• Manas

    Zdarec,

    Tak koho mame ocekavat? Prijede se nekdo mrknout na to jak se rakvime ? :-)

    www.mtbs.cz/…eskypoharDH/

    Anketa: Prijedete se mrknout ?

    1x
    8%
    4x
    33%
    1x
    8%
    0 0
    • Manas  

      Jo a neslibuju zadny artisticky vykony jako vloni! Letos bych chtel zbytek sezony jeste jezdit :-)

      0 0
    • Meesha  

      Mno, uvidim jak se stihnu nebo nestihnu presunout z Pisku, ale chtel bych se prijet kouknout…

      0 0
    • goofy  

      Ja uz mam zase sezonu zabitou… momentalne byvam od rana do vecera v praci, a jsem rad, kdyz mam aspon v nedeli volno. :-( A to jsem chtel objet nejake zavody :-/

      0 0
    • mawerick  

      já jsem pro možnost D) ;) :D

      0 0
    • zac  

      S brachou jedem fotit…

      0 0
    • hanz  

      asi dojedu, možná jen na čumendu ale, zase sem si udělal bebí.

      0 0
    • Manas  

      No takze se mnou je to nahnuty. Vcera jsem potratil penezenku a s ni obcanku, ridicak, CSC a propustku z Bohnic.

      0 0
      • cabbage  

        stejně byla aspoň polovina z toho prošlá…;)

        0 0
        • Manas  

          No jo, ale legitku CSC sem si vyzved minulej tejden. Prukazka z Bohnic uz davno :-)

          0 0
      • Manas  

        Licenci CSC budu mit zitra – diky mistru Pulpanovi a jeho kontaktum. Ted jeste to ostatni :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Ostatniho netreba, licence je hlavni… btw: je kravina ji porad tahat v penezence.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Taky to tak delam, pac jsem si uz vyrazil na zavody bez dokladu, ale bez penez nikdy :-D

            0 0
    • ddd - andy  

      Ja.. ja.. ja.. ja chci videt jak se rakvis! Takze prijedu.

      0 0
      • Manas  

        No, ja se zrakvil vcera – trik zvany „penezenka lost“ se osvedcil :-/

        0 0
        • ddd - andy  

          To neznam, jak to vypada?

          0 0
        • Johy  

          No myska sklenicka a flaska sou zradne:))))

          0 0
        • Manas  

          Tak jen tak pro pobaveni, cesta k novym dokladum.

          1. Obcanku vydaji behem mesice
          2. Ridicak behem mesice a kousek.
          3. Pro ziskani ridicaku musis mit platnou obcanku nebo pas
          4. Vydani pasu nejde bez obcanky
          5. Co mam ***** delat!?

          PS: Pres znamosti mi vyslo ze mi pas vydaj na zaklade stareho propadleho. Chudak normalni clovek, mesic bez ridicaku – k posrani tenhle stat.

          0 0
          • ddd - andy  

            Bud rad, aspon ti ho neseberou chlupaty!

            0 0
          • filipes  

            jizda bez ridicskeho prukazu neni tusim tak hrozny hrich jako jizda bez ridisckeho opravneni. Ja jsem najezdil asi 10kkm bez SPZ, stacilo to vzdychku okecat a ukazovat pritom ruzny lejstra do policajtu a bab co delaj OP…

            0 0
            • enjoy  

              myslim,ze od cervence uz je to docela slusnej pru*er..

              0 0
              • Radek Broz  

                Pockej – pruser je, kdyz ho vubec nemas, ne kdyz ho momentalne nemas u sebe, ne? Minulej vikend jsem kamose vyvazel na kopec bez papiru s tim, at si kdyztak body pripisou jim;-)

                0 0
                • enjoy  

                  no ja ti nevim,jsem ted hrozne chytrej,co delam ten ridicak:-).tusim,ze i za to,ze ho nemas u sebe je dost drahy.to neni jako za pade s tramvajenkou:-)

                  0 0
                • Manas  

                  Bez ridicaku – at uz ho mas kdekoliv je to tusim za 5 bodiku.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Tak to je pekne blby, to uz si to bez nej nelajznu;-) Nevim, jestli je spolecenska nebezpecnost rizeni s ridicakem doma na stole hodna peti bodu:o(

                    0 0
                  • Johy  

                    Do vystaveni ridicaku ti udelaji nahradni ridicak s platnosti na jeden mesic:)

                    0 0
                    • Manas  

                      Pokud mas pas nebo obcanku :-)

                      0 0
                      • Johy  

                        Ne bez dokladu staci ti jen nahradni doklad obcanskeho prukazu

                        0 0
                        • Manas  

                          Sci – fi :-) Ver mi – ptal sem se na vice mistech. Opravdu to ted uz takhle nejde.

                          0 0
                          • Johy  

                            Zvlastni ze me to udelali, zase sem nejaka vyjimka:)

                            0 0
          • Johy  

            TAk takhle to vubec neni

            1. obcanku ti vydaji do tri tydnu, kdekoliv 2.Ppas stejne jako obcanku 3. nepotrebujes obcanku k tomu aby ti vydali pas i obcanku,staci pouze nahradni doklad a kdyz si zaridis obe najednou, mas to z krku, pac jim dolozis hned obcanku novou 4.Ridicak trva dva tydny, ale musi byt zarizen jen na miste trvaleho bydliste, pro tebe nymburk.tam si ho zalozis i ti ho tam vydaj 4.Pokud ti si stratil doklady pro vyzvednuti postaci pouze ten papirek

            A na zaver vim to ted jsem tim prosla a ty to vis stacilo se zeptat:)

            0 0
            • Manas  

              Te opravim. Od 1.7. nastaly zmeny v zakone :-)

              1. Obcanku ti vydaj do 30 dnu. Nahradni doklad hned.
              2. Ridicak ti daj az jedine s obcankou nebo pasem. Ja mam propadly pas – tudiz musim pockat nez budu mit pas. To je cely problem.
              0 0
              • Johy  

                Mezi tim nez dostanes obcanku ti vyridi nahradni doklad ridicaku s platnosti jeden mesic, ale jak myslis ty mas vzdy pravdu…jen nevim kdyz si ho ted kamarad vyrizoval a dostal nahradni…zajimave:)

                0 0
                • cabbage  

                  a je to „teď“ v průběhu posledních 20 dnů?;)

                  0 0
                  • Johy  

                    Ano ted v prubehu dvaceti dnu lepe receno minuly tyden sel tam bez dokladu pac je nema:( zcizeny:)

                    0 0
                • Manas  

                  No pokud mel platny pas pak ano, ja ho mam propadlej 3 roky :-)

                  0 0
                  • cabbage  

                    člověk byl neřek jak se propadlej pas blbě míchá s vodkou…:-P

                    btw: vztahujou se na tebe teď vůbec lidská práva?;)

                    0 0
                  • Johy  

                    No ale vzdyt ty to mas bez problemu, aspon si zaridi nekdo jiny:))))

                    0 0
          • pos3k  

            a co te ta srand abude stat dohromady? :-/

            0 0
            • Manas  

              600 urychlenej pas, 200 obcanka (pokuta + nova), 100 ridicak, 100 fotky a cas straveny litanim po uradech nepocitam.

              Takze litr minimalne + litacka atd…

              0 0
    • Radek Broz  

      Jsem myslel, ze to „chrtim“ tam rovnou kliknul Manas;-)

      SNAD jo… pevne verim. Zitra asi jedu trenovat na Klinak, musim si znovu zvyknout na full.

      0 0
      • Manas  

        tsss, takhle me zatracovat :)

        0 0
        • Radek Broz  

          Dame zase v sobotu tak litrik vodky na hulvata?;-) Letos jsem uplne bez ambic;-)

          0 0
          • Manas  

            Ja uplne bez mozku :-) Ja si to jedu uzit – ale vodku na hulvata fakt ne, to smrdi. Krom toho mi stacila vodka vcera :-)

            0 0
            • Radek Broz  

              Ten odpor ze vcera do vikendu prejde, toho se nebojim;-) Ja vcera jel v rumu, jak jsem ti psal.

              0 0
            • hanz  

              dali jsme v karlovicích v pátek večer na hulváta France Josefa a z mrákot jsem se probral v neděli ráno. Aspon jsem si ale neumazal při tom sobotním bahně kolo :-))

              0 0
              • Manas  

                Tak to si lepsi, ja se loni ve Spindlu probral az doma :-) Teda vlastne az v nemocnici :-)

                0 0
                • hanz  

                  no já jsem ale v sobotu pochopil že na kolo sedat nemám, ty sis myslel že to dáš :-)

                  0 0
                  • Manas  

                    Ja bych to asi dal kdybych si predtim nepribrzdil. Ale zase jit az za to na cumak – to by mozna i bolelo :-)

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    Ja pak prijizdel chvili po nem a manas uz jen gestikuloval, ze to nedal, muhahahaa:o)

                    0 0
                • Johy  

                  Doma po domluve v nemocnici, mluv aspon pravdu a nepribarvuj:))))

                  0 0
                  • Manas  

                    Jako jsem myslel kdy jsem zacal normalne vnimat okoli. Sem nebyl moc fresh :-)

                    0 0
                    • Johy  

                      Pohled na zdemolovaneho chlapa stacil a probral ses v turnove v zatacce:))))) Sem si dala reli:)))

                      0 0
              • Pá-dlista1  

                France Josefa mam jeste zbytek v mrazaku a bojim se, ze tam asi zustane. Nikdo na nej nema odvahu… no ja ho po kouskam zdolam :)

                0 0
                • hanz  

                  musíme příště zavolat zase profi nákupčímu na vodku s džusem :D

                  0 0
                  • zvolouš  

                    jo to určitě a co přiveze tentokrát…technic­kej líh? Bych byl tentokrát s výběrem (i s množstvim opatrnější) ty Karlovice už bych taky rači moc nerozebíral… DEADMETÁÁÁL

                    0 0
    • Manas  

      Licenci uz mam, takze pohoda :-) Special thanks to mr. Vorechovsky.

      0 0
    • fousmen  

      My taky jedem.. (-: Kdyby se nekomu chtelo vyfotit 3 modrozeleny sneky tak s tim nemam sebemensi problem, sef by mel radost.. (-: Jinak jsem jeste ve Spindlu nebyl, ale co jsem tak zaslech tak uz me boli ruce predem ((-:

      0 0
      • Radek Broz  

        Tak chytni modry treninkovy kolecka a az do Spindlu je mackej;-) Nekdo ale zase tvrdi, ze Klinovec je horsi – me to rozhodne neprislo.

        0 0
        • fousmen  

          No nevim, jestli to ted dozenu.. (-: Na Klinovci jsem taky jeste nebyl, takze nemam moznost srovnavat.. Kazdopadne jsem zvedavej.. (-: Me treba bylo v Liberci tvrzeno, ze Spindl je jednodussi jak Jested, coz mi ale spousta lidi zase ted vyvracela.. Tak jsem z toho celej tumpachovej (-: Mno, uvidime..

          0 0
          • Radek Broz  

            No, LBC byl hlavne kvuli blatu strasnej MX. Spindl je dvakrat tak dlouhej, coz udela dost. Na pevnaka je urcite lehci sjet LBC nez SPindl – tam to byl loni pro me ukrutnej boj dat to v kuse.

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Spindl je podle me technicky jednodussi, ale je to dlouhy, rychly a rozbity…

            0 0
    • Radek Broz  

      Za 6,5 hodiny odjezd;-)

      0 0
    • blue  

      zejtra jsou dve volny mista v aute, odjezd 8.30 z pankrace od delvity… dalsi dohoda mailem

      0 0
    • Radek Broz  

      Fotky od ZACa: etbikez.com/in­dex.php/2006/07­/24/cpdh-3-a-mcr-spindleruv-mlyn-galerie-1/ …budou jeste 2 varky od Meeshy a report ode me

      0 0
      • Elwing  

        no nato jak se tam válel to ještě de ;) jinak šmírácký fotky mu jdou, tojo :)

        0 0
        • zac  

          a jeste jsem si stihnul hodinku zdrimnout behem druhyho kola… :)

          0 0
          • Manas  

            Jj, priste te zkusim podplatit a nahore ti zavolam ze uz pojedu :-)

            0 0
            • Johy  

              Sem nejak zvykla na tvou britskou helmu, pomalu jsem te tam nemohla najit, teda pokud nebudu pocitat ze jsem te nasla jak si vezete s padlistou zadek na lanvce, kde vypadate opravdu luxusne znaveni a na fotce s EL…ale jinak ten jeden skok co tam mas teda teda co to bylo za polohu:)

              0 0
              • Radek Broz  

                Ja hlasuju pro prestrikani foxky na union jack design – takhle fakt Manas najit nejde, meli s tim problemy vsichni. Si tak pekne inkognito bez zajmu lidi projede trat a vsichni se ptaj: Uz jel?)

                0 0
                • Manas  

                  Dobre, kdyz mi prispejete na airbrush tak to udelam :-) Ale neco vymyslim …

                  0 0
                • Johy  

                  No ne ze bych ho nepoznala jen to bylo o trochu tezsi…modro cerne kratasy a cerno cerveny krabuv dres se neda prehlednou…to jen manas zase mlzil:)))) Ale přece jenom mu ta bristka helma slusela daleko lip…ale takhle mu zase budou ladit ty cerno cervene bryle co se vezou:)

                  0 0
                • Manas  

                  No, Thidney slibil ze neco doda … kdyz ozelim mp3 tak bude airbrush :-)

                  0 0
      • Johy  

        No luxusní fota:) Padlisto neuveritelne krasna knižecí poza, skoro jako král:))Roni i tak gratuluju k opětovné vícemistryni:)

        Moc mě mrzí, že jsem tam nebyla:(

        0 0
      • Johy  

        Tohle je hezka fotka:)))))

        0 0
        • goofy  

          Pá-dlista zase na voditku :o)

          0 0
        • Radek Broz  

          Radek a Zvolous spi ve stoje, Padlista zasnene vzhlizi k nebi;-)

          0 0
        • enjoy  

          sranda jak padlista cumi furt stejne:-)).nevim kolikrat jsem ho uz takhle videl zirat:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je můj výraz pro média. Na tebe jsem čučel jinak a nevěřil vlastním očím.

            0 0
            • Johy  

              No tak ten pohled se ti vazne poved…vubec je to zajimava fotka:)

              0 0
        • goofy  

          Jo jinak tady ma Pá-dlista lepsi foto. Sice rozmazane, ale pekny onefoot landing :o)

          0 0
      • goofy  

        Chvalim zmenene prohlizeni v galerii ;-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Diky, klikani na 150 fotek je s dnesnimi pripojenimi uz dost neunosne, kluci z mtbs na to taky prijdou.

          0 0
    • Johy  

      Tak tahle fotka me pobavila, ne kvuli tomu jezdci, ale tim co ma napsano nad hlavou:))

      0 0
      • Meesha  

        no a ta slecna jede se zlomenym kotnikem… :-/

        0 0
      • Manas  

        No jo, to je Kata Tothova – zlomenej kotnik.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ty indiansky prezdivky se spatne fandí.

          0 0
        • Johy  

          Tak tohle jsem bohuzel nevedela a nemyslela jsem to zle jen, mě bobavil ten napis:(((

          0 0
          • Manas  

            To je jasny, ja to psal jako info ze ten napis fakt sedi. Ale sjela to az do cile, holka je dobra.

            0 0
            • Johy  

              sakra dobra s takovymhle neduhem:(Ja to myslela zase tak ze sem to nevedela ze ji neco bylo ani sem nevedela kdo to je:(

              0 0
              • Manas  

                Co? Uz vim proc bible je psana kratkejma vetama :-)

                0 0
                • Elwing  

                  hele bibli a boha si neber do huby, to můžu jen já!

                  0 0
                  • Johy  

                    A ty taky nemuzes:())))))

                    0 0
                    • Elwing  

                      to bych tady nechtěla rozebírat ale jsem docela alergická nato když mi někdo říká že něco nemůžu

                      0 0
                • Johy  

                  Mam ti to rozfazovat?:))) OK polepším se budu psát s diakritikou a s čárkama:)Jako bys mě neznal:))))

                  0 0
                • Johy  

                  Dobrá fotka, ale zdá se mi to nebo to tahas do vrchu?

                  0 0
                  • Manas  

                    Ne, tlacim to dolu co to de. Ten svah byl kratkej na dopad.

                    0 0
                    • Johy  

                      No koukala jsem na ostatní a je to rozdíl. Příde mi že už si to mohl klopit dolů, ale třeba špatný pohled. Já tomu přece nerozumím.:))))) Ale jinak hezký a tohle taky:)

                      0 0
                      • Manas  

                        No to nevim jak, zadni kolo je asi tak 20cm za odrazem. Se podivej kam az se padalo – az uplne dolu.

                        0 0
                        • Johy  

                          No Roni rikala, že tam měla označeno podle kamenů kam má padat a pak najednou tam nebyly a ona nevěděla kdy to sklopit…včera jsme to rozebíraly:)

                          0 0
                        • goofy  

                          Tak tu zatacku dole bych nevybral :-)

                          0 0
                          • Johy  

                            No a oni to skákali a vytočili…já bych to sjela tak možná z brzdama a pak bych zkončila dole v tom mlíku, páč bych to taky nevybrala:)

                            0 0
                          • Manas  

                            Ta byla v pohode.

                            0 0
                            • cabbage  

                              no vidíš že to nebyl takovej brutál jak si to líčil na icq:-P ještě se přiznáš že je to jen vození pr*ele z kopce;))

                              0 0
                            • Johy  

                              Tak když říkáš že byla vpohodě tak bych možná v tom mlíku neskončila:))))

                              0 0
                            • goofy  

                              No sice odjezd vypada siroce, ale vypada to, ze se tam jela celkem kudla dole. ;o)

                              0 0
                              • Manas  

                                No to teda jela, byl to slusnej MX :-)

                                0 0
                                • goofy  

                                  Cili tam jak je ten kolik drzici mlici (za tim rigolem), tak tam bych to videl na opusteni trate :-)

                                  0 0
                            • Radek Broz  

                              No zas uplne v pohode nebyla, dost lidi z b-f by v mliku skoncilo;-)

                              0 0
                    • Johy  

                      No koukala jsem na jiný a přišlo mi to jiné. Zdá se mi, že tady si to mohl tlačit už dolů. No ale vždyť já tomu moc nerozumím:)))hihi Ale tahle je taky dobrá:))

                      0 0
                      • cabbage  

                        nestačilo by napsat „já tomu moc nerozumím“? ;)

                        0 0
                        • Johy  

                          Stacilo:)

                          0 0
                          • cabbage  

                            no vidíš, a máš co psát příštích 100–150 příspěvků;-P

                            0 0
                            • Johy  

                              Hele on mě vždy učil ať se kokám a ptám a ona to na začátku byla otázka. Já sem jen napsala svůj pocit a řekla, že tomu nerozumím.:(

                              0 0
                      • Manas  

                        Nemohl – to bych nacpal do hrany toho dopadu – ja skakal az za koreny a stejne jsem vedel ze jedu prd tak jsem to jeste tahal pro divaky :-)

                        0 0
                    • Thidney  

                      to je ta nová přilba, co jsi si koupil pod záminkou, že potřebuješ bezprstý rukavice na mtbo? hezká .-)

                      0 0
    • Johy  

      Manas sory omlouvám se ale tohle je fakt hezký:)

      0 0
    • Tomcat  

      Ce, tak smetam jeli na příjemnou tečku weekendu. Trať nádherně vyprahlá, rozvoraná, lanovka jezdila, prima strávenej den. kupodivu sme toho moc nezrušili.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.