• chyna.cz

    mohl by mi někdo doporučit kazetu na MTB do 700,– kč? uvažuji o 8kolečku.

    0 0
    • Evilcleaner  

      ehm pokud to máš na kolo v profilu tak mi vysvětli jak ti chodí devítistupnové řazení s osmičkovou kazetou.

      jinak asi sram 850, nebo staré XT (do roku 1998 včetně, občas je ještě k vidění)

      0 0
    • Chiron  

      Nevím co chceš řešit na kazetě. Na 8sp. se už prodává fakt jen pár kousků. např http://www.kupkolo.cz/…-8_1427.html je za polovinu a výdrž snad nebude špatná. A nebo sram 850. Nějakým suntourům a podobným bych se asi vyhnul. Jen přemýšlím jestli ses s tou 8 jen neupsal. U 9 by těch 700,– už mělo nějakou logiku.

      0 0
      • romachain  

        Kazety Suntour bych nezavrhoval, zpracování jsou téměř k nerozeznání od Sramáckejch. Jsou lehčí než Shimano a dokonce možná vydrží víc. Mluvím samo o Shimahu HG50, tedy o kazetách za podobný peníze…

        0 0
        • chyna.cz  

          9 stupňový řazení funguje na 8mi uplně normálně, stačí jen nastavit správně dorazy a lanko na poslední stupeň nepustí.

          8mi kolečko mi stačí, nepotřebuju 9ti kolečko, jen chci kvalitní 8mikolečko, navíc mám řetěz určený na 8mikolečko HG 40 starý jeden měsíc.

          kazetu budu kupovat odtud, tak mi prosím nějakou doporučte přímo z tohoto obchodu

          http://www.koloshop.cz/horske-108/…

          0 0
          • jonti  

            Promit, ale to co pises je blbost – delka kroku 8speed a 9 speed je odlisna, nikdy to teda rozumne pracovat nemuze.

            A me nekdo presvedci o opaku, ze bezna 8 rychlostni kazeta funguje s beznym devitkovym razenim, tak ma u me 5 piv.

            0 0
          • Smazaný účet  

            devitkove razeni na osmickove kazete nemuze poradne fungovat-aspon v mem pojeti fungujiciho razeni.

            0 0
          • romachain  

            Nesmysl!!! Ale totální!!!

            0 0
          • Luk02  

            Tak to 100% nefunguje…

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce