• hurikan

    Zdar! Konecne jsem si do Olomouce dotáhl silničku, tak mě napadlo, jestli by se někdo nechtěl přidat – buď v pátek nebo někdy o víkendu bych jel nějaký trochu delší švih, tak 100 až 150 km. Trasu ještě nevím, buď někdo přijde s návrhem nebo začnu studovat autoatlas…Přece jsem přespolní žádný hezký trasy pro silničku tu moc neznám…Jinak rád jezdím svižneji, ale v rozumných mezích, nejsem sebevrah…:)

    0 0
    • Martin  

      pokud na mě počkáš v kopcích, tak se přidám. a možná přitáhnu i kucí, co s nima jezdím… směr bych asi zvolil podle větru, ale dost dlouho jsem nebyl na konicku (akorát jsou tam místy rozbité cesty)

      0 0
      • hurikan  

        OK, když mi v kopcích neujedeš, počkám na tebe…:) Čím víc nás pojede, tím líp. Výběr trasy asi nechám na tebe, na silničce jsem v Olomouci zatím byl jen na švihu ve směru Uničov-Šumperk-Zábřeh-Uničov…Na Konicku to moc neznám…ba přímo vůbec ne.

        0 0
        • Martin  

          toho 13. bychom si mohli dát cca 40 – 50 km odpoledne na rozjetí a potom podle situace. slečna si mě na jeden víkendový den, ještě nevíme který, zarezervovala… takže s tím musím počítat…

          0 0
          • hurikan  

            Jojo, toho 13. odpoledne bych jel.Tak se bud tady nebo na ICQ jeste dohodnem kdy. Me to je celkem jedno, v patek mam cas cely den…

            0 0
    • black maniax  

      Já Vám chci jen říct, aby jste se mnou nepočítali. Zaprvé nemám silničku, zadruhé mám v pátek i sobotu noční, a zatřetí když se v neděli zadaří, tak bych zkusil vyrazit na projížďku Šely. Tak si to užijte.

      0 0
    • Martin  

      zejtra v pět výjezd? směrem na Uničov a Litovel, podle větru?

      0 0
      • hurikan  

        OK. Kde dame sraz?

        0 0
        • Martin  

          kolem 16:45 u „václavek“. uvidím jak budu stíhat, pokusím se přijet co nejdřív

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.