UL - Erzegebirge (nebojaksetoksakrupise)

282 nepřečtených
  • scret

    tak zakladam po vikendu nove vlakno…

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • SELMIRA  

      Brétro. Já chci zatím poděkovat všem soudružkám a soudruhům – účastníkům toho super svatebního zájezdu. Zejména pak CK Dada&Kacka za příkladnou péči a radostnou zábavu. :o)) Přeju vám pěkný den. teta Selma

      0 0
      • dada  

        neni zač chytlas ten vlak?

        0 0
        • SELMIRA  

          no jistě snad si o mně nemyslíš, že mi ujel vlak? :o) A super bylo, že to jelo až na hl.n.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
        • scret  

          JInak ja taky dekuji „hlavnimu organizatorovi“ :)za zasveceni do pojmu „Lesna“:)

          A za to odreny sedlo se Kacce za moji Kacku moc omlouvam!:(

          0 0
          • dada  

            není odřený ale roztržený…

            0 0
            • scret  

              tak teda roztrzeny…:(

              0 0
            • scret  

              zkusite to dat nekam do spravky?

              0 0
              • dada  

                k ševcoj? neee asi to zalepime vteřiňákem…

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • scret  

                  nevim,kdo by to mohl delat:( zkus na tohle tema zalozit thread…mozna nekdo bude vedet… Fakt me to mrzi!Muzeme pak u mne v praci treba vymyslet nejakou slevu…

                  0 0
                  • dada  

                    to je dobrej nápad…budu kupovat nějakej lehkej spacák…třeba husky ember nebo tak něco.....tyk udělej akci!

                    0 0
                    • scret  

                      ember je slusnej! akorat se rozhodni kdy ho chces…aby pak jeste byl:(

                      0 0
                      • dada  

                        klidne hned kdyz bude akce 50%off :)

                        0 0
                        • scret  

                          ty woe,to zas neblazni,tolik dat fakt nemuzu:( To neni ani nakup… Napisu ti do mejlu za kolik…

                          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • kacacka  

      ty zebra mi pekne bolej :(, tak mam cas se valet a nasla jsem v jednom threadu odkaz na kolo, co by se mi libilo…co vy na to??? www.kolokolo.cz/…-fisher/hkek

      0 0
      • kacacka  

        koukam, ze se v praci pekne flakate, zatimco ja tvrde makam a se mnou si pak odpoledne nikdo nepise, E BU :(

        0 0
        • DW6  

          mě se moc ten Fisher nelíbí..posílám ti link na Ravíčko,sháněl jsem ho kamarádovi a levnějc jsem ho nesehnal,navíc je lepší a o dost levnější.. www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… já se zas v sobotu zaplet do šarvátky a mám polámanej nos:)jinak jsem byl na houbách a plnej bágl:)

          0 0
          • lubos  

            ale Vcka misto hydraulik a horsi vidlice /si myslim/

            0 0
            • lubos  

              jinak je to Ravo hezci, to jako jo :)

              0 0
              • DW6  

                ta RST je o něco slabší(navíc má zamykání,je to lehká závodní vidle)..véčka Kačce budou stačit..navíc kamarád si to Ravo před týdnem koupil a ještě tu cenu ukecal,myslim,že mu to nechali o 1tisíc korun levnějc jinak kvůli pádu budš kupovat nové kolo?to je docela dobrý

                0 0
                • kacacka  

                  kvůli pádu nee…jen bych chtěla víc drandit sjezdy a neřešit každej šutřík :))

                  0 0
                  • DW6  

                    .chápu.

                    0 0
                    • kacacka  

                      jaký byly závody…vyhráls po našem tréninku aspoň nějakou cenu :))

                      0 0
                      • DW6  

                        byl sjem až 6. v kategorii,je fakt,že jsem dal pár dobrejm,ale 5lidí přede mnou je sakra dost..ale ted odpočívám,vyjedu jen dnes a v sobotu si spravim náladu na silnici a pak hurá do těch Doks

                        0 0
                • lubos  

                  Ja jsem tam videl Manitou

                  0 0
                • scret  

                  RST – „lehka zavodni vidle“ no dovol abych se zasmal:)) no lehky nejsou a „zavodni“ jsou mozna v tom ze v zime to vubec nechodi,takze takovej zimni LO nebo ze by inteligentni tlumeni?:)))

                  0 0
                  • dada  

                    taky mne to zmatlo…ale dévéčko tím myslel RockShoxTora…je to každopádně debilita to takhle zkracovat…

                    0 0
                    • scret  

                      no promin ale i tak,Tora nema s lehkou zavodni vidli podle me nic spolecnyho:)

                      0 0
                      • dada  

                        mne se neomlouvej…tu zkratku sem nevymyslel :)

                        0 0
                        • scret  

                          no RST,to je zkratka jak brno,nechapu zkracovat tak „dlouhej“ nazev Tora,no nic,to je jenom moje ranni fylozofovani:))))

                          0 0
            • scret  

              ma to Blacka,nerekl bych ze je horsi nez Tora…asi vec nazoru…

              0 0
              • DW6  

                nene,v te závorce jsem mluvil o Blackovi,špatně jsem se vyjádřil

                0 0
      • lubos  

        chybi mi tam tlumic ;o)

        0 0
        • lubos  

          Jinak dobry, za tu cenu …

          0 0
          • kacacka  

            stejne sem nikde nenasla kolik by ten GF mohl vazit :( treba se za to stydej :)…o ravu vim, navic ted mam ravo a jsem spokojena…jen to neni bike :)…a to je dilema nejvetsi

            0 0
            • lubos  

              Tady je link na vyrobcu www.fisherbikes.com/…e_detail.asp?… (geometrie a tak). Vahu samozrejme neuvadeji, tak jedine secist komponenty :o), ram by mel byt do 2kg. Jinak to ma na rozdil od Rava 10cm zdvih, ale nevim jestli jsi myslela prave to, ze Ravo neni bike :P

              0 0
            • lubos  

              bude o neco tezsi si myslim, tipoval bych tak /kdyz pominu plaste/ navic 400g kvuli kotoucim hlavne. A mozna nevim, jestli tam nebude znacny rozdil ve vaze vidlic.

              0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      zdar lidi,uz jsem zas tu!:) Ja byl o vikendu na Morave a vcera jsem si dal jeste v kolbenu volno:))

      0 0
      • dada  

        sem si všim…dneska tam přindu znovu a jestli pasy nepojedou tek te nahlasim kolbenoj i daňkoj!

        0 0
    • dada  

      hele co takhle sada MSR nádobí BlackLite Classic? koukal sem ze od MSR berete a tohlencto se mi libilooo?

      0 0
      • scret  

        no nejsi narocnej:))mrknu na to… Ale moc veci ted nebereme standardne od MSR na kram…

        0 0
      • scret  

        hmm,tak jsem na to koukal a ja bych do toho za ty prachy nesel… tak uprava je jako teflon:( A jeste abych tahal na vandr drevenou varecku…:)

        0 0
        • dada  

          tak se na to vyser…

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.