• nakata

    www.chucknorrisfacts.com/ niekolko fakt dobrych: Chuck Norris does not sleep. He waits. There is no theory of evolution. Just a list of creatures Chuck Norris has allowed to live. Chuck Norris counted to infinity – twice. Chuck Norris’ hand is the only hand that can beat a Royal Flush. Chuck Norris doesn’t wear a watch, HE decides what time it is. Chuck Norris can divide by zero.

    Kto sa prida do fan clubu???

    Anketa: Tak kto je najvacsi maser??

    63x
    90%
    7x
    10%
    0 0
    • fousek  

      Chuck je nejvetsi mazak na planete Zemi, ve vesmiru je hned druhej za Astarem Seranem

      0 0
      • Gorgov  

        jj, moje slova, je to presne tak. Trivet je taky dobrej ale na chucka nema

        0 0
      • giovani  

        Jo urcite je Cak Noris nejvetsi frajer ale nesmi se taky zapomenout na Mekgajvra.. :D

        0 0
        • raceman  

          Mekgajvr by byl bez svýho nože v prdeli

          0 0
          • rhuman  

            Angus je nejlepsi.

            0 0
          • enjoy  

            mam dva,ale v prdeli byvam stejne.napriklad kde zrovna byl muj svycarsky armadni nuz,kdyz jsem se jak rozebirani foxky??nu,zitra si ji jdu vyzdenout..bude to za 3 tisice:-))

            0 0
            • goofy  

              Co jsi pekneho vyvedl? :-)

              0 0
              • enjoy  

                aale:-),jenom jsem koupil v levnym naradi stranovej klic 26mm a jak se povolovani hlinikovy patice na pravy noze.a ejhle,otrep jak krava:-)). no nic,to bych nebyl ja…

                0 0
                • goofy  

                  Vidis jak se levny klic pekne vyplatil :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    prej za to muzou ty pochcany americky normy,cili co se zda jako 26mm tak neni:-D. no ne,ja to beru tak,ze kdyby se mi nestalo tohle,tak bych urcite udelal jinde mnohem vetsi skodu:-).takhle mam zase na cas pokoj.teda vcetne toho okna v praci za vic jak 10 tisic:-D

                    0 0
                    • goofy  

                      Coze? No radeji uz se nebudu vyptavat dal :-D

                      0 0
                      • enjoy  

                        dlazebni kostkou…

                        0 0
                        • goofy  

                          Demonstrace v kanclu u sefa? :-)

                          0 0
                          • enjoy  

                            jo kez by. ale je fakt,ze kdykoliv dovetim,cim jsem to udelal,tak tim kazdyho rozsekam:-)). no nebudu to tady radsi dal rozebirat:-)

                            0 0
          • giovani  

            Nojo ale von by si ho dokazal z cehokoli vyrobit :D

            0 0
    • Gorgov  

      Chuck je fakt frajer. Kdyz sem chodil na prvni stupen zakladky, jezdil stejnym busem jako ja s kamosem kdyz sme jeli na pimponk:) Sem si jistej, ze to byl on, vdycky sem na nej se zaujetim koukal…

      0 0
    • sun7dots  

      Chuck je fakt borec – nejlepsi hlaska byla myslim v nejakym teleshoppingu nebo kde, kde delal Chuck reklamu na nejakej cvicici pristroj. A v pulce se ozval komentar „Pozor, Chuck Norris to umi i levou rukou:)“

      0 0
      • Gorgov  

        Chuck to umi i nohou!

        0 0
      • CZiko  

        byl to nějaký total gym:)))

        a nejlepší byl jeho rozhovor: Chuck: „Ty jseš asi velkej drsňák co?“ Týpek: „Věř mi, ten největší…“ …

        :-D

        0 0
    • muffin  

      Chuck Norris hral ruskou ruletu s plne nabitou zbrani, a vyhral.

      0 0
    • nakata  

      Preco vznikol vesmir? Pretoze sa bal zit na jednej planete s Chuckom Norrisom..

      0 0
    • cabbage  

      největší maser je Zatoichi…

      0 0
    • black.horse  

      něco o Čaku Noříšovi pro méně-anglicky hovořící bikery:

      • Chuck Norris musí třídit prádlo na tři hromady – bílé, barevné a krvavé
      • Kdyz jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel jestli tam není Chuck Norris
      • Chuck Norris je častým dárcem krve pro Červený Kříž. Jen ne svojí vlastní
      • Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál
      • Když Chuck Norris spadne do vody, nebude mokrý, ale voda bude Chuck Norris
      • Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck Norris přežít.
      • Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl radši sakra zpomalit
      • Chuck Norris dokáže pálit mravence lupou. V noci.
      • Chuck Norris je první človek, který porazil betonovou zeď v tenise.
      • Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Škoda, že nikdy neplakal.
      • Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno že všechny rekordy drží Chuck Norris, zde uvedení lidé jsou ti co jsou mu nejblíž
      • Nekteří lidé nosí pyjamo se Supermanem. Superman nosí pyjamo s Chuckem Norrisem
      • Nejsou žádné odlišné rasy, jenom země plné lidí, které Chuck Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté
      • Chuck Norris si v KFC objednal BigMac a dostal ho
      • V Iráku nebyly žadné zbraně hromadného ničení. Chuck Norris žije v Oklahomě
      • Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků protože uznává pouze prvek překvapení
      • Na Nagasaki nikdy žádná bomba nespadla, to jen Chuck Norris vyskočil z letadla a udeřil do země
      • Značka „parkování pro handicapované“ neznamená, že zde mohou parkovat postižení, znamená to, že tam parkuje Chuck Norris a pokud tam zastavíte udělá z Vás handicapovaného.
      • V průměrném obývacím pokoji je 1242 věcí, pomocí nichž by Vás Chuck Norris dokázal zabít Včetně samotného pokoje
      • Chuck Norris nespí, jen čeká
      • Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris
      • Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1.Onemocnění srdce, 2.Chuck Norris, 3.Rakovina
      • Okolní vesmír existuje, protože se bojí být na stejné planetě jako Chuck Norris
      • Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje
      • Chuck Norris je tak rychlý, že může oběhnout Zemi a udeřit se do zad
      • Chuck Norris nenosí hodinky, on prostě určí kolik je hodin
      • Většina lidí má 23 párů chromozómů Chuck jich má 72 a všechny jsou smrtelné
      • Chuck Norris zná poslední číslo čísla Pí
      • Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou Chuck Norris má větší obě
      • Chuck Norris vynalezl celé spektrum barev kromě růžové Tu vynalezl Tom Cruise
      • Chuck Norris umí roztáhnout diamant a proměnit ho tak v uhlí
      • Žádné globální oteplování neexistuje, to jen Chuck Norris přiblížil Slunce, když mu bylo chladno
      • Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je Chuck Norris
      • Když bůh řekl „budiž světlo“, Chuck Norris čekal až poprosí
      • Chuck Norris jednou kopl koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známí jako žirafy
      • Ozzy Osbourne ukusuje hlavy netopýrům, Chuck Norris to dělá tygrům usurijským
      • Chuck Norris umí dělat bubliny z hovězích steaků
      • Když se říká „nikdo není dokonalý“ Chuck Norris to považuje za osobní urážku
      • Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí
      • Chuck Norris nema bankovní ucet. Vždycky jenom oznámí bance kolik potřebuje
      • Čas na nikoho nečeká… pokud to není Chuck Norris
      • Chuck Norris dokáže vyhrát hru Dostihy a sázky aniž by vlastnil jediného koně.
      • Chuck Norris dokázal že jsme ve vesmíru sami. Před jeho první vesmírnou expedicí jsme nebyli
      • Chuck Norris jednou navštívil Panenské ostrovy. Teď se jmenují Ostrovy
      • Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem
      • Na konci dílu Walker : Texas Ranger nejede seznam herců ale seznam umrtí během natáčení
      • Scéna ve které Chuck Norris prohraje souboj s Bruce Leem, byla scéna s nejdražšímy speciálnímy efekty v historii kinematografie všech dob
      • Chuck Norris vymyslel rakovinu protože byl unavený ze zabíjení lidí
      • Chuck Norris nenechává zprávy, nechává varování
      • Chuck Norris spí v noci se světlem. Ne že by se Chuck Norris bál tmy, ale tma se bojí Chucka Norrise
      • Když Arnold v prvním Terminátorovi říká „Já se vrátím“ myslí tím že jde požádat Chucka Norrise o pomoc
      • Chuck Norris jednou přežil sebevražedný atentát. On byl atentátník
      • Pokud ti Chuck Norris ukáže prostředníček, ukazuje ti kolik sekund života ti zbývá
      • Velká Čínská zeď byla původně postavena aby zabránila Chuckovi Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala
      • Chuck Norris napočítal do nekonečna. Dvakrát
      • Chuck Norris zemřel před 10 lety ale Smrtka neměla odvahu mu to říct
      • Chuck Norris umí dělit nulou
      0 0
    • Kol.ista  

      Je to super, ale cetl sem to utz tak pred pul rokem…

      0 0
    • McBlacky  

      často se zapomíná na drudýho mazáka kterej hrál s tímhle borcem v dost filmech typu „vlítnem tam a všechny zabijem“ a tím byl Lee Marvin :)

      ale jinak slušnej kultík :)

      0 0
    • Chuck Norris  

      Tak tady konci vsechna sranda. Kde te najdu ! :-)

      0 0
    • visby  

      najvacsi borec je jack bauer.

      0 0
    • Toams  

      Toto mi doslo mailom:

      Ak chcete (a vy urcite chcete, ze?) aby sa madarom volal most Chuck Norris :o) Oznacte Chuck Norris a dolu potvrdit → (ELKÜLD) www.m0hid.gov.hu/szavaz?… A HLAVNE NEZABUDNUT PREPOSLAT DALEJ (SPOLU SA NAM TO PODARI) … server im trochu nestiha, skusajte viacejkrat

      0 0
      • pos3k  

        hm nevede :-/ 8% je malo, pak udelaj skrt a budou jen platit madarske hlasy

        0 0
      • VencaV1  

        Tak jsem zahlasoval a napsalo mi to: Jelenleg még nincs feltöltve indoklás! Tak nevim… :)

        0 0
      • deardeer  

        Taky uz jsem hlasoval… :-D A jestli by to vyšlo, tak by to byla fakt pecka…

        0 0
        • -Alan-  

          Pecka by byla, kdyby sme si u nás postavili most Chuck Noris, proč by měli být první Maďaři. Respektive kdyby ho u nás postavil Chuck Noris. Když to umí i levou rukou :-)

          0 0
      • Mamut  

        www.novinky.cz/…4_sqf09.html

        „Ze tří nejúspěšnějších následně vybere název mostu odborná komise.“

        Takze by bolo treba pretlasit podobne chujoviny 3. Pochybujem ze komisia bude podobne nadsena do CN.

        0 0
      • Luka  

        Panove, dekuji, dekuji, takhle jsem se nezasmala uz dlouho!!!!! (a hlasovala jsem nekolikrat!!!) :D

        0 0
    • Lance  

      vecer je v televizi ČAK NORYS

      0 0
    • djano  

      Tak do klubu sa nepridam, ale nedavno som dostal mail :

      … že majú Američania Chucka Norrisa a Česi majú Cimrmana. Lenže Slováci majú Hedvigu!

      Hedviga dokáže pomocou slín druhýkrát nalepiť známku. Na stotinu milimetra presne! Keď Hedviga telefonuje, nevie o tom ani jej mobilný operátor. Hedviga ma modriny o veľkosti trojkorunáčky. Hedvige tečie z vagíny krv z nosa. Keď ide po parku Hedviga, chodia tadiaľ autá. Hedviga má spor s jazykovedcami a Dunaj píše s „i“. Keď Hedviga dostane nakladačku v tráve, jej blúzka je čistejšia ako pred ňou. Hedviga má vlastného advokáta, aj keď ju nikto z ničoho neobvinil. Keď je Hedviga napadnutá, nevolá políciu, ale ide na štátnice. Hedvige posielajú útočníci doklady do dvoch dní. Z vedľajšej dediny. Hedvige sa vracia pamäť tesne po predložení dôkazov. Často. Hedviga má dosť energie na odpovede iba vtedy, keď pozná odpoveď. Na Hedviginom chrbte sa dá písať krasopisne… aj s podprsenkou. Keď prší, Hedvige zmoknú iba topánky. Hedviga nosí doklady v obálke od ľudí, ktorí ju dokopali. Keď si Hedviga rozkusne peru, má zakrvavené celé telo. Hedviga chodí tri roky na nemčinu a nevie ani slovo po nemecky. Hedviga má právnika, ktorý povie, že podá sťažnosť proti zastaveniu trestného stíhania a na druhý deň sa vzdá obhajoby. Hedvige vypåňa žiadosť o pas človek, ktorý ju o osem rokov dobije. Hedviga si zadblokuje bankomatovú kartu tak, že o tom nevie ani samotná banka. Hedvigine sliny majú schopnosť dostať sa aj na tie časti obálky, ktorú neolízala. Keď Hedvige ukradnú hodinky, na druhý deň ich už má na sebe. Keď Hedviga schudne o šesť kíl, preruší na rok štúdium. Hedviga je génius – dokáže zostaviť identikit neexistujúcich ľudí. Hedviga nepozná číslo na políciu. A nevolá jej počas štátnych sviatkov. Keď Hedvige strhnú náušnice, nezostane po tom na jej ušiach ani stopa. Hedviga je presvedčená, že vie oklamať detektor lži. Hedviga hovorí pravdu.

      0 0
      • pegal  

        :)

        0 0
        • St1c  

          tak to je drsneeee:D holt vy tam v cechach nemate madarov no:D a celkovo asi mate menej narodnostnych mensin ktore tak vyrazne zasahuju do narodneho diania:D rakusaci ani nemci sa k vam asi nepohrnu:D zato ku nam za hrnu madari, ukrajinci, poliaci a aby toho nebolo malo tak mame este mrte cikanov…

          0 0
          • scret  

            ty jsi ftipnej!a my tu asi cikany nemame vid?bys me rozesmal:))) my jich tu mame jeste vic nez vy,pac Husak si tenkrat chtel vycistit slovensko,tak je presunul k nam… Nehlede na to ze jich kvanta jeste dneska od vas k nam „emigrujou“:(((prej mame lepsi klíma:((

            0 0
            • St1c  

              :D

              0 0
              • St1c  

                nech len migruju…aspon nam ich ubudne.ale aj tak sa mnozia ako kraliky tak to je jedno":D a este ked im teraz daju viac love za deti.och cikanky sa chystaju vo velkom…:(((

                0 0
                • St1c  

                  tak po dnesnej prvej navsteve v Ostrave som zhodnotil ze tam by som asi zit nemohol.Krasna mestska doprava, krasna hlavna stanica , ale co z toho ked v autobuse musite cestovat so samymi cikanmi. Navyse som bol znechuteny z toho aky boli vsetci ti cigosi vypaseni – evidentne sa im dari, a to sa furt stazuju ze nemaju z coho zit…Pri 120kg 14 clenoch rodiny by som asi aj ja mal problemy s platenim stravy. MAli by ste s tym cosi spravit:D My v Ziline mame Slotu – je to tu vidiet(a to som si dodnes myslel ze tu mame cigosov az az)

                  0 0
                  • fousek  

                    Jak jeden tak druhej se pravdepodobne bouchli do hlavy, ted blabolej a skucej ze se zlutema je uz zit nebavi…Slusny pan strednich let tez se vybarvil, mravnost ve vsech padech sklonoval, kdyz doslo na vec razne se postavil"ty zluty sikmovoky bych hnal"

                    „Ja rasisty nemel sem nikdy rad…“

                    0 0
                  • Krys  

                    Keby len v Ziline, ale ten ultratolerantny liberal je aj vo vlade. Ach jo.

                    0 0
                    • St1c  

                      a vam ti cigosi jako nevadia? U nas je ich podstatne menej a pred tyzdnom u nas v obchodnom centre dvaja dofetovani cikani zmlatili a zacali kopat do hlavy uplne nevinneho cloveka.a ked dosla poliacia tak pomaly plakali ze chcu ist domov ze oni nic neurobili. A podobnych veci poznam viac… Ja ked som bol maly(asi 8 rokov) a mal som v uchu nausnicu tak ma zastavila banda ciganov a chceli mi ju strhnut z ucha – nastastie som zdrhol. Co sa potom musi diat v takej ostrave? zakaz vychadzok po zotmeni?

                      0 0
                      • wroum  

                        v Ostrave je tma furt.

                        0 0
                      • Krys  

                        Mh, mh, jasne. Takze vsetkych vystrielat pripadne postavit koncetraky. Vivat Slota. Ten nevinny clovek mal zrejme smolu, ze bol v tom obchodaku sam a siroko daleko ani zivej duse. Predpokladam, ze sa ho nikto nezastal a nikto nebol ochotny svedcit. Strach je svina.

                        0 0
                        • St1c  

                          no ti cigosi by v pohodicke odisli a na druhy den si nic nepamatali. Nastastie tam bol jeden maly husty chlapik ktory ked to videl co sa deje tak cigosov zdrapil a v podstate im zabranil v uniku – ked sa postavili tak ich zase jednym chvatom vratil na zem:D Inak su v centre kamery a ostraha- ktora je vsak plna dementov ktori su vsade inde len nie tam kde treba – ale aspon popisali policii so sa stalo. ale ako vravim ja nemam jedinu dobru skusenost s tou havedou

                          0 0
                  • rb  

                    Je vidět,že si byl v Ostravě jenom jednou a holt si asi měl smulu.....

                    0 0
            • Thidney  

              no Husák v tý době tvrdnul v lochu.-)) v padesátých letech /přesně nevím/ byla velmi hnusná epidemie cholery na východě slovenska v tamních ghettech. Tak je komanči naložili do vlaků a každý okres dostal svůj příděl. Hlavně pohraničí, který bylo po odsunu prázdný. Taky tím do určité míry zpřetrhali jejich vazby a znemožnili kočování – mám pocit že bylo trestný.

              0 0
      • funny  

        Chuck Noris se zná osobně s Járou Cimrmanem

        0 0
    • Kryton  

      Takže Prima 0.00 – Správní chlapi nosí černou :)

      0 0
    • MilanSlanec  

      Konec srandy, už Vás nebudu vodit za nos

      Chuck Norris jsem já!

      Ale dost z vás už stejně prozřelo a vědí to už dávno.

      0 0
      • jaski  

        i kdyz milana nejak nemusim tak ty si pro me uz po 2 prispevcich chudacek na urovni rozslapnutyho hov­na.

        0 0
        • MilanSlanec  

          Jo? kolik hoven jsi rozšláp? Víš kolik já? Víš o tom prdlačku, tak se do toho nemotej. Nemáš zkušenosti. já to rozebíral stokrát tak to vim a mam zkušenosti.

          0 0
          • jaski  

            takovy hovno jako ty co se schovava za nekoho jinyho bych rozslap s radosti. tak uz mi olkyc prestal vadit a hadej kdo je na jeho miste :-) a to ti stacilo asi 5 minut. takovy blbecky jako ty mam rad…

            0 0
            • wlk  
              • Neprecteno MilanSlanec (05.10.2006 19:23:33) 85.160.11.xxx

              2×> Je neco nac nezna bike-forum odpoved? (^ odpověď na 1× ^) Je tady dost lidí co si prostě na odborníky hrajou, ale pak jsem tady já, abych vám poradil. Víte, oni maj jenom malej rozhled a hlavně co se týče vidlic ale i všeho ostatního jsem tu. Takže se na mě klidně obraťte. Hlavně neposlouchejte ty pseudorady od nezkušenejch rádobyradilů. Já mám spoustu zkušeností ze svého výzkumu, já jsem prostě takovej kutil. A co dělám, dělám prostě dobře a nesnášim, když se do mě někdo obouvá. Tím dává najevo, že tomu nerozumí, protože prostě nemá ty zkušenosti jako mám já ze svýho výzkumu.

              tohle může napsat buď recesista nebo guma, myslím, že recese vypadá jinak, takže souhlas s tebou Jaski!

              0 0
              • jaski  

                uz sem cet ale nechtel sem reagovat ale kdyz sem cet druhej tak uz sem nevydrzel.

                0 0
              • CZiko  

                hele, přestaň se do něj obouvat panáčku… tím jenom dáváš najevo, že tomu nerozumíš:))))))))­)))

                0 0
                • wlk  

                  však teď jsem v očekávání, kdy dostanu virtuální ťafku :-D

                  0 0
        • CZiko  

          myslím, že by jsis měl dát od BF tak na měsíc oddych, fakt tě to viditelně psychicky ničí:-D

          0 0
          • jaski  

            a tebe takovy cura*** neserou? zlatej olkyc fakt ze jo. tohle fakt nesnasim. jeste chvili a budu v bohnicich. treba se setkam osobne s olkym :-)

            0 0
            • CZiko  

              já se takovými šulíňáky vytáčet nenechám:-D obvykle se u toho akorát pořádně zasměju:-D dělat si nervy, nemá smysl:-D

              0 0
              • jaski  

                no ale kdyby to udelal kazdej tak co tady z toho bude? kazdej si udela jinej nick a bude akorat kazdyho prudit. uz stacil olkyc…

                0 0
                • MlokCZ  

                  Sice nevim co máš pořád proti Olkycovi, ten píše možná občas trochu zvláštní věci ale žádné sviňárny. Ovšem s individuem z 85.160.11.xxx s tebou naprosto souhlasím, tohle se prostě nedělá.

                  0 0
                  • jaski  

                    sem ted psal ze proti nemu uz nic nemam uz se celkem zklidnil ale ze uz svejma threadama stacil. tot vse. nic hnusnyho proti nemu sem neminil ani nenapsal.

                    0 0
                • Krys  

                  Kdyby pes nesral, dalej dobehne. Kasli na to. Ale moze ta tesit, ze blbec je primarne potrestany tym, ze je blbec.

                  0 0
    • Krys  

      C.H.U.C.K. : Celoplošně Hledající Ultrasilný Celokovový Kastrátor N.O.R.R.I.S. : Nezničitelný Obludný Rychlý Rozměrný Inteligentní Sešrotovávač

      0 0
    • Krys  

      Aj taketo zaujimavosti ma Chuck na svojej stranke: www.chucknorris.com/…ristian.aspx

      Skusil som sa zacitat do casti „Who is Jesus?“, ale nenasiel som vnutornu silu, aby som to docital.

      0 0
    • Habib  

      Nedavno se mi dostal do ruky film Vybijena…silena blbost, ale az uplne na konci byl svetly bod…Chuck Noris. A byl strasne spravedlivej, delal rozhodciho a tak vsechno dobre dopadlo.A chudak porazenej pronesl vetu.."zas..nej Chuck Norris"fakt sila :-)) P.S. objevil se tam i Lance Amstrong..:-)

      0 0
    • Nimrod  

      Chuck Norris vs. Karel Gott

      • Chuck napočítal do nekonečna. Dvakrát. Karel napočítal do nekonečna pozpátku a navíc se tím nechlubí.
      • Chuck zemřel před 10 lety ale Smrtka neměla odvahu mu to říct. Karel vypadá jako by zemřel před sto lety a stejně mu to je fuk.
      • Chuck umí dělit nulou. Karel umí po násobení nulou dostávat nenulová čísla.
      • Chuck musí třídit prádlo na tři hromady – bílé, barevné a krvavé. Karel si prádlo třídit nemusí, vždy si koupí nové.
      • Kdyz jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel jestli tam není Chuck. Karla pod postelí nehledá protože ví, že se umí příliš dobře maskovat.
      • Chuck je častým dárcem krve pro Červený Kříž. Jen ne svojí vlastní. Karel daroval odřezky uší a nosů pokaždé, když měl po plastice.
      • Chuck hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál. Karel zpíval do vypnutého mikrofonu a stejně rozbil sklo v okně.
      • Když Chuck spadne do vody, nebude mokrý, ale voda bude Chuck. Když do vody spadne Karel, voda se zeptá zda se od něj může okájet.
      • Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck přežít. Karel na tom seznamu sice není ale Chuck si na něj netroufne.
      • Pokud má Chuck zpoždění, čas by měl radši sakra zpomalit. Když má zpoždění Karel, může si dovolit taxíka, a to i v Praze.
      • Chuck dokáže pálit mravence lupou. V noci. Karel klidně i ve sklepě.
      • Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno že všechny rekordy drží Chuck, zde uvedení lidé jsou ti co jsou mu nejblíž. Karel je příliš dobrý aby ho nějaké stopky nebo senzory mohly zaznamenat.
      • Chuck si v KFC objednal BigMac a dostal ho. Karel si v MacDonaldu objednal KFC a prodali mu ho i se zákazníkama.
      • V Iráku nebyly žádné zbraně hromadného ničení. Chuck žije v Oklahomě a Karel, už pro armádu nezpívá.
      • Na Nagasaki nikdy žádná bomba nespadla, to jen Chuck vyskočil z letadla a udeřil do země. Na Hirošimu taky bomba nespadla, spojenci tam pustili ve smyčce záznam z konzertu: „Karel Gott, Helena Vondráčková a přátelé“
      • Značka „parkování pro handicapované“ neznamená, že zde mohou parkovat postižení, znamená to, že tam parkuje Chuck a pokud tam zastavíte udělá z Vás handicapovaného. Stejně tak STOP na křižovatce znamená, ať dáte bacha protože tam Kája občas parkuje svůj vrtulník.
      • V průměrném obývacím pokoji je 1242 věcí, pomocí nichž by Vás Chuck dokázal zabít Včetně samotného pokoje. Karlovi k zabíjení stačí jeho hlasivky.
      • Chuck nespí, ale vyčkává. Karel čekat nemusí, a zabíjí rovnou.
      • Zbraně nezabíjejí, to Chuck. Česká koruna neklesá kvůli volbám, to jen Karel měl dovolenou.
      • Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1.Onemocnění srdce, 2.Chuck, 3.Rakovina. To proto, že Karla si do statistik zapsat netroufli.
      • Chuck nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje. Karel je vševědoucí.
      • Chuck je tak rychlý, že může oběhnout Zemi a udeřit se do zad. Karel je tak ošklivý že se usměje a do zad ho praští tlaková vlna.
      • Chuck nenosí hodinky, on prostě určí kolik je hodin. Karel Chuckův čas ignoruje a řídí se notama.
      • Chuck zná poslední číslo čísla Pí, ale Karel zná Chuckův PIN a to je důležitější.
      • Žádné globální oteplování neexistuje, to jen Chuck přiblížil Slunce, když mu bylo chladno. Karel není tak rozmazlený a trochu chladu snese.
      • Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je Chuck a za každou sebevraždou Karlův zpěv.
      • Ozzy Osbourne ukusuje hlavy netopýrům, Chuck to dělá tygrům usurijským a Karel Chuckovi
      • Když se říká „nikdo není dokonalý“ Chuck to považuje za osobní urážku, Karel už má tou dobou dávno napsanou žalobu.
      0 0
    • Lance  

      www.youtube.com/watch?… – waltr ridic, uz sem to tu daval,a mozna ze uz to tu je nekde

      0 0
    • norman  

      Chuck Norris se vyzná v českým bordelu.

      0 0
    • XC-biker1  
      • Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.
      • Chuck Norris dokáže předběhnout svůj vlastní stín.
      • Chuck Norris nemusí jíst. Jídlo musí Chuck Norrisovat.
      • Chuck Norris je tak drsný, že existuje Black Metal, Death Metal a Chuck Norris Metal.
      • Aktivní složka nápoje Red Bull je pot Chucka Norrise.
      • Chuck Norris rozbrečí cibuli.
      • Leonardo da Vinci namaloval Monu Lisu, Chuck Norris namaloval Leonarda da Vinci.
      • Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi.
      • Žádné vtipy o Chuck Norrisovi nejsou vtipné. Kde je Chuck Norris, tam končí veškerá legrace.
      • Metro je vlak, který se ze strachu před Chuck Norrisem ukryl do podzemí.
      • Chlapci z Kobry 11 se nebojí ničeho, jen Chucka Norrise.
      • Chuck Norris naučil šmirgl, jak být drsným.
      • Chuck Norris je první člověk, který porazil betonovou zeď v tenise.
      • Chuck Norris umí roztáhnout diamant a proměnit ho tak v uhlí.
      • Chuck Norris jednou navštívil Safari. Zvířata se naučila řídit džípy, aby se na něj mohla přijet podívat.
      • Nejsou žádné odlišné rasy, pouze země plné lidí, které Chuck Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté.
      • Když to vypadá, že si Chuck Norris chce podřezat žíly, tak jen brousí nože.
      • Chuck Norris jednou snědl celou krabici pilulek na spaní. Způsobily, že mrkl.
      • Chuck Norris zabil Mrtvé moře.
      • Chuck Norrios sestřelí Boing 747 ve výšce 12 000 m, vzduchovkou, bez diabolek.
      • Chuck Norris si dokáže olíznout vlastní loket.
      • Chuck Norris není hladový jako vlk – vlci jsou hladoví jako Chuck Norris.
      • MacGyver umí vyrobit z lejna výbušninu, Chuck Norris umí vyrobit výbušninu z MacGyvera.
      • Když Chuck Norris plive semínka vodního melounu, strčí hravě do kapsy každý kulomet.
      • Chuck Norris se narodil v dřevěném srubu, který si sám postavil.
      • Chuck Norris umí tleskat jednou rukou.
      • Chuck Norris ztratil panictví dřív než jeho otec.
      • Chuck Norris dokáže zneškodnit bombu i po výbuchu.
      • Chuck Norris dokáže jednoho člověka zabít několikrát.
      0 0
    • kudlanka32  

      to je husty ja furt proc si vsichni berou do huby zrovna Chucka Norrise:) Pak sem dosel vysvetleni tady:))

      en.wikipedia.or­g/wiki/Chuck_No­rris_Facts

      hele ale uprime ja bych se s nim do krizku dostat nechtel…on byl (mozna i je) dost dobrej karatista…

      0 0
    • mitch  
      • Podle NASA je Chuck Norris jediny clovek viditelny pouhym okem z vesmiru.
      • Chuck Norris mel byt jedna postava ve Street Fighteru, ale stisknuti jakehokoliv tlacitka vyvolalo chybu v podobe kopu z otocky. Posle Chucka to neni chyba
      • Tvrzeni ze Chuck napocital dvakrat do nekonecna neni pravdive. Napocital mnohem dal.
      • Chuck Norris napocital do nekonecna. Pozpatku.
      0 0
    • Bafoon  

      muhehe :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.