• Burizon

    Tak jako každý rok, tak i nyní bych rád otevřel téma vánočních a novoročních přání – PéeFek…

    Tak se pochlubte, co jste vymysleli duchaplného :-) Rád (a snad nejen já) se rád pokochám ;-)

    Anketa: Příští rok počítám, že bude...

    27x
    60%
    6x
    13%
    5x
    11%
    0 0
    • ZbynekN  

      Tak přidám svoje PF

      0 0
    • voytaa  

      Taky něco přidávám. Nejvíc bych si přál, aby konečně letos ten sníh vydržel aspoň do Štědrého dne. Vánoce bez sněhu, to prostě není ono:-)

      0 0
      • jIrI___  

        Vánoce na sněhu bývají průměrně 1× za 6 let. Takže spíš Vánoce se sněhem nejsou ono :-))

        0 0
        • voytaa  

          Kdyby jednou za šest let,tady v Brně si je pamatuju snad jen jako malej capart. Ale letos to vypadá konečně nadějně..

          0 0
      • Gorgov  

        promin, ale to je strasny

        0 0
        • Kubiczech  

          Prečo? Mně ty s kolama připadají strašnější.

          0 0
          • Gorgov  

            je to silenej kýč, proste hodne spatny. Ovsem podle me, nekomu se urcite muze libit i tohle.

            0 0
            • M_ishak  

              Vidím to stejně, ale když se třeba v obchodě postavíš před stojan s různými (nejen vánočními) přáními, tak člověk se špetkou smyslu pro krásno si nevybere. Mluvím teď o zlatopestro­barevných a podobných slaďoučkých výjevech. Korunu všemu nasadí nějaké skřehotání, které se spustí po otevření. Ale zas na druhou stranu, těm kterým je ten kýč určen, se to líbí. Takže bych to nehrotil :O)

              0 0
        • karliner  

          no, kočka po které léta páslo Bratrstvo kočičí pracky hledí na nějakou zasněženou vesničku s panelákem v popředí…

          0 0
    • Skalamander  

      já letos posílám sebe :)

      0 0
    • Martin  

      doufám, že budete mít v příštím roce aspoň tolik štěstí, jako jsem zažil já v tom letošním

      0 0
    • pajan  

      Poprvé jsem dělal svoje vlastní PF, tak doufám, že se alespoň krapet povedlo a udělá radost :-)

      0 0
    • pavlix  

      PF 2010 :-)

      0 0
    • Karlos.ml  

      Také já se připojím se svojí péefkou a přeji všem bikerům ať vše klape! Krásné Vánoce.

      0 0
      • Flegmatik  

        Tohle je moc pěkný, až na to písmo, ale to je detail. Každopádně lepší něž ty kýčovitý zimní :-) Jako kdyby v roce 2010 byla jenom zima (ostatně jako každý rok, kdy lidi na PF cpou jen sníh, ale uniká vlastní význam toho PF – prostě jen taková póza).

        0 0
        • Karlos.ml  

          Dík , písmo neřeš, věz že je to můj první počin na kompjůtru, pač sem totální antitalent. Každopádně pochvala za dvojhodinovou práci potěší!!

          0 0
          • Jituschka  

            Dve hodiny trvalo nez jsi to skočil? :)

            0 0
            • Karlos.ml  

              Kam bych skákal? Dvě hodiny mi trvalo najít obrázek pak stáhnout prográmek ve kterém budu schopnej vložit písmo a celé to poskládat!

              To víš, mi kluci od řemesla tak zdatní na pc nejsme ;-)

              0 0
    • Hejdik  

      Tak taky přidám.

      Sice to není Bikové PF-ko,ale to snad nevadí.

      Rozhodně ten příští rok bude u nás o dost veselejší,než letos:-)

      0 0
    • madcat  

      Lidi dejte si probůh při tvorbě vánočních PF trochu větší práci s výběrem fontu!! Ty vaše comic sans apod. nejsou ke koukání a měli by je zakázat…

      0 0
      • Radek Broz  

        A hned pod tebou zas :D

        0 0
        • Jituschka  

          Pěkný PeFko podle me vypada treba takhle…

          0 0
          • jIrI___  

            To tvoje je zatím nejvíc povedené… A toho času cos u něj při vytváření musela strávit! :-D

            0 0
          • JSt  

            souhlas, naprosty. nez nevkusny, radej zadny ;-)

            0 0
          • Jituschka  

            Takhle jsem myslela… :) I když to poselství s tím, že je lepší žádné než comic sans se mi líbí :)

            0 0
            • Radek Broz  

              Dotažený k naprostý dokonalosti! Teda možná tam chybí ještě nějakej fakt povedenej clipart z officu… Jo a taky oranžovej wordart z wordu by tumu slušel. Nějak hezky ho k tomu nalepit. Ale kombinace barviček naprosto úžasná! :D

              0 0
            • madcat  

              To je jak rozsypaný atributy na Spectru :-))

              0 0
      • dua  

        Spíše Fondu ne? :)

        0 0
      • Flegmatik  

        Sóhlas :-)

        0 0
      • pajan  

        Každej má jinej styl… Já mám v comic sans napsaný asi 2/3 svýho webu… :D:D

        0 0
        • Jituschka  

          V případě CS se snad ani o stylu mluvit nedá, ne :) Já když to někde vidim, tak se důvěryhodnost informací zaznamenaných tímto fontem snížuje tak na 25% :)

          0 0
          • pajan  

            A co je na tom tak špatnýho? Může mi to někdo vysvětlit? Já furt nechápu význam…

            0 0
            • Mr.Duck  

              Nevim,ale mám to stejně. Webama se příležitosně přiživuju, a prostě se na to nedá koukat když je tim napsáno víc jak 1 slovo podle mě a myslim že většiny lidí co se tim zabejvaj. Jinak proti tomu fontu ale nic nemám, a řek bych že zrovna třeba na PF ničemu nevadí,když se rozumně zasadí. Ale dyzajnér taky nejsem,takže já bych s nim ani žádnym jinym rozhodně mnoho nevyplodil :P

              0 0
            • Jituschka  

              Prostě mi to přijde hodně nevkusný, oblý, celkově takový fuj…Ale to se těžko vysvětluje, to máš podobný jako když si dá někdo na novostavbu na balkón barokní zábradlíčko, zlatý mřížky do plastovejch oken a sádrovýho lva ke vchodu, ideálně na jihočeský venkov…

              0 0
            • Polka  

              „Kazdej ma jinej styl“…ale 99% lameru/laiku si z tech desitek/stovek fontu vybere zrovna ComisSans :-D

              Dostatecne srozumitelny vynatek z netu:

              Klasifikace písma: Jedná se o bezpatkové písmo původně určené do komiksových bublin — odtud jeho název.

              Vhodnost použití: Na dětských webech jako písmo ve větších řezech — titulky, menu. Nevhodné v menších řezech pro sazbu delších textů a pro jakoukoliv seriózní prezentaci.

              A jinak k typografii na webu ode me:

              • Dostatečné mezery mezi řádky zlepšují čitelnost textu ve velkýchblocích. Uživatelé lépe navazují mezi řádky a neztrácejí se mezi nimi.
              • Dostatečný proklad mezi písmeny je důležitý, aby písmo nesplívalodohromady a bylo dobře čitelné.
              • Nepsát dlouhé řádky, které uživatele unavují a vyčerpávají. Najednom řádku by mělo být max. 60 znaků.
              • Příliš velké množství fontů a jejich velikostí rozptyluje a odvracípozornost. Nepoužívejte proto více jak 3 typy fontů a velikostí na jeden web.
              • Nepoužívejte patkové písmo.
              • Používejte dostatečně kontrastní barvu písma a pozadí, tak aby byltext dobře čitelný.
              • Nepoužívejte vycentrování textu. Zubatý vzhled je pak velicerušivý.
              • Naučte se používat tzv. mřížové uspořádání layoutu webu. Celáwebová stránka je pak díky správnému uspořádání srozumitelnější a layout působí soudržně.
              0 0
              • pepek  

                Přecházíš taky na vegetariánství?

                0 0
                • Polka  

                  Jo…rek sem si dost! Od rana pouze nevarena strava, klicky, orisky, seminka…

                  0 0
                  • pepek  

                    No vidím, už to začíná působit. Jak známo, veganství poškozuje pravopis (písmo nesplívalo…:-)

                    0 0
                    • Polka  

                      Kua takova hrubka, budu asi muset povolit v minimalni mire zivocisne tuky :)

                      0 0
                  • mastihuba  

                    dyž sem čet to nevařená strava tak sem si vzpoměl na tatarák a ty hned začneš s oříškama. :)

                    0 0
    • lidumil  

      Mě se líbí na PF sníh :-)

      0 0
    • otas43  

      Tak jsem dneska jezdil, fotil a nakonec i něco stvořil…

      0 0
    • gazman  

      Buďte schovívaví dal jsem si s tím dost práce,musel jsem rozebrat celé kolo.

      0 0
      • dua  

        To chce odměnu :)

        0 0
      • Krys  

        Si tam mal dať rozborku Reby. Ale inak chválim výber fontu. :)))

        0 0
      • rbcrx9  

        Na Tvé roky…

        0 0
      • Radek Broz  

        Kdybys z toho ten text poskládal, bylo by to super.

        0 0
        • gazman  

          Šlo mi jen o to vnést trochu PUNKU to této akademické debaty o fontech , grafické úpravě, uměleckém dojmu a zprávné kombinaci barev.Navíc jsou ty věci v eloxovně,takře si můžu poskládat leda loďku z papíru:-)Ale nápad máš dobrý.

          0 0
          • Smazaný účet  

            To není punk. To je avantgarda! :-D

            0 0
          • Radek Broz  

            Myslel jsem si to – jaká bude barva a kde necháváš dělat?

            0 0
            • gazman  

              Červená,řešil to Bikehazard.Dneska mi to dorazilo,není to přesně podle představ,ale je to použitelné.Pot­řeboval jsem to doladit s HOPE komponentama,ale tak tmavou se nepodařilo zplodit.Po svátcích nastříkám a polepím vidli a budu hotov.

              0 0
      • DaSnail  

        ta želvička má nejak málo nožičiek. ináč dobré 8o)

        0 0
      • Scotty  

        :))) bardzo ladne..

        0 0
      • Elwing  

        taky mi mluvíš z duše :) z tohodle roku jsem tak nasraná, že bych na pfku nejraději napsala happy fucking new year 2010

        0 0
      • l-e-t-o  

        :-D parádní

        0 0
      • fousek  

        Zatim nejlepsi

        0 0
    • plevka  

      totok jsem vytvořil narychlo v pátek v práci, vím, že je to slabší kousek, ale přesto ho sem vložím :)

      0 0
    • jIrI___  

      Taky přispěju svým výtvorem do sbírky kýčů :). Aneb kombinace toho, co máme všichni rádi.

      0 0
    • o5majkl  

      Taky přikládám svůj výtvor-už sem docela unavenej, tak se mi s tim už nechce víc patlat… Tak ať nás to další rok baví o to víc! :)

      0 0
    • marszy  

      KOFOLA.CZ není co dodat .Najdete si věštění budoucnosti a můžete to poslat dál i s přáním.

      0 0
    • Kawka  

      Jen tak.. :o))

      0 0
    • Luka  

      Pfffff ff fff f..f..

      0 0
    • Jituschka  

      100 :)

      0 0
    • Jituschka  

      Není sice z mojí dílničky…

      0 0
    • l-e-t-o  

      přidávám i své PF. Sice je trochu větší, ale stálo mě to rok práce :) snad se bude líbit.

      Odkaz na stažení je zde http://leteckaposta.cz/185721002

      0 0
    • myscho  

      PF

      0 0
    • Kubiczech  

      Ukradnuté PFko (:

      0 0
    • pepi3  

      PF 2010

      0 0
    • Martula  

      Pohodové Vánoce a klidný vstup do nového roku 2010,

      plného zdraví, štěstí a úspěchů.

      Přeje Marťa

      0 0
      • Smazaný účet  

        volil bych jinej font, co zvládá český znaky

        0 0
        • Martula  

          On to zvládá, to č je prostě takové :)

          0 0
          • Black knives  

            Hezké vánoce,a v příštím roce hodně hezkých chvil s kolem. A protože jsem nožíř, fotka nebude obligátní singl za barákem…

            0 0
            • Flegmatik  

              No, tohle PF dostat, tak bych nevěděl, zda se nejedná o blbej žert :-) Co pak musejí posílat takoví zaměstnanci pohřebních služeb…

              0 0
              • Black knives  

                Ve sféře nožofilů-knifemanů mně znají od Ruska po Státy. A tohle PF je prostě typicky od nožíře. A zatím jsem asi jediný nožíř na světě, co je současně trailbuilder MTB singltreku. Možná to chtělo PF tou mou motyčkou, a kosou…Ale podobné jsem měl před rokem.

                0 0
                • Black knives  

                  Ale tak dobře, něco přidám i pro citlivé duše, holčiny, a 4%menšinu. Tímhle se bavím, když nereju singltrek, nebo zrovna nereju do lidí, tak ryju do plechu..

                  0 0
                  • pete_ax  

                    jsi zvlastni… takovej nozo-uchyl co? :o))))

                    0 0
                    • Black knives  

                      Nožíř. Živí mně to. Domníval jsem se,že není na webu člověka, co tu mojí držkatou papuli ještě nezná. Holt,líná huba, holé neštěstí…

                      0 0
          • JakeF  

            Obávám se, že to neni „č“ ale francouzský „e“ s tou čárkou opačně (francouzštinářka na to měla nějakej výraz, co zněl „aoxuámn“ a něco za tim :-)), některý programy to takhle nahrazujou, jiný tam daj správnej znak, ale v základnim fontu.

            0 0
          • Polka  

            Marto, podivas-li se na „ž“, tak zjistis, ze to „č“ to opravdu nezvlada :) Je to totiz „e“. Priste musis napsat „c“ a pastnout nad to ten hacek ze „ž“ pokud chces takovej font ;-)

            0 0
    • MITY  

      tak tady je moje:

      0 0
    • voliminal  

      Nevim, jestli už tady nějakej takovej propracovanej neni, neprocházel jsem vše..

      0 0
    • jan 2  

      pf2010

      0 0
      • gargamel  

        Hezký, tam dole na fotce je vidět místo, kdes řezal ten stromek:-)

        0 0
      • gazman  

        Přesnou mušku a hodně mrtvých srnek v novém roce:-))

        0 0
        • pepek  

          Bacha na to, až tam pojedeš, cizí bajkeři jsou taky škodná :-)

          0 0
          • mastihuba  

            nech bejt, v uterý sem mě pohovor s jedním ultrafan myslivcem a ten by po nás byl ochotnej i střílet.

            0 0
          • DaSnail  

            ;o)

            0 0
            • gazman  

              Myslivci to je pakáž pytlácká.Jeden můj známý říkal že od nich musel odejít,protože má rád přírodu a to co se dělo prostě nedal.

              0 0
              • jan 2  

                a hle , to je také můj příběh, jak říkám je moc střelců a málo posedů, poetika starých časů je v prdeli. žijeme v době nočních vidění 20 generace, hamrů pod posedem zaparkovaných a vyhřívaných kazatelen

                0 0
    • prvniodkonce  

      Doufám, že to není comic sans :)

      0 0
      • mr.antik  

        To je jen „comic“. Dneska jsem dáva na trenažer svůj XC bike. Byl od června neumytej, zaprášenej ještě se zabahněným startovním číslem :-))

        0 0
      • Evilcleaner  

        tyjo máš stejnou skříň jako já:-D

        0 0
    • natureman42  

      Jedno novorocni prani ode mne a snad letos konecne ahoj na Sudetech.. :)

      0 0
    • yoggi  

      tiez pripajam jedno vianocno-bikerske PF 2010

      0 0
    • maajkee  

      PF 2010

      0 0
    • H1J4CK3R  

      Sice bez bikového motivu, ale snad se taky bude líbit…

      0 0
    • cabbage  

      Taky to máte mosazný na černym;)

      0 0
    • Bbrouk  

      Dobrý start do Nového roku:o)

      0 0
    • Twister  

      Tak se mějte příští rok parádně. :)

      0 0
    • Dejfanek  

      Spoustu kilometrů bez pádů a defektů přeje D@jfanek

      0 0
    • Lasky  

      Už jsem to dával do fotek, ale ještě jednou…

      Všechno nej v roce 2010!

      Lasky

      0 0
    • McBlacky  

      za mě a za Šárku

      0 0
    • BikerMarius  

      PF 2010

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Tož … Šťastnej a bikovej ;-)

      0 0
    • weekend warrior  

      tak třeba jedno z nich: http://www.dojacek.cz/

      0 0
      • weekend warrior  

        Hihi, to nebyl spam. To jsem vážně letos pro ně dělal. Upřímně, možná jsem i trochu čekal alespoň několik postů ohledně koncepčních chyb, ale hlavně chyb kde, jak a kdy to neběží korektně. To vše s tím, že komenty o debilnosti celé věci, tedy konceptu, bych osobně neřešil…)

        Takže, bike-foráci: PF 2010:)

        0 0
    • juli  

      Tak, ať se hodně daří :-)

      0 0
    • biker.paul  

      Toš ať to šlape v novým roce ogaři!

      0 0
    • fíha  

      !

      0 0
    • weekend warrior  

      PF 2010 – BikeFór – Sorry, holt mi to nedalo, no…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.