Deore s osmikoleckem a osmiskou prehazovackou

8 nepřečtených
  • Seppy

    Zajimalo jestli razeni deore bude spolupracovat s aliviem prehozem a osmikoleckem, diky

    0 0
    • hanz  

      jestli jsem dobře pochopil tvou otázku tak odpověd je nebude.

      řazení a kazeta a řetez musí být na stejný počet pastorků tedy na 8 nebo na 9 ještě je to trochu jiný u 7

      přesmyk a přehazka na to nemá vliv

      0 0
      • biker007  

        presneji receno krok na razeni musi odpovidat kroku saltru pri prezaneni na urcite kateze.

        0 0
    • BH  

      nebude, devitkove razeni na osmikazetu nedostelujes, je tam jine krokovani.Ta prehazka by to mozna zvladla(pouziti 8-mickove prehazky na devitkovou kazetu s devitkovym razenim), ale take to neni optimalni.Takze tu kombinaci dopln alespon devitkovou kazetou a retezem, pak to nejak chodit bude.Na orech pro osmicku das devitikazetu bez problemu O trojprevodni­ku(pro 8–9) uz tu byla rec jinde.

      0 0
      • Seppy  

        Nj, kdyz ja mam na bajku osmickovou kazetu, prehazku, retez asi taky, to nevim, ale razeni mam gripshift od sramu, ale chci tam shimano deore, pac alivio se mi tak nelibi, neni to proste vono, nebyli by naky jiny varianty na osm stupnu? ale packovy jak deore

        0 0
        • pos3k  

          Existuje.Muzes koupit starsi Shimano (XTR,XT,LX) na 8.Nekde jsem zahlidl na netu XT, jinak je vetsi uspech v kamenacich.Osobne jsem sehnal fungl nove xtr za slusnou cenu.

          0 0
        • BH  

          mame LX na 8 mi ale i s brzd pakama pro V

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.