Karbonová silnička do 70.000,- Kč

17 nepřečtených
  • drapos

    Zdravím,

    budu vybírat karbonovou silničku do 70 tis. Kč, ježdění roviny i kopce, nějaké tipy či doporučení. Moc děkuji.

    0 0
    • milan.v  

      Canyon, Rose, Cube…

      0 0
    • gerrard  

      Sportovní geometrie, turistická geometrie. Nějaký nájezd? Nějaké preference na značku? Elektrické nebo mechanické řazení? Je potřeba nakupovat v kameňáku nebo z eshopu? Spousta otázek, které výběr pomůžou ulehčit. Trochu to rozveď. Ono to ani tak není o značce, ale spíš co to kolo má umět a pak v daných mantinelech hledat co mně zaujme designem nebo „příběhem“ značky. :)

      0 0
    • drapos  

      Roční nájezd tak kolem 3–4 tis. ročně, švihy většinou mezi 50–100km.

      Nyní mám toto (https://www.decathlon.cz/…_/R-p-311959?…) a ta Endurance geometrie mi celkem vyhovuje.

      Řazení bych si představoval už elektrické, přeci jen mi přijde, že kupovat nový kolo s mechanickým řazení je už škoda.

      Koupě klidně z eshopu.

      Co je požadavek je to, aby to kolo bylo tak nějak skladem, mám 181cm (tzn. velikost M/L – 55/56) a spousta kol v těhle velikostech teď prostě není…

      0 0
      • gerrard  

        Tak zůstaň u dakáče https://www.decathlon.cz/…_/R-p-339179?…

        2 0
        • drapos  

          No mám to kolo už vyhlídnuté, jen si říkám, jestli ten rám není až příliš „turistiký“ a těžký…a jestli u „renomovanějších“ značek bych nepořídil lepší…

          0 0
          • esmo  

            Máš na něm nálepku UCI, nemůže být turistický ! :D

            Za mě na pohodu, váhu bys ušetřil na lehčích zápletech.

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      • jonti  

        Ten tvuj soucasny ram Van Rysel popisuje jako endurance, ale geometrie je blizsi beznym zavodnim kolem jako Canyon Ultimate, Specialized Aethlos a Tarmac a podobne. Vetsina soucasnych endurance kol ma o dost kratsi a vzprimenejsi posed.

        Kdyz ti to sedi, spis bych se dival tam.

        Za 70000 elektrika nebude. Spis bych investoval do dobrych kol.

        Me se z dostupnych kol ted velmi libi Aethlos.

        0 0
    • Paulisjezdinakole  

      Ahoj, jaké kolo si nakonec vybral?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.