• Darkson

    Jelikož má být příští týden slušný počasí, navrhuji toho využít a udělat večerní/noční vyjížďku. Sraz ve středu 8.10. u baranďáku na smíchovský straně v 18:30.

    Trasa by byla asi následující: Chuchelský háj, Kalinův mlýn, Solopi(?)sky, Mořina, Karlík, Vonoklasy, Černošice a pivko nebo čaj s rumem u Pigiho. Celý to má od mostu a zpět cca. 60 km. Trasa je vhodná jen pro MTB. Vyjedem asi ještě za světla, ale valná část trasy bude za tmy.

    Kdo pojede, tak se, pls, napište do ankety.

    Anketa: Pojedeš?

    4x
    19%
    11x
    52%
    ne
    0x
    0%
    2x
    10%
    3x
    14%
    0 0
    • Hnoj  

      Hostopeklo ! JO asi JO :-)

      0 0
    • black.horse  

      dobrej nápad, pokud vyjde počasí, taky bych se rád přidal, doufám, že tempo bude „lidské“ ;-)

      0 0
    • Jarousz  

      Cau,

      vcera jsme zrovna jeli neco podobneho, tak uvidim, jak by to vzali ostatni, dohadovali jsme se, ze bychom drandili Prokopakem na Slivenec a pak smer Karlstejn…

      0 0
    • *ohyno*1  

      nějaká alternativní skupinka pro ty, co ještě nikdy nejeli potmě a bojí se 60ti km a zběsilýho tempa, se nevytvoří?:o)

      třeba se společným potkáním se u Pigiho:)

      0 0
      • zichis  

        Jestli ráda potmě a pomaleji, zkus místo toho " http://tmou.gdi.cz/":http://tmou.gdi.cz/ na trase jsou totiž stanoviště která účastníky krutě přibrzdí :-) Jen takové drobné upozornění než se dostavíš na start: pravidla zakazují použití biku…

        0 0
    • SNAIL  

      Mám objednané nové světýlko, kdyby do té doby přišlo, tak ho hned vyzkouším :-) Ale jedu samozřejmě případně i bez něj. Každopádně bych pak ještě někdy ale zařadil konečně ty Night TB, nebo alespoň Night WTB.

      0 0
      • SNAIL  

        No a s příchodem nové generace světel, už bychom myslím zvládli i ty Night eXBB :-)

        0 0
        • vysmátej bajker  

          co přibude do tvé sbírky?

          0 0
          • SNAIL  

            Dal jsem na zdejší doporučení Pepka a objednal Auroru

            0 0
            • Fenous  

              Tak to musim jet, bo tahle bludicka me extremne zajima.

              0 0
              • SNAIL  

                Ještě jí nemám a není jisté, zda do středy bude

                0 0
                • Fenous  

                  Neva, aspon vyzkousim Fenixe konecne poradne potme. Stejne zjistim, ze k tomu tu Auroru proste budu potrebovat a DX me nemine a Fenix pujde na helmu:-))

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Já používám na řidítka Huntlight, Fenixe na helmu, no a k tomu tu Auroru a už to snad bude stačit :-)

                    0 0
                    • Fenous  

                      Jo, a druhej den v Karlstejnskejch listech vyjde rozsahlej clanek o pozorovani UFO nekolika duveryhodnejma obcanama…

                      0 0
                      • SNAIL  

                        Tak světlo dorazilo, tak ho večer otestuju

                        0 0
                        • SNAIL  

                          Tak světlo se osvědčilo. Na low mód to není v terénu moc použitelné (ale to upravím na větší svítivost) a na high mód to svítí opravdu hodně. Myslím, že víc světla už by bylo na kolo skoro zbytečné (je je pravda že já k tomu ještě svítil Huntlightem a Fenixem, ale ty v záři Aurory zanikaly).

                          0 0
                          • kubad  

                            záleží kde jedeš – v náročnějším terénu je toho světla pořád málo :-)

                            vozím 960 Lumen Hope a teď plánuju ještě přikrmit Aurorou :-)

                            pak už snad budu spokojený, hlavně mě u toho Hope chybí větší dosvit, ale zase nádherně vysvítí prostor před a kolem kola.

                            0 0
                            • black.horse  

                              hehe, jojo, já to říkal Lumenů není nikdy dost, zatím si dopomáhám na silnici Blackburnem X8 jen úzkým kuželem… ale časem… třeba… něco… :-)

                              0 0
                          • pepko  

                            no len brzdi … jedna aurora sice svieti fakt super, ale stale je to malo … ja som vcera siel v konfiguracii 2× P7, 2× Q5, 2× R2  a to uz bolo celkom dost … na menej technicke useky mi potom stacili P7cky aj v low rezime s upravenym rezistorom …

                            http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

                            a ten rezistor treba rozhodne vymenit, ja uz si ani nepamatam ako to svietilo s povodnym, ale bolo mi to malo … kamos siel vcera s novou aurorou ak-p7–4 za 36$ a tam bol tiez dost slaby ten low rezim … 100 lumen to naozaj nemalo, mozno tak 60 … este som mu to nerozobral, takze neviem presne aky tam ma rezistor …

                             
                            0 0
            • jecnak  

              O co jde?

              0 0
    • Darkson  

      ještě mi napadlo, že když už budem v Mořině, mohli bysme se podívat na noční Karlštejn. Neznáte někdo z Mořiny nějakej sjezd terénem k hradu? ne po červené, tam bychom jeli zpět. ale abychom hodinu potmě nebloudili po lese:-)

      0 0
      • SNAIL  

        Když zabloudíme, tak to bude o to pestřejší, takže bych to nechal osudu :-)))

        0 0
      • blue  

        tak jestli si chcete užít, tak je to jednoznačný – po žlutý Velká Amerika – Mexiko – Malá Amerika – Dub Sedmi Bratří :-)

        jinak po modrý přes náves po asfaltu a zhruba v polovině (červenej křížek) uhneš do leva do lesa, vede tam nenáročná cesta, kterou se dostaneš kousek nad křížení tý červený od Dubu Sedmi Bratří se silnicí

        0 0
        • Darkson  

          dík za info. tu první variantu bych za tmy raději nezkoušel:-)

          0 0
          • jecnak  

            Proc? Je to pekna cesta, nic zvlast narocnyho.

            0 0
            • Darkson  

              podle mapy to vede přes lom a hlavně si to nevybavuju za světla. leda by jel někdo, kdo to trefí ve dne, nechce se mi bloudit

              0 0
              • Bulda  

                toz to abych uz nandal svetlo :))

                0 0
              • blue  

                tak to můžete vzít tou druhou asfaltkou z Mořiny, co vede pod lomama, podjedete Mexiko a kanadu a napojíte se na žlutou až u Malý Ameriky… tam už je to v pohodě, jenom se objede lom po singlu a pak už je jen sjezd k Dubu

                0 0
                • Darkson  

                  nechceš taky dorazit a stát se vůdcem této sekce? :-)

                  0 0
                  • blue  

                    to zvládneš taky… já se jdu věnovat kultuře :-)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    já to tam znám kdyžtak. jestli mě teda vezmete :)

                    0 0
                    • SNAIL  

                      Jen abys nás nezdržoval :-)))

                      0 0
                      • McBlacky  

                        máš pravdu no, radši nepojedu :)

                        0 0
                        • SNAIL  

                          Zas kdo by nás vedl :-) No, ale vezmu gumicuk a háknU se za tebe, pak to bude v pohodě :-)))

                          0 0
                          • McBlacky  

                            já vás budu muset někde docvaknout, protože v 18,00 budu končit v práci na václaváku, takže reálně v 18,30 budu vyrážet z domova.

                            cinknu až budu zhruba u barandáku a někde to zkrátím.

                            0 0
                            • Darkson  

                              to nás v pohodě docvakneš. určitě nevyrazíme včas. pojedem přes chuchelský háj a ze slivence po červený až ke kalinovu mlýnu, pak po modrý na třebotov

                              0 0
                              • McBlacky  

                                podle času bud se sejdem nahoře na Slivenci nebo pod sjezdem od trafačky v radotínským u­dolí.

                                0 0
                    • Bulda  

                      já to tam znám i „zevnitř“ :)) ale to s bikama asi nepujde, zvlast skrz ty mříže :))

                      0 0
                  • JirkaD  

                    No jestli chcete zažít opravdové dobrodružství tak nechte zhruba tak od Mořiny výběr cesty na Snailovi (promiň Jirko :-)))

                    Jestli budu stíhat ze servisu tak se přidám.

                    0 0
                    • vysmátej bajker  

                      no na Točné mně povodil dobre.

                      0 0
                    • SNAIL  

                      Darkson napsal Nightride, tak by to mělo být se vším všudy :-) Mě světla vydrží svítit dlouho, tak to klidně povedu :-)))

                      0 0
                • Bulda  

                  kanada=azurové jezero?

                  0 0
    • Smazaný účet  

      sraz bych stíhal jen rovnou z práce, pak bych nestíhal vás… bych dopad jak fossett. ale chtěl bych oprubovat přestavěný světlo, tak možná příště.

      0 0
    • jecnak  

      Tak ja to bohuzel nestihnu. Toho casu v Ostrave.

      0 0
    • Twister  

      Zdá se, že budu muset být v práci. :( Kdyby mi to ale odpadlo, jedu určitě!

      0 0
    • Thidney  

      "taky night ride :) ":http://www.wulffmorgenthaler.com/default.aspx?…

       
      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Ten sraz bude přímo pod Baranďákem? Asi jsem nikdy na smíchovský straně u baranďáku na kole nebyl, tak abych kdyžtak nečekal někde v prčicích. Dík :-)

      0 0
      • Darkson  

        když přejedeš most z bránický strany a sjedeš na cyklostezku, vlévá se tam nějaký potok(stoka) do Vltavy, tak tam. nemůžem se minout:-)

        0 0
      • dejvv.  

        Přemejšlím, že taky pojedu, tak to můžem hledat spolu, taky nevim kde to přesně je. Jedeš doufám z Libčic po vlastní ose?

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          No, původně jsem plánoval do Prahy se dopravit vlakem a až zpátky jet kolmo (páč vlak už žádnej nejede :), ale snad by se to dalo zvládnout na kole i tam…

          0 0
          • dejvv.  

            Kdyby se ti teda chtelo jet rovnou na kole, tak se můžem sejít třeba u Trojský lávky. Kdyby ne, tak se můžem srazit třeba někde kolem podolí na cyklostezce(pokud tam tudy pojedeš).

            0 0
    • Pebe  

      tak já nemůžu, hlídám dceru

      0 0
    • black.horse  

      jsem do 18h v práci:-( nestíhám…

      0 0
    • ajfel  

      Prcek se taky hlásí na půl sedmu.

      0 0
    • Darkson  

      ještě upozornění, čekáme MAX. 5 minut, pak nás musí eventuelní opozdilec někde dohnat;

       
      0 0
    • Thapsus  

      Na mě nečekejte, marodim, nejedu.

      0 0
    • McBlacky  

      tak nejedu, jsem nemocnej :( kua to je jak naschvál

      0 0
      • Bulda  

        nápodobně, sražená srna cestou ze služebky a čekání na „pomocníka a chrániče“ zhatilo poslední naděje, tož bike zůstal v kanclu :((

        0 0
    • heretik  

      Jestli se nějak neprotáhne schůzka u šéfa, tak dorazím, teplý věci i světlo mám s sebou.

      0 0
    • Bender382  

      Sem na tom jak Blacky, takže ne mě taky nečekejte

      0 0
    • george.n  

      Staci mi svetluska Author X-Ray 5 diod? Sviti to jako krava, ale nemam vyzkousenej rozptyl v uplny tme v terenu. :-/

      0 0
    • SNAIL  

      Tak akce to byla super. Škoda jen, že se nám to kvůli hledání správné cesty a defektu časově protáhlo a většina z nás to pak vzala z Karlštejna tou nejrychleší cestou okolo Berounky nazpět domů. I tak jsem dorazil domů až po půlnoci. Další noční jízdu bych asi udělal v pátek, nebo v sobotu, abychom pak nemuseli takhle pospíchat domů. Okolo mlýna bylo očekávaně „trošku“ bahna, takže až doma jsem zjistil, jak jsem krásně zabahněný (teda hlavně kolo) :-) Jo a příště to od Mořiny povedu já, když už máme bloudit, tak ať to stojí za to :-))) Taky mě překvapila ta pěkná účast. 14 bikerů – z toho jeden musel vzdát kvůli stávkování světla, to už byla pěkná řada světel a kolemdoucí občas zírali, co se to děje :-) Takže zas příště.

      0 0
      • ajfel  

        Světlo už od včerejší noci nestávkuje, upadlej faston je už zase na svým místě (šmejd jeden), takže na další akci čau.

        0 0
    • Jarousz  

      Cau,

      diky za vyjizdku, s Marou jsme si to uzili. Vecer myho Edu ceka odbahnovaci ura, aby se vratil zpet na svych 13Kg :-))

      Hele, jak jsem rikal na Karlstejne, kdyby jste si chteli pres vikend zajezdit v Mastalich, dej te vedet na mejla.

      Mej te se, cau Ja

      0 0
    • Darkson  

      tak doufám, že se akce líbila. 15 lidí jsem tedy nečekal. nakonec bylo trochu víc bahna(nejen u Kalinova mlýna) než jsem předpokládal, ale žádná tragédie. časově se nám to trošku protáhlo díky defektu a lehkýmu bloudění kolem Ameriky, ale nakonec jsme  úspěšně dorazili ke Karlštejnu a odměnou nám  bylo pivo a tatranka v místní knajpě. po obědě už jsme původní trasou, tj.terénem pokračovali už jen 4 – já, Meduza, Heretik a Klokan. nakonec návrat domu před 1:00, najeto necelých 80 km, nastoupáno přes 1000 m.

       
      0 0
      • SNAIL  

        Po obědě jste pokračovali původní trasou? Tak to jste si to tam do oběda museli ještě řádně protáhnout :-))) Ale možná si měl ve 23:00 hezký tatrankový oběd :-)))

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Byla to bezva akce (ale nebejt tý bagety v Malý Chuchli a čokoládový tyčinky v Braníku, tak nevim nevim, jestli bych dojel domů :-). Nakonec jsem ale rád, že jsem jel s vytrvalejší skupinou – hupíky byly v noci hodně pěkný :D Jako bonus přikládám profil tratě (je to z Libčic do Libčic)

        0 0
    • dejvv.  

      Super vyjížďka. Příště ale radši s pořádnym světlem.

      0 0
    • S!lent  

      Vyjizdka byla supr, btw moje prvni poradna nocni :) defekt me mrzi, ale co se da delat… :/ Dost se divim, ze muj Fenix vydrzel celou cestu na jedny baterky, ikdyz s prepinanim stredni/high rezim. Kdyz se neco naplanuje na patek nebo sobotu rad si to zopakuju, snad uz bez defektu :) jo este jednou diky Meduzovi za pomoc, jinak by to trvalo o dost dyl :)

      0 0
      • Darkson  

        v pohodě, s defekty se počítá. jen si příště vem ssebou rezervní duši. my s Meduzou zase jednu duši našli v lese:-).

        se Snailem jsme plánovali noční Transbrdy. samozřejmě s Kuchyňkou a Babkou! to by mohlo bejt hodně dobrý. viděl bych to na nějakou podzimní noc z pátku na sobotu;

        0 0
        • Meduza  

          No ja dusi taky nevozim, jenom kdyz jedu nekam solo a daleko. Jinak mi staci moje čtvrtzáplaty a pumpicka za 140 z Lidlu :)

          0 0
        • Jarousz  

          Sakra, to by bylo doost dobry! Dejte včas vedět! Dobiju kvanta baterek a jel bych s vama.

          0 0
    • Meduza  

      Tady je zaznam trasy

      0 0
    • padlos  

      Kdy zas bude nejakej nightride?

      0 0
      • SNAIL  

        Domluvím se s Darksonem a možná bychom to mohli udělal až se změní čas. Dali bychom ty TransBrdy ať je to trochu delší.

        0 0
        • padlos  

          Parada to jsem potreboval slyset. :-)

          0 0
        • Twister  

          Taky bych jel. Ideálně víkend nebo čtvrtek, jinak končim v práci v 6 a zatim nemam odvahu si tam tahat kolo s sebou. :)

          0 0
        • Jarousz  

          fiiiha! to abych jeste trosku pojezdil, abych za vama nevlal :-)

          0 0
    • JirkaD  

      Pro všechny, kteří shání kvalitní světlo – Ječňák v jiném threadu píše, že koupil v Hornbachu světlo Huntlight za 850,– (nebo tak nějak). Jestli to je to samé, co vozí např. Snail, tak si pro něj zítra jedu.

      0 0
      • Jirik123  

        jecnak psal „huntlight“, neni to to same:)

        0 0
      • SNAIL  

        To si kup raději tu Auroru, upravil jsem ten low mód a na ten to teď svítí parádně přes 6 hodin. Ukážu ti to až vyrazíme. No a ten high mód si viděl, tam není co dodat :-)

        0 0
        • McBlacky  

          to mě zajímá…

          0 0
          • SNAIL  

            Vezmu jí na vyjížďku sebou, tak se můžeš podívat :-)

            0 0
            • JirkaD  

              Já jsem strašně nešikovnej a neumím si nic zařídit. Nechceš mi jí sehnat a upravit? Jak to je s držákem na řídítka?

              0 0
              • SNAIL  

                Držák jsem objednal k tomu (jo to ten samý co na Huntlight). Pak se spolu domluvíme

                0 0
        • treatt  

          A jak se to dela covece, tohle „svičování“? :)

          0 0
          • SNAIL  

            Žádné „svičování“ se nekoná, jen koupíš a přeletuješ jiný odpor ve vypínači (v mém případě jsem koupil jednowatový odpor 2R2)

            0 0
            • treatt  

              No, tak koukam, ze prijdu s prosikem jako Jirka :))) Na tohle mam totiz obe ruce volsovy :)

              0 0
            • treatt  

              Ale zas mam Paypal, tak bych to mohl pripadne protahnout pres svoji kartu..

              0 0
    • padlos  

      Tak uz se rysuje nejakej NIGHTRIDE? :-)

      0 0
      • Darkson  

        až se změní čas, dáme ty brdy. jen nevím, kdy se mění:-)

        0 0
        • padlos  

          No jo vlastne to jsi rikal. Tak se meni pristi nedeli 26.10.

          0 0
        • McBlacky  

          a nejel bys zítra jen tak lehce do tři hodinek ? 17,30 bych mohl být pod barandákem.

          0 0
          • Darkson  

            jsem nějakej nachcípnej, včera se mi udělalo v Jincích na silničce tak zle, že pro mne musela erika autem:-/ 

            0 0
          • RedAce  

            jezdíte i na silnici takhle večer?

            0 0
            • McBlacky  

              zatím jen bajky. Silnice v noci to není moc bezpečný okolo Prahy.

              0 0
            • jecnak  

              Jezdim (a dalsi) na vychod od Prahy. Co se tyce bezpecnosti na silnici v techto koncinach, tak je to v pohode. Zrovna uvazuju, ze dneska vyrazim.

              0 0
              • RedAce  

                V kolik tak jezdis?

                To by asi chtělo nějaký světla, ne?:-D Můžeš mi něco doporučit?

                0 0
                • jecnak  

                  Zalezi jak dorazim domu z prace. Nejdriv tak v 17:30.

                   

                  Svetla? Pohledej tady na foru a uvidis. Namatkou Fenix L2D, Huntlight, Aurora, Sigma Mirage atp.

                  0 0
            • padlos  

              Ja taky

              0 0
          • SNAIL  

            Zítra bych jel, jen nevím zda bych to stihl přesně do těch 17:30, kdyžtak ti ještě zavolám

            0 0
            • RedAce  

              Taky bych zítra jel.

              0 0
              • SNAIL  

                Domluvil jsem to s Blackym na 17:45, takže kdo budete mít chuť, tak bude sraz na branické straně pod Barranďákem

                0 0
                • McBlacky  

                  super to bylo. Krásně teplíčko. 56km za něco lehce přes tři hodinky.

                  doufám, že terénky se líbily :)

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Bylo to super, opět část trasy kterou jsem neznal (nebo mě to alespoň tak po tmě připadalo). Hezké svižné tempo, ale s Tebou se člověk nikdy nefláká :-))) Večer jsem i cítil nohy :-) Já to měl o kousíček dál – 58 km. Teď je to po tmě v tom listí občas pěkný adrenalín, ale o to je to zajímavější. Tak zase příště

                    0 0
                  • Darkson  

                    potvrzuji, pěkná a svižná akcička. 58 km natočeno, v 9 hodin doma. v noci je to mokrý listí s šutry pod ním docela zrádný, zvlášť když jede člověk kde to nezná:-)

                    0 0
    • SNAIL  

      Takže pro ty, kteří chtějí jet noční TransBrdy:  http://www.bike-forum.cz/…7/forum.html#…

      0 0
    • padlos  

      Zdar, nedame zase nejakou hromadnou Nightride? Nejakou kratsi, nemam letos zatim moc najeto.

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jojo, taky bych zase nějakou noční akcičku dal :) Jsem sice trochu nachcípanej, ale do tý doby, než se něco domluví, tak budu jako rybička ;-)

        0 0
      • SNAIL  

        Určitě bych zase něco podnikl, ale počkal bych, až bude trochu sucho, teď je všude spousta bahna

        0 0
        • Jogador  

          Aby jsi nemusel čekat trochu dýl:)

          0 0
        • Gronholm  

          No, včera jsem dal nahoře zmiňovanou trasu do Karlštejna a od Kalinova mlýna jsou to bahenní orgie. Tam, kde nesvítí slunce, počítejte s klacíčkem a šrábáním tun bahna ⇒ nejede to. A kopec nad Karlíkem, das ist Skandal! Nějakej umělec to tam ještě rozjezdil s traktorem.

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            No já bych protentokrát nepočítal se stejnou trasou jako minule. Už tenkrát (a to bylo jinde skoro sucho) bylo v údolích plno bahna. Dal bych proto nějakou hřebenovku. Ale trasu ať vymyslej nějací místní (rozuměj jihopražané :-)

            0 0
            • McBlacky  

              mám to sježděný v noci křížem krážem. Dá se i bez bahna a nádherně. něco vymyslím napříští týden

              0 0
              • Thidney  

                A noci jsou chladné?

                0 0
                • padlos  

                  Jenom kdyz je jasno. Pri zatazene obloze a desti je vetsinou teplota priznivejsi.

                  0 0
                  • v POHODÌ klokan  

                    Déšť by mi osobně nevadil, ale to bahno a kluzký kameny a kořeny by byly horší… Ale na druhou stranu ta zima při jasné obloze…fuj fuj!

                    0 0
                  • Jogador  

                    Ted venku leje, a je –1 stupen:)

                    0 0
                    • Thidney  

                      tady bouřka, kroupy, teplotu nevím – náš teploměr už od vánoc ukazuje sympatické +4 stupně.)

                      0 0
    • McBlacky  

      Středa 1.4  17:30 pod Barandákem /Bránická strana u vody/

      trasa podle počasí, nejspíš Cukrák-Všenory-Černolice-Skalka-Halouny /jídlo/-Babka-Vonoklasy

      světlo je do cca 19:20 takže víc než půlka bude za tmy.

       
      0 0
      • Pebe  

        tam přijedeš, zařveš na ostatní „Apríl, žádná pohoda se nejeda“ a zmizíš ve spodinách spálené zadní gumy, že jo? ;-)

        0 0
      • padlos  

        Jestli budu mit kolo, jedu.

        0 0
      • crom  

        hlavne si vem poradnou zadni blikacku.jet za vdali blikajicim svetylkem je motivujici:)))

        0 0
        • teepeex  

          hm, ja myslim, ze zas tak daleko za mnou blacky nepojede ;)

          0 0
          • crom  

            :-))za 1,setri ho:))at snama jeste nekdy vyrazi.jinak mozna dorazim uvidim jak budu utahanej z prace

            0 0
      • v POHODÌ klokan  

        No, vypadá to docela náročně. Ale zkusím přijet, snad to přežiju

        0 0
      • McBlacky  

        tak u mě dobrý, jdu spát :) brzo zopáknem…

        0 0
    • *ohyno*1  

      berete s sebou i brzdy? nebo to bude drsny tempo chrtu a mam jet radsi jinam?:o

      0 0
      • teepeex  

        Adelka:)

        pojed, drsny tempo to nebude

        vylozeny flakando taky ne, proste pohoda na zahrati

        navic jako bonus utulna hospudka na pulce cesty:)

        0 0
      • McBlacky  

        pro představu jaký to bude, tak najedeme cca 70km a s večeří bych rád by do 23,00 doma, půlka z trasy bude docela terén. Kopce pojedeme nejspíš 4 /Cukrák, Černolice, Babka, Vonoklasy/

        0 0
        • Pebe  

          na Cukrák od Baní je celkem blátíčko ;-)

          jsme si dali včera takovou malou, komorní noční vyjížďku…

          0 0
        • Thapsus  

          V kolikplánuješ, že by jste mohli být v Halounech ?

          0 0
          • McBlacky  

            nedokážu říct, to záleží kdo pojede. Budu se snažit trasu směřovat k rychlejší variantě, tedy ze Všenor po vojenské cestě na TB trasu a pak hřebenovka.

            reálně to vidím okolo 20,00. Směřuj to na tento čas a pokud se budeš výrazně odchylovat, zavolej mi a já ti řeknu kde nás bud nabereš cestou tam, nebo zpět. budu mít jen firemní tel sebou 602 507 813

            0 0
            • Thapsus  

              díkes, o.k., to jsem taky tak odhadoval. Kdybych se odchýlil, tak to nebudu komplikovat, projedu se a pojedu dom. Vždyť jde o prd. Ale mělo by to snad vyjít. Tak zatím zdar.

              0 0
            • kolda  

              od pristiho tydne au budu mit v pze bajk, tak se priste pridam. zatim tu mam jen ziletku.

              ale jsem porad nejakej chciplej :)

               
              0 0
      • teepeex  

        Adelko, pokud dorazis, tak te samotnou nenecham neboj :)

        mne totiz nejak hodne boli nohy, vcera jsem jel 80km pilku a dnes jsem kantry takze asi nepostiham

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Aby pak nebyla zadní „jistící“ skupina početnější než ti chrti vepředu :) Asi se k vám přidám :-)

          0 0
          • Thapsus  

            Zadní sběrný voj má sraz v 18,50 na smíchovské straně u schůdků.  Pokud chce někdo přidat popř.  se nějaký odpadlík svalí z kopců, vezmeme ho sebou.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.