• PjSky

    Ola lidi, planujeme na leto objet tuhle krajinu. Tempo relax, cca 14 dni s nakladem, caste zastavky na valeni u vody a smazeni bilych casti kuze, pivko atp atp…

    inspiroval sem se trosku tady, trosku loni pri jizde na Balatoon…

    http://www.cyklostranky.cz/…9/index.html

    Resime zda cervenec/srpen, resime zda HC verzi pres vsechny hory nebo softcore pod horama.

    Laka to nekoho?

    0 0
    • rock  

      Trošku jsem o něčem podobném přemýšlel, ale v jiném provedení: nalehko, s doprovodným autem, ve kterém by se střídali všichni zúčastnění (a věřím, že by ten den odpočinku přišel vhod). Ale to jenom pro porovnání přístupu, moje dovolená na letošní léto už je daná :-) …

      0 0
      • PjSky  

        no protoze nejsem pragocentrista napadla me takova retezova akce… to doprovodne auto by pak bylo spis na obtiz..

        jednotlive „tymy“ by se pridavaly po ceste a v pruniku by kazdy poznaval kazdeho alespon tyden :) nektere rymy by mohli jet jen prodlouzeny vikend atp.. hadam ze synchronizovat „jadro“ na 14 dni je skoro fantasmagorie.

        nalehko se da jet i tak, kdyz nevyzadujete extremni velky stan, superhunaty spacak a milion hader [na vecer, k ohni, k pivu..] tak se da vejit do 12kg / 45l na osobu. Kdyz jede dvojce, je to jeste lepsi, jeden tahne stan a serepeticky, druhej neco jinyho… cim se udelaji batoziny kompaktnejsi obsahem, tim jsou mene objemnejsi, skladnejsi, tim lepsi…

        0 0
    • PjSky  

      stale neni zajem?  zatim jsme 3 ale tezko se synchronizuje. Ja mam vyhodu dovolene na posledni chvili, nedelam ted bohudik zadny kratkodoby projekt.

      CU.

      0 0
      • Pi†el  

        Me to prijde jako fajn napad a libi se mi ROCKova verze..  ale to uz by chtelo vic lidi. Pokud by bylo treba 7 stalych ucastniku, tak si myslim, ze by to slo..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.