• vlk

    Co říkáte na ráfky mach 1.Vozíte je někdo?

    0 0
    • rasto  

      perfektni. vozim je asi 4 sezony. (mam je na zimaku, kazdy den jim davam 60 km. z toho cca 10 po Praze) centrovane byly jen jednou. pry se vyrabej ve fabrice Mavicu.

      0 0
    • cubas  

      fakt dobry. Cena prijatelna a tuhost vynikajici.

      0 0
      • vlk  

        a jaký typ máte já koukám po mach1 210 na MTB váží 490g

        0 0
        • djano  

          210 tak na XC, neviem ci vydrzia viac. Jazdil som ich na zimaku a este jeden som vymenil namiesto prebrzdeneho Mavic rafku. Celkom dobre sa centruju, vydrz – mne malo (vela brzdim), ten posledny co jazdim uz iba na ceste drzi asi 3 roky.

          0 0
    • Darjan  

      To me tedy pane Vlku take zajima. Vypadaji celkem dobre i povrchova uprava. Otazka je co s nima udela takovy dlouhy pad nebo naraz na velkej sutr ve velke rychlosti. :))

      0 0
      • marhi  

        Taky záleží na jaký typ dáte. Mám dva, jeden za dvě stovky a druhý za čtyry. Ten za čtyry sice nemá ocelový kalíšky ale jinak je fakt super. Dobře to jede a v kopcích taktéž. Pár silničářů se už divilo jak má plečka předjela hravě karbonové zázraky. Za tu cenu dost dobrý. Je to mach 1 – 320.

        0 0
      • vlk  

        Vi?as nedělej si srandu.Ja jen uvažuji o výměně toho zadního.Sice drží ,ale jak je probržděnej se mi opravdu moc nelíbí a v Ostravě ho mají za docela slušnou cenu.Jinak se ozvi jak budeš mít tu vidlu ok.

        0 0
      • fousek  

        Tohle, je to tenhle typ www.mach1.fr/rims2_en.php?…

        0 0
        • vlk  

          No na ty ostatní lidé často nadávají. Dle mého mínění jsou od Mach1 dobré akorát ty Team Race, MX a MX Disc. Údajně se tyto typy dělají v továrnách Mavicu-ale nemám to jako podloženou informaci.

          0 0
    • reset  

      mam ich tiez. predny diskovy, zadny klasika a som max. spokojny

      0 0
    • vlk  

      tak se rozhoduji mezi Mach1 210,Remerx Eagle, Rigida Taurus disk.První 2 jsem uvažoval na zadní a ty jednu z těch tří na přední.Jaké máte s těmito modely zkušenosti vy.Napište co byste vybrali vy a proc.

      0 0
    • stetee  

      Má niekto skusenosti konkretne s Mach1 MX alebo Mach1 2.30? Vydrzia niečo?

      0 0
      • Smazaný účet  

        www.bike-forum.cz/…8/forum.html#… zatim jsem s MX spokojenej. výplet si sednul, ráfek drží.

        0 0
      • vlk  

        Už nějakou dobu vozím Mach 1 Team Race-což je skoro to samé jako Mach 1 MX a pak mám vepředu jeden Mach 1 MX disc. Jsem s nimi plně spokojen.Žádné problémy.

        0 0
        • Vymi  

          ja jsem s nima taky spokojeny mam je ted prvni sezonu jsou odkoupeny od grafika a porad bezva az doslouzi koupim znova ale uz na disc… tyto jsou verze na vecka :-)

          0 0
      • ZuzicK  

        www.bike-forum.cz/…se_biky.html?… 2.30ky vydržej hodně ;) (ran ve sjezdech už dostaly nespočet, centrovaný byly jen jednou po zajeti), akorát se mnou se asi nedá zase moc srovnávat, když jsem nejspíš maličko lehčí..

        0 0
      • v3d  

        Mám MX a funkčně OK, jen mi s.re, že se na nich lehce protáčej Explorery Pro v s kevlarovou patkou (2.1). Teda jenom na přednim, kde mám kotouč (ráfek je ale standardní)

        0 0
    • TOMahawk  

      Vozil jsem je (mach1 210) asi 3 roky a byly dobrý. Jednou jsem v jednom sjezdu píchnul a než jsem si toho všimnul tak jsem ještě stačil jumpnout asi 2 prekopy na vodu pres cestu…pak už jsem teda zastavil a podíval se proč to vždycky tak cinknulo :-)) vydržely takřka bez šrámu.

      0 0
    • marapara  

      Mám jej vzadu od začátku sezony, zatím OK

      0 0
    • Jakobo  

      Zdar. Nemá někdo změřený přesný průměr silničních ráfků Mach1 RJ včetně nýtů, http://www.koloshop.cz/…3-cerna.html

      Dík moc!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.