• raceman

    Zdar, když už se tu probíraly boty tak se i já přidám. Uvažuju o koupi mp3 přehrávače do 2000 a našel sem tenhle: www.mp3centrum.cz/good.php?… co na něho říkáte, má hliníkové tělo, slot na kartu. podle mě jediná nevýhoda je že má lithiový článek, který by nemusel být zrovna nejlevnější. jakou mp3 jinou lepší mp3 byste mi doporučili ? dik všem za rady

    0 0
    • kubajs mtb  

      já teď budu kupovat ipod nano 2gb

      0 0
      • raceman  

        moc drahe

        0 0
        • kubajs mtb  

          ale hezké a de mi o kvalitu zvuku, navíc teacy měli v minulosti dost debilní soft, třeba že si se nemoh pohybovat v menu a mezi písničkama když něco hrálo, to by mi vadilo hodně, ale nevim možná to už odstranili

          0 0
    • Kero  

      mal by si sa zamysliet ci budes potrebovat ten farebny display lebo ja fakt neviem pei com by som ho vyuzil

      0 0
      • raceman  

        no vono neco jineho dobreho v tehle ceně neni, ma vyhodu vyměnných karet a hlinikovy obal, to moc přehrávaču nemá. taky bych bral spis oled ale neco za neco

        0 0
    • pened  

      no uz jsem to tu jednou nekde psal. Kukni na ten odkaz, sice nema hlinikove telo, ale pri te cene cyp s tim. Az se rozbije koupim novy. Kartu jsem si koupil u nas, celkova cena prehravac s dobirkou dorucenou az na stul a 1 GB karta = 1400,–. No, nekup to. A kvalita zvuku je hodne dobra. A toho sebou porad nekam taham – i v batohu. www.diskus.cz/main.php?…

      0 0
    • goofy  

      Ja jdu do: www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?…

      A k tomu Kossy za 6 dolacu :-)

      0 0
      • raceman  

        alfa je draha jak cip

        0 0
        • goofy  

          Kde ho maji levneji?

          0 0
          • Tomcat  

            Tady teda nemaj Emgetona

            www.pixmania.cz/…tegorie.html

            ale spoustu jinejch za lepší prachy.

            Von Emgeton je prej jen pro ČR a východ

            0 0
            • goofy  

              No ja volim Alfu proto, ze si to muzu v te prodejne pekne osahat… Moje podminky: Na AAA nebo AA, 1 giga pameti, Tuner vyhodou, Nechci barevny displey ani takovy ty sracky. Stejne tam jsou na ho*no. Pokud mozno male rozmery. No a moc moznosti nemam. I-rivery se mi moc nelibi…

              0 0
      • sway  

        E5 Cult je poruchovej…radsi si kup iRiver T30 – ma taky 1 GB, je mensi (jenom na AAA) a podle me je lepsi…nemuzu si na nej stezovat…jediny co nema je radio, ale to fakt nepotrebuju cybex.cz/Produk­t.aspx?Type=S&Shor­tcut=IRV-T30–1GB

        0 0
        • sway  

          sry, E2 Cult…

          0 0
        • Feroman  

          ted sem delsi dobu vybiral prehravac a dosel sem ke stejnymu nazoru a objednal T30, ten Emgeton se mi taky libil,ale prej to sou svine pri reklamaci a cena E2 a T30 je skoro stejna,tak nebylo co resit…navic do ted sem mel iRiver(jen 128mb) a 2,5 roku fungoval naprosto bez problemu

          0 0
        • jadamek  

          mám E2 cca rok a funguje skvěle, ale třeba sem měl jenom štěstí;)

          0 0
          • Feroman  

            Ja netvrdim,ze sou poruchovony. Ale kdyz uz se ti na tom neco rozbije,tak to platis ze svyho…to sem teda slysel,sam s tim nemam zkusenosti. Ale ta E2 taky urcite neni spatna koupe

            0 0
        • goofy  

          Slysel jsem, ze je poruchovy, ale T30 nema Tuner, a nelibi se mi. Krom toho v Alfe jsou celkem vstrisni k reklamacim, protoho budu brat tam…

          0 0
      • apache6000  

        mam ho uz rok a zatim super.

        0 0
        • Lister  

          mám ho půl roku a tohle teda nemůžu říct. Sral mě hned od začátku, má spoustu „nevychytávek“ pokud jde o FW, pamět je celekm pomalá, pomalu startuje, náhodné nesmyslné resety. Sluchátka co k němu jsou nejsou nejhorší pokud jde o zvuk, ale ergonomie blbá – neznám nikoho komu drží pořádně v uších. To mě ale netočí, páč jsem je hned vyměnil za Panasonic co mám doma a ty jsou ve všech směrech mnohem lepší. Příště bych šel jinam.

          0 0
          • Lister  

            abyste nemuseli hledat, moje reakce po pár dnech používání:

            Tak se chci jen podělit o zkušenosti. No můžu řict, že celkově spíš velké sklamání, než nedšení, rozhodně není tak dobrý jak se o něm všude píše. Tak nejdřív co je pozitivní – je hezký, malý, orig slucháka hrajou celkem hezky, má jednoduché ovládání, líbí se mi eqvalizéry, ale tím to končí.

            Tak nejdříve věci, které mě štvou asi nejvíce – nedokáže přehrát mp3 plynule za sebou, mezi skladbami je vždy malá mezera, které je navíc doprovázená lupnutím pži naskočení nové skladby – no fakt děs a hrůza. Natahování dat na disk je trapně pomalé, moc jsem od toho nečekal, ale že budu disk plnit více než půl hodiny (USB 2,) tak to je fakt moc. Navíc jsem se dočetl, že čip, který je tam použítý má po čase tendenci k samovolným resetům, tak u mě ten čas znamenal asi tak 2 hodiny hraní, teď se mi tak 3× za den vypne.

            Pokud používáte tagy verze 2 a máte v nich čísla skladeb ve formě 1,2,3 atd místo 01,02,03… tak to přehrávač naprosto zmate a nedokáže skakladby poskládat tak, jak jsou na albu a máte nedobrovolné náhodné hraní. Kdyby to primárně řadil podle názvu souboru tak, by bylo po problému.

            A pak ještě spousta dalších věcí, které už tolik neštvou ale mohli být jinak. Když si v menu nastavím, aby přehrávač po vypnutí pokračoval v hraní tam, kde přestal, tak to taky mimo jiné znamená, že pokud poslouchám nějaké album, a změním ho na jíné, tak přehrávač vesele pokračuje tím číslem skaldby, u které zkončil v tom původním albu, tak se ptám dop*dele proč???? Jak jsem psal sluchátka hrajou hezky, ale jsou tak debilně tvarovaný, že nedrží v uších, to mě ale moc nemrzí, protože jsem je hned vyměnil za staré dobré Panasonic, které hrajou mnohem líp a mají naprosto geniální tvar. Nemůžete si vybrat co se vám z tagů bude zobrazovat na displeji. Radio nemá RDS – to jsem myslel, že už je naprostá samozřejmost ani jsem po tom pře nákupem nepátral. Špatně ukazuje kapacitu baterky – občas je naprosto prázdá, pak najedou naskočí, že je plná..... Scrolování názvu složky v navigaci je tak pomalé že nejde použít název složky ve formě: interpret – název ala, protože než to tam najede tak zešedivíte, ale musím mít složku z názvem intrpreta a v ní podsložky s alby. Start přehrávače ja hodně pomalý – určitě přes 5 sekund, ale na to se dá zvyknout. Nepřišel jsem na to jak si přehazovat pozice předvoleb stanic, které našel autosken.

            Určitě jsem na některé drobnosti zapomněl, ale tohle je tak asi to nejdůležitější. Silně uvažuju o reklamaci, hlavně kvůli tomu vypínání.

            0 0
            • pos3k  

              k tem resetum…od te doby so mame v G3 „vsici“ cesky fw od emgetonu.cz a ne primo z cowonu, tak nikdo nemusi smudlovat s formatem atd. me jede pres rok v pohode, nikdy nic, pred par mesici jsem jen nahral posledni verzi a uz tam zustal, jen .. oficialni cesky fw na strankach vyrobce je plny chyb, takhle „Prazaci“ udelaj fw, my zkuknem a vyzkousime a napiseme pripadne chybky atd..za chvilku je opraven a pak je zas dlouho klid

              0 0
              • Lister  

                myslíš, že by šlo tohle i do toho ecultu, přece jen je to skoro to samý. Jinak mám podobnou zkušenost s upgratem FW u DVD přehrávače od Sigmateku, tam mám jeden speciálně upravený dle mojich požadavků od jednoho šílence co to dělal :o) Jinak na emgeton foru něco takového najdu ??

                0 0
                • pos3k  

                  urcite, primo ve sekci firmware a k tomu lupnuti…nevim jak ale to lupnuti ja uz nepozoruju..bud mam nastavem sikovne ekvalizer, nebo to uz do tech usi neperu jako za mlada, na foru jsem v historii pred nakupem jsem i zmercil, ze to resil i aktualnejsi fw..ale ruku do ohne nedam :)

                  0 0
                • pos3k  

                  daval je tam betacart nejaktualnejsi je Emgeton E2 Cult FW 6.003.1 CZ. precti i ty vyse co jakej resi atd

                  0 0
                  • Lister  

                    já vím, že si to můžu přečíst tam, ale jsem dneska děsně línej – nenaučil už někdo náhodou emgeton i ogg formát, to by vyrešilo můj problém s „malou kapacitou“ :o)

                    0 0
            • pos3k  

              btw: jinak jsem pouzil i s uspechemi dikatafon v praxi, kdyz jsem reklamoval svaruf gigitalni fotak..docela prca to pak poslouchat, technika, reklamacniho technika…kdyz jsem sel pak primo k sefovi tak jsem presn ecitoval vyroky jeho zamestnancu..primo v sony centru v parku…(ale to je ina story)..uzitecna funkce :-D

              0 0
            • raceman  

              četl si tohle www.mpx.cz/…enze%29.html?

              0 0
              • Lister  

                to jsem nějak nepochopil ?? Názor jiného člověka na věc nemůže změnit ten můj, že je tam spousta věcí blbě. Nebo ten tvůj kladný snad moje rozčarování změní??

                0 0
                • raceman  

                  ne ale to tvoje hodnoceni cetl i muj bratranec ktery taky vybira mp3 a řikal, lupnutí na začátku písníčky je způsobeno velkou hlasitostí, pomálé nahrávání dat je způsobeno tím že v přehrávači máš nastavené nahrávání přes usb 1.1, restartování kvůli čipu – vadný kus = reklamace, to že ti nesedí sluchátka není jejich vina, a vetsinu ostatnich problemu vyresis přehráním firmwaru.

                  0 0
            • Belial  

              Toto co popisuješ je jednoznačně softwarová záležitost. Jinými slovy – firmware je na hovno. Čip se nikdy neresetuje sám. Reklamuj to nebo přehraj nějakou aktualizovanou­ verzí.

              0 0
      • raceman  

        mimochodem je uplne vyprodany a budou ho mit az tusim 24.9

        0 0
        • goofy  

          Dnes jsem tam byl. Kdyz jsem vyjizdel z domu, tak ho este meli, kdyz jsem prijel, uz byl fuc.. Celkem me to nasralo, protoze ho nemaji skoro nikde :-/

          0 0
    • Tomcat  

      No je tohle je vzdycky prima flame na zive.cz

      Otázka co od nej chces a zakolik ho muzes pořídit.

      75% všech mp3 přehrávačů ač jsou vnačkové, nebo neznačkové prominutím sračky.

      Pud můžu doporučit něco co vybočuje s šedi průměru tak Creative Zen Nano nobo NuVo řady 200 , Apple iPod Nano , iRiver T30 , SanDisk , StormBlue.

      Čemu bych se vyhnul sou lowendové modely a MTP (mediaTransfer­Protocol) zařízení dyse nechovají jako „fleska“.

      Ten Teac menijak neoslovuje moc toho prehrat neumi a podle urcitejch podkladů nefunguje jako UMS (UniversalMas­sStorage) = nefunguje jako USB klíčenaka na data.

      0 0
      • sportovni_biker  

        No třeba Ipod jsem měl doma na „testování“ a vůbec mě teda nezaujal. Zvuk dobrej, design.....no o tom by se dalo psát dlouho, ale dost mě štvalo, že hudbu můžu kopírovat pouze přes Itunes. To abych si u kámošů, co mi chtějí dát pár mp3 vždycky předem naistaloval ten program. A ta jeho cena, taky zrovna nebyla umírněná :-(

        0 0
        • Tomcat  

          Jo to je pravě jedna z tradujících se mepřesností které se o iPodu říkají.

          Do neupravenýho Ipodu můžeš kupírovat z Itunes, MonkeyMedia, yamipod a je modul i do Winampu. Potom existuje jeste Rockbox firmware , který udělá z každého iPodu UMS. Jedná se dualboot, takže při startu přehrávače si člověk vybera který OS použije.,

          Pokud to srovnám s novými Creative Zen , do kterých jede nahrát jen z CreativMedi­aCentra, MediaPlayeru, a Monkey… je to skoro 1:1 , nebo podle mne spíš víc možností má iPod

          0 0
          • sportovni_biker  

            No když to srovnám s moji 128 MB Hamou za 790 Kč i s koženým obalem, sluchátkama a šňurkou.....vše značeno téže firmou, tak Ipod a ostatní mají mnohem větší pamět, asi lepší reprodukci zvuku a design (i když to je věc názoru). Já mám alespoň pohon na AA baterku a při střední hlasitosti a 2500 mAh baterce je to cca 40 hodin poslechu. Kam se na něj ostatní hrabou :-)))

            0 0
            • Tomcat  

              40 hodin na 128MB skladeb není teda žádný štěstí. Pokud by to nebyla výuka jazyka a nechtěl bych to znát za 10hodin na zpaměť ;-)

              Mě stačí 15hodin provozu, ale potřebuju výběr aspoň 512MB skladeb

              0 0
              • Tomcat  

                Mimo mě napadá zě než obyč přehrávač tak stejnou práci odvede dneska slušný mobilní telefon

                0 0
                • sportovni_biker  

                  Mobil s mp3 za 790 Kč pokud vím tak neseženu :-) a těch 30 skladeb v 128 kvalitě tam dostanu vždycky. A když mi dojdou, přepnu na rádio a vyřešeno

                  0 0
                • fousac  

                  tragicka vydrz baterek.. :((

                  0 0
                • emkaa  

                  Jo ted jsem si poridil Sony Ericssion D750i, a vypada to velmi rozumne. Plus jeste velmi slusnej fotak.

                  0 0
                  • enjoy  

                    tak snad se shodnem,ze oboji je v nem tak spis velmi polovicaty reseni:-)

                    0 0
                    • pepino  

                      Proto nechci zvlášť přehrávač, abych sebou netahal 3 věci.

                      0 0
                    • fousac  

                      ale no tak.. ;)

                      0 0
                    • emkaa  

                      To urcite, ani jsem necekal, ze by v tom byl mp3 prehravac s 30gb diskem a digitalni zrcadlovka:-) Ale ma to tu vyhodu, ze mam oboji vzdy pri sobe. Letos jsem totiz prestal vozit Camelbak a najednou jsem zjistil, ze nemam vubec zadny fotky z bajkovejch akci. Takze asi tak. S mp3 zatim problem nemam, ale je fakt, ze jeste neprisla redukce na 3.5 jack, abych si to poslechl na lepsich sluchatkach, zatim vychazim z toho, ze to ty originalni spunty trochu mrsej. Ale rozhodne uz takhle to hraje lip nez ty nejlevnejsi mp3 prehravace a ovladani to ma taky lepsi.

                      0 0
            • fousac  

              128MB? to je tak na 10 pisnicek, ne?

              0 0
              • enjoy  

                :-)) mozna i na 25:-)

                0 0
              • sportovni_biker  

                30, ve 128 kbps

                0 0
                • fousac  

                  no ja sem spis zvyklej na 320kbps+ VBR… ale na giga uz se neco vejde.. ;)))

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    :-))

                    0 0
                  • Lister  

                    s 1GB mám dost co dělat při VBR kolem 128, si do flashky dělám speciální „edice“ mp3 aby se tam aspoň něco vešlo.

                    0 0
                    • sportovni_biker  

                      Vy jste všichni nároční, to je hrůza :-D

                      0 0
                    • fousac  

                      prumerne mam zhruba 100MB na album… takze 7 alb do mobilu a jeste nejaky misto do rezervy zbyde.. treba na nejakej film nebo tak…

                      0 0
                      • Lister  

                        no právě, to je děsně málo, u mě to je cca 40–60mb na album, mám to nastavené tak, že 1hod=50MB takže 1gb cca 20 hodin.

                        0 0
                        • fousac  

                          ja si ty pisnicky umim obcas vymenit za jiny… :-P

                          0 0
                          • Lister  

                            jasně, ale když jedeš na 2–3 dny pryč tak je to opruz pořád poslouchat to samý nebo na nějakou pařbu ať je co poslouchat, CD už po zkušenostech nevozím. Píchnu to do aktivních beden nebo do mirkofonu a jedu :o)

                            0 0
                  • Orbis  

                    to sem si myslel taky, když jsem kupoval gigovou kartu do mobilu… ale ono by to chtělo víc:D protože snižovat kvalitu se mi nechce… :-)

                    0 0
                    • fousac  

                      doufam, ze jezisek mi nadeli 2GB… ;) (vic uz mobil neumi… :( )

                      0 0
                      • Orbis  

                        no muj prej neumí ani ty 2GB, ale známej říkal, že je to jen softwarovej zámek, tak jsem zvědavej:-)

                        0 0
              • sportovni_biker  

                www.ciao-shopping.nl/…6127__456766

                Tady ho máš, aby si měl představu :-)

                0 0
    • pos3k  

      tohle se tu uz resilo, vim ze minimalne 2× :-) a 2× doporucim klasiku, flash a AA, prip. AAA baterii :-) iaudio – emgeton

      0 0
    • james11  

      no ber jedině tento, můžu doporučit, osobní velmi dobrá zkušenost!

      www.123mp3.cz/…-1gb-silver/

      :-)

      0 0
    • raceman  

      a co říkáte na iriver t30 www.123mp3.cz/…gb-rose-red/ má ho někdo? jaký je ? nevíte jestli má kovový obal nebo je celý z plastu?

      0 0
      • el.capo  

        Na www.cdr.cz je docela velká recenze na T10,T20,T30 tam se to asi dočteš. T10 1GB vypadá hodně dobře, pujdu do něj – napájení AAčkem výdrž až 50hod…

        0 0
    • Chaingang  

      a co říkate na něco takovýho: www.digitalshop.cz/…/product.asp?…

      0 0
    • orca  

      Tak nevím… přečetl jsem si názory co kdo má či by chtěl

      Nejvíce mě překvapuje jak fšichni chcete kvalitu po MP3 super zvuk atd . Docela by mne zajímalo při jakých příležitostech ho používáte … Nevím jak vy ale já pokud si chci vychutnat kvalitní zvuk tak doma v klidu z odpovídající aparatury . MP3 chápu tak jako výrobci jako muzika na cesty , na kolo , do práce , do tramvaje busu atd. Čili kdekoliv kde to imituje jako kulisa a nefiguruje to jako hlavní a jedinej zvuk a vjem kterej vnímám. Docela by mě zajímalo jak rozeznáte kvalitu 320kbps či podobné hodnoty při vijížďce na kole či jinde v terénu či ve městě . (nepředpokládám že si někdo jde do ticha lese poslechnout muzika tak že si lehne na paloučku a poslouchá…)

      A tak moje resume je že to je jako doplňek a je to defakto pouhá fleška opatřená SW a tak je škoda za to dávat více jak 1500 za 1G . Ale pokud si člověk chce udělat radost tak ať si koupí ale ať se neohání něčím co sám není schopen objektivně rozeznat…

      0 0
      • Lister  

        ajaj to bude zase flame :o)

        0 0
      • Feroman  

        co se kvality zvuku s tebou souhlasim, ale podle me se rozhodne vyplati dat za to vic jak 1500, protoze za tyhle penize nic kvalitniho nesezenes. A tim nemyslim jen s kvalitnim zvukem, ale celkovy provedeni. Kdyz uz si neco takovyho porizuju, tak chci aby to neco vydrzelo a ne abych to kazdou chvili musel reklamovat.Svuj iRiver mam 2,5 roku, na zem mi spadnul mockrat, dokonce se i koupal v bazenu, ale funguje porad bezvadne(jen uz jeho 128mb mi nestaci).

        0 0
        • orca  

          vzhledem k rychlosti vývoje a uvádění novinek na trh asi nemá smysl mluvit u takovýhle přístrojů v horizontu mnoha let … Před pár lety bylo in mít CDmena .. a kdo ho dneska nosí ??? vzpomeň si co jsi kupoval za PC před třemi roky a co je dnes … to samé bude u přehrávačů … Pokud máš peněz nazbyt tak je to OK ale jinak to nemá efekt … nemluvě o tom jak rychle padají ceny …

          Jen to prosím nechápejte jako že to někomu závidím či nepřeji …

          0 0
          • Feroman  

            jasne,to mas pravda,ja taky nemyslim, aby mi to vydrzelo 10 let. Ale tak 2–3 roky. Ja svuj prehravac nosim skoro vsude a jak sem psal, tak si uziva spoustu padu, koupani a tak a je porad v pohode. Dva kamaradi, co si koupili prehravac ve stejnou dobu jako ja(ale prave nejaky noname),tak uz s nim meli problemy. Nevim,jestli je to jenom nahoda nebo vazne tou znackou,ale ja tem iRiverum proste verim a jsem ochotnej dat za nej par stovek navic.

            0 0
      • Lister  

        s cenou nesouhlasím, s kvalitou souhlasím – používám VBR 5–6 joint stereo a ještě trochu ořezaný rozsah pokud to tedy někomu něco říká :o)

        0 0
      • Tomcat  
        • používám MP3 přehrávač při cestě z prace do prace, občas jen při nějaky zevl vyjižďce po městě
        • nemam už MP3 přehravač , ale smartphone s WindowsMobile2003 ,na SDkarty.
        • rozdíl poznám a vyžaduju jen u některých skladeb
        • jo jen jednou sem si poslech tekhle něco v klidu v přírodě. Na vyhlídce v pískovcovejch skalách za Mnichový Hradištěm
        0 0
    • L_i  

      Já mám www.czechcomputer.cz/product.jsp?… je to docela minimalistické, ale slouží fakt dobře, je malý a lehký (jen tak se merozbije). SD kartu v něm mám, funguje to dobře. Jenom ta cena zase stoupla tak nevím… je stejná jak když jsem ho před více než rokem kupoval :-(. Sluchátka nic moc, koupil jsem černé pecky Sonny (MDR E7–55) za cca 300, ty jsou trvanlivé a dobře hrajou.

      0 0
    • los_tomanos  

      Mam N6230i s 256MB kartou a senheisery sluchatka. Na chozeni do prace a obcas na bajka to staci :)

      0 0
      • fousac  

        karta budiz, sluchatky taky v poho, ale za to treti, to bych se teda stydel… :-P

        0 0
        • Lister  

          :o)

          No musím souhlasit ;o)

          0 0
        • vili  

          v cem je tam problem?

          0 0
          • fousac  

            myslis u ty makety mobilu?

            0 0
            • enjoy  

              kdyz se zamyslim nad tvym pojetim makety mobilu..,tak se obavam ze zatim jeste nic takovyho,co by pripominalo mobil jak ma byt neexistuje.

              0 0
              • fousac  

                N93 uz se pomalu blizi mym predstavam… ;) no i kdyz taky to ma jeste mouchy.. treba TV-out by moh bejt ve vetsim rozliseni.. :-P

                0 0
                • pepino  

                  Jasně, 480ř. je málo, zvlášť, když videokamery maj kolem 500:-)

                  0 0
                • enjoy  

                  tak to je presne ten priklad naprosto vyhozenejch penez:-).bych nikdy nerekl ze zrovna ty budes takovej zaslepenej technofil. proberte me za 5 let,pak si nejakej novej vychytanej foun koupim.do ty doby budu kupovat prumer,od operatora za par penez.

                  0 0
            • vili  

              jo jasny ja mam k nemu taky vyhrady, ale nez bude mobil uplne podle mych predstav tak to jeste par let bude trvat a stejne pak budou dalsi technologie ktery ti tam budou chybet, takze ja sem celkem spokojene, tak mne zajima co ti konkretne vadi na tom prehravaci v te nokii, protoze mne tam treba nic nechybi. Tak me prave zajima co tam vsechno muzu casem postradat.

              0 0
              • vili  

                sorry, priste tu vetu zkusim aspon zkratit teckama :-)

                0 0
              • fousac  

                si to tak neber… ;) treba zrovna ten prehravac je v poradku… se priznam, ze nevim… ale treba jenom o neco starsi 6630 neumela v playlistu vic nez 99 skaldeb, prace s playlistama byla katastrofalne pomala (i kdyz ten telefon je jeste dneska jeden z nejrychlejsich na trhu), ale samo od sebe to nezacalo prehravat obsah telefonu, takze se clovek tvorbe playlistu nevyhnul… no par musek by se naslo…

                nastesti sem vcas prozrel a dal se na symbian, takze jakakoliv funkce telefonu jde nahradit necim jinym…

                no proste neOS nokie a cokoliv od SE mi nesmi do baraku… ;)

                0 0
                • vili  

                  ja si to neberu :-) tak to su zvedavej, zitra bych mel mit datovej kabel…ja proste predpokladam, ze nahraju pisnicky na kartu zapnu a du(nepotrebuju si vybirat hudbu do playlistu atd, proste kdyz se mne pisnicka nahodou nelibi tak ju preskocim) tak to by melo byt v pohode, ne? vic od toho nechci, asi su mene narocny uzivatel :-)

                  0 0
                  • fousac  

                    já to v ruce neměl… Takze ti to přesně neřeknu… No aspoň že to má mass storage, jinak by tě z vyndavani karty zpod baterky asi brzo slehlo… :)

                    nokie má úžasnou vlastnost, že dycky udělá nějakou zásadní chybu… Např N70, přidáme barvy na display, ale dáme pomalý čipy ze starejch zásob… Tak to holt bude pomalý…

                    a z těch mp3… Počítej, že veškerý ovládání budes muset řešit přímo přes aplikaci v telefonu… Originál sluchátka jsou na nic, za systémovej konektor bych je střílel->katastrofa… Uvidíš sám…

                    0 0
                    • vili  

                      jo tak originaly sem jim rovnou nechal na pultu kdyz sem si je vyzkousel, a ten konektor je fakt uplne na hovno…koupil sem si redukci a vzdycky kdyz pustim/vypnu radio nebo prehravac tak v tom praskne az me z toho boli usi…nevis cim to je?Mozna si nerozumi s tema philips sluchatkama co tam ted mam. Jinak kartu snad vytahovat ani nepotrebuju, ne? Ale to je fuk…ja myslim ze to bude dostacujici, uvidime…

                      0 0
                • vili  

                  jinak ted sem mel na 4 mesice pucenou od taty n70 a neco ta pomalyho sem jeste v ruce nemel…to byla hruza (ale fotacek a video byl super, ale tvar fotaku, dosouvaci kryt a klavesnice staly uplne za prd)

                  0 0
    • Martin  

      co takhle sandisk sansa z řady E130/E140. mám E130 a pohodka:

      • rádio, SD slot, je na AAA baterku, muziku řadí podle ID3 tagů, čísla skladeb umí a zohlední.
      • pomalý kopírování na karty

      mám ho od jara a nemůžu si stěžovat. pohoda. na kolo ideální.

      0 0
    • pos3k  

      davam varovani pred koupi produktu z rodiny bell technology a cowon, resp. prectete si neco nez do toho pujdete … pred nedavnem jsem doporucoval, nyni nedoporucuji- vlastni produkty ne, pouze nasledny servis atd (jediny autorizovany servis je v pze), vice na foru emgeton (moje zkusenosti jsou v sekci iAudio G3)

      0 0
    • pos3k  

      davam varovani pred koupi produktu z rodiny bell technology a cowon, resp. prectete si neco nez do toho pujdete … pred nedavnem jsem doporucoval, nyni nedoporucuji- vlastni produkty ne, pouze nasledny servis atd (jediny autorizovany servis je v pze), vice na foru emgeton (moje zkusenosti jsou v sekci iAudio G3)

      0 0
      • pos3k  

        tfuj dvojak

        0 0
      • raceman  

        jj cetl sem to, opravdu otresny ceny

        0 0
      • pos3k  

        tak kdyz jsem to dal do dvou ruznych prispevku tak s ejim to nelibilo… tak jsem pozadal o otevreni sveho topicu a je to tam, vedle jsem to smaznul. Text mam zalohovany.

        0 0
      • enjoy  

        ale nepovidej:-)),ja pritelce pred casem doporucil stejnej a koupila ho:-). zatim jenom jednou zcela nefunkcni:-).po pochybnem prehrani softwaru fcni.

        0 0
      • goofy  

        Bohuzel pozde… Uz 3 mesice jsem majitelem X3, tak snad vydrzi.

        0 0
      • atrex  

        Já jsem dva měsíce šťastným majitele Cowon iAudio X5L, servis by byl fakticky asi problém, kor když je kupovanej z Ameriky, ale tahle věcička by měla bejt co se týče poruchovosti naprosto v pohodě. Jo a mimochodem jsem si taky myslel, že barevnej display je na přehrávači k ničemu, ale taková Futurama je do metra nebo na hodiny ZSV super.

        0 0
        • tomoun  

          Dcera si koupila před rokem Emgeton Eye.Po pár měsících ho reklamovala.Řekli jí"to vám upadlo,oprava bude stát 3 tisíce,za harddisk".Řikal jsem si holka pitomá asi jí to fakt upadlo.Teď znova ,zákys.Dcera se dušovala že není blbka že jí to fakt neupadlo.V servisu ji řekli že je to na novej HD že to dostalo ránu.Nevím co dál.Jestli to necháme opravit a něco se posere příště a zase holce řeknou že jí to upadlo a je to na novej HD,tak si budu připadat jak debil.Odvolání není.Jediná opravna v Praze,Tvrzení proti tvrzen,Upadlo-ne neupadlo,děláte z nás blbce.Nevím jak jim dokázat že nás ojebávaj.Kde prosadit výměnu?Kam se odvolat.Jak dosáhnou výměny?Poraďte jak postupovat.

          0 0
          • myscho  

            ja by som urcite skusil www.coi.cz , v Prahe urcite maju zastupenie a bezplatne poradenstvo,

            mal som problem s Emgetonom Digitball, s tym ze mi postupne odchadzal displej-oni na to ze vraj tam ziadna chyba nie je,ja viem ani ID3tagy to nemalo,ale islo o princip…nakoniec nam po porade so soi-kou vratili prachy a teraz som spokojnym majitelom E2cult

            ale s HD je to fakt diskutabilne,kedze su citlive…

            0 0
      • pos3k  

        omlouvam se ale neda mi to :-) (stejne to tu ctou jen lidi zainteresovani zejo :) prispevek mi opet na foru emgetonu uzamkli* (jedine zamcene tema v cele sekci-holt pichnuti do hnizda), stiznosti se tam pry nemaji resit…psal jsem jen „zkusenosti“, obrazek si udelejte sami. Dovetek jsem pripsal do jineho tematu (pojdte si pokecat nebo tak nejak), kde jsem prispival drive.

        pokud budou chtit i za evidentni reklamovatelnou zavadu poplatek, notabene kdyz mi to vrati s tim z opravy :-/ … uvidime jak se na to koukne oko „zkuseneho“ servisaka, kazdopadne muzu asi ocekavat dlouhe vyrizeni, na nahrade se jiz pracuje a na 100% to nebude z familie :-) holt smula ze i audio spada pod ne :-/

        vsechna patalie by nenastala pokud by byla provedena jednoducha diagnostika pristroje po oprave, zda vse funguje (cca 2 minuty max), snad nejsem jedinej kdo by neco podobneho automaticky ocekaval?

        • fl@sh 2× zamkl, Bet@c@rt 1* odemkl
        0 0
    • JaP  

      Jestli mohu doporučit,tak něco v outdoor provedení a na klasickou AAA baterii, kterou koupíš vždy a všude za pár korun i za několik let. U vestavných nevíš, jestli je dostaneš až přestanou vyrábět Tvůj model.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.