• TinkTink

    Tak jsem si udelal testik na www.ambike.com/…cho_test.htm noo…vyslo mi „C“…ach jo…

    Co vy? :)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      B fanatik

      0 0
    • Sirenna  

      B a F stejne, napul fanatik a hardcore bikerka.

      0 0
    • Lišák  

      Tento test vyšel už před lety-tenkrát ještě v BikePelotonu­.A byly u toho pěkný obrázky :-)

      0 0
    • Franta  

      „C“/„F“ :-) haha to sedi :-)

      0 0
    • Jenca  

      typ C a jak jsem si pak nasledne dole precetl tak ono to fakt sedi, zajimave

      0 0
    • lubos  

      Hehehe, jsem B + C. Az na nektere veci v C sedi :)

      0 0
    •  

      hehe s přehledem C, ale docela to sedí :O

      0 0
    • Kolík  

      6×B,3×C… většina nesedí – neopravuju si kolo, nejezdím závody, nenávidím kopce a miluju sjezdy!! :-)))

      0 0
    • Daf  

      Fanatik… Kupodivu to sedi velmi presne :)

      0 0
    • RomanH  

      Jsem asi nejaka nevyhranena osobnost – C,D,F :o))

      0 0
    • Thidney  

      pul „C“ a pul „D“ hmmmm dnes jsem si konečně koupil nový kliky a následně tuto radostnou událost zapil u fintory.....co dodat holt pivní materiálový fetišista …jo dal jsem si feteasca neagra což je příjemný rumunský víno, že bych se pomalu chystal na steč skupiny A ?????

      0 0
      • grizzly  

        faetesce negra je dobry vino, ale vyzkousej od Prahova valley special reserve Pinot Noir. je jeste lepsi nez „vesela cernoska“ :)

        0 0
        • Thidney  

          máš samozřejmě pravdu, však Prahova valley je momentálně můj dvorní dodavač červeného vína k večerním vysedáváním u počítče. Občas to prolížím argentinským vínem stáčeným z nerez tanků na mělnické vinařské škole.

          to jsem ale fakt dost off topic, ještě že jsem on line a pod vliem

          0 0
    • ferda  

      tak jsem podle toho „F“ ,ale myslim,ze zas tak strasne to neni …

      0 0
    • Tomcat  

      Kombinace C/F

      0 0
    • grizzly  

      D 5×; B 3× + 6× ruzne. jsem asi lehce roztristeny

      0 0
    • Baracuda  

      B/C Ale cekal sem cisty C – porad neco ladim, gramarim apod :-) Cim lehci a hezci tim lepsi! Bohuzel pres to vylepsovani kola nejak nezbejva cas na normalni jezdeni :-(… :-)

      0 0
    • SELMIRA  

      :o))) Ale já nejsem materiálová fetišistka! Mam sice titanového bika a líbí se mi karbon…hehe

      0 0
      • TinkTink  

        Umite si predstavit parecek bajkeru, kde oba jsou materialovy fetisisti? Jako…uz jenom ta predstava nakupu komponentu – to bude drahyyyyy – a nebo nakup…no…uz mlcim… :o)

        0 0
    • Roman  

      Tomu nerozumím, vyšlo mi D a F – což se snad vzájemně vylučuje, ne? :o)

      0 0
    •  

      hmmm, 4×D a 3×C… to víceméně sedí… ale nad těma 2 éčkama bych se měl zamyslet…;-)

      0 0
    • enjoy  

      nejvice B,pak C.to je na XC snad nejlepsi ne?:-).ale teda nektery odpovedi jsem musel skoro losovat,pac to jinak neslo:-)

      0 0
      • Jenda  

        no taky jsem skoro u vetsiny netusil co, nekde mi to spis prisel testik jaky jste idiot nebo tak nejak:-) ale jinak pivni biker coz asi celkem sedi:-)

        0 0
    • ivovi  

      F4-hardcore (pak C3), tak to moc nesedi, HCko nejsu, spis tak B-fanatik (s vyhradama)…

      0 0
    • Pavlos  

      C a E Ten Materialovy fetisista fakt sedi

      0 0
    • keksik  

      4E + 4F + 3C +2D + 1B proste jednoducha osobnost ;-)

      0 0
    • Staenly  

      Tak ja sem prej famatik, ale docela na me sedi…:)

      0 0
    • Axazel  

      Stejně jako v tom Pelotonu B a pak hned C. Asi jsem se moc nezměnil a fakt to sedí.

      0 0
    • X-biker  

      Tak sem to zkusil taky.........­........vyslo mi teda C (materialovy fetisista) neco je pravda, dokud nemam kolo podle svych predstav nejsem spokojen ale kdyz je ready tak s nim muzu takřka cokoliv. Pak D (pivni biker) to určitě ne, par kamošu přišlo o skwěly kola když byli v hospě. Takže buď kalba nebo bike. Taky mi se shodnym počtem 3 hlasů vyšlo F což je (hardcore biker). Což ke mě sedí asi nejvic. Vše je pravda i to že všichni kolem mě bywaj v nebezpeči, ale ne wždy. Velky podil na tom eFku ma asi dovolena s Missy Giove :-)

      0 0
    • rodriguez  

      hehe.koukám jsem tu jedinej co spadá do A 8-) asi jsem trošku jinej 8-))

      0 0
    • Paja  

      V podstate ode vsech mam nejaky bod;) ale nejvic od fanatik a pivni bajker, coz z toho vyberu sedi. U poloviny otazek bych ale odpovedel jinak nez jak byly moznosti:(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.