• Otto

    Včera odpoledne jsem objednal, teď přišla. Krásná, nová Marzocchi Mx comp 105 :o) cena sympatická 6350 aji s ježkem a špuntem. Odpoledne mám co dělat. Je nutná výměna ložisek v hlavě řízení?

    0 0
    • cabbage  

      ne, pokud nejsou zpraseny(a to bys menil celou hlavu):)

      0 0
      • wroum  

        proc by menil celou hlavu?

        0 0
        • cabbage  

          kdyz sou pozkozeny kulicky(nebo valecky) tak vetsinou sou poskozeny i jejich drahy.

          0 0
          • wroum  

            drahy se daji prefrezovat a vylestit, kulicky vymenit a v pripade cartridgeovyho slozeni vymeni jenom loziska a zbytek ma nadosmrti.

            0 0
    • MARIN  

      pokud loziska behaji hladce ta neni duvod je menit

      0 0
    • CZiko  

      kde jsi ji za tu cenu objednal?

      0 0
      • skibob  

        Z www.kolokolo.cz mi přišla před pár týdny za 5850,–.

        0 0
        • Otto  

          Sakra, teď jsi mi pokazil radost :o(

          Mám ji z cykloexpert.cz

          0 0
        • senožrout  

          Cana Marathonky SL je koukám taky sympatická.....!

          0 0
        • tarkan  

          Ja ji koupil pred par dny na koloshopu a zjistil jsem, ze neni uplne nova. Je rezana … tudiz sundana z nejakyho kola. Delka sice staci, ale docela me tim nastvali. Takze VIDLE Z KOLOSHOPU NEBRAT :(((( (tim jsem s nakupovanim u nich skoncil)

          0 0
          • tarkan  

            Tak podle upresneni z obchodu je serizla z jinyho duvodu, tudiz beru vse zpet. Vidlice je nova, vse je OK. Timto se omlouvam koloshopu.cz za negativni reklamu :)

            0 0
            • PT  

              Koloshop zabil Tarkana a privlastnil si jeho nick:)

              0 0
            • filipes  

              to by me zajimalo, z jakyho duvody serezavaj krky vidlic, jinyho nez ze sundana z kola…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Aby se vesla do krabice :)

                0 0
                • tarkan  

                  Vidlice je zkracena, protoze…cituji z mailu provozovatele obchodu: vidlice má zkrácený sloupek z jednoduchého důvodu – nikde v ČR již provedení MX Comp Air 105 mm není…proto jsme našli jiného dodavatele, který vidlice má k dispozici. Avšak vzhledem k tomu, že jsou určeny pro montáž na kola, je uříznut 1 cm sloupku a vsunut ježek. Je to opatření, které si vymínil český dovozce. Tímto chce zabránit prodeji montážních dílů na trhu. Ovšem v situaci, kdy on není schopen toto zboží dodat sám, postrádá význam a jsou z toho tyto nepříjemnosti. Preberte si to, jak chcete :)))

                  0 0
        • bajaja  

          Velo v Plzni MX Comp 5800,– a MX Comp Eta 7200,– dneska sem ji tam koupil

          0 0
    • R.1  

      Gratulujeme tatinkovi!

      0 0
    • CZiko  

      jen ještě dotaz… když si ji takhle objednám, tak příjde už naplněná olejem?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.