PRODÁM : Pells Razzer Evo Elite Copper 2022 vel.XL+lepší komponenty..

Kolo je ve velmi dobrém stavu,serviso­vané,je na něm lepší vidlice Rock Shox 35 120mm a teleskopická sedlovka 150mm…

Kolo jsem koupil 10/2022,doklad,zá­ruka..

Prodejní cena 39500+lepši komponenty přes 12tis..Bez investic..

Model Razzer Evo Elite představuje ideálního zástupce z nabídky hliníkových XC kol Pells. Tento model jsme osadili kvalitní výbavou v podobě vidlice Rock Shox Judy Silver 100 mm, pohonu Shimano XT 1×12 s kazetou Deore 10–51, výkonných brzd Shimano BR-MT401 a plášťů Continental Race King Shieldwall.

Díky využití jiného materiálu mohou být rámy Razzer Evo lehčí při zachování stejné tuhosti jako u řady Razzer. K celkové tuhosti a skvělým jízdním vlastnostem přispívá také využití pevných os a hlavového složení s tapered sloupkem.

Zcela nová geometrie kombinuje prodloužený horní rámový trojúhelník a zkrácenou sedlovou trubku. Díky tomu je posed více umístěn mezi kola a poskytuje ideální rozložení váhy. Nový Razzer Evo se tak skvěle hodí jak na XC tratě, tak i na lehčí singletrail.

Mohutnější zadní stavba poskytuje dostatek prostoru pro osazení kol širšími plášti. Ať už vás tedy čeká náročný technický výjezd plný kořenů a kamení, nebo hravý flow trail v bikeparku, Razzer Evo je připraven podpořit vaše ambice a posunout hranice ježdění zase o kus dál.

Rám umožňuje převoz dvou lahví a montáž teleskopické sedlovky. Vnitřní vedení bowdenů nechá naplno vyniknout čistý a jednoduchý design celého rámu.

Více info.na tel..

inzerát vložen 13.6.24

32000 Kč

Kategorie Horská / Pevná a hardtail
Modelový rok 2022
Počet převodů 1 x 12
Zdvih vidlice 110-130 mm
Průměr kol 29"
Pohlaví Pánské
Vidlice Vzduchová
Velikost XL
Stav použité
Cena 32000 Kč
Doklad o koupi Ano

Prodávající

Mlhan Všechny inzeráty uživatele

Kutná Hora

Kontaktujte prodávajícího