Garmin Edge 1030 - ulomená ušiska držáku na těle přístroje

16 nepřečtených
  • kordinaz

    Dojde na všechny.Nevěřil jsem,ale stalo se,a sice po 3 letech velmi častého používání.Na silničce,jarní klasika a 300m kostek,dvacet nad nulou,takže teplo.Jel jsem tudy tolikrát a vždycky vydržel.Až teď,poslední metry a jakoby explodoval.Děsná rána.Fakt.Boční výstupky na otočné základně držáku přístroje se ulomily a gumička omotaná okolo bowdenu zachránila přístroj před demolicí o zem.Vždycky gumičku totiž omotávám okolo představce na MTB nebo okolo bowdenu a předsazeného držáku na silničce.Co s tím?Česká podpora Garminu mi nabídla velkoryse nový přístroj pouze za 9450,– s DPH výměnou za poškozený.Neofiko servis Garmin v Praze je zahlcen a nepřijímá žádné objednávky.Měnit spodní část těla jsem nechal až jako poslední možnost.Takže teď budu testovat 2 typy mezikusů z 3D tiskány od kamaráda,cena opravy tudíž „zatím“ 100kč.Líbila by se mi cnc výroba,nechce se do toho někdo v CZ pusit?Dám 500,–/kus a je tam navěky,přilepíme epoxidem a rázem bude z nejslabšího místa nejsilnější..­....Kolik je „nás“, co už nemá na těle Edge ušiska?A jak jste opravili?

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.