:)
Naprosto úžasná strojařina. Frézované drážky, odvrtávání masa v hliníku a šroubovací planžeta proti zakusování kazety. Kam se sere DT. Tohle fakt chcete mít v ruce :o)
I tady je vidět maximální úsilí to to odlehčit. Krásná práce!
No, fakt brouček jak z "Magazínu" :)
Před, s "Top" Koly od Roval:)
Po.. Váha včetně pedálů, košíků a držáků na komp i radar:)
In
Out
Jak? Obrátíš se na Toma a on to zařídí :-D
A Ku rva! V kopcích je ten upgrade sakra znát! Ta tuhost karbonových „drátů“, ráfků, nábojů a jako celku takového je až zarážející. Váha setu s výškou 50mm vzadu a 45mm vpředu je v šíři 32mm neskutečných 1165gr. Zpracování ráfků a karbon drátů bezkonkurenční. Seru na ocel:) A za tu cenu je to až neskutečné..
(vloženo 1.11.25)
At ti to slouzi..Kurde, tez mi a kolegovi tento tyden dosly od Toma ARG45TC32 v SL, navazil jsem 1214g/par vcetne pasek na obou..zatim jsem je nejel, bo budu kolo davat teprve dokupy…ale kolega uz je nahodil a peje ody, jak to jede a jak se to chove…a ta 60t ratchet je dobry rachot :)
Jo, omlouvám se. Ráfek je klasika, hookless vážně nechci, žádný přínos to pro mně nemá, spíše jen negativa:(
CLX II z Tarmaca půjdou na Defy a nebo je prodám. Pohodlí na silničním kole vůbec nechci řešit a nebudu. Tam chci naprosto nekompromisní přenos energie z pedálů do pohybu. Tarmac bude jen do kopců, tam je to opravdu velmi důležité. Na tempařinu a flákání se na hrazdě mám TT kolo.
Co původní kola, necháváš?
Docela by mne zajímaly tvé pocity, pokud jde o pohodlí.
Ráfek je hookless? Asi jsme zpátečník, ale na silnici chci radši klasický tvar.
Náby jsou o výrobních tolerancích a o ložiscích. Tohle vypadá zpracovaně opravdu skvěle. Nemohu to samozřejmě nijak změřit, ale tu samou nábu mám na TT kole, která má najeto za pár měsíců přes pět tisíc km. Ta nába chodí jak nová a kolo „odvaluje“ na prázdno neskutečně. Roval CLX II v Topu jsem musel „ladit“ setinovou podložkou, aby chodila podle mých představ. Ty jebky CLX půjdou na dvojku a na zimáka půjdou C38. To jsou neskutečná kola. Lehká, drží a navíc mají mosazné niple. Na zimáka nic lepšího není..
Ty máš náboje v oku, něco ti prošlo rukama. Přijdou ti v klidu, že by mohly držet jako DT?