• cabbage

    sorry za off. ale když už se tu řeší i pračka, tak proč by ne, zvlášť když je na tý flešce nový bikevideo z hammertrailu;o)

    popis problému: poslední 3 dny hlásí počítač „Zařízení USB nebylo rozpoznáno“ přestože už s fleškou dřív komunikoval(a současně bez problému najde jiné flash paměti) a i teď s ní bez problémů komunikují jiné počítače, mám win XP a výrobce přímo uvádí, že ovladače pro XP nejsou potřeba a vlastně ani vůbec nejsou…

    kde je problém?

    0 0
    • Radek Broz  

      Me to jeden cas delalo na pocitaci v Pze – stacilo nekolikrat (nekdy i 10×;-) ) odpojit/pripojit. Jinak jsem na zadnej rozumnej duvod neprisel.

      0 0
    • Radek Broz  

      Btw: video z hammeru??? aky???

      0 0
    • rock  

      Možná blbost – ale zkoušel jsi ji manuálně nechat vyhledat jako nový HW ?

      0 0
      • cabbage  

        jo, s podivným výsledkem – najde to jako „neznámé zařízení“ pak to napíše že „pracuje správně“ a nakonec („dokončit“) to otevře "Poradce při potížích se sběrnicí USB "- tzn: jsem zase na začátku:-/

        0 0
    • Radek Broz  

      Jeste jedna takova ne-moc-odborna rada, ktera ale muze fungovat. Zkus zapojit neco jinyho, co funguje (fotak…) – pak mi to skoro vzdycky slo.

      0 0
      • cabbage  

        mapř. jí strčít místo tiskárny, stahoval sem už fotky z foťáku, připojel sem i jinou flešku(ok), otestoval všechny usb porty… marně přemejšlim co sem kde moh ve win v nedávný době nastavovat.

        0 0
        • goofy  

          Kdyz to jde na jinem PC, tak co to k nekomu donest, zkopcit na a vypalit na CD, a mas to…

          0 0
          • cabbage  

            DVD-RW už je připravený na stole;) ale stejně bych to rád rozchodil i tam kde to má pracovat především..

            0 0
    • randybb  

      ha ..wokna :) nastastie ich nepouzivam .. ale napadol ma jedne problem, ktory sa pod xpckamy vyskytuje dost casto, ked mas viac diskov alebo particii. usb flash sa snazi pripojit na pismenko, ktore je uz pouzite a tak to trosku zblbne :) riesenie pusti si management console ..a tan v sprave diskov zmen pismenko usb flash na nejake ine :)) presny postup ti ted nenapisem, bo sa mi nechce pustat wokna ;)

      0 0
      • cabbage  

        dík, ale to by to zas bez problémů nenašlo druhou flešku a nepřiřadilo jí to správné písmeno.

        0 0
        • randybb  

          ale vyriesi .. mamka mala s tym tiez problem .. ku kazdemej flashke som priradil ine pismenko a uz to slapalo tak, ako ma :))

          0 0
      • randybb  

        no :) predsa som si pustil wokna (pod vmware..), bo som potreboval pozriet maily :P

        0 0
        • randybb  

          ete raz. ..bo som zabudol, ze toto neberie .png

          0 0
        • Radek Broz  

          Je super mit nejakej linux nebo co, kdyz si v tom ani maily neotevres a win stejne potrebujes:o)

          0 0
          • randybb  

            maily si otvorim :)) ale … v praci pozuivame Lotus Notes .. zial linuxova verzia je nejaka posahana, takze len koli tomu pustam wokinka :) no a samozrejme :) v praci pozuivame Active Directory.. a to sa mi este pod linuxom nepodarilo rozbehat ;) vsetko ostatne mi bez problemov pod linuxom fici.. a nejake wokna pod vmware ma nezabiju, ked bezia cely den :) sak moj book zvlada vsetko :)

            0 0
            • Habib  

              no tak ja se s linuxem taky nejakou dobu peru a kdyz uz je rec o emilech…thun­derbird funguje po obojim, dokonce i s jednim profilem, takze mam k mailum pristup jak z woken, tak linuxu.. :)

              0 0
    • ivaneck  

      Nevim, zda jsi problem vyresil, ale dalsi poznatek do pranice: Mam taky problem s flashkou, obcas se mi ukaze, zmizi, a tak furt dokola. Ale dela to spatny kontakt na prodluzce USB zrejme. Tak zkus, jestli neni spatny kontakt.

      0 0
      • cabbage  

        dík, ale špatný kontakt to neni,

        • by nefungovala jiná fleška v tom samym portu( funguje)
        • flash by fungovala v jinám portu(což nefunguje)
        • kdyby byl vadný kontakt přímo na flash, tak by nefungovala v jiném počítači(funguje)..

        se z toho po. du okupovat jiný počítač.

        0 0
    • Pi†el  

      no me to delal flash taky.. z niceho nic se zblaznil a nesel pripojit.. tak stacilo ho s pomoci sw od vyrobce sformatovat a byl pokoj, ale to bys bohuzel prisel o fajn video.. howk

      0 0
    • Radek Broz  

      BTW: Z koho jsi vlastne tuhle verzi vymamil? Finalni dvd dodelavame dneska – tohle podle me nemelo nikam uniknout:o)

      0 0
    • Mamut  

      Ak si myslis, ze je to softwareovy problem, tak si stiahni nejaku Linuxovu live-ku, ktoru si len vypalis a nabootujes z nej (na disk to vobec nesaha, dokonca tam ani nemusi byt) a skus to pripojit pod tym. Odporucam Slax

      www.slax.org/?…

      0 0
    • cabbage  

      hmm, jinej počítač, 2 OS- win 98 a XP, v XP tradiční hláška „Zařízení USB nebylo rozpoznáno“ v 98 stánu ovladače a světe divse ono to funguje, sformátuju, přepnu na XP a zase „Zařízení USB nebylo rozpoznáno“… no ale aspoň že to video je pěkný;-)

      0 0
      • xstefi  

        No, dost casto to je taky tim, ze ta flaska je v pr..li, ale to si asi slyset nechtel :) Jediny co na tohle pomaha, nepripojovat to pres zadnej kabel a zasadne strkat dozadu do vyvodu z desky, frontusb jsou dost casto na nic. Jinak uz pomuze jen jinej komp.

        0 0
        • cabbage  

          ne „v prdeli“, ale je mi „na hovno“… p.s. to nepomáhá…

          0 0
      • Splinter  

        Jenom takovej napad.. ->Zkus odebrat ovladače k řadiči USBčka…

        0 0
    • pos3k  

      me stejne reagovala chcipla flashka, uzje pod drnem (v supliku)

      0 0
    • vitan  

      čusek, potřeboval bych helpnout…:)

      přítekyně chce připojit mp3 do kompu a napíše jí to: USBNTMAP.SYS

      nevíte co s tím??:)

      děkuji moc, od kompu se strašně blbě radí…když je tak daleko…:(

      mějte se hezky, Viťus

      0 0
    • jecnak  

      www.techspot.com/…ic23630.html

      • to co radi technophobe uplne dole na prvni strance

      nejaky kbcko od mrkvosoftu na tohle tema support.micro­soft.com/kb/2446­01

      problem kforce chipsetu – take viz odkaz vyse

      • je treba nainstalovat sp1 a pak sp2, nebo se da pouzit nejaky patch primo od vyrobce desky
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.