Vánoční večírek B-F, Praha a okolí - 2015

225 nepřečtených
  • karliner

    Tak se blíží další vánoční besídka „pražské sekce“ B-F. Zváni a vítáni jsou však i všichni venkované, v Praze v tom čase přebývající, Prahou projíždějící nebo ti, které legendární besídka k výletu do matičky vyláká ;-)

    Besídka, již 7.ročník, proběhne ve čtvrtek 17/12 v tradičním baru Kormidlo , Na Zderaze 9, od +/- 18:00, bar bude v nekuřáckém režimu, hulit se dá na ulici.

    Kdo se bude chtít zúčastnit tomboly, ať přinese jeden (nebo i více) zabalených dárků.

    McBlacky nachystá tradiční bojovou hru.

    Do tomboly se bude jednat o decentní zábavu, po tombole je možné všechno.

    Tradiční účastníci již ví, že jediná možnost plnohodnotného jídla je si předem objednat řízek se salátem, kuřecí nebo vepřový. K mání je i klasika studené kuchyně utopenci + hermelín + matjesy, nachos se salsou a teplé toasty, na čepu je Pilsner Zrquell, Gambrinus 10 a Fenix, široký výběr kvalitních rumů a whisek, zřejmě i nějaké nealko se najde.

    Anketa: Přijdu?

    1x
    3%
    Ne!
    5x
    15%
    4x
    12%
    1x
    3%
    0 0
    • Elwing  

      To jsi vypublikoval ve špatnou dobu, takhle to do pondělí dopoledne, než lidi dojdou do kanclu, zapadne někam na pátou stranu :-)

      0 0
    • l-e-t-o  

      dorazím nějak kolem půl deváté, protože zrovna v ten den jdu od 17:10 do IMAXu na premiéru Star Wars :)

      Tak doufám, že na mě jeden řízek zbyde.

      0 0
    • cabbage  

      Ahele, po 14 dnech se přihlásim na forum, že bych měl vysondovat kdy bude sraz a on je tu od dneška:-D

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      No vida :-)

      0 0
    • karliner  

      Mohl by se laskavě vyjádřit i janouch? Abych si v případě jeho avizované účasti stačil zorganizovat ochranku a připojistit se..

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Josef Panek  

        Made my day;-)

        0 0
    • oddie  

      Kde je možnost „možná a chci řízek“?

      0 0
      • McBlacky  

        hned vedle: možná zaplatím ale chci si zapíchat ;)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • oddie  

          Tuto možnost tu taky nemám. Jestli vy mě nějak nešidíte a nedali jste mi jen nějakou omezenou verzi!

          0 0
    • snas89  

      tož..asi se na vás taky přijdu podívat ať vím, s kým tu mám tu čest! :)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • meris  

      Sakra, v termínu je firemní večírek. :-(

      0 0
      • Petr L2  

        No a také premiéra Star Wars, kterou syn avizoval dost dopředu.

        0 0
      • tulda  

        dvakrát jsem na večírek BF šel přímo z firemního. má to hned dvě výhody – na večírek přídeš víc nametenej, než většina účastníků, která tam už od šesti poslušně trůní a druhej den v práci neni nikomu divný, že seš uplně vygumovanej

        0 0
        • Elwing  

          jj, na firemním se naleješ zadara a pak už to jen s kamarády udržuješ :-)

          0 0
        • McBlacky  

          ty jsi extrém, na většině párty jsi nadranc než se ostatní rozkoukaj ;)

          0 0
          • Darkson  

            je ve formě, s Gorgovem to jsou dobří střelci :)

            0 0
          • tulda  

            co mám dělat když mi chutná? :) letos bohužel nedorazim :-/

            0 0
      • alinceb  

        Tak mě nepadá, že 17/12 máme taky firemní večírek a letos dokonce v Práááázéééé…ale ten kilometr nelitej fakt nepůjdu – ještě bych se ztratil…

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • McBlacky  

          kilometr? nějakej zmlsanej. Jinak teda u nám máme takovou věc, říká se tomu taxi. Jestli to z LBC neznáš, koukni na WiKi ;)

          0 0
          • alinceb  

            By mě akorát natáhli jak ňákýho turistu…nejsem včerejší a viděl jsem Praha vs. prachy! :P

            0 0
            • McBlacky  

              na kiláku te fakt natáhnou. Spíš te nevezmou protože jet kilák ze štaflu je na *****. Ale když ti zastaví projíždějící tak cajk. Jistota je liftago apka. a pojedeš za pár korun…

              0 0
              • lusk  

                Skoda, ze Liftago neukazuje jestli prijede tago s litakama nebo plechacema. ;-)

                0 0
              • Petr L2  

                Kvůli kiláku se v Praze do tága ani do holoty neleze. To dělaj jenom venkovský a tůristi co nejsou zvyklí chodit pěšky :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  když nemůžeš chodit, každý tágo dobrý :)

                  0 0
                  • Petr L2  

                    Tak potom jasně, když to nejde, tak to nejde, ale představa, že pokud nejsem chromej, že si vemu tágo u koně, abych se dostal na Můstek je úsměvná:-)

                    0 0
                  • Petr L2  

                    Tak potom jasně, když to nejde, tak to nejde, ale představa, že pokud nejsem chromej, že si vemu tágo u koně, abych se dostal na Můstek je úsměvná:-)

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      Zejo? Kdyztam prece jede metro :-)

                      0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
                  • kolda  

                    definice návratu do Vršovic? :)

                    0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • kolda  

      jako spravny venkovan se prijedu podivat, jak v te Praze vlcite.

      budu vyrazet z Mnichova, tak snad jeste bude fungovat Schengen a pusti me pres caru :)

      0 0
      • McBlacky  

        radši nic neslibuj – znáš se ;)

        Stav se po cestě ve švajcu v bance, abys měl čím zaplatit za skladný na spídy…

        0 0
        • kolda  

          tak ve švajc bance má svý kámoše Mr. Pavka, tam jsem krátkej.

          pro spídy klepu v pátek v 8 ráno na dveře, tak buď ready :D

          0 0
          • McBlacky  

            pátek ráno? no zkusíme. Ve čt pořádá monstr akci ten-koho-nebudu-jmenovat tady na BF ;)

            a bude to velký – zavíračka před dlouhou cestou do ciziny…

            takže mi přivez dvojitý kafe, silnej vývar a platíčko růžovky

            0 0
            • kolda  

              tak dvojitý kafe ti můžu po cestě vzít v mekáči, zbytek ti obstará manželka :)

              0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • Elwing  

      Svaz motokrosu nezaplatil doménu. Co budeme dělat s dress code?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • jonti  

      Dorazím možná až později večer, kryje se to s firemním večírkem.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • cabbage  

        Jo, mám obdobný problém..

        0 0
    • svobikk  

      a co tak udělat večírek Okres Břeclav :D a nebo všichni v brně :D

      0 0
    • karliner  

      Děkuji všem odborníkům na politiku a diplomacii a zejména odborníkovi na všechno trombonenovi, že udržujet vlákno nahoře :-)

      0 0
    • Petr L2  

      Naštěstí se podařilo syna přemluvit a jdeme do kina od 16 hod, takže bych měl stihnout dorazit během večera, tak mi prosím nesnězte ten řízek :-)

      P.S. v kolik je tombola?

      0 0
    • karliner  

      Tak poslední možnost si předobjednat řízek na besídku, zítra ve 12:00 je uzávěrka :-)

      0 0
    • mastihuba  

      Kua zase vedle…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Josef Panek  

      Tak nic, tvl.

      0 0
      • oddie  

        No jo, po internetu každej hrdina, ale ukázat se osobně, to už chce koule :D

        0 0
        • Josef Panek  

          Taktika dobrá!;-) Původně sem tam psal něco jinýho, ale zorientoval sem se…

          0 0
    • admin  

      Ahoj všem,

      loni jsme se zúčastnili za adminy, ale letos to kvůli nemoci bohužel nezvládneme.

      Počítejte prosím s tím, že všechny řízky jsou na nás a Bike-forum vás na ně zve :-) S Karlinerem je to domluveno a vyrovnáme to s ním.

      Sliboval jsem tu, že když bude Bike-forum nominováno na Kříšťálovou lupu o nejlepší zájmový web, tak bude odměna, tak to berte jako takové symbolické poděkování!

      Ať se večírek vydaří :-)

      0 0
      • Janes  

        Klobouček…

        0 0
      • raw 4  

        Přesně tak klobouk dolů…

        0 0
      • Pedro404  

        Tos nemoh říct před uzávěrkou objednávek řízků? Bych se přišel nažrat:D

        0 0
      • karliner  

        Tak děkujeme za řízečky.

        Letos besídka oproti jiným vydáním velmi decentní, i když tedy – neodcházeli jsme jako poslední :-D

        0 0
        • pepek  

          Takto vznikají ty národní animozity. Začne to řízkem a skončí občanskou válkou :-)

          0 0
          • pepek  

            . . . . to mělo být na Polku ve vedlejším dredu

            0 0
            • Polka  

              Tos tam byl vcera s nima nebo jsi prave pozil kyseliho poutnase, ze ses o vlakno vedle ne? :-D

              0 0
              • pepek  

                Namouduši jsem to psal tobě. Neviem, ako sa to mohlo stať.

                0 0
      • Darkson  

        díky za řízečky, bylo to celkově fajn:)

        0 0
      • black.horse  

        Také díky za řízky a spoluúčastníkům za super společnost, letos jsem šel brzo po půlnoci, ale i tak mě to bavilo, bojovka byla teda náročná a hlavní cena pobavila:-D

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Taky dik, i kdyz jsem odchazel ostudne brzy.

        0 0
        • karliner  

          Zástupci východní sekce se vypařili ještě před ostrým startem večírku :-)

          0 0
          • šimlos  

            Myslím,že to Reggie zachránil :-)

            0 0
            • milmat  

              Tak to je dobře, že tam byla důstojná náhrada za Hrocha, kterého jsem unesl. Díky za pěkný večer, příště se pokusím na to vyhradit více času a hlavně vzít nějakou věc do tomboly. Dívčí duo vyhlašovaček tomboly bylo úžasné. Samozřejmě také díky sponzorům za občerstvení :-)

              0 0
            • Reggie  

              no nevím, po tom fiasku jsem nakonec rád, že už tam z východní sekce nikdo nebyl.

              0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • šimlos  

      Bylo to moc fajn, velmi decentní akce slušných lidí :-) Odcházel jsem ve tři čtvrtě na dvě a malý debatní kroužek pod vedením kubánského revolucionáře ještě něco řešil. Nevím, co jste měli s těmi taxíky,vyjdu z Kormidla a akorát jel jeden kolem a na Žižkov to bylo za dost neuvěřitelných 140 Kč..:-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • McBlacky  

      Ja myslim ze hodne v pohode. Dejte nekdo par fotek jestli mate. Snad da neco Pendolino, mel docela delo fotak. Rymicku jsem se snazil poctive rozchlastat :). Celej patek jsem nemluvil :)

      Az budu u kompa, hodim sem hru. Diky vsem a trenujte mozkovy bunky na pristi rok. Teda ty co zbyly po lahodne prvni cene :)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • šimlos  

        Který šťastlivec si nakonec odnesl první cenu domů? :-)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • McBlacky  

        Uznával jsem i přibližné definice.

        za správné slovo bod, za správné číslo u slova bod a za správné určení taky bod. Za správné číslo bez slova taky bod

        Max tedy 45.

        První místo Anciáš + Heretik: 28b

        Druhý místo Ema+Kat: 26b

        Dál si to nepamatuji.

        Anciáš to měl snadný s jeho mega fotografickou pamětí to bude příště start s hendikepem :)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Petr L2  

      Košíky z tomboly a rám od Ježíška, pěkně se to sešlo :-) ještě jednou díky :-)

      0 0
      • šimlos  

        Nojo ,jako by to někdo věděl.. :-)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.