• Wojtek

    hojte,chtěl bych se s vámi podělit o jednu výbornou zkušenost,jen škoda,že sem na to nepřišel dřív

    takže,koupil sem si zahradní postřikovač s výkonem 3bary a objemem 8l z 300kč s tím že tím budu umývat kolo a bude mi to sloužit jako wapka

    dnes poprvé sem tento stroj vytáhl na zablácené kolo,napumpoval a začal „postřikovat“,i zas­chlé bláto šlo  lehce dolů,na kolo sem ani nehrábl a je nádherně čisté

    výhoda této mašiny je,že nepotřebuje zásuvku,takže na závody pro umytí kola ,abych ho nemusel vozit zablácené,a na umývání kola doma(před barákem)

    a další výhoda je,že tlak není takový,aby se voda dostala tam,kam nemá(jak u wapky),ale přitom dostatečný na umytí kola

    čas strávený umýváním postřikovačem je o 1/2 kratší,než kýbl a hadr

    myslím že toto je varianta pro ty,co nechcou kupovat drahou wapku,ničit si komponenty(lo­žiska,vidlice),a ty,co nechcou strácet čas s hadrou

    opravdu to funguje!!! :-)

     

    Anketa: je to dobrý vynález?

    ne
    1x
    2%
    1x
    2%
    0 0
    • juli  

      To už používám 10 let :-)

      0 0
    • Medunka  

      jakou ze mas provizi? :-)

      0 0
    • XC-biker1  

      Už jsi si nainstaloval ten prográmek co opravuje chyby ? nebo se zlepšuješ ? :D

      0 0
    • Blade  

      Tímhle už osm deset let stříkám na zahradě rostlinstvo.

      0 0
    • Smazaný účet  

      dá se to používat v pokoji? :-O

      0 0
    • Sorin  

      Díkec za tip, pro mě to je novinka

      0 0
    • De.Fly  

      ja to slysim taky poprve, zatim s tim jen tata beha po zahrade a strika travnik :))

      0 0
    • Frisbee  

      Díky za tip – tohle mě ani nenapadlo, zítra si to zajedu koupit! Zrovna sem zmoknul a chudák bike je trochu špinavej…

      0 0
    • medved.m  

      Chybi volba „jo, ale vana je vana“. Hlavne v panelaku. Plus smetacek plastovy (v tescu sada s lopatkou za dve petky, ale smetacky rychle nicim a uz mi doma prebyva asi patnact  lopatek :-) BTW chystam rekonstrukci koupelny a poradili mi „akrylatova vana je fajn, pane, ale vy si na to kolo kupte radej zase smaltovanou“…

      0 0
      • Smazaný účet  

        lopatky do kejmlu a na vyjížďce pěkně hrabat stezky!

        0 0
      • McBlacky  

        smaltovaná vana je the best, smetáčky jsou lepší ty dražší s lepšími štětinami

        0 0
      • jIrI___  

        Kolo do vany je prasárna největšího kalibru a akrylátová vana je lepší, protože když do ni vlezeš tak nestudí :)

        0 0
      • The_Trooper  

        jj vana je vana :), kybl smetak je na prd, ta wojtkova wapka by mohla byt dobrý nápad :)

        0 0
        • Martin  

          kdo by se s tím pořád rozebíral :-)

           

          než jsem zkusil postřikovač, tak mi taky kýbl a smeták stačil. ale postřikovač je pohodlnější a navíc je k dispozici pořád čistá voda :-)

          0 0
          • ememem  

            ja teda neviem ale podla mna maly objem a navyse tlak v tychto zahradnych postrekovacoch neni nic moc. jedine ak to das bez rozprasovania tak ten curik vody ho aky taky ma ale nez s tym umyjes bike tak prejde vecnost a napumpujes sa jak slak. ja proste neverim ze sa to s tym da rozumne robit.

            0 0
          • The_Trooper  

            To rozebirání mě taky štve, jaký máš ty postřikovač? Dejte nějaké typy s dobrou tryskou :)

            0 0
            • Martin  

              viz níže, je tam link na můj blogísek :-)

              0 0
          • MlokCZ  

            Sprchuju kolo ve vaně a nic nerozebírám (vana 160tka).

            0 0
            • Martin  

              já mám sprchovej kout a tam 29" bika v celku nedostanu ani kdybych se zbláznil :D

              0 0
              • MlokCZ  

                Sprchovej kout mám taky, ale tam se sprchujem. Ve vaně se nikdo nekoupe, takže není třeba řešit, že je třeba trochu špinavá po mytí kola.

                0 0
                • Martin  

                  když máš obé, tak máš výhodu :-) – já disponuju jenom sprcháčem – minimalistickej byt

                  0 0
        • jIrI___  

          Fuuuj, kolo ve vaně…

          0 0
        • bucivoj  

          Tohle nepochopím :))

          0 0
    • RomanH  

      A rozdil oproti zahradni hadici se stavitelnou tryskou ? Pokud teda nebydlis v panelaku…

      0 0
    • capo  

      Za jak dlouho vstříkáš těch 8L vody? Stačí to vůbec na celé kolo? Když to porovnávám dle parametrů s klasickými vysokotlakými myčkami, které mají 100bar a více, tak si říkám, jestli je to vůbec alternativa k hadici, k myčce určitě ne…

      Každopádně do míst, kde hadice není, je to asi dobré.

      0 0
      • Blade  

        Vystříkat plnou je tak na půl hodiny:) Proud to sice má slušnej, ale je toho takovej čůrek, že to možná tu půlhodinu trvat bude:)

        Studna, čerpadlo 40l/min, hadice průměr 2cm, půl minuty práce :)

        0 0
        • Krutor  

          A co my v bytovkách chlape?! Bez studny, bez hadice …

          0 0
          • Blade  

            Nj, vám jsem to nikdy nezáviděl ;-)

            0 0
          • drtyc  

            no v bytovkach na komunistickych sidlistich je vetsinou pradelna a tam je i voda a pripojka na hadici. akorat je to byrokracie. skocit pro klicek. napsat stav vodomeru, vytahnout hadici oknem pustit vodu. probehnout sklepem ven. odemknout kolo. umyt. zamknout kolo. probehnout sklepem. stopmnout vodu. napsat stav vodomeru. dojit zpatky pro kolo…

            tohle jde udelat na sidlistich co staveli komanci a nechali tam dost mista… na tech novych zahustenych novostavbach bez pradelny ve skllepe ale nemas sanci…

            0 0
            • Krutor  

              Ve většině komunistických (u mě teda už těsně postkomunistická) bytovek je z prádelny úplně něco jinýho -  kočárkárna apod. Automatku měl skoro každej už před 10 rokama.

              0 0
              • drtyc  

                no to sice jo, ale trubky z tama vetsinou nikdo neodstranil.

                0 0
                • marc.eu  

                  Hadici připojit na kohoutek,protáhnout na bakon a ostříkat ?

                  0 0
                  • drtyc  

                    treba z 12 patra to uz muze byt docela sranda pokud mas chodnik jen asi 3/4 metru a pak hned parkuji pricne auta a jednosmerka :)

                    0 0
                    • marc.eu  

                      No trocha vody a bahýnka ještě nikomu a zvláště autu neuškodila .-).Já mám balkon asi 5×1.7m (asi) zakončen okapem a opravdu vážně uvažuji o této variantě,jelikož k vodě je to oknem asi 4m.Zkusím a uvidíme.

                         
                      0 0
          • ememem  

            skus to co je popisane tu 

            0 0
      • Wojtek  

        těch 8 l stáčí na umytí kola 2krát

        0 0
    • Smazaný účet  

      to si ale zapumpuješ než umeješ celé kolo ne?

      0 0
      • Krutor  

        Odpovím za Wojtka :-))). Já teda používám ruční variantu na 2 litry, a na řádnou očistu použiju maximálně 2×, = 4litry. V kombinaci s „Mývalem“ ideální. Na takové to domácí rychlé očištění :-). Trycka je nastavitelná rozprach / nebo proud.

        Ale jdu do toho zahradního. Za 3 kila, nekupto !!!!

        0 0
      • Wojtek  

        ani ne,myslel sem si že víc,ale mile mě to překvapilo

        0 0
    • mr.antik  

      Obávám, se že by to zůstalo na stejné hromadě jako např. myčka řetězu.

      Ale kdo jezdí na závody, tak super věc. Jen ty hodně levný maj horší životnost, občas se někde něco ulomí a tak..

      0 0
    • prvniodkonce  

      na kolo sem ani nehrábl a je nádherně čisté

      To prostě neexistuje. Když to nenaleštíš ještě hadrem, mapa tam vždycky zůstane.

      0 0
      • Wojtek  

        mapa je mi u pr,však víte čeho, to už je vedlejší,mě de hlavně o bláto a prach,a mám stříbrné kolo,a na tom mapy vidět nejsou :-)

        0 0
      • hribik A1  

        zalezi od toho, ake mas naroky na to, co to je „nadherne ciste“. ja som mal gorilu naposledy nadherne cistu (v svojom ponimani) vtedy, ked som skadialsi prisiel tak, ze poslednych cca 6 km bola husta chumelenica. rychlo som zbehnul na druzstevnu cestu, skor nez stihnu nabehnut cestari s oranzovou ancou a tie normalne cesty posolit, a vratil som sa domov ako snehuliak. nechal som vnutri v teple roztopit sneh, a gorila bola nasledne tak cista, ako za posledne dva roky este nikdy

        0 0
    • mastihuba  

      to nemůže mít ten správnej výkon :)

      tímhle by to možná už šlo :)

      0 0
      • Wojtek  

        ale bacha na promáčklé rámy :-)

        0 0
        • mastihuba  

          je vidět žes tendle aparát neviděl ani t letadla. umývat kolo tou dvoulitrovou pumpičkou hraničí s idiotsvím. :)

          0 0
    • rossi001  

      kde se to da koupit?a poradte plis nejaky lepsi typ kvlaitnejsi..bydlim v panelaku ale pred barakem je  mista dost akorat nemam moznost hadice z pradelkny staci to nPLNITkyblem nebo doma?

      0 0
      • rossi001  

        uz koukam na te nakupce na toho hechta

        0 0
      • Wojtek  

        já to plním doma

        když si do vyhledávače zadáš " zahradní postřikovače"

        tak ti toho najde dost,a pak už stačí si vybrat,a jestli do toho chceš investovat víc,tak si mužeš koupit aji s větším tlakem(6barů)

        0 0
      • vasek80  

        Já nezávisle na foru vzal přítelkyni na výlet a její kolo bylo 3 roky bez hnutí ve sklepě, kde se skládá a nabírá uhlí, dokážete si představit jak bylo černé. Tak, že vezmem hadr a mě napadnul i ten postřikovač. Mám doma jen 1,5l a měli jsme to na postřikování sama sebe na zahradě vodou při slunění. Pěkně to celé kolo umylo, jen když jsem zkoušel i své, tak jsem to přehnal s tlakem a selhal spodní ventil. Nedávno jsem jsem vyrazil do OBI a viděl – http://lux-produkte.emil-lux.de/…ic/index.asp?…

         

        Na fotce je plastová tryska, ale má to tu mosaznou.

        Tak jsem kouknul dovnitř a jako spodní ventil to má gumovouklapku, která vydrží pořádnej tlak, tak už strhnout nepůjde. Natlakovat to jde pořádně a kolo je umyté na 2×. tedy necelých 5 l

        0 0
    • Smazaný účet  

      Wojtku, nejsi náhodou příbuznej Přemka Podlahy? S tím by jsi mohl do receptáře :)

      0 0
    • C-ampari  

      Musím pogratulovat k dobrému nápadu.

      Koupil jsem v Globusu nejlevnější co měli. 199,– 5 litru.

      Podle napisu jde natlakovat na 40 psi než začne upouštět bezpečnostní ventil. Já jsem ještě trochu u toho ventilu zvýšil předpětí pružiny takže to jde natlakovat o něco víc.

      Jinak kolo se s tím meje perfektně.

      Takže super nápad. Děkuju.

      0 0
    • Martin  

      tak jsem se dneska taky vykolíbal a byl nakupovat :-)

      je to pohoda, meje se s tím dobře.

      0 0
    • KnizeAlexej  
       

      Lidl. Asi pro něj zajdu, za ty prachy.

      0 0
      • Martin  

        kurváááááááá :-D

        0 0
      • rossi001  

        ale neni tu napsany objem

        0 0
        • gargamel  

          Ale zase má dva manometry…

          0 0
          • Martin  

            a k čemu jsou dva manometry dobré?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Kvalita není přímo úměrná počtu budíků?

              0 0
              • Martin  

                čím víc proužky, tím víc adidas? :-)

                0 0
            • gargamel  

              Že víš kolik je tlaku v nádobě a v trysce. Ale jinak je to asi tak jak píšeš níže… čím víc proužky, tím víc adidas :-)

              0 0
              • Martin  

                tak to jo. to beru. mně stačí, když mi to stříká. jak to stříkat přestane, tak musím zas zapumpovat (a přeberte si to jak chcete :-D)

                0 0
                • medved.m  

                  To poznas i bez manometru, DoomHammer, kdyz mas pretlak, ze??? :-D

                  Ale neni bezpodminecne nutny, ne? Objevil jsem totiz neco jineho: tlakovy postrikovac 8litru

                  Kdo jste z Olmiku, ze byste se na to mrkli? ze by primo DoomHammer… :-) Nebo se ozvete Brnaci, ze bychom vzali vic kousku a podelili se o postovne (a kousek rizika, ze to je nejakej shit)?

                  0 0
                  • Martin  

                    zrovna dneska, pokud nebude pršet, tím směrem jedu, přímo kolem toho baráku. tak se ti tam můžu mrknout. ovšem nevím, co tam vykoukám :-) – mám se podívat na něco speciálního?

                    0 0
                    • medved.m  

                      No, pod tim modrym pismem je schovanej link :-)

                      0 0
                      • Martin  

                        ale jo poraád :-) já myslel co mám okukovat přímo na místě v prodejně na tom postřikovači… :-)

                        0 0
                    • medved.m  

                      Aha, ten jsi samozrejme videl. Maji je udajne sklade, tak jen jestli je to normalni kvalita nebo se rozpadne pri prvnim pokusu o nafoukani… (je to podezrele levny :-)

                      Ale stejne to nejspis risknu – tak jen kdyby chtel nekdo z Brna + okoli, sabnem se o postu.

                      0 0
                    • Martin  

                      tak jsem tam včera po cestě na posvátnou horu kouknul. vypadá to tak nějak normálně, podobně jako ta moje bandaska… nic fórovýho.

                      0 0
                      • medved.m  

                        Dik, bezva :-) Tak odpoledne asi poslu objednavku, chce se nekdo z Brnaku pridat?

                        0 0
      • KnizeAlexej  

        Vypadalo to docela dobře, 5 litrů nádoba, pracovní tlak uveden nebyl, ale budíky byly do 5 barů. V přerovkým Lidlu byly dva kusy, ale ani v jedné krabici nebyl onen teleskopický nástavec. Buď v dodávce nebyl, nebo oba dva stačil už někdo ukrást. Bez toho je to naprd.

        0 0
        • MAr(c)el1  

          tak uz je z Lidla doma, vyzkousena a na oplachnuti kola super! :)

          0 0
          • Martin  

            jakej to má maximální tlak?

            0 0
            • MAr(c)el1  

              pri 2 barech zacne upoustet pojistnej ventil

              0 0
            • MAr(c)el1  

              a na krabici je napsano 2,5baru :)

              0 0
              • Vhalasta  

                Podložit pružinku a dostaneš z toho více.

                0 0
              • Martin  

                jasně. takže stejně jako ta moje. BTW taky přemejšlím, že bych si vytunil ten nouzovej ventil na vyšší tlak

                0 0
        • Vhalasta  

          Ve valašském dopoledne plný regál.

          0 0
        • vladaza  

          do řitě, já se tu vždycky nechám nějak ovlivnit a včera jsem si před olomouckým lídlem vystál dokonce frontičku /v rámci pracovní doby, naštěstí :-))/, ta přiložená roura s mosazi je skutečně dvoudílná a její délka se po uvolnění fixační matice dá zvětšit cca na dvojnásobek, takže vše je o.k. nakupování v lídlu mě skutečně baví :-)))

          0 0
          • Martin  

            hehe, já tam byl odpoledne (velkomoravská) a velký postřikovače už byly pryč :-) – že by útok olomouckých bikeforistů? :-D

            přiznejte se, kdo to vyžral :-DDDD

            0 0
            • MAr(c)el1  

              tak u nas v Budejich v jednom z Lidlu jich meli asi tak 10kousku :)

              0 0
              • Martin  

                evidentně mají správně nastavené rozdělení zásob :-DDD

                0 0
          • ronin  

            Přiznávám se, mám to taky doma. Po sestavení muselo proběhnout odzkoušení … to byl nápad, od 16 hod do 20.30 jsem prokropil s dcerkou půlku Modřan. Wapka nejlepší dárek pro děti, teď místo panenky a kočárku budem muset brát tu příšernost. Naštěstí jsme vodu doplňovali v zahradní hospůdce, krásné odpoledne…

            0 0
            • Krutor  

              K tomu doplňování vody… NAtéká to dovnitř strašně pomalu. Nebo něco dělám blbě ???

              0 0
              • ronin  

                Píst s rukojetí proti směru hodinových ručiček vytočit ven, zůstane tam otvor pro pohodlné doplnění vody. Možná tě zaskočila ta západka při vytáčení?

                0 0
                • Vhalasta  

                  No ja po tomhle popisu byl taky chvilku mimo. Lepší by asi bylo říct „vzduchovou pumpu vyšroubuješ otáčením pístu s rukojetí doleva“. Já bych tipl, že to Krutoer cpal přes tu pumpu.

                  Nojo, Halačka skoro jak Halašta, tež mi to někdy moc nemyslí.

                  0 0
                  • ronin  

                    Omlouvám se za netechnické označení, dle přiloženého návodu pod označením 3 se jedná o rukojeť pumpy. Doufám, že to necpal přes pojistný ventil :-D

                    0 0
                    • Vhalasta  

                      Si děláš srandu ale já jsem ho už měl oddělaný. Mno, není nad přesný popis obsluhy tak složitého zařízení.:)

                      0 0
                      • Krutor  

                        Tak chlapi, zas takovej debil nejsem :-) že ano. Samozřejmě že jsem nalíval vodu do toho otvoru po vyšroubování pístu. Ale prostě to protéká dovnitř pomalu, bez vytažení pojistnýho ventilu teda skoro vůbec. Proto jsem se ptal, jestli nedělám něco blbě

                        0 0
                        • Vhalasta  

                          Občas jsme debil všichni, to si tak neber. Ale když říkáš, že „po vyšroubování pístu“, tak si nejsem jistý, jestlivyděláš skutečně celou pumpu (otáčením držáku doleva povolí) anebo jen vlastní píst. Pro nalévání má prostě vypadat jak na fotce.

                          0 0
              • ronin  

                Už ti rozumím, včera při mytí se mi stalo asi to co tobě. Zelená část s rukojetí se vyšroudovala z pístu(bezbarvý plast). Sikovkama jej vytočit (pozor na závit) a znovu sešroubovat. Rada už asi pozdě? 

                0 0
            • Mr.Duck  

              Helej, když řikáš půl modřan,nevíš jestli to tady v tom lidlu(nebo je to už lhotka?) maj? Já se ven dostanu jedině s kolem, a nechcu ho nechávat před krámem, tak sem tam eště nebyl, ale jestli to tam je, tak bych holt jednou asi pěšky jít dokázal :-)

              0 0
    • Mr.Duck  

      Tak koukám po netu kde bych to v praze koupil, to je samá zásilková služba a podobně, určitě to tu nebude problém sehnat, jenom nevim kde začít, sháněl ste to tady v okolí někdo? Tý z Lidlu nevim jestli bych uplně důvěřoval, I když nevim co na tom moc zkazit, ale když by byla za podobný peníze z aspoň trochu specializovanějšího kšeftu, asi bych šel rači do toho :)

      0 0
      • Fenous  

        Zkusil bych Hornbach.

        0 0
        • Mr.Duck  

          Sakra, koukám že ten je zrovna na těch dvou koncích prahy kde se nepohybuju :) U nás je OBI, ale tam sem zatim neuspěl, možná jsem jenom hledal blbě. No asi vyrazim na čerňák a ten hornbach prověřim, dík.

          0 0
      • Wojtek  

        nakupka.cz

        objednáš přes net a dojdeš si pro to

        0 0
    • zichis  

      hoši, jak pozoruju to vaše nadšení z nový hračky, měl bych pro vás ještě jeden tip na využití – mohli byste s tím snadno nahodit tubeless kola. Ale pozor, do ostřikovače předtím nedávejte náplň :-D

      0 0
    • Eilyn  

      Tož tak jsem vyzkoušela taky ten z Lidlu a spokojenost .. =)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Luxus! Nevíte, kde to pořídit v Brně, abych nemusel přes net s dobírkou + 150 Kč?

      0 0
      • jIrI___  

        Určitě Bauhaus, Hornbach a podobné obchody s kutiskými a hobby potřebami.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Zítra zkusím Baumarkt, to budu mít po cestě. Uvidíme!

          0 0
          • medved.m  

            No ještě jsem to (viz výše) v tom Olomócu neobjednal… to by vyšlo levněji i s poštou.

            0 0
            • Smazaný účet  

              zitra mrknu do geseftu. pokud nebude nic zajimavyho, tak se pripojim. celej den budu ale na biku, tak me necekejte driv jak nekdy vecer

              0 0
            • Smazaný účet  

              Zdar! Du do toho, je nás víc z Brna?

              0 0
              • medved.m  

                nobelowski: Jojo, tak dobra. Protoze podle tve IP adresy i fotek z lomu to vypada, ze nebydlis daleko, bude to aspon snazsi s dodanim :-)

                0 0
    • mzvarik  

      Hele dneska jsem to zkoušel s takovou 5l stříkačkou (výrobce Gardena), napumpoval jsem co to šlo, ale stříkalo to nic moc… asi 5× hůř než zahradní hadice.

      Na asi 3cm rozptyl to prskalo líp, ale špejle na kole bych takto umýval hodinu.

      Ten HECHT 408 stříká stejně?

      0 0
      • Smazaný účet  

        nech toho..pak si vsichni mysli ze v Ostrave zijou sami dementi:(

        0 0
        • l.smetana  

          :D

          0 0
        • Smazaný účet  

          brečím smíchy :D

          0 0
        • mzvarik  

          Nechápu, tématem je zahradní postřikovač… co jsem našel v garáži vypadá stejně a taky to stálo 400 kč…

          Přijde mi to identické.

          Jestli tak myjete kola, tak si koupím wapku… jestli to co mám v garáži je ale něco jiného, tak potom půjdu a koupím si ten HECHT.

          Osvětlíš mi to teda?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ja se stavim nekde na wapce a za dvacku mam umyto:)

            jinak nevim jake mas trikatko a v jakem stavu a co od nej ocekavas…tkaze tezko radit…

            0 0
            • mzvarik  

              V zimě jsou ruční myčky nepřístupné (kvůli mrazu).

              Stříkátko mám jak jsem popsal, vypadá jako ten HECHT, ale má menší obsah.

              Mě zajímá jestli všechny stříkaj takhle málo, nebo zda-li HECHT či ParkTool stříkají víc…

              Tím víc myslím víc než zahradní hadice, která dostříkne 20 metrů+

              0 0
      • blisterexist  

        po dlouhých cca 3,5rokách používání už dosloužil:-)

        0 0
        • Jones  

          A cim to nahradis? Shanim neco podobneho.

          0 0
          • mzvarik  

            Buď koupíš „tlakový postřikovač“ (všechny jsou nejspíš stejné, cena od 177 Kč), wapku ( cena od 1200 Kč a dělá to asi takový randál: http://www.youtube.com/watch… ) nebo použiješ zahradní hadici.

            Já jdu koupit kartáče, je to důkladnější a šetrnější čištění.

            Viz. http://www.parktool.com/…and-cleaning

            0 0
            • Mig_all  

              chemie je shit!!! Voda pod nejakym trochu tlakem bohate postačí…

              0 0
              • mzvarik  

                S tou chemií samozřejmě souhlasím, ve článku byl zmíněn citrusový přípravek pro očištění řetězu (biologicky odbouratelný) a jakýkoliv saponát (rozuměj třeba eko).

                S tím tlakem je to relativní.

                Pro moje potřeby se tlak u zahradního tlakového stříkače jevil jako uspokojivý, nicméně kola (zaprasená od břečky a soli) jsem s tím neumyl podle představ. Proto zmiňuju ten kartáč.

                0 0
          • blisterexist  

            Tak najdu nejlevnější podobný ;-)

            0 0
            • Martin  

              taky se mi ted rozbil postřikovač, musím se kouknout po nějakém 10l – 5l je málo

              0 0
              • Smazaný účet  

                Kdyz sezenes stary hasicak a upravis ho, tak to bude mit i docela solidni tlak;)

                0 0
              • Jones  

                nakonec jsem vzal tu 408ku. v nejhorsim to skonci u pribuznych na chate na zahradce…

                0 0
    • weekend warrior  

      také jsem do toho šel, jen do o fous větší verze, kdo by se s tim chtěl taky tahat v ruce, takhle hezky přinesu, naplnim, na koleckach odvezu…

      0 0
      • blisterexist  

        fešné, jaký to zvládne tlak?

        0 0
      • Pedro404  

        Jak to funguje? V tý nádobě je voda nebo stlačenej vzduch nebo cože?

        0 0
        • blisterexist  

          ano voda + stlačenej vzduch:-D

          0 0
        • weekend warrior  

          v nádobě je voda, 16litrů, pístem nádobu natlakuješ a pak to stříká…

          0 0
          • Pedro404  

            To by mohlo bejt super, co stála ta 16 litrovka?

            0 0
            • weekend warrior  

              800,–

              0 0
              • vasek80  

                Sice to vypadá pěkně, ale za 1600,–- máš základního Kärchera se dvěma tryskama s podstatně větším využitím.

                0 0
                • weekend warrior  

                  jasný, ale vodu do ni si hadici, z sesteho patra, z kuchynskeho drezu, skrz balkon tahat nebudu:(

                  0 0
                  • vasek80  

                    Kolo umeju před garáží z jednoho kbelíku, kterej naberu 30m vedle v potoce ;-)

                    A když si jedu ke garáži umejt auto tak si vozím z domova 2 15l kanistry a je to akorát. Voda problém není, ono si to samo saje, problém může být pro někoho elektřina.

                    0 0
                    • weekend warrior  

                      aha, ja myslel, ze wapka musi bejt napojena na vodovod, uz jen kvuli spotrebe vody…

                      0 0
                      • vasek80  

                        Saje si úplně bez problémů sama. Já to dříve také řešil ostřikovačem. Nejprve jsem měl malej z OBI, pak velkej 5l, u kterého jsem zacpal pojistný ventil a nakonec koupi toho Kärchera a ostřikuju tou slabší tryskou a větší vzdálenosti a už bych se k postřikovači nevrátil.

                        Wapku beru ale vzácně, většinou ofoukávám bordel a bahno kompresorem. 9 bar stlačeného vzduchu kolo také pěkně očistí od velkého.

                        0 0
      • Frostty  

        Vypadá dobře, kde si ji koupil?

        0 0
    • wetapg  

      Já si dneska koupil v Tesco v Plzni za 199,– 5L :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.