• Sobi

    Ahoj,

    chtěl jsem se zeptat jestli někdo z Vás nepojede na tuto akci!? Já se tam hodlám vydat a rád bych věděl jestli tam bude někdo i z bikerů. Nebo jsou tu jen vanilky a ne pořádní bikeři! ;-)

    Tak třeba tahle kapelka tam bude hrát! KLIK

    Tady je jedno kultovní video z akce! KLIK

    A tady odkaz na web koncertu

    Popřípadě na jakou kapelku se nejvíce těšíte? Já na Malignan Tumour!

    0 0
    • Darkson  

      tak na tenhle fest už jsem se x-krát chystal, ale ještě nevyrazil a nevyjde to ani letos…grind jako styl naživo je super, taková tancovačka…umca umca ratata:-)

      0 0
    • Mr.Duck  

      Dyk tam nic porádnýho nejni O_o

      0 0
    • martin_bakov  

      Krome tvrdackyho jmena akce tam nic poradnyho neni, a dokonce se tam nejezdi ani na kole ! Spis zkus zavitat na bike vikend do liberce ted o vikendu ;)

      0 0
      • Sobi  

        Máš link na ten bike víkend?

        Budou tam lepší kapelky? :-))))

        0 0
        • Pi†el  

          Nebudou, ale je tam zavod PIVOBIKER. Doufam, ze skoncim na prednich pozicich ! :D

          BTW na Obscene se nechystam, ale rad bych letos na Brutal…

          0 0
          • Sobi  

            Brutal je už moc „konvenčně komerční“ jako dobrý kapelky ale ta atmosféra… prostě je to už profláklý, ale Open hell fest byl stejně nejlepší! :-)

            Letos vítězí OEF :-)

            0 0
            • Vilém  

              Jj, kdyz zavzpominam, jak kamarad pred lety Brutal zacinal poradat, na prvni rocniky v Blansku a kouknu co je z toho ted:)

              0 0
              • Darkson  

                jo, Macabre v Blansku, to byl můj asi nejlepší fesťák…2denní kalba:-)

                0 0
              • Sobi  

                Jo už ty akce nestojí za to, už je to „masofka“ a hlavně ti lidi jsou takový divný, už není ta dobrá atmosféra. Prostě všechno to šlo do hajzlu… Proto jsme jezdili jen na drobné akce pro pár lidí, ale po dlouhé době se nechám unést a pojedu tam od čtvrtka do neděle!

                Vrcholem komerce je Sonic… to je fakt kam bych nechtěl aby se dostal jakýkoliv festival. Droho a kapely proti sobě. Ale kdo tam chce jet ať si jede.

                0 0
    • killme  

      dobrej mazec :) pro me trochu z ruky, minuly rocnik byl o dost bliz, skoda ze se prestehovali

      0 0
      • Sobi  

        Svojšice byly dostupnější, ale co, třeba tam to bude taky dobrý! :-)

        0 0
    • treatt  

      Tak to kultovní video je mega lol :)

      0 0
      • Sobi  

        Tady je další, jestli se ti tlouštík líbí! LINK Je to z FEKAL PARTY! :-) Další príma akce! :-)

        0 0
    • pepino  

      Hustý tvrďácí. Synovec byl v Kosovu, teď v Afghánu, asi pojede na misi do Afriky. Chtěl bych vidět trenky těch zpěváků, kdyby jim takhle někdo z hardcore taliban vousáčů držel kudlu pod krkem. Asi jsem moc starej, mně tohle hraní si na husťáky přijde směšný.

      0 0
      • Darkson  

        sorry ale nějak mi unikla spojitost Talibanu s hudbou, nechápu…

        0 0
      • Sobi  

        Jako že byl na misii s nějakou křesťanskou organizací? tak to by se mu asi ta hudba asi opravdu nelíbila! ;-P

        Dej si maso k obědu!

        0 0
        • karliner  

          Možná kšeftoval s benzínem.

          Případně v Afghánistánu zdrhal z boje, jak bylo našim jednotkám vlastní :-)

          0 0
      • killme  

        zajimavy pohled na svet :) jen by to vic sedelo primo od synovce… ja taky muzu rikat ze moje babicka se nikoho neboji :)

        0 0
    • pitos  

      Byl jsem na prvních čtyřech festech,teď už nejezdím protože nato nemám čas(a přednost má bike)ale když už, tak bych jel letos spíše na Brutal.

      0 0
      • pitos  

        I když jak se dívám, tak i Obscene má letos hodně slušné obsazení kapel…plno jsem jich už dlouho neviděl a na Cripple Bastards jsem si už také dlouho nezatancoval:)

        0 0
        • Sobi  

          Jak jsem psal výše, na Brutal se nechystam, je to konvenční masofka… :-(

          OEF je fakt nekonvenční, SPASM sice nejsou napsaní, ale doufám že tam budou! :-)

          0 0
          • pitos  

            Jasně,ja jezdil ještě na Brutal v době kdy to bylo také v pohodě jako na Obscene.

            Spasm jsem viděl snad už 5× takže by mě to zase tak moc nelákalo.A také jsem už trochu z grindcore scény vypadl, takže mi hodně kapel moc neříká.Akce ale bude určitě pohodově divoká…jako vždy:)

            0 0
    • Scotty  

      Je to daleko.. ale letos by mě lákal i Brutal.

      Malignanti jsou super..vídám je málo,ale Bilose a Šimka jsem poznal i u piva a naprosto v pohodě. Ta muzika jim přesně sedí..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.