GT Avalanche - délka horní trubky

15 nepřečtených
  • max78

    Ahoj všem, rád bych požádal některého z majitelů rámu GT Avalanche velikosti L o změření délky horní rámové trubky, případně její efektivní délky.

    Jak už jsem kdysi zmiňoval, mám pocit, že nákresy a hodnoty geometrie GT Avalanche na bikecentrum.cz zaměňují právě skutečnou a efektivní délku horní rámové trubky.

    Snažím se dopátrat správných údajů proto, abych správně vybral velikost nového biku na mých 185cm. Zatím je favoritem Canyon Grang Canyon 7.0 ve velikosti M, která odpovídá ± GT Avalanche 1.0 disc 2005 ve velikosti L.

    0 0
    • Daf  

      Asi mas pravdu. Mohl jsem to porovnat jen se Zaskarem. Ale nesedi to. Nejspis skutecne uvadeji efektivni delku horni ramove trubky. Jinak u GT budes temer jiste potrebovat L-ko.

      0 0
    • marapara  

      Také bych to viděl na Lko. Mám Avalanche 1.0 model 2004. Tehdy se dělal ještě ve velikosti 19,5", další sezonu už 20". Měřím 185cm. Bike mi celkem seděl, díky své krátké geometrii, byl hravý v terénu. Teď jsem koupil Zaskara L – 20" a také mi sedí. Ten zase díky své delší geometrii parádně drží stopu ve sjezdech. Kdybych měl srovnat oba dva, tak mi asi víc sedí Zaskar. Délku trubek ti teď ale z hlavy neřeknu.

      0 0
    • Honzzyx  

      Tak délku trubky ti teď taky neřeknu, ale mám 185 cm a mám Avalanche 1.0 2005 L a maximálně mi to vyhovuje…

      0 0
      • max78  

        Ten predstavec na GT ve Tvem profilu je 130mm?

        0 0
        • Honzzyx  

          No zase to nevim presne, ale myslim, ze tak 110, 130 urcite ne. Jinak ted tam mam amoebu 90 mm a je to malo, pude tam neco delsiho.

          0 0
    • pop  

      mají to špatně myslím. V geometriích uvádějí efektivní délku a u Lka je to 595mm. Jejich Lko je v podstatě 20ka rám…

      0 0
      • fiberman  

        Je to tak, uvádějí efektivní délku, skutečná délka horní rámové trubky je cca o 2cm kratší.

        0 0
    • chupas  

      ja nameril od svaru ke svaru 53cm L 2005

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.