Nová kapitola Bike-fora

V pondělí ráno proběhla aktualizace webu spolu s podmínkami používání. Nejviditelnější změnou je ale přidání sekce MAGAZÍN, kde budou každý týden nové články a videa s inspirací a radami.

Jedná se o převzaté články z MTBIKER.cz vytvořené českou redakcí, která nyní přešla přímo pod Bike-forum.cz. Články píší nadšení amatéři, ale i zkušení cyklisté a přispět můžete i vy. V budoucnu chceme rozšířit a zkvalitnit obsah a stát se vaší cyklistickou homepage jak pro zprávy, inspiraci, tak i zábavu. Pokud vás zajímá, kdo pro vás články připravuje, můžete se podívat na náš redakční tým. Pokud vás však nová úvodní stránka s články neoslovila, do fóra se dostanete i přímo přes odkaz na aktuální témata, která si uložíte do oblíbených odkazů ve svém internetovém prohlížeči.

Další změnou je jasná struktura týmu, který Bike-forum.cz spravuje, stará se o každodenní chod a přispívá články. Mrkněte se na stránku redakčního týmu.

Méně reklamy


Snad velmi potěšitelnou zprávou je informace, že jsme odstranili, až na jednu plochu, všechny reklamní bannery. Reklama bude mít v budoucnu vždy nějakou souvislost s cyklistikou.

Rychlejší řešení podnětů pro administrátora a rozvoj webu


S novými provozovateli webu se zrychlila a zlepšila administrace fóra při řešení provozních záležitostí. Rozvoj v tomto směru bude do budoucna komplexnější a fórum se tak bude lépe a efektivněji bránit spamu a útokům.

Rozjíždíme sociální média


Poslední dobou jsme začali být aktivní na facebookovém profilu Bike-forum.cz, kam vybíráme zajímavý obsah z fotek na Bike-forum.cz. Pokud jste na Instagramu, můžete nás sledovat i tam. Stejně tak můžete sledovat Facebook MTBIKER.cz, kde se v příspěvcích zaměřujeme hlavně na obsah ze sekce magazín.

Nejbližší plány


Chystá se kalendář akcí, který dlouhodobě citelně chyběl, a jeho propojení s diskusí. Budete se tak moci podělit nejen o informaci o novém závodě, ale i doplnit hodnocení a zážitky z něj. Termín spuštění je naplánovaný na konec zimy tak, aby na začátek nové sezóny bylo vše připravené. Chystáme i organizované vyjížďky. Pozvánky budou formou vláken na Bike-foru, která založí někdo z našeho týmu. Také se připravují změny v sekci Bazar pro bezpečnější a příjemnější nakupování.

Věříme, že se vám novinky líbí, a budeme se snažit, abyste se na Bike-forum rádi vraceli už nejen za samotným diskusním fórem. Pošlete nám své podněty a tipy do komentářů, uvítáme je jako inspiraci pro další zlepšování.

Související téma ve fóru

Téma reakcí autor poslední
NOVINKY 2021 2419/2419 Tina 3.11.21 15:56
E-MTB – technika, rady, zkušenosti, novinky 844/844 dawka 16.9.21 21:26
Bike-forum - admin, provoz, (ne)funkčnost, hlášení, repo... 2886/2886 black.horse 26.12.20 20:32

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.