• UCHI

    Omlouváme se, že zakládáme zbytečný thread, ale máme takovou radost, že se o to s Vámi chceme podělit. Konečně jsme si pořídíli, pro nás, dreams bikes. Jedno je GT i-drive 4–2.0 a druhé červené GT i-drive XC 4.0 s vylepšeními. Za víkend jsme najeli 250 km a je to sen. Zdraví Vás Uch a Marky.

    Anketa: Tak jak se Vám líbí?

    Ano
    34x
    87%
    Ne
    1x
    3%
    4x
    10%
    0 0
    • Splinter  

      Chápu vašu radost… Jen ať slouží..

      0 0
    • elbi  

      Mark Twain jednou řekl: V smutku si vystačíme i sami se sebou. Ale když chceme prožít plné štěstí, musíme se o něj s někým podělit. Moc hezký ježíšek …

      0 0
    • dada  

      tyhle kola se mi fakt líběj ale jak tam visej ty bidony…to je prostě píčou ke zdi…

      0 0
      • enjoy  

        ty ses tady s tim vyjadrovanim nejak rozjel.. se tak tesis na smazktek?

        0 0
        • dada  

          ja takhle mluvim porád…je to deformace…zatím mi to prochází dík admine :)

          0 0
    • filipes  

      A nezbylo jeziskovi i na kejmliky? Flasky pod ramem jsou fakt sileny, poznate po prvnim desti ;-)

      0 0
    • Marky  

      Kejmlíky máme a uznáváme,že máte pravdu,ale nechce se nám vše tahat na zádech v tom vedru.

      0 0
      • dada  

        takovýhle ladění-to už bych pak sundal to označení 4.0-fakt pjekný!

        0 0
      • Lišák  

        Já se teda s baťohem nepotím o moc víc, než bez něj, ale to, že mám 2l vody ( která zůstane chladná o dost delší dobu než v bidonu), je prostě k nezaplacení.

        0 0
      • Pavlis  

        Nahodou na te fotce u toho cervenacka vypada flaska jako maly hasici pristroj, coz mi prijde roztomily a originalni:) A ted me ukamenujte:) Jen bych se trosku bal, ze si strejchnu pri vytahovani flasky o predni kolo.

        0 0
    • Siddha  

      vyladenejsi to mas ty, teda predpokladam, ze Ty mas toho vetsiho :) pekne. moc…

      0 0
    • kesu  

      sakra nestraš zase s tou zimou:) jj biky pěkný nám teď doma přibyl idrive 5 a zatim se chová slušně:)

      0 0
    • goofy  

      I-drivy fakt ne… To je neco jak leftyna :-)

      0 0
    • Floydie  

      to si na pritelkyni dost setril ne?

      0 0
    • RomanH  

      Toz at slouzi

      0 0
    • ota  

      gratuluji,užijte si to

      0 0
    • Santus  

      Nadhera…treba se taky dockam.

      0 0
    • luke777  

      nadherna kolecka, chi se te zeptat jak se jezdi s torou, jakej mas typ?

      0 0
      • UCHI  

        To luke777, zatím jsem na ní najel asi 300 km a musím říct že je poměrně hodně pevná, nekroutí se, odskok se dá citlivě seřídit. Ze začátku je měkčí a potom začne přitvrzovat.Chce si to ještě trochu pohrát s tlakem vzduchu a myslím že to nebude špatný. Když budou peníze tak chci kupovat na podzim Rebu nebo Relevation, to je můj sen. Jinak moc děkujem všem kdo nám pochválili kolečka, fakt je to kromě naší malé budoucí bikerky naše velká radost.

        0 0
        • luke777  

          cauky to sem chtel slyset ja si totiz skaldam kolo a nejakou takovou vidli bych chtel na kolo, za ty penize se me zda dobra vidle

          0 0
    • rock  

      No jo, tak už to chápu. Ježíšek rozdá dárky teď a na mne zbyde v prosinci houby :-) … Jsou to fajn biky i každý zvlášť a navíc ladí k sobě navzájem … ať slouží …

      0 0
      • UCHI  

        Jo za ty prachy fakt není špatná, mám ji tad nafoukanou asi tak na 210 psi a sag je při mých 85 kg je asi 2cm. I na velkých dírách chodí tak na 7 cm, což při zdvihu 100mm bude tak akorát.Doufám že budeš spokojenej.

        0 0
    • Tomcat_1  

      Proc tu neni moznost „to chci takyyyyy!“ :-))

      0 0
    • pos3k  

      tak yke me dneska prisel jezisek :-) vzhledem k me indispozici zdravotni, jsem (doufam)docasne presmeroval tok svych financi a poridil tohohle krasavce www.eizo.cz/…isplays.html?…

      ted uz se od b-f neodlepim :-D

      0 0
    • mosquito  

      aspon nekdo :‚-( … ja nesehnal GT avalanche expert v XL takze nemam na cem jezdit :‘-( fnuk

      0 0
    • dancing dog  

      Mě se to líbí,včetně těch bidonů, ale v mokru Vám fakt bude asi mezi zubamaskřípat písek.. vážně se mi obě líbí, myslíš, že by ten Tvůj unesl chlapa 100±5 kg? Přeju hodně km v pohodě bez nehod+zranění

      0 0
    • vlk  

      Pěkný, tak hodně kilometrů bez poruch.Nadšení chápu, též jsem si letos udělal radost.

      0 0
    • gobike  

      Dobra volba, jsou to jediny ramy, ktery se mi od GT libi, blahopreju.

      0 0
    • pali  

      hmmm pekne

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.