• BH

    jen chci upozornit, ze v sobotu 6.8.05 by se v Otrokovicich mel konat MTB zavod „Otrokovicka padesatka“. poradatel je neznamy.Presentace kolem 9,00 hod Sterkac? start 11,00 hod tamtez. startovne 100,– Kc. Trasa nekam do Chribu.Delka je jasna. Vic nevim. Pokud ma nekdo vice informaci, at je hodi do placu.

    0 0
    • Cejlon  

      Já jsem o tom taky něco slyšel.¨Datum,čas startu a startovné mohu potvrdit,ale jinak nevim vůbec nic.Viděl jsem na to plakát.Nemoselo by to byt zlé…

      0 0
    • Pavel  

      Letos se koná 4.8.2007. Více informací na www.otrokovicka50.cz/

      0 0
      • Lukecz  

        Kurnik jaktože to mám za dveřama a dozvídám se to až teď? :((( to je hanebné, stydím se. Trať znám zpaměti, ale budu pryč buuu ale přiště přijedu, přísahám:((

        0 0
      • BH  

        to je silnicni zavod? mimo asfalt se jede cca 300m. minuly rok zustalo v lese mlyko a bordel , tak jim lesaci udajne zakazali vjezd do lesa, ta trasa tak tedy vypada.

        0 0
        • rasputin  

          No já jel loni a letos jedu zas. Nemile mě překvapilo když jsem zaslechl cosi o tom že je vyhodili z lesa!! Na tom asfaltu to bude asi dost rychlý, tak uvidím jak se to vyvine. Pár známých se na to kvůli tomu asfaltu vykašlalo snad to teda nebude „silniční“ závod.

          0 0
    • Adrenaline  

      Zdravím, tak já už jsem přihlášený i zaplacené mám, ale nevím do čeho jdu. Asi dnes si to půjdu projet ať mě nic nepřekvapí. TAk chlapi na startu :o)

      0 0
    • TinkTink  

      Skoda ze nemam sedlovku, hned bych si to zkusil :-)))

      0 0
      • Pavel  

        Tak to hold budeš dupat ze/bez sedla… :-)) třeba díky tomu vyhraješ!

        0 0
    • Pavel  

      Tož nakonec asi pojedu, jeden spolucyklobojovník tam jede, tak jsem se nechal „přemluvit“ (byl jsem tak 50:50); se závody MTB tuto sobotu jsem sice vůbec nepočítal, honím teď kilometry na silničce (příprava na silniční závody), ale co už:-); jen otázka do pléna na místní znalce: mám si vzít bike anebo to odjedu i na galuskách? :-))

      0 0
      • Adrenaline  

        Pokdum máš cyklokrosový kolo tak to zvládneš, je to samá cesta až na pár kilometrů podél pole a sjezd po šotolině. No nevím ale o té silničce sem taky uvažoval :o)

        0 0
        • Pavel  

          Ty galusky byly spíše myšleny jako nadsázka, ale KDYBY se mi chtělo na silničce (ono je to stejně původně cyklocrossové kolo) přehazovat pláště… No ale to se mi nechce, takže jen nafoukam bike na „tvrdo“

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.