Čo urobíte pri peknej cyklistke?:)

171 nepřečtených
  • jalabert

    Trošku pre pobavenie, téma hlavne pre pánov:) Čo urobíte, keď pred sebou vidíte peknú ženu na bicykli (nemusí byť zrovna cyklistka/bikerka)? Samozrejme za predpokladu, že je sama, nie s partnerom

    0 0
    • gveck  

      Jednou mě předjely dvě krásné cyklistky na silničkách, asi dva kilometry jsem se za nimi snažil držet (čistě jen s kolegiality, třeba kdyby měli defekt), pak jsem to musel vzdát. V podstatě jsem zjistil že nohy nestačily tomu ostatnímu.....

      0 0
      • Petrando  

        chybel ti treti pedal? ;-)

        0 0
        • gveck  

          Spíš mi přebývalo cca 10 let života :-)

          0 0
          • Tomínos  

            Vzhledem k tomu, že cyklistky většinou dojíždím, tak abych je moc nedeprimoval rychlým předjetím, většinou zpomalím a kochám se!!! Samozřejmě okolní přírodou :-)

            0 0
            • RoadMan  

              naprostý souhlas :-)) a někdy pozoruji že mi jinak bezchybná přehazka ne a ne přehodit takže prostě vlastně ani nemůžu dát těžší převod a odjet :-))

              0 0
              • XC-biker1  

                Nesmíš si rukou zakrývat to co ti vyrostlo najednou ve špurtkach :D, ono jednou rukou se blbě přehazuje na přesmyku i šaltru najednou :o)

                0 0
      • Martis  

        Mě nikdo předjíždět nemusí a já nemsusím ani bikerku dojíždět. Vyřešil jsem to se svou bikerkou po svém. Tandem… a nemůže mi uject. V příloze má manželka – bikerka.:-)

        0 0
        • mr.antik  

          to toho moc nevidíš, když jezdíš vepředu… nebo snad kvůli tomu ty zrdcátka?

          0 0
          • hribik A1  

            nahodou, zrkadlo je dobra vec. chvilu sa vozis za peknou cyklistkou vzadu, rozdielom rychlosti „camion-na-D1-obiehajuci-kolegu“ ju predbehnes a potom ju este cez zrkadlo sledujes aj spredu :-D

            0 0
            • Martis  

              Ty zrcátka jsou tam pro svou skutečnou funkci. Ono otáčet se na tandemu za sebe s vědomím, že zavrávorám a spadnem a natlučem si rovnou dva, nedej bože čtyři !!!!…se dvěmi našimi dětmi v přípojném vozíku, není moc příjemný pocit.:-(

              0 0
              • hribik A1  

                ale ja to chapem, zrkadlo na biku tiez pouzivam. ja len, ze je to jedna z doplnkovych foriem vyuzitia :-)

                0 0
          • Martis  

            V mé situaci už to mám z větší částï dááááávno oplácané…:-), ale takové podrbání na zádech mi dnes přijde mnohem příjemnjěší než předjíždět bikerku.:-)))

            0 0
    • coolboy  

      Spíš je škoda, že bikerky skoro nepotkávám :-( je jich jako šafránu…

      0 0
    • Crempa  

      neni tam moznost „zpomalim a kocham se“ :-)

      to jsem tuhle praktikoval v jednom dlouhem vyjezdu, holcinu to ale asi zaclo znervoznovat tak zastavila simulovala obcerstveni… a to ten krpal tak krasne ubihal :-D

      0 0
    • pajan  
      1. Pokud mi to jede a nějaká pipina mě vyhodí z tempa tak se nekochám ale zuřim…
      2. Pokud mi to jede a holčina jede v cyklistickym bez kalhotek a nekličkuje přede mnou tak se kochám a kochám…
      3. Pokud mě předjede samička z bodu 2 tak se snažím držet v háku a až chytim dech tak se snažim profrčet kolem
      4. Vždy dávám pozor na okolní účastníky,samič­ku,sebe a na jiný zjevy… :-DDD
      0 0
      • pajan  

        Etě malá inspirace…

        1. foto – tak by to mělo být…
        2. foto - neni sice v cyklistickym ale vyjímky se připustit dají :-DD
        0 0
    • pitos  

      Jezdit po silnici je občas fajn.Hlavně nepředjíždět a fotit,fotit…:)

      0 0
      • mar_tin1  

        kocháš sa, fotíš… a tu zrazu obrubník… ;)

        0 0
      • Rychlej turista  

        Že by?

        0 0
        • pitos  

          aaa…jsem prozrazen,ano moje žena:)

          0 0
        • Burizon  

          Ha, tak přesně takhle jsem na tom byl dneska já. Tady nevidím bajkerku jak je rok dlouhej, ale dneska jsem ZAS s schwalbákem RR vzadu píchnul (co vyjížďka, to píchnutí), tak mi aspoň pumpování spříjemnílo projetí sličné slečny, která pozdravila jako první. Projela, tak jsem pumpoval o to rychleji…Ale už to nestačilo, byla hned fuč…

           

          No a pak jsem viděl jednu na silnici, FOXku, lepší kolo než já, ale bez helmy, takže za 5* a pila pila…

          0 0
    • jalabert  

      Chmmm, a nikto ešte neplácol? Neviete povedať aké to je? Či vás pipina zhodí z bicykla alebo tak… Alebo po vás aspoň hodí tašku s náradím:)

      0 0
      • sosacek  

        Na to jsou holky pomalý..

        0 0
        • jalabert  

          Tak ale to by som potreboval aspon pat krat take ruky ako mam aby som taketo placol:)

          0 0
        • Vegan  

          ty vl to jsou ozivli karbenatky ne ??

          0 0
        • Fak  

          tyto slecny 1) nikdy nepotkas na kole   2) placnuti pres tu tukovou perinu na prdeli ani nepociti  3) do tohohle bych fakt neplacal, ten tuk ti vcucne celou ruku a muzes hodit drzku :D

          0 0
      • Smazaný účet  

        Plácnul. Rozbili jsme si držky oba. :o)

        0 0
    • kcvalin  

      Vetsinou nic nedelam, ale pripomnelo me to jednu fajn slecnu, kterou jsem oslovil „To mame dneska ale pekny den!“ a pak jsem s ni stravil nekolik peknych dnu i noci. Myslim, ze i ona to tak brala… Z cehoz plyne ponauceni, ze je vzdycky lepsi delat neco, nez nic.

      0 0
    • Petrando  

      Nevim cim to je, ale jak sem na kole, nepotkam bikerku jak je rok dlouhy a jak jedu v aute, nevim kam koukat driv … :(

      0 0
      • madcat  

        Bohužel mám dost podobný zkušenosti :-/. Jinak nevím co je to za móresy když člověk potká bikerku, tak zrychlit jak dragster a dělat jakej su meganabušenej rychlocyklista?? Dyť si pak člověk ani nestačí nic prohlídnout! :-)

        0 0
        • BFG  

          Prohlíží si doma, venku se jen předvádí jaký je borec :-D

          0 0
    • daymaker  

      Jak vás tak poslouchám, tak se nedivím, že se holky bojí samy do lesa… :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      a co teprv když náhodou jedu někde v blízkosti města po uniformované asfaltové cyklostezce, jen kvůli nejnutnějšímu přejezdu. A musím objíždět inlainistky, to je potom teprv pokochání. Ale jinak in-line nesnáším…

      0 0
      • marapara  

        Jo inlajnistky bývají docela hezké a hezky stavěné a pokud se na tom neplácá, jak vorvaň na suchu, tak je to docela i příjemné pokoukání :)

        0 0
      • treatt  

        Asi jsem divny, ale drtiva vetsina inlajnystek, ktere potkam, me zcela odpuzuji – proste kdyz vyjede holka na brusle, ktere povazuji za sport, namalovana, v dzinach s paseckem D&G nebo podobne, v mode se fakt nevyznam – zamerne, krajkovane podprence a se silnym tezkym parfemem, tak je to u me fiflena, nerku-li dylyna (pardon) a nema pro me zadne kouzlo. Ale ano, vyjimky se najdou

        0 0
        • hribik A1  

          no mne sa viacej pacia baby na in-linoch nez na biku…asi som divny

          0 0
          • Milenius  

            To je ale tim, jak se oblikaj – cyklistka ma kalhoty s vycpavkou a dres, inlinistka vetsinou jen zarizle  kratasky a top :)

            0 0
            • hribik A1  

              asi hej :-)

              0 0
            • marapara  

              No právě :)

              0 0
            • jalabert  

              To mi pripomína ako som raz išiel od Beckova na Trenčín, predo mnou in-linistka v krátkych červených kraťasocha a zrovna ako som sa kúsok za ňu zaradiť a kochať sa ona sa otočila a valila späť… No nenasere to človeka???

              0 0
    • kámen úrazu1  

      Z mých zkušeností:

      Odhadem dobří cyklisti mě předjedou a jedou si dál svým tempem. Odhadem horší cyklisti (větší bříško apod.) se po předjetí snaží trochu máknout, aby kousek poodjeli. Kolaře (dojížděče, velmi občasné turisty) spíše předjíždím (aspoň někoho). Buď nereagují, nebo se okamžitě snaží chytit háku nebo mě předjet, i za cenu kolapsu po pár set metrech. Pohled na ty poslední bývá úžasný – kymácejí trupem zleva doprava ze všech sil, občas se poohlídnou, v očích děsivý výraz „nepřežil bych, kdyby mě předjela“, rudej krk, nohy se točí čím dál pomaleji… Buď mně ujedou (nesnažím se jich chytit), nebo začnou simulovat problémy. Pokud máme společnou cestu dál, potkám nejdýl po pár kilometrech i ty „ujeté“. Další věc, co mě na silniční cyklistice baví. :-)

      Že by se na silnici za mě někdo háknul si nepamatuju. Asi nejsem dostatečně atraktivní. :-D

      0 0
    • dieegoo  

      Ted jsem si z prace odskocil na obed a podel nabrezi jela pani na kole s ditetem v sedacce. Pani sukni kratsi nez kratkou, az ji z pod ni lezly bombardaky. No, nevypadalo to zrovna moc vabne, nekomu by neskodila trocha soudnosti.

      0 0
      • treatt  

        Tos mi pripomnel jednu prekrasnou damu v Italii na city biku. Somatotyp Sophia Loren v nejlepsich letech, s milym usmevem, odhadem 35–40, v lehkem letnim obleceni a sukne tak nejak sem tam se povytahla…to bylo vic nez krasne :)

        0 0
        • Palos  

          Jééé ,povídej, ještě pěkně se to čte (foto?)

          0 0
          • treatt  

            Tak s fotkou bohuzel nemuzu slouzit :)

            Ale muzu naznacit cosi o symfonii decentni krajky v tonu kremove beige v souzvuku s opalenym telem, navic cely part zahran skutecne forte ;-)

            0 0
    • lizar  

      To je jeden z duvodů, proč jezdím na marathony. Poznat nové fajn bikery a bikerky a nejlepší je, když člověk na ni nemá a baba jede v teniskách a v tryčku. Ale tohle beru sportovně – naštěstí. A první čeho si všimnu to asi každý zadečku a stehen – to prostě miluji a když je baba ještě od bláta no to už je skoro rozkoš :))).

      0 0
    • lizar  

      Ne vždy je pěkné počasí

      0 0
      • jalabert  

        No neviem, ja bych ju radšej umytú, bez toho cyklistického:)

        0 0
        • slavekRM  

          Tak pro tebe: 1. Závod, 2. začátek očisty. (Jinak Ostravský Chachar 2008)

          0 0
          • kolda  

            to uz je trochu moc, fotit chudaka holku,kdyz se prevlika…

            0 0
          • Pavel  

            A já si říkal, odkud to blato, kolo a děvčicu znám… :-)) Chachar byl fakt jedlý. Naštěstí to chytli až eliťáci…

            0 0
    • Pebe  

      někdy je lepší nehákovat ;-)

      0 0
    • mastihuba  

      no pěkně tu paštiku pozdravím, to je slušnost ne? :)

      0 0
    • kali222  

      nechci byt zly a chapu ze nejsem sam ideal krasy, ale peknou babu na kole jsme nevidel uz hergot dlouho.pekna je pro me ta co nevypada jako z koncetraku a ci jako reklama na pneu-to postavou…zbytek od pohledu tezko posoudim : )

      0 0
      • Tleskač  

        Já jednu opravdu krásnou potkal, minulej tejden, snad v úterý v mokro­peské koblížkárně. Měla modrého Authora Vision na mechanickej kotoučovkách. Není tu někde…?

        0 0
    • Tomcat  

      Čo urobíte pri peknej cyklistke? Hmm řeknu si že sem vyhrál ve sportce. Protože ehmmm nooo slušně řečeno jediný co je v širém okolí lze podkat jsou disko barbiny vohakli z Hypernovy.

      Tak že co, pousmát se a řít si že je hezkej den.

       
      0 0
      • pitos  

        Sice nevím kde jezdíš ale ty barbiny se budou pohybovat tak maximálně po městě,případně kolem.V lese a na horách těžko…nebo máš jinou zkušenost?

        0 0
        • Tomcat  

          Bohužel se rozlejzaj. Kdysi se motali jen na bruslích v okolí měst tejka „nakaza“ se rozšiřuje :o) No dresík Gigasport, Drapa, „od ongů“ atd… bez rukavic , bez helmy , kolo hypernova případně nějaký cross. jízdní projen „out of control“.  No hnusně řečeno co?
          No vážněji, asi tak to co potkávám má znaky toho, že tu někdo sportuje protože to je in v modě. Těch kteří vypadají a chovají se tak, že tím žijí je mimimum. Prostě 90% kolařu a 10% cyklistů.

           
          0 0
          • hribik A1  

            che, celkom by ma zaujimalo, ci som „kolar“ alebo „cyklista“ :-D

            0 0
            • pitos  

              pravděpodobně budeš cyklista ať se ti to líbí nebo ne:)

              0 0
            • Tomcat  

              Zahledej v studnici poznání a to historii :o)

              Tam už padlo kdo je kolař a kdo cyklista. Má to podobnost k tomu kdo je bajker a kdo dárce orgánů ale je rozšířeno o několik poznávacích znaků..

               
              0 0
            • drtyc  

              Ja se hlasim jako kolar a nestydim se za to a budu na to hrdy a tu myslenku sirit dal :)

              necht cyklisti treba vyhynou, protoze me jsou ukradeni

              0 0
    • Smazaný účet  

      nevím ale, co bych dělal kdybych viděl takový bikerský tým :)))

      0 0
      • obda  

        Co by – podíval zařadil pořádný převod a zvýšil frekvenci :)

        0 0
      • hribik A1  

        a v ktorej lokalite sa pohybuju v takejto podobe? :-D

        0 0
        • jalabert  

          Keď sa to dozvieš, určite daj vedieť! Myslím, že za takéto slečny by som sa zahákol aj keby som musel ťahať kamión

          0 0
      • heretik  

        Co je to za kolařky? Nemaj helmy a vozej kalhotky :-(

        0 0
      • Tleskač  

        Ta uprostřed to kazí.

        0 0
        • Krys  

          No, jediná tam má prsia ako žena. Tie ostatné sú len také dievčatká. ;)

          0 0
    • piticko  

      …na trase Kladno-Zbecno mi prijde, ze jezdim uuuplne sam… ;-)

      Ale zase to ma vyhodu…jedu si SVE tempo a dojedu domu i docela odpocatej…

      0 0
      • heretik  

        Osobně se nejvíc zřídím, když si jedu SVÉ tempo ;-)

        0 0
        • McBlacky  

          jsi k sobě moc přísný :)

          0 0
          • RoKo  

            a nebo se neumi setrit… ja to taky neumim kdyz jedu sam…

            0 0
            • McBlacky  

              já se teda sám flákám – přidám akorát když nestíhám :)

              mákám jen na závodech

              0 0
              • drtyc  

                no nevim, ale nejak me nebavi kroutit nohama naprazdno, tak to vypada tak, ze si rikam uz to staci uz to staci a ono to samo porad zrychluje.

                0 0
        • obda  

          To se mi stávalo, dokud jsem jezdil podle tachometru (=přece ten průměr udržím). Co jezdím podle tepáku, tak se neuženu (´přece nepůjdu přes ANP) :)

          0 0
      • Sweeta  

        to chce změnit směr na Kladno-Slaný:-)

        0 0
        • Sweeta  

          koukam, že si ze Zbečna a ne z Kladna…tak to asi neporadim:D

          0 0
          • piticko  

            jsem, ale vyrazim z kladna nejakou oklikou…ale na slany to sou samy rovinky, ne? :-)

            0 0
            • Sweeta  

              no to záleží hlavně na tom jak dobře to tam znáš:-) kopce jako v okolí Zbečna tu čekat nemůžes no, ale aspoň se tu dá potkat pár dalších bikerů a někdy i nějaká ta bikerka:-)

              0 0
              • piticko  

                okoli slaneho jsem vzdycky ignoroval…prijde mi, ze tam snad ani zadne cesty nejsou…krom silnic..a ty moc nemam rad…i kdyz, pokud jsem v koncich se silama, tak jak jsem rad, ze se napojim na nejakou tu silnici ktera vede rovnou domu! ;-)

                Kudy se tam da ject z kladna na nejakou kratsi projizdku tak kolem cca 30ti km?

                0 0
                • gargamel  

                  V okolí Slaného je spousta cest, směrem na Mšec, na Drnek, na Bilichov, atd. jsou lesy plné cest:)

                  0 0
                • Sweeta  

                  no z Kladna se dá všelijak, mě se nejvíc líbí asi ty singly do Libušína, pak do Svinařova a dál po cestách až do Hrdlíva, koukni na turistickou mapu na mapy.cz a myslím, že ti to bude jasný nebo můžeš ze Svinařova do Smečna, možností je víc…jenom nevím jestli 30km bude na poznání našeho kraje stačit:-) jak říká Gargamel, cest je tu dost a dost:-)

                  0 0
                  • piticko  

                    jasne, kouknu se do map a pak snad zmenim nazor na tuto stranu od kladna… ;-)

                    Diky za tipy!

                    jo a tech 30km je pro mne az az…kdyz si pripoctu jeste cestu domu…je to pro mne smrtelna davka!!!! :-)))

                    0 0
                  • kenapets  

                    No cca před 14 dny jsem jel po tom singlu z Kladna do Libušína a najednou konec – asi 5m širokej pás nahrnutý hlíny – asi tam budujou nějakou cestu, prostě uplně to tam zničili…

                    0 0
    • treatt  

      A co si teprv pocit v pripade podobych pilotek? :)

      0 0
      • Kinetic  

        Kdo máte ICQ na tu první? :-D Tu si zabírám jáá! :-)

        0 0
      • xetron  

        hej na tohle se těšim a doufam že toho budu oplyvat blahem Prostě tohle je sen. Canada a tohle 2 divy světa pro mně no pak ještě model demo 8 II na oko nejhezčí upe moc

        ale ta první…

        0 0
        • mr.antik  

          jestli ta holka jezdí downhill na mechanikách nebo dokonce na véčkách a s rozpuštěnýma vlasama tak toho asi v hlavě moc nemá :-))

          0 0
          • Krocan  

            co ty víš, může jezdit třeba FR:-)

            a myslím si že třeba BB7 nebrzdí vůbec špatně(naopak sou lepší než momentálně moje hydry)

            0 0
          • Smazaný účet  

            třeba je to fotka z doby, kdy kotouče ještě nebyly…a nebo je chudá a nemá na ně :-)

            0 0
    • Bafoon  

      já mám pěknu bajkerku doma ;-)

      po celodenním výletě cca 85.km jsme dali pauzu „snickerskovou“ a byť zrovna lu brebentila něco o tom jak už necítí ruce a bolí ji ramena a chce do vany nejlépe s pěnou a do kempu už jen z kopce atd tak asi uhádnete na co jsem myslel když jsem fotil :-D

      0 0
    • Pavel  

      Když potkám pěknou cyklistku, tak ji většinou ojedu…

      0 0
      • Pavel  

        ech, oprava, ujedu  :-))

        0 0
      • jalabert  

        Hmm, to sa mi žiaľ ešte nestalo. Ale verím, že počas mojej cyklokariéry tá chvíľa príde!:) Zase na druhej strane, čo keď si to povie nejaký napumpovaný gay o cyklistovi pred sebou… Radšej nechcem pomyslieť

        0 0
    • The_Trooper  

      Máme tu na bike-fóru nějake pěkné bajkerky…? ukažte se holky? :) pár sem jich tu viděl, zatím nebudu jmenovat…

      0 0
      • xetron  

        ale jo pár se jich tu najde :) to se neboj…jenom těžký je potkat samotný…kdo pozdě chodí…:-D

        0 0
    • Pi†el  

      Mno si bych sel/jdu na chvilu do haku a kochal se..  pak navazat kontakt, pokud me teda cestou nevcucne UFO, by navazlo kontakt s mnou.. :-P

      0 0
    • RoadMan  

      jednou jsem vyrazil s kamoškou (moc pěknou kamoškou) na projížku a řeknu Vám určitě jsem se nehrnul dopředu a jen se držel v háku.. chytře jsem zvolil kopcovitý terén a po  asi 40km jí začaly docházet síly (nebo to bylo schválně to bůh suď) a pže jsem přece galantní cyklista tak do kopců jsem jí pomáhal.. no a za sedlo jsem jí vážně nebral.. byla to moc pěkná projížďka..

      0 0
      • mr.antik  

        jak málo stačí ke štěstí :-) řek bych že tě akorát o to víc štvalo že to je „jen“ kamoška

        0 0
        • RoadMan  

          tak potěšilo to :-) a to „jen“ trošku pokulhává, ale to bych už odbočoval od tématu cyklistiky :-))

          0 0
    • fairy  

      Ahaaa tak už tomu rozumim :) z ankety je to jasný. mužská ješitnost :) a já už jsem si myslela, že jsem asi hodně divná, když kolem bajkeři vždycky profrčej a sotva řeknou čau…

      0 0
      • Krys  

        No mne tam v tej ankete chýba: „Nič, som milujúci manžel a otec.“ :)

        0 0
        • RoKo  

          nekecej ze tvoje zena cte BF :D

           

          ne me taky chybi tahle kategorie… ;)

          0 0
        • fairy  

          no ahoj snad můžeš říct i jako milující manžel a otec :))

          0 0
        • MartasCZ  

          Plusový bodík doma, kdyby se žena  zatoulala na forum ? :)))

          0 0
          • Krys  

            Báá, vy ste ale pokrytci. ;)

            Inak moja žena na BF nechodí.

            0 0
            • jIrI___  

              Co ty víš ;-))

              0 0
              • Krys  

                Čo viem? No viem svoje. ;) Okrem toho, vzájomná dôvera je silná vec a netreba to pokúšať.

                0 0
                • heretik  

                  Jojo, takhle to řikaj kamarádi: „My to máme o důvěře. A až něco praskne, tak to pak budem mít o toleranci“ :)

                  0 0
    • zirecek  

      Kurnik, dlouho jsem se tak nenasmal, :o). Jelikoz svou divku miluji, jsme spolu jiz dele, pripada mi po te dobe usmevne, jak pisi „muzi“, kterym mnohalete uspory pretikaji usima, :o)).

      0 0
    • rock  

      Hmm … čas od času si mi kamarádka stěžuje, že je nepříjemné vyjet si sama; ještě se ani nevyhrabe z města a už se s ní chce někdo cizí družit, navazovat kontakt, nabízí doprovod apod …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.