• jannk

    To jako Forerunner 945 fakt skoncili…? Nejaka blbost ne? Fakt, ze je v zadnem vetsim obchode nemaji…

    https://www.alza.cz/…d5597447.htm

    0 0
    • Tovarik  

      Ze stránek Garminu jsem pochopil, že model FR 945 Optic byl nahrazen FR 945 PRO. Ale dle porovnání se liší pouze tím, že u PRO jsou české TOPO mapy. Každopádně i nová verze je u Garminu dočasně nedostupná. FR 945 PRO

      0 0
      • jannk  

        Jenze tohle prave nejsou optik, mel jsem je v alza-hlidaci jako PRO uz nejakou dobu. Porad posouvali dostupnost a dneska tohle (tj PRO z nazvu zmizelo dneska)

        Ale to musi byt alza blbost – to je docela novy model a nikde se nepise, ze by je zrusili. Fakt, ze dostupne nejsou v cele Evrope.

        0 0
        • jaja01  

          ono to bude tim, ze garmin k nim zacal kvuli podpore prodeje pridavat ceske topo mapy, proto ten pridomek pro, ktery prave v ceskych luzich a hajich znamena voucher na mapy … a alza vzdycky mela „sedivky“, treba Fenixy 6, nebyly urcene primo pro cesky trh, meli je z EU distribuce, takze topo mapy nemely … a ted je to to same s FR945

          kupuj u overenych prodejcu (garmin, kobras, pulsmetry), ptz alza, ale i czc ti to proda bez map, decathlon klidne i bez ceskeho jazyka

          0 0
          • kejda  

            Dekáč je má s mapami a i v CZ verzi.

            0 0
            • jaja01  

              neco jo, neco ne, treba vivoactive ma jen in english, clovek musi poradne cist popis zbozi, jinak se to dozvi az po jejich zapnuti

              0 0
              • kejda  

                Jojo, ale ono není problém tam dohrát češtinu. Myslím, že v nějakém vlákně to tady taky bylo.

                0 0
                • jaja01  

                  no, problem to neni, pokud si s tim chces hrat, pripojovat hodinky kabelem k pc, shanet cz jazykovy soubor z hodinek jinych a prijit o nej pri dalsi aktualizaci

                  0 0
                  • Forester  

                    já tedy nevím, jak je to u jiných hodinek, ale předloni (05/2019) jsem kupoval 945 na Wiggle a čeština tam normálně byla a nebyla potřeba žádná doinstalace jazykové verze. V rámci spuštění jsem vybral jazyk čeština (obdobně jako u telefonu) a už to jelo.

                    0 0
                  • kejda  

                    To netuším, jen jsem to tady četl, že s tím nebyl problém dohrát to tam.

                    0 0
          • kemo  

            To o Alze jsem netušil a proto tam loni na vánoce Garmin v nějaké akci koupil. No doufám, že se obejdu bez reklamace…

            0 0
            • Forester  

              Reklamovat můžeš, pokud nebudou, dostaneš peníze a koupíš jinde. Někde jsem viděl ke koupi i „nové“ 935, takže bych se nebál o 945. A za chvíli budou 955 a spousty lehce jetých dívkou 945 budou k prodeji :-).

              0 0
              • kemo  

                To ano, ale raději reklamuji přímo u dodavatele (ne prodejce), což při české distribuci nebývá problém. Při EU ano.

                0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • kejda  

      FR945 Pro koupíš kdekoli. Sám jsem je minulý týden kupoval, kobras, pulsmetry atd., všichni je mají…

      0 0
    • Forester  

      Jako, že když ho nemá Alza, tak prodej skončil :-). Jdou normálně sehnat, viz výše.

      Co se týče verzí, doporučil bych spíše řešit, zda Tri edici (modrý řemínek a proužek) nebo jen samotné hodinky (černý řemínek). Mapy se dají sehnat i zdarma a není potřeba TopoPro.

      0 0
    • pepr77  

      Ma prosim nekdo skusenosti s 945kama a NordicWalking, jak ji pridat jako volitelnou aktivitu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.