• Thomas

    Nazdar Vsem. Pamatuje te jak jsem vas informoval o me smule :o). Tak je to prave tri mesice. A odezva zatim zadna. Zatim jen jeden vyslech na policii (hned druhy den po srazce) Od znamejch jsem zjistil ze baba dostala od pojistovny 300Kc :o). Takze snad uz bude pokoj. Ale jeste jednou vsem as se skym koli srazite volejte inned POLICII. :o) Vazne!! Takhle jsem dle informavi z mesta vrach, nasilnik atd ....... :o)))))).

    0 0
    • vili  

      no zas tak bych s tou policii nespechal.segra spadla v lete na kole(vlastni vinou-mela krosnu na zadech a rychle zabrzdila a ta krosna ju prevazila),byla v bezvedomi a naci lidi co sli oékolo zavolali sanitku a ti zavolali policajty.ti to sepsali odvezli kolo a v poho.tedka sla segra na magistrat kuli predvolani co ji poslali.no a tam ji rekli ze ze zakona musi nzaplatit pokutu sedm tisic kc za to ze poskodila sama sebe(mela nejaky stehy,odreny rameno atd.).nakonec to koren vzdal po nechapavych pohledech a s tim ze je student ju pustil s vystrahou. a pokutou 1000kc.to sem fakt nezral.takze bacha na to,radsi nikoho nevoloejte nebo vas to bude stat az 7Kkc(myslim pokud se sami zrakvite na silnici.

      0 0
      • Twisp  

        co ?

        0 0
        • vili  

          no ja to taky nechapu,ale mam to tady pred sebou na papire,proste ji dali pokutu za to ze poskodila sama sebe

          0 0
          • vili  

            prej proste nedelaj rozdil mezi autem a kolem nebo co,proste je o litr lehci(prej az o sedum to muze byt)

            0 0
      • Thomas  

        ? to snad ne

        0 0
      • kolombo  

        Asi je blbost volat Policii sám na sebe. Ale pokud dojde k nehodě se zraněním, tak je to povinnost a já bych to bez asistence Policie ani neriskoval, obzválště pokud není zcela jasné, kdo nehodu zavinil! Vzhledem k tomu, že za zaviněnou autonehodu se donedávna dávalo 2000 Kč tak se mi 7 kKč zdá skoro dost, to bych požadoval řešení domluvou.

        0 0
        • enjoy  

          jo tak ty bys pozadoval,aha:-)). a mozna je blbost volat policajty,ale kdyz jsi v bezvedomi a zavola je nekdo jinej…:-)

          0 0
          • McBlacky  

            to je pak blbý :-( já zastávám názor, že pokud bych byl ve stavu že můžu odjet a kolo bylo provozuschopně jedu pryč. Teda to platí v případě že nenechám někoho jinýho v bezvědomí, ale to je asi jasný.

            0 0
      • fousac  

        nevim jak je to na kole, ale nedavno sem se bavil s policajtem o pripadu, kdy se kluk slozil na bordelu v zatacce na motorce a taky ho skasli… duvod: nezvladnuti rizeni motoroveho vozidla a neprizpusobeni jizdy stavu a povaze vozovky..

        0 0
        • enjoy  

          vcelku rozumnej duvod.kdyz si vezmu ze oni maj kvuli tomu vyjezd,kterej neco stoji,tak mi to neprijde jako blbost.ale 7000,– je pro me dost nepochopitelny.

          0 0
          • Jogador  

            A to je pro Tebe, si vem kolik to je pro nás, chudý studenty, tolik si vydělám za rok…

            0 0
            • enjoy  

              no hele ja byl jeste v unoru taky student.jsem nemel skoro nic a zil jsem tak s padesatkou na den.

              0 0
              • aku  

                zlaty casy. 2 tocene v ostrave-porube u hitlera a 8 rohliku na obed :)

                0 0
                • McBlacky  

                  jj my byli sice o něco majetnější studenti, ale preference pivo-jídlo byla stejná :-)

                  0 0
                  • Jogador  

                    Jak to děláte, stim pivem, já mezi přednáškama teda na pivo nechodim, ale ty co chodí, tak pak vždycky přídou tak s?atý, že se zaně stydim:)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      já byl za poslední dva roky studia asi na třech přednáškách dohromady, takže no problem… jinak jak si to uděláš… :-)

                      0 0
                    • aku  

                      Musis si sednout tak kde na tebe prednasejici neuvidi. Hlavni je ucast ne? Vedomosti dozenes pred zkouskou

                      0 0
                      • Jogador  

                        To jste radili i enjoyovi? Já mám zatim 100% účast na přednáškách, ale co bych jinak dělal, jezdím na kole a chodim do školy, dost času na oboje:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          ty prednasky te prejdou az zjistis ze bez nich muze mit dalsi dva volny dny v tydnu.aspon ja to tak mel:-).a pokud vim tak nejaka ucast na cviceni neni zrovna to hlavni kdyz kantor uvidi ze je nekdo opilej.to pak asi se zapoctem moc pocitat nemusi:-)

                          0 0
          • ravo  

            Proč nepopochopitelný? Obecní kasa zeje prázdnotou, tak se kasíruje, kde to jde… Všechno je to o úřednících, když je úředník blb, je možné i nemožné…

            0 0
          • Martyss  

            Oni nejsou firma, které si na sebe musí v konkurečním prostředí vydělat, ikdyž se teda někdy tak chovají:-)

            0 0
        • vili  

          no a prave ji rikali ze je to to stejny jak v aute,akorat ze ona nejela vubec rychle,a jela po rovne silnici v bystrcu,akorat proste spadla …:-))no a tu 1000ku ji dali automaticky a pak jeste resili jestli ji daji tech 7tacu,ale to uz ji prominuli.mam o tom 4 strankovej protokol…

          0 0
          • vili  

            jo a nejlepsi je ze v te zprave je napsany ze bezduvodne odmitla dechovou zkousku(jak by ju taky mohla prijmout kdyz byla v bezveomi a cela od krve,ze)a navic ji brali krev tak nevim proc by ji meli jeste davat dechovou zkoiusku.a taky je tam napsany:„na svoji obhajobu jste dale uvedla ze jste si vedoma spáchaneho prestupku a zavineni dopravni nehody.sveho jednani litujete a k veci nemate co noveho dodat“.segra samozrejme segra s nikym nemluvila nic takovyho by asi ani nerekla.proste to je cely ujety.

            0 0
            • Thomas  

              Mi povidej. Baba taky odesla po svych ja odjel do prace. A pak za hodku volali ze jsem babe zlomil nohu a ze jsem ujel z mista cinu :(

              0 0
        • Thidney  

          v 99 jsem podobne vypochodoval ze silnice s autem, vběh mi do cesty strom a neuhnul. Rozflákal jsem sebe a svý auto. Po 3 měsících, když už jsem byl schopnej se dostat do Kolína jsem tam od policajtů dostal pokutu 5 litrů. řidičák mi nesebrali jen proto, že manželka byla na mateřský a já bych měl velký problémy udržet si práci. To vše jen proto že jsem vymetl pangejt v protisměru. Spadnout do pangejta na mý straně byla by to jen domluva, takhle to bylo veřejné či jaké ohrožení plynulosti silničního provozu. Poučení – nepadejte do pangejtů v protisměru, mohlo by se vám to vymstít.

          0 0
          • fousac  

            nejsem zrovna policajtofil, ale v takovym pripade maj defakto pravdu… v tom protismeru mohla zrovna jet na vylet na kolech rodinka s detma… jde o princip..

            0 0
          • vlk  

            to já vrazil do stromu na své straně, jen proto, že mi tam jeden idiot vlít-nedal přednost-tak jsem to strhl.Chlápek samozřejmě ujel.Po týdnu ho našli-on vše popřel a tak výsledek byl takový.6e jsem sám bez důvodu na rovné silnici naboural.Platil jsem 5 tis a na půl roku mi sebrali řidičák.Dobrý co.

            0 0
            • wroum  

              :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Tak to se skoro divim že nedali pokutu nám když nás jeden vožrala picnul na křižovatce a vodjel… že sme si nabourali auto a bezdůvodně blokujem provoz… :o)

              0 0
            • rock  

              Vidíš, co děláš :-) …

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.