• vzduch

    Kdy si myslíte, že ten sníh sleze a bude se dát jezdit i po horách ? A co do té doby budeme dělat ?

    0 0
    • Mow  

      co se týká Jizerek, tak na prosluněných místech nejdřív koncem dubna, v lese až v květnu. Takže zatím mažu běžky :-)

      0 0
    • kemo  

      Jednoznačně lyžovat:-)

      0 0
    • CZiko  

      budeme dělat to co doteď – vysedávat u BF:-)

      0 0
    • Lister  

      Tak na pořádný bajking po hřebenech to u nás vidím až ke konci května a jinak dneska u nás konečně otevřeli pořádnou posilku takže se snad po několika letech opět odhodlám, prý je tam i spinner, tak aspoň trochu zaženu hlad :o))))

      0 0
    • expen  

      silnice suché takže se dá jedině jezdit.u nás už od začátku roku střídačka silnice/bike:o))

      0 0
    • Splinter  

      Doufám že to bude brzo. Pač tohle „roční období“ už mě pěkně s…re..

      0 0
    • rock  

      Do té doby budeme na biku jezdit mimo hory – jako doposud …

      0 0
    • HonzaV  

      Zacinam propadat trudomyslnosti, protoze v Liberci a okoli to bude na bika tak koncem dubna :-(( Pokud se teda clovek nehodla prohanet po hlavnich silnicich, kde to akorat tak smrdi sestrelenim od auta. vedlejsi silnice samej led, v lese 1,5m snehu a furt pada. Dopr…Predpoved pocasi je taky velmi „optimisticka“, alespon pro Liberecko… Alespon snad najdu cas na to, abych umyl konecne od lonskyho srpna kolo, ikdyz si zase rikam ze jak vyjedu, tak bude takovy bahynko na Jestedskym hrebenu, ze to ani nema smysl.

      0 0
    • rock  

      … už čtvrtý měsíc v jednym kuse furt prosinec …

      0 0
      • HonzaV  

        …to se Nohavicovi fakt povedlo!

        0 0
      • motylek  

        Taky jsem to někde slyšel,a v Praglu jen tři cenimetry.Já už pomalu začínám…po silnici,

        0 0
        • HonzaV  

          ..a u muzea ctyri

          0 0
          • motylek  

            No mě se to mluví,já jsem z BRNA,u nás ten sníh dlouho nevydrží.

            0 0
          • Jirik123  

            to bych se divil maximalne je semtam videt centimetr ve stinu, v podstate je v praze jaro uz 3 tejdny

            0 0
            • fousac  

              podle me jaro neni –12st. na teplomeru a v lese cesty z ledu…

              0 0
              • TinkTink  

                Bud rad, aspon se dostanes do lesa :o)))

                0 0
                • fousac  

                  nedostanu… nemam brusle.. :// ale uz sem vytah silnicku, asfaltky sou relativne cisty a suchy..

                  0 0
    • Radek Broz  

      Bojim se, ze na horach to pujde az tak v druhy pulce kvetna – zatim tam jsou 2m snehu:o(

      0 0
    • MARIN  

      Uz se tesim jak v lete vsichni budou resit – jezdite v tomhle horku? :) Vrcholky Krusnych hor maji kolem 2m tak si myslim ze tak po 1 tydnu vydatnyho deste pri 10°C to pujde rychle dolu. Loni to bylo podobny a v zacatkem dubna uz jsem po kopcich jezdil(i kdyz ve stinu jsem na nejakou zavej obcas narazil :)

      0 0
      • HonzaV  

        Loni to slo v Luzickych horach az od 16.3., ale snehu bylo porad dost. Letos to ale vypada o dost hur. Na Krompachu bylo hodne snih jeste koncem brezna, a tak vysoko to zase neni. Deprese me prepadaj…

        0 0
    • KacaK  

      čekat a čekat:-)) A těšit se na nový kolo:-)))

      0 0
    • hmi  

      Copak snih, ale ten led – Oparensky udoli ted v sobotu = bobova draha;/

      0 0
    • RomanH  

      Musim se priznat, ze mne uz zima zacina pomalu vadit. Prestoze ji mam mnohem radsi nez letni vedra a moc rad se projizdim po lese na udusanem snehu ci cestach pokrytych jinovatkou, tak uz bych se moc rad projel po jasne zelenych loukach.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.