• Splinter

    Jede někdo na Buk?

    Už su nemocnej jenom trochu, tak je potřeba to doléčit…

    Sraz tak ve 14.00 na konečné 45ky…

    Anketa: Budu aspoň na Bukárně?

    0x
    0%
    2x
    17%
    6x
    50%
    0 0
    • pepek  

      Nevím, gde je konečná 45ky, ale na Buk bych možná aji dojel (tedy sám, nenechám se honit od mladých juhanů-chrtů)

      0 0
      • Splinter  

        konečná 45ky je dole v Líšni a já se určitě nikam nepoženu… 27dní sem neseděl na kole…

        0 0
        • pepek  

          A kde je ta Líšeň? :-) Ne já to mám přes kopec, pojedu asi jinudy. (Takový řeči znám – prý na pohodu…a pak su durch mokrej a je mně zima). Uvidíme se na Buku..

          0 0
          • Splinter  

            Dyť neprší… A už ani nepadá, mokrej nebudeš…

            0 0
            • pepek  

              Zpocenej, kua…

              0 0
              • Polka  

                Na Buk ani na Vranov nejedu, ale presto si te dneska vychutnam, soudruhu :-DD

                0 0
                • Splinter  

                  Já myslel že sem hodíš…

                  0 0
                • Paja  

                  :-D s nejakou pikantni omackou a rozehrat v mikrovlnce, mnam:o)

                  0 0
                • pepek  

                  Ty už brzdi-v poslední době Tě zajímá jenom žrádlo. To nedopadne dobře, soudruhu, měl bys ses nad sebou zamyslet.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Chlapi, ten Polka bude mít teď takovou formu, že až přijede na Buk, tak si už nikdo neškrtne, protože nic nezbude !!!-)

                    0 0
    • Jaroslávek  

      F kolik předpokládáš, že tam budete, jako na „základně“ ?

      0 0
    • mastihuba  

      kama tam pojedete? :)

      prej to nemám řikat, ale od ND je to přes pole na sněžnice, od R je sklinka a od B fuck provoz aut.

      0 0
      • pepek  

        R-račice? B-Březina? nebuď tak tajemný

        0 0
      • Splinter  

        Líšeň,Hádek,Říč­ky,Modrá…

        Že dojedu nezaručuju:-)

        0 0
        • mastihuba  

          to by mohlo jít, ale v tretrách a návlekách je to blbost, když tak platformy a pohory :) Kolo s sebou na urychlení nudnejch rovnejch úseků.

          0 0
          • Splinter  

            Beru tretry bez návleků:)

            0 0
          • pepek  

            Nedělej z toho zase takovou detektivku, dyť žádný sníh už není (tady Brně :-).

            0 0
            • mastihuba  

              prostě sem ten bílej bordel nerozdejchal no :)

              0 0
            • Motyll  

              Ale u nas snih je :) Foto dnesni rano.

              0 0
              • pepek  

                No jo no, tak dám Vranov.....

                0 0
                • Motyll  

                  Ale dneska uz je gulas, ne? :D

                  0 0
                  • pepek  

                    To je taky nejistý, tak jak ten sníh…

                    0 0
                    • Motyll  

                      Tak prujezdna trasa z Brna je Marianskym udolim, pres Hadek, Rickama a pak Krtinskou nahoru (modra). Tlaceni kola max 300 metru…

                      0 0
                • Jaroslávek  

                  A kde je tam hospoda ? Tam jsem v hospě ještě nebyl.

                  0 0
                  • Splinter  

                    Neserte! Sám tam nepojedu

                    0 0
                    • pepek  

                      Sebekriticky přiznávám, že jsem vyměkl. Když už to nejelo ani před Ochozem a měl jsem hodinu sekeru, tak jsem zahnul dolů do Řicmanic. Když mě za půl hoďky mrzla držka aji v Bilovicích, tak jsem naznal, že vrátil se nebyl špatný nápad. A když jsem si představil tu cestu domů z Buku, v noci, tak ten nápad mě připadal uplně nejvíc nejlepší.

                      0 0
    • Motyll  

      Nechcu vas od cesty k nam nijak odrazovat, ale rano nebyly podminky pro bike v Bkv zrovna OK. Lhotecka – skoro metrove zaveje, neda se tam jit, natoz jet na kole. Ale je mozne, ze to prohrnou LCR pac tezi na Krtinske. Silnice – to je sebevrazda. Na odbocku na starou Lisen to jde (nasoleno), pak brecka v zatackach nad Ochozi, Ochoz – Brezina – to by slo, ale pak z pod Bukoviny az k nam je to sklinka sem tam posypana inertem. Doporucuju bezky :)

      0 0
    • Paja  

      Jedu na Vysocinu s Tebou oblibenejma bezkama;-)

      0 0
      • JSt  

        to ja az zitra ;-)

        0 0
        • Martula  

          Jo?:)

          0 0
          • JSt  

            ne, pisu to jen tak :-)). v sedm vyrazim z role a od deviti budu lestit stopu ;-).

            0 0
      • Paja  

        Pozdrav z vyletu:-D

        0 0
      • Splinter  

        opožděně… Fuuuuj!!! :o))

        Už mám objednaný světlo, tak snad bude zas nějaká night vyjížďka :-)

        0 0
    • Splinter  

      Výborný to bylo:) Sice se to zpátky trocha glzalo, ale jinak paráda… Pepek má velký tučný mínus -

      Gulášek byl:) Ale vyhráli mňam těstoviny..

      0 0
      • Splinter  

        ježišmarja.. vyhrály. . . .

        0 0
      • pepek  

        Dneska ani gulášek nepůsobil, zima a sračky byly silnější :-(

        0 0
      • Karaya  

        Kurna, kdybych vedel, ze tam budes tak dlouho, tak jsem tam taky prijel..Dneska jsem byl na biku a projel jsem Sumberu :-) Svetla dobry..

        0 0
      • Motyll  

        Vecer jsme projeli modrou z Olsan na Ricky a potom i modrou nahoru na Buk. Kdyz se chce, tak to jde…

        0 0
        • Martula  

          Jj modrá na Buk. šla :) místy to byla zábava :))

          0 0
      • pepek  

        Tak jsem to dnes napravil. Jel jsem přes ty Říčky, což byla brnkačka, proti tomu co jsem jel fčera. Nový Dvory tedy nešly:-), byly tam sice koleje od auta, ale ty po 200m skončily. Takže do Březiny a pak po ledoasfaltu nahoru.

        0 0
        • Santus  

          dobra nahoda, my to jeli uplne stejne… schvalne jsem nejeli po modre ze to bude neprujezdny a ono toto. Za Brezinou se k nam pridal borec na krosovym kole s polskym prizvukem, tos ale asi nebyl ty co:-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jo, tak to je bomba, Pepek je vlastně pomoravštělý polák !?-) Já jsem si říkal, co ho furt táhne do těch Beskyd.-)

            0 0
          • pepek  

            Jo viděl jsem stopy už od Hádku. Tady to ale taky moc nefrčelo, co? Já jsem eště od začátku zvolil „trochu“ špatně, bo jsem „jel“ od Bílovic nahoru k policajtům po žluté a pak jsem sjel do Říček.

            0 0
    • mastihuba  

      Tak nas M. Vykopla presne o pulnoci.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ježíši Kriste ! M. ? Vykopla je příjmení ? Pepek: Jestlipak víš co se teď děje ? Mám teda pro tebe tu čembistickou samolepku na helmu. Kdo ti ji má furt vozit ? Ten kousek z Buku k Březině byl fakt supr. Jen nevím jestli naše mladá naděje nebude muset kupovat nový tretry.-) Na Buku bylo v době našeho odjezdu méně čtyry, viditelnost dobrá. Trochu chybka byla sůl v držce při sjezdu do Bilovic, škoda, že jsem neměl chleba se sádlem.-) Mlaďochům jsem tu cestu přes Ochoz teda moc nezáviděl, ale vidím, že dobro došli, jak říkají soudruzi tam na jihu.-)

        0 0
        • pepek  

          Dyť jsi mě ju dal už minule. Dlužím Ti pivo. Samolepek mám po S-L hafo. Nebudu se přece celý oblepovat.

          0 0
        • mastihuba  

          no už ty výlety začínají mít ten správnej náboj. Lepší na tu ledovicu ani nevidět. :) Chtělo by ro vyřešit cestu, tak abych nemusel půlku po ledě a půlku po asfaltu aby se daly prikupit ty pláště s hřebikama.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce