• ramdam

    Zdravím, máte někdo zkušenosti s nějakou alternativní kazetou k této hazce?

    Originál má 624 gramů a stojí cca 1000+.

    Na Alíku mají za stejný peníz o 40 gramů lehčí 11–52, nebo o něco levnější a lehčí 11–50, nebo pak drahou 360–370 gramovou 11–50(52)

    Máte s nějakou alternativou pozitivní zkušenost?

    PS: Je velký rozdíl v nároku na seštelování mezi 10sp Shimano a 11sp?

    ( mám 10 a nejsem nespokojený, a nechce se mi vyšší rozsah vykoupit věčným sraním …)

    0 1
    • Kysky  

      Kup origo shimano, kolikrát to nemluví ani se Sunrace, natož s nějakou atrapou z alíku

      0 0

        MTBIKER doporučuje

      • ramdam  

        Tak já jsem zatím se vším z Ali spokojený, včetně třeba dětské kazety 11–36 8 sp …

        Mně zajímají konkrétní zkušenosti. ( Vím že kdesi v nějakém vlákně někdo mluvil pozitivně právě o té velmi lehké kazetě 11–46 co má vršek CNC …

        0 0
        • oddie  

          Jezdí mi tu 3 kousky těch drahých lehkých 10sp 11–46, jedenáctku 11–50 budu montovat zanedlouho.

          1 0
          • ramdam  

            No prima. Moc Díky za sdílení. A zeptám se 11–50 byla zvolena coby sázka na jistotu nebo existuje zkušenost s tou 11–52, že už to ta 5100 nedává?

            0 0
            • oddie  

              11–50 jsem kupoval ještě v době, kdy ty 11–52 snad ještě ani nebyly, už ji tu mám docela dlouho, a myslím, že 11–50 stačí. Ale nevidím důvod, proč by to hazka neměla dát, orig je 51z, tak rozdíl jeden zub je prd.

              0 0
              • ramdam  

                Jo, díky. Určitě stačí, na druhou stranu je tam rozdíl 10 gramů a 8 dolarů tak proč tam nehodit tu vetší palcatici…

                máte ZTTO?

                0 0
                • oddie  

                  11–50 je ZTTO, ty 11–46 jsou WUZEI, ale to je asi prašť jako uhoď…

                  1 0
                  • ramdam  

                    Tak pokud uděláš nějakou zkušenost s tím combem, budu rád za sdílení…

                    Jo a … nevíš, jestli má u těch lehkejch kazet smysl čekat na ‘ akci’ ? Na některý zboží to smysl dává u jinýho bývá akce třeba 1$ dolů …

                    Já ty kazety nikdy moc nesledoval …

                    0 0
                    • oddie  

                      Pujde na léto na fulla na traily, moc toho asi nenajede, pak se asi přesune na nějaké dětské kolo.

                      0 0
    • Baroninakolech  

      Originální kazeta deore 5100 chodí o poznání lépe než Sunrace nebo cokoli z alliexpressu. Vyzkoušeno na více kolech.

      2 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.