• PietroUL

    Po vzoru pražské a brněnské sekce B-F :) se tuto neděli uskuteční společná vyjížďka lidí z Ústí nad Labem a okolí. Zveme všechny, od turistů po závodní chrty, s vybavením od TY po XTR. Cílem akce není strhnout plíce, ale poznat se, pokecat a užít si den. Předpokládaný start je v 9 až 10 (podle dohody), délka cca 3 hodiny. Twisp, RUMcajs, PietroUL … kdo další se přidá?

    0 0
    • RUMcajs  

      Inu, jedu…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      Kdyz bude cas,urcite jedu.Akorat jsem nebyl pres mesic na biku, tak asi zhebnu!A pro jistotu si radsi vemu i postrani kolecka,rovnovaha je svina:) Ma nekdo uz nejakej predbeznej navrh nebo napad kam se pojede?

      0 0
      • PietroUL  

        Nezhebneš, pojede se tempem nejpomalejšího ;) Naposled jsem jel s Twispem přes Koštov, Stadice, do Dolních Zálezel po zelený, ale byla už tma, takže jsme si moc neužili parádní lesní sjezd. Byl bych teda pro zopakování týhle trasy. Dál pak po zelený zpátky do Ústí a protože do 3 hodin zbyde ještě dost času, tak kdyby byla chu?, mohli bysme to pak podle dohody ještě někam natáhnout.

        0 0
    • Seppy  

      nadhera asi bych se pridal ale mam bajk na dirt a navic neni cas, skoda… ale kdyby byl tak bych asi jel i s mim dirtakem na maxxisech larsenech:)

      0 0
      • PietroUL  

        V případě úspěchu zejtřejší akce se někdy uskuteční No. 2 a tam žádný výmluvy midlandera a rickyho neplatěj :) Dirty v Chuderově jsou vaše dílo? A nemáš informace, jak to vypadá se zastřešenou bikroskou vedle SKP?

        0 0
        • Seppy  

          Dirty v chuderove moje dilo nejsou, ale kamosu jo, ja se tam ted akorat jakserika prisral a budu jim s tim pomahat co se da, takze casem snad bude i trochu moje, dneska tam zrovna jedu tak ve 13.00 bych tam mel bejt, takze kdo chce zaskakat, nebo se aspon podivat tak at prijede, muj pripad bude to podivani, mozna se odvazim neco maliho skocit, ale teprv zacinam_:) Info o skp nemam, ted je tam ale docela rozkopana nezastresena bikroska:)

          0 0
          • PietroUL  

            V Chuderově už jsem párkrát viděl někoho skákat, tak až příště pojedu kolem, určitě se zastavim. Máte tam hrozně krátkej rozjezd! Teda vám možná stačí, ale já to akorát rozšlapu a pak radši uhnu, protože bych se nestih „urovnat“. Ale možná to je dobře. Stejně nejsem žádnej skokan a akorát bych si dal na hubu :)

            0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • RUMcajs  

      NAVRHUJI SRAZ V 10:00 NA CYKLOSTEZCE POD BENEŠOVÝM MOSTEM.

      JE TO TAKOVÉ NEUTRÁLNÍ MÍSTO A NIKDO HO NEMINE.

      0 0
    • PietroUL  

      Jestli není nikdo proti, tak sraz bude v neděli 24.10. v 10 hod. před VŠ kolejema na Klíši. Kdyby někdo zejtra ráno cestou na start defektil nebo tak něco, a? se ozve na tel. 777 153 258. V mís­tě srazu pak odhlasujeme, jestli mu ujedeme nebo ne :)

      0 0
    • PietroUL  

      Tak máme 2 místa srazu :) Jestli se RUMcajs neurazí, tak platí koleje. Stejně kolem nich pojedeme a Twisp by jinak musel jet přes celý město a pak se vracet.

      0 0
    • PietroUL  

      No.2 – čtvrtek 28.10, sraz v 9:30 na cyklostezce, pod starym mostem. Vyhovuje všem?

      0 0
      • Twisp  

        ok plati, ale nevim co budu pit?! Pac sem se odhodlal k ociste kejmlu a hodil sem ho do sava, JENZE sem zrovna nemel poruce normalni savo tak sem pouzil savo na hajzliky, no kdyz sem to potom proplach a zkusil se napit malem sem pozvracel celou koupelnu. Je to jako kdybych pil vodu primo z hajzlu. fuj dneska si jdu pro kejml, kdyz nebudou mit MULE tak budu cucat od Ruma :)

        0 0
      • scret  

        9:30?Uff,vy jste vsichni takovy ranni ptacata?Jelikoz dneska jdu nejspis do Domova,tak jsem na sebe zitra zvedavej:)Co to posunout zas na 10:00?Ale je to jen navrh. Trasa?

        0 0
        • PietroUL  

          9:30 a ranní ptáčata? :)) OK, čas srazu posunut na 10:00.

          0 0
        • PietroUL  

          Trasa: Střekov, Němčí a kolem bedel dolu, ne? :)

          0 0
          • scret  

            10:00 beru na vedomi.A treba muzem i kolem bedel:)))

            0 0
          • Twisp  

            sem pro to protahnou do Litaku. Co vy na to ?

            0 0
            • RUMcajs  

              O.K. Beru na vědomí – v 10:00 pod Benešákem.

              Protáhnout to můžeme do Litoměřic úplně klidně, možno se i vyblbnout na dualce :-)))

              Kdo jde chlastat, a? si jde, z minula vím, že to není překážka pro pohodovou projížďku.

              0 0
              • RUMcajs  

                Doplňuji že jedeme za KAŽDÉHO počasí, bude-li hnusně, tak v nejhorším případě do hospody.

                0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Seppy  

      jo jinak reklama:))) Pro vsechny co ste jeste nevideli tydle stranky Usti spis o dirtu atd… ale trochu i o xc mozna sem tam nejaky prispevek bude, tak se kouknete a kdybyste meli prispevek tak napiste:) http://ridepark.wz.cz

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • MARIN  

      Az to jednou ztocite na TP tak se treba pridam. Jinak nekdo zminil DOMA – uz je zase otevreno?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse