• sportovni_biker

    Nevíte někdo náhodou jestli už vyšly nějaké nové vidlice ročníky 2006 (nebo vyšší :) ). Kdyžtak jestli byste mi mohly i napsat značku, případně odkazy na obchody. Díky

    0 0
    • cabbage  

      lamo…

      0 0
    • Meesha  

      neco od Manitou – http://www.progresscycle.cz

      0 0
    • rock  

      Zkus nakouknout tady:

      http://www.x-bikes.cz/?…

      0 0
    • Jogador  

      Už se to tu psalo… Co já vim, tak jsou už na trhu marchozi, RS některé, manitou R7… to stěh levnějších, v pace atd se neorientuji…

      0 0
    • Univega  

      V posledním Velu vyšel seznam „všech“ vidlí …

      0 0
    • vlk  

      Chtěl bych si jen ujasnit

      Manitou: Takže to „zázračné“ spv u R7 má mít jen ten nejvyšší model.Tedy ty nízké R7 comp apod žádné spv apod mít nebudou?

      Marzocchi: Je pravda , že mc comp od marzocci 2006 je citlivější na drobné podněty než starší model 2005.Co konkrétně tam změnili.Je jinak velká komora, nebo jiné břity, či kroužky apod?Již ty vidle někteří máte, tak povídejte.

      Rock-Shox: Vy máte vidli tora-vážili jste ji, odpovídá váha katalogové?

      SR Suntour: Nesetkal jste se někdo s novými modely RUX S a RUX E.Olejové Lázně-to vypadá slibně.

      0 0
      • kovar  

        ad MArzocchi vzduch: je pravda, že 06 je citlivější, změnili tam to, co způsobovalo ono nechtěné SPV – těsnění

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz obecne o Marzocchi vzduchu… jak to, ze kdyz hodis do vzduchovy Marzocchi pruziny je citlivejsi i bez vymeny tesneni? Nebo to bylo o konkretnim modelu?

          0 0
          • RomanH  

            To sice ano, ale to nechtene SPV je patrne treba i u pruzinoveho Marathona S z roku 2003.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              jj. to je klidne mozny. Tesneni Marzocchi asi nebude uplne dokonale, kdyz se prodavaji „pry lepsi“ nahrazky.

              0 0
          • kovar  

            protože ve výchozím stavu (při zatížení na SAG) je v pružinovkách malý přetlak, tudíž na olejová těsnění působí menší přítlačné síly, tudíž se ta olejová tolik nezadrhávají. NO a ty nové těsnění jsou z jiného materiálu to každopádně, který asi tolik netře, kdž se víc přitlačí k noze a nebo jsou i jinak konstrukčně, nevím,zatím jsem to viděl jen z rychlíku.

            0 0
      • scret  

        k Manitou:SPVecko bude mit akorat R7 Platinum! ostatni: FFD az TPC s LO na riditkach a IT

        0 0
        • defik24  

          Pro vidle Marzocchi 2006 jsem založil vlastní příspěvek,tak se do něj podívejte. Možná se zájemcům o MX Comp 2006 podaří jako mě ji sehnat za 5840 Kč (!!!

          0 0
      • Jogador  

        Já TORU bohužel nezvážil, nechtěl sem si kazit náladu, jinak má něco kolem 2,2 kil ta 318 s U-turnem.

        0 0
        • gobike  

          Na Vánoce chci kupovat novou vidlu, premyslel sem o Tore, co mas ty, ale sere me ta hmotnost…

          0 0
          • fousek  

            Moc lehka co? to by me taky stvalo

            0 0
          • vlk  

            no právě mám pocit, že mezi srovantelnými modely tory a recona je rozdíl právě ve váze zapříčiněn, al materiálem vnitřních nohou a krčkem.Ale to co jsem viděl jako doporučené ceny.Se mi zdají přemrštěné.Duke se dal sehnat za 8500 a to ho recon údajně nahrazuje-bohužel za vyšší cenu(zatím).

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.