• fiberman

    Čau, v historii jsem našel pár špatných ohlasů na špalky Avid RW2. Potřeboval bych poradit, mám nové ráfky DT 4,1 a Avidy SD7 a nerad bych hned obrousil ráfky. A protože mám v zásobě i 3barevné špalky BBB co byste mi radili, přehodit BBB nebo nechat RW2? Dík za každý ohlas.

    0 0
    • fiberman  

      Samozřejmě to patří do tech.rad, nějak jsem to blbě překlikl, sorry.

      0 0
      • St1c  

        no tak to zaujima aj mna.mam tie iste brzdy ale ja mam crossridy a tiez by som ich nerad zbrusil

        0 0
    • Páník  

      avidy mi orasplovali rafky sakra rychle a hrozne rvali,ted mam 3b BBB…brzdi lip,jsou tichonky,akorat jsou docela mekky,tak nevim jak dlouho vydrzi (ale zase jsou docela vysoky,tak to snad bude OK)

      0 0
    • Daf  

      Doporucil bych koolstop, protoze brzdi paradne a jsou k rafkum asi nejsetrnrjsi a taky se malo opotrebovavaji. Ale kdyz mas ty BBB tak je tam nasad ty Avidy fakt nic moc.

      0 0
    • McBlacky  

      tak to radši zahod… já je nedal ani na zimáka, sice docela brzdí ale žerou ráfky, v bahně a sračkách, což se na jaře lehko stane :) bys ty DTřka mohl taky po cca 500km zahodit.

      0 0
      • St1c  

        fuuha to ste ma teda dost vystrasili.co najskor musim pozhanat tie koolstopy

        0 0
    • mn  

      měl jsem taky avidy a hrozně hoblovaly ráfky tak šly…teď mám baradiny 955vc a naprostá spokojennost.

      0 0
    • lubos  

      Avid spalky jsem vozil, zralo to rafky a nebrzdilo ve zlych podminkach. pak jsem nahodil cerne fibraxy a bylo vymalovano. Ted nedavno jsem zas na keramiku nahodil Avid spalky a totez. Doufam, ze na kotoucich se tohle opakovat nebude. Muj result je, ze uz nikdy spalky Avid na Vcka.

      0 0
    • St1c  

      tak som kupil cervene koolstop gumky, narval ich do kartridgov a som zvedavy jak to bude chodit:D

      0 0
    • Loner  

      V současné nabídce se přimlouvám za BBB nebo Baradinky. U obou je poměrvýkon/cena nejvýhodnější. M8m vyzkoušeno všechno možné v zimě v létě na blátě i na suchu. Howgh

      0 0
      • St1c  

        no baradinky boli asi len o 50 skk lacnejsie ako cervene KS, ale tie BBB vychadzali komplet 4 spalky na 270 skk co je hodne slusna cena(ta trojfarebna zmes). kazdopadne som poskusal uz trosku tie koolstopy v zjazde a mozem len doporucit.maju zaujimavy tvar ktory navyse cisti rafik a netreba ich nastavovat pomocou papierika aby bol jeden koniec 1 mm od rafika – su uz vytvarovane aby nepiskali. Kazdopadne aj BBB su asi hodne dobre.

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.