Přední konus do silničního kola shimano Whr.550

14 nepřečtených
  • luky luk

    Zdravím mám problém na předním sériově koupeném kole Shimano WhR-550 mi odešel konus je to tak rozměrově blbý konus že se nedá snad ani sehnat nevíte kde bych ho mohl sehnat popřípadě zda někdo odobný nemá.

    0 0
    • Vilém  

      A na shimano jsi se obratit zkousel?

      0 0
    • Bulda  

      oni maj ty konusy dost podobný, liší se hlavně tou drážkou pro těsnění a prachovkou, zakřivení tušim stejný u všech (přední/zadní samozřejmě) takže to jde často zaměnit

      ostrou fotku bys neměl?

      SH konusů mám doma celkem dost, třeba by něco šlo použít

      0 0
      • obda  

        Ony ty r550 jsou hodnbě specifický – jakoby ze dvou kusů. Zářezy na konusový klíč jsou na vnějším kusu, zatímco kuličky chodí po tom vnitřním. Nahradit to normálním konusem IMHO nepůjde, neboť by byl moc utopený. Ostatně tady je to trochu vidět: http://techdocs.shimano.com/…30608666.pdf Naštěstí moje R500 mají kónusy řešené klasicky.

        0 0
      • luky luk  

        Ahojky fotku bych měl i rozměry pokud mi pošleš na sebe email pošlu ti to hm.Muj je triat.lukas@seznam.cz

        0 0
      • luky luk  

        foto

        0 0
        • Smazaný účet  

          no tak fotograf teda asi nejsi. dej ten fotak dal, at to muze zaostrit. kazdej si to na monitoru muze zvetsit.

          0 0
          • luky luk  

            Tak se všem omlouvám no snad tentokrát budou fotečky lepší no je to mobilem tak snad to trošku bude vypadat.

            0 0
            • luky luk  

              Ještě zdravím psal jsem do servisu Shimano a přišla mi tato odpověd. Jen se chci zeptat zda tu není někdo kdo by mohl a měl možnost tento konus obědnat.

              Dobrý den,

              posílám Vám odkaz na naše německé internetové stránky, kde máte rozkresy

              komponentů shimano. V něchto rozkresech si můžete najít jakékoliv možné

              dostupné díly.

              http://www.paul-lange.de/…H-R550-F.pdf

              Vyhledal jsem Vám tam rozkres kola WHM550. Položka číslo 5 by měl být ten

              konus ktérý potřebujete, my ho bohužel momentálně nemáme skladem.

              Doporučuju Vám zajít si proto za nejbližším obchodníkem který prodává

              komponenty Shimano a přes něj, si tento díl u nás závazně objednat.

              Doporučuju si rozkres vytisknout a nebo alespoň opsat kód konusu

              (Y-4BE98010). Potom se dohodnout z obchodníkem, aby nám zaslal písemnou

              formou (mail, fax, dopis) závaznou objednávku na tento konus Cena tohoto

              konusu by se měla pohybovat okolo 150–200kč + doprava.

              0 0
            • Vilém  

              Jako docasne reseni jde ten konus prebrousit a pak prelestit.

              0 0
              • luky luk  

                No snad jo je tady jeden "domorodec opravář " tak s ním skusím hodit řeč.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.