zaverka.

            0 0
            • Matts.  

              Ja tvrdím jedno, Praktica je „fo?ák“.

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    • Man  

      Manzelka (vlastna) :-).

      0 0
    • Twisp  

      PC,kytara

      0 0
    • Manas  
      • Knizky – vetsinou fantasy, sci-fi ale i ostatni
      • PC
      • Muzika ( strasne moc :-) )
      • ani ne tak konicek ale spis sledovani politiky.
      0 0
      • fousac  

        clovece, ty se mi zacinas libit… :)) kdyz ctu, tak uz temer vyhradne jen SF a fantasy.. coz tak vymenit emilem seznamy???

        0 0
        • Lance  

          doufam,ze vam to vyjde a date se do kupy:-):-):-)

          0 0
        • Manas  

          Hehe, ale asi te zklamu, vzhledem k mym prijmum … ( vyrazne po nulou ) tak moc knizek nemam, spis jsem si pujcoval. Ale myslim ze bych doma neco nasel … ale malo .. tak 2 – 3 m knizek ciste SF nebo Fant. Ale mam hromadu knizek v pdb formatu … ctu si obcas na kompu nebo PocketPC. Tech mam asi 500 :-)

          0 0
          • fousac  

            to je velka skoda… :///

            v el. podobe mam taky dost knizek, ale me to proste na display nebavi.. papir je papir..

            0 0
            •  

              kua chlapi scifi a fantasy to taky mam rad, jestli chcete muzu klidne pucit neco, jinak taky pc (online hry a ruzny fora .)), muzika, zbrane, literatura faktu a takovy ty veci kolem 2. SV, ponorky, vlakovy simulatory a tak

              0 0
              • rock  

                Jsem si vědom, že na PC to není ono (nemám notebook, nemohu číst v posteli), ale nedá mi to, abych se nepodělil … http://www.robov.knihy.szm.sk/beletria.htm

                0 0
                • fousac  

                  zname zname… :))) uzasny zdroj..

                  no ja zase ctu nejradsi na zachode… ;)

                  0 0
                  • cabbage  

                    co taky s knizkou po precteni:))

                    0 0
                    •  

                      hele ja nahodou, treba kulhanka sem nejdriv stahl, pak pracne tiskl a ted po precteni koupil, ale blbe se t oshani, zatim mam komplet divoci a zli a druhej dil nocniho klubu, coz je asi nej knizka od nej

                      0 0
                      • rock  

                        Já od něj mám zase oba díly Cesty krve, ale přiznávám, že Divocí a zlí i Noční klub jsem si jen stáhl a v práci vytiskl (neprozraďte mne zaměstnavateli) …

                        0 0
                        •  

                          v poho ja to nejdriv vytiskl vsecko a ted to postupne kupuju, jo cesta krve je taky dobra, ale jak rikam Nocni klub 2 je asi nejlepsi knizka

                          0 0
                          • rock  

                            Hmm, jenže jeho knížky mají dost zásadní vadu: Noční klub jsem si v pátek odpoledne vytiskl, že budu mít během následující dovolené co číst – a v sobotu jsem to po probdělé noci dočet …

                            0 0
                            •  

                              no to jedine poukazuje na kvality jeho díla :)

                              0 0
                              • fousac  

                                tri knizky bych klidne i koupil… jenze ja si mj. usmyslel, ze chci, krome jine, mit doma komplet A.C.Clarka a to je pres 70 knizek… kde na to vzit???? :((((

                                0 0
                                •  
                                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                  0 0
                            • Lister  

                              To je boooomba. Já už strašně dlouho scháněl Cestu krve a noční klub a tady to je taklhe volně ke stažení. O tom jsem fakt neměl ani páru. Hned v pondělí nesu do práce a tisknu a tisknu a tisknu. :-))

                              0 0
              • Manas  

                To jo, to jsem provozoval na zakladce a hlavne na gymplu. :-) Ale naky SF a Fantasy bych nasel … ono se to na jare zlepsi.

                0 0
            • Jumo  

              Manas, Fousac: Chlapi, nemohli by ste mi nieco poslat v elektronickej podobe? Ja sa v tom az tak moc nevyznam, citam to len okrajovo, ale trochu ma to bavy. Mate nejaky zoznam? Ak hej poslite mi info na mail. Dik.

              0 0
      • Manas  

        Panove, ja se kaju … A nyni neco uplne jineho… miluju: Monty Python, Red Dwarf, Cerna Zmije, Futurama !!!

        0 0
    • klokan  

      To tady nikdo nepari na compu hry?

      0 0
      • fousac  

        tak se teda priznam, noooo… obcas si dam Berusky II. :))

        0 0
        • klokan  

          hmm … to jsem zrovna nemyslel :)

          0 0
          • fousac  

            je to hra??? je.. je to na compu?? je.. da se to parit??? da… tak v cem je problem??? :))))

            0 0
      • Pekáček  

        Medala, Call of duty, Far cry, Doom 3, Wolfika, atd… Ale zavislak nejsem :o)

        0 0
        • klokan  

          jj, souhlas az na ten DOOM – to je sracka

          0 0
          • Pekáček  

            No jestli se až tolik při hře Doomu3 bojíš, mám pro tebe dvě rady:

            • Nehraj v noci a po tmě.
            • Vem si plíny, budeš v suchu i když se po..... .

            Ale dělám si srandu, neboj!

            0 0
      • MaPa  

        Nejlepší hra typu Tamagoči jsou Windows samy o sobě…

        0 0
        • fousac  

          mejm XP je uz 9,5 mesice.. hec… :))) a porad zijou, sice uz senilni, skleroza je taky previt, ale ja sem linej preinstalovavat… :/

          0 0
          • MaPa  

            Ha, ha, mejm XP je jedenáct měsíců a už nechoděj některý aplikace, chyběj tu nějaký knihovny, registry jsou ******** starejma pí.. věcma. Přeinstalovat by chtěly, ale kdo si má uškudlit ten čas na zálohování všech nastavení a pak komplet celé instalování všeho…

            0 0
            • blue  

              co s tema kompama delate? w2k mi v praci bezely snad dva roky bez problemu a XP mam po roce nebo kolika preinstalovany jen proto, ze sef koupil omylem ceskou verzi a ta nam proste nesedela

              0 0
              • wroum  

                ja mam XP nainstalovany cca 2 roky a uplne bez problemu. Obcas akorat nainstaluju servispack

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
      • ddd - andy  

        Na pareni mam PS2 – a skoro vyhradne jen simulatory hen, heeen.. :-)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      •  

        no jasně, online csko, dřív unreal 1, sem v top 10 na GZ hec .))) jinak hodne rad mam mafii, to je hra kerou sem dohrál nejvíckrát :), jinac takova ta klasika od blizzardu a tak

        0 0
      • McBlacky  

        ale jo, pořád…unrealy, nfs, a hromadu dalšího :-)

        0 0
      • Lance  

        Jedina ktera me chytla byla Commandos 2 tu jsem fakt dohral, a ted Payne,ale uz me to neba, comp me vubec nejak neba:-)

        0 0
      • barzini  

        no jasně že pařim, co hraješ?

        0 0
    • confido  

      B-F,sledovani filmu(vyhradne pri jizde na trenazeru),auta(off-road),muzika(pos­louchani:-),net

      0 0
      • klokan  

        To by me asi mrdlo – slapat a bejt furt na miste ;) Ale jinak nic osobniho, mam veslarskej trenazer a taky sem furt na miste …

        0 0
        • confido  

          jo, je to hnus, ale musim.Zrovna jsem dojel(2h).Na konci sezony jsem nadaval, jak jsou ty trasy ojezdeny a nudny a tedka bych za ne zaplatil zlatem!Vracim se domu uz skoro za tmy..

          0 0
    • Otaku  

      Anime a FPS.

      0 0
      • aku  

        Respect ;) (btw. jak se ti libi Furi-Kuri?). Co bych rekl ja: anime, Pixar, Warren Spector, Bioware, Black Isle Studios. A programovani (kdyz me to zivi tak proc ne ze). A muzika muzika a muzika (pouze konzument. Na poslouchani je toho tolik, ze kdybych se mel poustet do tvorby tak bych asi nevychazel z domu).

        0 0
      • Lister  

        Taky mám rád anime, ale u nás bohužel nedostatkové zboží :-(

        0 0
    • mike!1  

      kytara, hudba, pc:-)

      0 0
      • Dumbo  

        gytara striham video a natacam fotky na digitale hudba bike snowboard jedlo čundre

        je toho dost :)

        0 0
        • Dumbo  

          este som zabudol dodat ze hry nehram… nuda no ked vymyslia nejake Déhačko alebo poriadnu do detailou vypracovanu hru o freeride jazdeni na bajku tak potom mozno zacnem hrat… ked urobia BMX preco nie aj MTB ???

          0 0
          • Pekáček  

            Napadá mě Elastomania. Je to v podstatě strašně jednoduchá hra, ale zabaví tě na dlouho. Udělat všech 55 levelů je fuška! A je volně k stažení, i plná verze. Teda je to motorka, ale co na tom :o)

            0 0
            • Dumbo  

              Elastomaniu poznam :) presiel som celu niekolko krat… stavial som si v editore roozne dropy dirty a gapy a schody… no hodne vela veci a potom som to jazdil bavilo ma to no teraz ma to uz nudi :) paci ca mi hra DOWNHILL DOMINATION no neviem ju zohnat a je to len na PS2 mozno by pomohol nejaky emulator ale aj tak..... co keby si tvorcovja hry Tony Havk pro skater alebo mat hoffman pro bmx alebo soan palmer pro snowboarding jednoducho povedane keby si Activizion zobralo do parady akciu RedBull rampage a spravilo by krasnu hru to by bol narez :)

              0 0
            • grafik  

              Elastomania je bomba, kde se da sehnat plna verze ? Mam jen demo + nekolik stazenych levelu ..

              0 0
    • Mamut  

      Pridam sa do fousacovho klanu: citam, hlavne SF a Fantasy. Ale precitajte si aj cokolvek od Zdenka Smida – Proc bychom se {netopili,nepo­tili,neztrati­li,…} Linux, obecne sa v nom hrabat, bastlit, objavovoat a upravovat. Hudba (na „stare“ kolena som objavil klasicku, castokrat ovela lepsia od sucasnej) Film a skoro akykolvek outdoorovy sport.

      0 0
      • Pekáček  

        A jakou klasiku máš nejraděj?

        0 0
        • Mamut  

          Baroko az klasicizmus, casovo zhruba od Bacha po Beethovena. Novsia mi pride taka prilis experimentalna. Mozno v dobe po Beethovenovi uz mali pocit, ze vsetko tu uz bolo a zacali vymyslat nieco „prudko“ nove. Tak asi dopadne kazdy hudobny styl Ale mozno to ide s vekom. Ca ja viem, budem mat 50, budem mat Bacha uz opocuvaneho a budem hladat prave nieco experimentalne.

          0 0
          • Pekáček  

            Já šel od Mozarta po Beethovena a teď už sháním jen Bacha. Bach je napořád, jak mu příjdeš na chu?.

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Vzdycky me zajimalo, co bylo zrovna na tehlech panech tak genialniho. To byste mi mohli vysvetlit. Jestli to nejsou spis prvni nezrale pokusy o hudbu pri pouziti tehdy dostupnych primitivnich nastroju (ta dnesni neni nic jineho, jen jeste obohacena o cejch „zbozi“). Neco jako Sex pistols :)

            0 0
            • ddd - andy  

              To se neda vysvetlit.. :-)) Vcera sem byl v Rudolfinu na PKO a ten zvuk.. hmmm..

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To je Park Kultury a Oddechu? :) Ba ne. Ja nejsem v zasade proti, kdyz budou hrat v tech komorach a nebudou s tim vylezat na verejnost :) Ja byl vcera zase v divadle, coz se mezi dnesni mladezi taky moc nenosi. Sousedi byli v restauraci „U Strycka“ www.ustrycka.cz/ na me se uplne vy..... nevzpomeli.

                0 0
            • Mamut  

              Mne sa paci aj hudba z blizkej minulosti, napr. Pink Floyd, Dire Straits, Jethro tull. Aj sucasna ako Clapton, Satriani, Kusturica, Bregovic. Ale vsade mi ide podstatne viac o melodiu nez o tupe mlatenie do plechu, gitary a pocitaca. Preto ten despekt proti vacsine v sucasnosti VYRABANEJ hudby. Tie vymenovane mi pripadaju SKLADANE. Proste rozdiel medzi vyrobcom a skladatelom.

              0 0
            • Pekáček  

              Pádlisto Pádlisto. Víš že nejlepší jsou nahrávky s použitím původních nástrojů? Zvláš? u Bacha je to znát. Poslechni si někdy Braniborský koncetry na „obyč“ CD a pak v provedení Roye Goodmana. To je sakra rozdíl. Nebo Gardiner, asi největší machr na dobovou instrumentaci. Mimochodem Bach byl nejvlivnější skladatel v dějinách a jeho vlivu takřka nikdo neutekl (myslím tím v hudbě). Nejhorší jsou předsudky, no já je měl dřív taky.

              0 0
              • Thidney  

                hmm bach povedlo se mu dát světu fugu a doladit na maximum co bylo církví povolený. Přinutil lidi hudbu poslouchat a ne jen na ni tančit /velké + /. Fugy a vůbec vše od Bacha se dobře poslouchá, maj daný přesný pravidla, takže víš co příjde /to neznamená, že je to nuda/. Mám radši modernu a problém vydržet poslouchat u?an?anýho Mozarta ;-)). S hudbou je to jako s výtvarným uměním od určitý doby vzniku díla potřebuješ znát i teorii sice se ti to může líbit, ale i o dost přijdeš /malířství- do impresionismu nemusíš nic vědět o teorii, ale další -ismy a moderna/

                0 0
          • miťo  

            Ano, ano, ano! Souhlasím!

            0 0
    • jimmy63  
      • hudba
      • dobra zabava
      • holky:)
      • PC
      • FOTBÁÁLEK:)!!
      0 0
    • os  

      Když zbyde čas, tak:

      • hudba (dle nálady od AC/DC po DOORS)
      • časopisy (Týden, Instinkt, Reflex)
      • knížky (Coelho)
      0 0
    • wroum  

      v tomto poradi:

      bike FR rybareni – muskareni a privlac pestitelstvi – rajcata to nebudou…co asi? stolni fotbal – hlavne v zime bike XC RC modely – letadla a lode, auta me neberou PC – treba GTA, Wolf 3D po siti Fantasy literatura (treba Pratchet, miluju Tolkienovo dilo – cz i original)

      akorat nevim kam mam zaradit konzumaci konopi, asi az na jedno z prednich mist.

      0 0
      • norman  

        Provozuješ taky bikeflyfishing?

        0 0
        • wroum  

          tak parkrat sem jel na ryby na kole, ale autem to je lepsi :-)

          0 0
          • norman  

            Tady u nás se leckams s autem nedostateš, jsou tu pro bikeflyfishing vynikající traily :-) Už jsme si s kámošem říkali, že byto chtělo nějakej dvojboj, příkladně 200 km na kole a pak 200 pstruhů na mouchu.

            0 0
            • wroum  

              mista kde vetsinou chytam nejsou poradne dostupna ani autem – kolikrat musim jit nekolik set metru vodou abych se dostal z reky. zamceny auto klidne necham bez dohledu, ale kolo ne… zustanu u auta a rybarskej jednoboj taky neni spatnej :-D

              0 0
              • norman  

                Tak to samozřejmě. Tady jsou ovšem 2 řeky, kde musíš dejme tomu 5 kilometrů po svých aby ses dostal do míst kde nikdo nechytá. Takže bikefishing je optimální řešení.

                0 0
    • danno  

      Sbirani Mercedesu a Hummeru… bohuzel jenom v meritku 1/18, hudba v MP3, vareni, vsechno kolem aut, jo a jeste kdyz sem byl mladsi tak plastikove modely bojove techniky 1/35, dokonce sem to dotah na mistra rep.:), toz toje asi tak fcecko.

      0 0
    • blue.sun  

      Hmmm… tak přeci jen sport: Ale jako trenér, učím malý děti plavat. PAk čtení, momentálně hodně křes?anská literatura, sci-fi, válečná literatura. Hudba, hlavně spíš taková tišší, meditační (Era, Enya, Oldfield, Vangelis…) a pak starši rock a pop. A nejvíce ze všeho se zajímám o mou přítelkyni, protože to jediný má budoucnost…

      0 0
    • Thidney  

      HIFI + muzika /kromě opery, country a splašenejch forem metalu/ comics knihy fotky čaj PC – kingdom of magic, morrowind, discworld, broken sword…

      0 0
      • ota  

        tu bábu s nůší jsi sehnal kde?

        0 0
        • Thidney  

          tu vyfotil honza šilpoch, elitní to novinářský fotograf a zarputilý biker. nyní hn dříve týden … používám ji s jeho laskavým svolením, dokud nebudu mít vlastní ostré foto. btw já jezdím jak bába s nůší..

          0 0
          • ota  

            kromě toho,že ta fotka je geniální,tak mě zaujala tím,že je to kousek od mého bydliště(Haví­řov).no,Šilpoch je fakt třída

            0 0
            • Thidney  

              Šilpoch je fajn, málokdy v týhle branži potkáš člověka, kterej umí a je opravdu v klidu Tak z Havířova to je, jsem se nikdy nezeptal, kde to fotil. Díky za info

              0 0
              • ota  

                ale krám nic moc :-).jestli to fakt vyfotil náhodou,je to štěstí.byl myslím kdysi i v Mladém světě

                0 0
    • black.horse  

      Bike a metalová hudba jinak PC, filmy, gamesky, net, jakejkoliv sport… třeba volejbal nebo lyže, čumění na bikový videa a jiný extrémní sporty…

      0 0
    • black.horse  

      jo a hlavně RED DWARF!!!!!!!!! :-))))))) sem bůh… kosmickej bůh:-)

      0 0
      • Thidney  

        trpaslík, zmije a lítající cirkus základní pomůcky pro přežití

        0 0
    • Hanes  

      Žena,mimino,šu­try,pes a nuceně barák, který mi bere čas na vše předcházející.

      0 0
    • jakub  

      pritelkyne, aikido, pes, PC, sowboard, prace,cteni, posilovna, stiham ale hrozne malo

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • MARIN  
      • tak kdyz neni zrovna sport tak rozhodne muzika (od Therapy,pres Bartu az treba po Bacha ale dechovku neeeeee… ikdyz clovek kdyz se nekde na zabave trochu napije :)
      • 300l akvarko s tlamovcema taky zabere trochu casu
      • najaky to cteni (posledni dobou lae jen casopisy-Reflex a Velo)
      • PC (NHL a Rallye)
      • a nejakej cas zabere starost a zarizovani kolem baraku
      • posledni dobou taky doooost zanedbavam dochazku do nalevny
      0 0
    • Martin  

      Když vynechám sporty, tak hraju mariáš:-) Teda, v zimě spíš sportuju když zrovna nehraju:-)

      0 0
    • barzini  

      Znáte tady někdo Twin Peaks? Je to asi nejlepší seriál, co sem kdy viděl

      0 0
      • Pekáček  

        Možná se budete divit, ale představitel hlavní role K. MacLachlan je přímý potomek J. S. Bacha z matčiny strany. To já jen že se tu o Bachovi už psalo.

        0 0
    • Volf  

      černobílá fotografie, dávnověké kultury, klasická kytara a flamenco pasivně, folková kytara aktivně.

      0 0
      • fousac  

        to by me moc zajimalo, jak se pasivne hraje na kytaru… :))

        0 0
        • Volf  

          To zas byla k obědu vtipná kaše co ? Pasivně = poslech.

          0 0
      • rock  

        Nevím, jak moc je to ještě folková kytara, ale teď někdy (tuším, že dneska) je v TV medailonek Štěpána Raka … nenechej si ujít …

        0 0
        • Volf  

          Byl fakt dobrej. Jinak u nás je hodně dobrejch kytaristů co se daj poslouchat.

          0 0
          • rock  

            Hmm, já ho kdysi objevil na Portě (tuším ve Svitavách a pak ještě jednou v Plzni) a on opravdu JE naživo opravdu TAK dobrej jak v TV … možná lepší :-) …

            0 0
      • Thidney  

        plíz, co to je folková kytara? Važně… ne žena kdysi taky spívala s nějakejma lesníma moudrama, ale já a Björk jsme ji to rozmluvili

        0 0
      • Jester  

        Klasicka kytara aktivně, folková kytara aktivně, flamenco – pasivne :-) Resp. moje rasquado a tremolo rasquado neni to prave orechove.

        0 0
        • Volf  

          To asi budeš vědět kdo je Paco De Lucia. Mám kámoše co hrával s Holasem a Paca se učil spoustu let a je to člověk kterej mi ,, zprotivil kytaru,, páč jsem si do doby než jsem ho poprvý slyšel myslel, že nejsem úplnej drnkal.

          0 0
          • Jester  

            Jasne, mam od neho par desek. Vic se mi ale libilo, kdyz hraval s McLaughlinem a AlDiMeolou. McLaughlin ma dabelsky rychly prsty, ty sola jsou pro normalniho smrtelnika nehratelne, ale Paco de Lucia ma daleko lepsi doprovod – vic to obmnenuje, strida techniky – holt nehraje trsatkem. Znas PT Editor? To je takova docela dobra pomucka pro kytaristy.

            0 0
            • Volf  

              To když je dávali v televizi, tak jsem nechápal. To je snad už spolek s ďáblem. Jak jsi psal, že hraješ klasiku tak to děláš jako koníčka nebo někde hraješ profi? Jo ten PT Editor neznám, protože se snažím hrát i na mandolínu a banjo a tak používám TablEdit. www.tabledit.com/

              0 0
              • Jester  

                Napíšu Ti odpověď na Tvůj mail, a? to tady nezasekáme věcma, co většinu lidí nezajímá.

                0 0
                • Jester  

                  Přišlo ti to?

                  0 0
                  • Volf  

                    Jo dík. Jsme na tom podobně, ale ty děti už jsou velký.

                    0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
    • norman  

      Flyfishing, flytying, carving, sex, drogy & rock-n-roll.

      0 0
      • Lance  

        Hm tak to jsi prvni koho bavi sex!
        Jsi normalni?:-) Podivej na ostatni to tu nikdo nenapsal:-)

        0 0
        • aku  

          Protoze jsi nahore napsal, ze hobby krome sportu. A pro me sex je taky druh sportu, tak jsem to mezi svoje zaliby neuvedl ;)

          0 0
        • rock  

          Výslovně ne. Ale když budeš pečlivě hledat, najdeš to i u jiných – a? už míní jednu partnerku (man, blue.sun, hanes, jakub) nebo nikoho konkrétního neupřesnili (jimmy63, moje maličkost) … a to jsem určitě někoho přehlédl …

          0 0
    • kandik psi zub  

      Jidlo – vyroba a konzumace Pivo – konzumace Vizualizace pro architekty tedy i pro sebe Piano V bikingu se specializuji na gramhoneni a technicky fetisismus

      0 0
    • Pablo9  

      Zbytek času,když pominu práci a kolo věnuju psovi (NO),fotím (Minolta Z1),akvaristuju (živorodky),o­pečovávám auto(Vectra Caravan DTI),lyžuju a cestuju(nejradši Chorvatsko 19×)no a samozřejmě rodina(to kdyby náhodou četla manželka)…Jinak taky rád jím a lenoším (92kg)…

      0 0
    • Martyss  

      Futsal,kolo,lyže a už jenom občas pc a vše okolo

      0 0
    • Darkson  

      tak kromě sportů především: odpočinek hudba (převážně tvrdší kovové odnože) četba (od denního tisku či Vela po Nietzscheho) pivení s kamarády a samosebou přítelkyně (kterou teď nemám:-) )

      0 0
    • admxx  

      počítače a vše kolem nich internet hudba – v podstatě jakákoli, která se mi zamlouvá krome diska a dechovky:-))

      0 0
    • jihra  

      Kdyby byl čas, tak fotografování, bastlení (pro neznalce – pájení různých elektronických nesmyslů), rocková muzika, no a teď jsem si říkal, že by nebylo od věci si trochu pohrát s „minohledačkou“. Problém je ovšem v tom, že dobrou minohledačku člověk doma nezbastlí a dobrá minohledačka stojí v kšeftě tak od 15.000 Kč nahoru.

      0 0
      • Martyss  

        minohledačka=de­tektor kovu.......?

        0 0
        • jihra  

          Jo – minohledačka je detektor kovů. Ale když mi se výraz minohledačka tak líbí !!!

          0 0
      • enjoy  

        jeste jednou bys napsal minohledacka a uz by mi asi z toho slovniho spojeni hrablo:-)). tak kdo to napise?:-)))

        0 0
      • jihra  

        Ještě k tomu detektoru kovů – bavil jsem se před časem s jedním borcem, který má nějakou už dobrou mašinu a ta jde nastavit i speciálně na hledání zlata. No a ten mi říkal, že na podzim lze najít na plážích kolem vody docela zajímavé věci. Že by si tak člověk mohl „vydělat“ na nějaké vylepšení biku? Je ale otázka, co říká zákon o nalezených předmětech. Jinak na www.tesoro.cz o detektorech kovů dobře počtete.

        0 0
        • Jumo  

          Tak ja sa tomu „minohladaniu“ venujem teoreticky uz niekolko rokov a prakticky cca rok, po tom co som si doma postavil vlastnu minohladacku a teraz dokoncujem druhu. Zaujimam sa o 2. svetovu vojnu, takze na plaze nechodim, ale nieco viem od znamych: na plazach sa daju najst nejake tie zlate sperky, ale je tu zopar ALE!! 1.) treba mat stastie na dobru lokalitu 2.) pravdepodobnost ze najdete zlate veci je ovela mensia oproti tomu ze najdete veci po rybaroch (haciky, olovka,…) 3.) ten cas ktory clovek vynalozi do hladania + energia s tym spojena (doprava na lokalitu a pod.) by mohol rozumnejsie vyuzit (pokial mu ide len o zarobenie penazi) nejakou brigadou, kde ma peniaze iste. Hladanie s detektorom treba brat ako hobby a nie ako prostriedok na zarabanie. I ked aj taky ko**ti existuju co chodia vykradat archeologicke lokality (hrady, hrobky, nabozenske miesta, prastare sidliska a pod.) Ak vas to zaujima tak odporucam: www.detektorweb.cz

          0 0
          • náčelník  

            „Zaujimam sa o 2. svetovu vojnu, takze na plaze nechodim“ – ani na Omaha Beach bys nešel? :)

            0 0
            • Jumo  

              Dostal si ma :-)))) Myslel som samozrejme plaze na ktorych sa kupu ludia :-))) Omahu by som si dal!!!!

              0 0
          • jihra  

            Jasně že nejde spoléhat na to, že člověk si hledánám zlata na plážích něco vydělá. Jde tu asi spíše o zábavu a určitý druh „adrenalinového sportu“. Někdo hraje po hospodách na automatech a někdo hledá po plážích zajímavé úlovky. Já jsem třeba z Ostravy a tu je celkem v dosahu dost míst, kde se lidi v létě hodně koupu. Já osobně jsem třeba jednou našel u Odry zlatou náušnici když jsem se synem promýval písek do akvária.

            To jumo – píšeš, že jsi už něco zbastlil. Můžeš mi k těm tvým minohledačkám napsat na jihra@atlas.cz pár slov? Případně poslat schéma a jaké máš s těmi svými výrobky praktické výsledky a zkušenosti? Chci si taky zkusit něco postavit, ale narazil jsem prozatím pouze na velmi jednoduchá schématka, mašinky s mizernou kvalitou. Dikes.

            0 0
            • Jumo  

              Jihra: v pohode, napisem Ti ale vyzera to tak ze az buduci tyzden, pretoze nemam svoj PC (teraz pisem z kolegovho).

              0 0
        • Habib  

          Kamarad ma chalupu kousek od sjezdovky a vzdycky na jare, jak roztaje snih, tak se projde po svahu a prinese tu retizek, tu prstynek…:) Clovek by rekl, ze toho z lyzare moc nemuze odpadnout, jak je nabalenej, ale stava se :)

          0 0
    • Jumo  

      Takze okrem XC ma bavy:

      • modelarstvo – bojova technika Wehrmacht 1:35
      • fotografia – Olympus OM 2000 – ziadny digital
      • karate
      • cundrovanie po Slovenskych (a zacnem uz aj po Ceskych) hradoch

      detektor kovov – specializujem sa na 2. svetovu vojnu

      • obcas nieco zbastlim ako radioamater
      • akvaristika
      0 0
    • james11  

      dříve letecká modelařina soutěžně, nyní hlavně PC :-)

      0 0
    • Grifon  

      Takže krom biku Kompletně letectví(letecký dny, když je možnost se podívat nahoru tak neváhám, už šetřím na pilotky na větroně). Jinak RC modelařina, letecké simulátory..... Jo a pak taky focení

      0 0
    • Baunny  

      Ahoj…:) Možná tu budu trochu za blázna,ale mě je mím koníčkem moje práce. To ale asi musí bejt. Jinak bych to přece nedělal,kdyby mě to neba…

      0 0
    • sway  

      Momentalne je muj „konicek“ skola, ale jinak baskytara, kapela, compy, muzika celkove…

      0 0
      • goofy  

        Co mate za kapelu peknou? Pochlub se

        0 0
        • sway  

          nase velectene jmeno je Skalena treska a hrajeme pop-jazz-porno-metal-ska.:) Pokud by to nekoho zaujalo, tak na nasich strankach mame ke stazeni nejaky studiovky WWW: www.treska.net

          0 0
          • james11  

            kua jak je to tezke se sehrat kdyz je vas 9 v kapele? :-) jak casto cvicite?

            0 0
            • sway  

              No, zkouska jednou tejdne, za normalnich podminek jsme meli tak 3–4 koncerty do mesice, ted si davame az do leta pauzu kvuli mature. Jde to v pohode…dost nas je z jedny tridy, resp. skoly, takze to je celkem v klidu. Uz jsme si na sebe zvykli:)

              0 0
      • james11  

        co máš za basu??

        0 0
        • sway  

          Nejvic spatnou: Arii. Po amture se chystam koupit novou. Jeste nejsem uplne rozhodnutej jakou, ale asi to bude nejakej Jazzbass, nerikam, ze primo od fenderu, ale ten styl mi vyhovuje.

          0 0
          • simon111  

            Klarinet, badminton, volejbal, jidlo, Call of Duty2, CS, taneční :D

            0 0
          • james11  

            Jazzbass! mel jsem Ibanez SDGR 300 Black, ale kdybych mel moznost sel bych ted taky radej do kopie Fenderu :-) hral jsem taky na D-Bassku ta mela pruchozi krk a hezky znela.

            0 0
            • sway  

              No, ja bych to asi v tom pripade hrotil do origos Fendera, sice ne asi USA, ale mozna Mexiko/Japonsko. Ale zase si rikam, jestli to neni skoda, kdyz se za tu cenu da sehnat lepsi basa, ktera na sobe akorat nebude mit ten napis „Fender jazzbass“. A nebo se na to vykaslu, a koupim si silnicku:)

              0 0
    • gobike  

      No driv jsem lepil letadylka vseho druhu, taky me hodne zajimala historie a hrady (mam skoro vsechny v Cr projety) No ale ze vseho nejdyl me drzi bajk. Snad to vydrzi.

      0 0
    • pasek  

      jednoznacne cestovani v case!!! (…bohuzel to umim jen do budoucnosti a to standartni rychlosti jako vsichni ostatni :-))

      0 0
    • klingon  

      Letecke modelarsvi – hlavne vetrone (byvaly F3J chrt :-))), a elektry (akrobati).

      0 0
    • disonance  

      mimo sportů:

      • literatura (SF, fantazy, Heller, Hess, Lamb, Ludlum, Morell, Millmann, Saroyan, Ouředník, Landsman…
      • divadlo (v ostravské Aréně jsem skoro víc než doma)
      • hudba (klasika, folk, rock)
      • film, architktura, výtvarné umění…
      • společenské hry (kdo jednou zkusil, nechce jinak)
      • čaje
      • kočky
      • jazyky (němčina, nagličtina, znakový jazyk)
      • dobré jídlo (ráda vařím, ráda jím)
      • cestování (kdykoliv, kamkoliv)
      0 0
    • Hasňa  

      Golf.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.