Kňučící brždění na Hydrach Deore M525

10 nepřečtených
  • Zlatka

    Kucí potřebovala bych poradit…:-) Když brzdím prudce tak nebrzdí mrcha vůbec, když dávkuji tak posléze píská jak malé štěně. Prý tam vzduch není tvrdil kamarád, který ale fundovaný nebyl.:D Vyndala jsem destičky a mají ještě 1mm, ale jsou po stranách potrhané. Moc tomu nerozumím…, děkuji za každou dobrou radu.

    Anketa: Co s ní je ?

    2x
    100%
    0 0
    • Polka  

      Tak to by me taky zajimalo. Ten zvuk mi to obcas taky dela u zadni. Vymena desek u me nepomohla.

      0 0
    • Zlatka  

      Jsou tam ještě orig. shimano – jen prozajímavost – mají mezi pojivem a brusným materiálem cca. 50% mědi, je to normální ? Kňučí pouze přední. Vidlice MARZOCCHI MX COMP ETA 120.

      0 0
      • RUMcajs  

        Me knuci jen kdyz je mokra, dokud se kolo tak 2× neotoci. Pak bezhlucne. Doporucuji desticky Fastop.

        0 0
        • Zlatka  

          Děkuji. Fastop rulezz. :-)

          0 0
      • stream  

        Přidávám se k doporučení. Dej tam desky Fastop. Solidní výkon za přijatelnou cenu. A občas odmasti kotouče. Já používám Cinol – Brzdmen, který se dá běžně koupit na benzince.

        0 0
        • kubad  

          Ne jenom kotouče! i desky.

          0 0
          • stream  

            Samo! Kotouče přetřít navlhčeným hadrem a desky prostříknout. Nečistota vyteče a zbytek rychle vyschne.

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce